ELIBERARE DIPLOME ABSOLVENTI 2015

   Astăzi, 23.07.2015 începând cu ora 13.00 se vor elibera diplomele de bacalaureat pentru absolvenții  claselor a XII-a, promoția 2015.
Programul secretariatului  C.N.S.S. pentru eliberarea diplomelor va fi:
 
23.07.2015 între orele 13.00 – 19.00
24.07.2015 între orele 8.00- 18.00

 

0
0

Repartizarea candidaţilor pe săli Proba E)a)- Scris 29 iunie 2015

Deschide fisierul AICI

0
0

ACCESUL CANDIDAȚILOR ÎN CENTRUL DE EXAMEN LA PROBELE SCRISE

  Conform Art. 24 din Metodologia de organizare și desfășurare a examenului de bacalaureat accesul candidaților la probele scrise se face între orele 7.30- 8.30.
Extras din metodologie
Art.24 Accesul candidatilor în centrul de examen
(1) Accesul candidatilor în centrul de examen la probele scrise se face în intervalul
7:30 – 8:30.
(2) Președintele comisiei din centrul de examen desemneaza o comisie de control,
formata din minimum doua cadre didactice (dintre asistenti sau membrii comisiei) si
personalul de paza de la intrarea în centrul de examen.
(3) La accesul candidatilor în centrul de examen se procedeaza astfel:
– un cadru didactic si un membru al personalului de paza solicita la intrarea fiecarui
candidat prezentarea actului de identitate, si verifica daca fotografiile corespund;
– candidatii sunt îndrumati spre zona din centrul de examen unde se gasesc salile de
examen;
– candidatii sunt atentionati sa citeasca extrasele din Metodologie afisate pe usa salii
de examen si sa nu stationeze pe holuri mai mult de 5-7 minute;
– candidatii care au materiale/obiecte nepermise în sala de examen sunt îndrumati
spre sala de depozitare a acestora.
0
0

REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ

          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA 1
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
1 ANGHEL G. OCTAVIAN – MIHAI B1 B2 B2 B2 B2
2 ANTON S. ANA – MARIA B1 B2 B2 B2 B2
3 APOSTOL C.Ș. LORENA – MARINA A2 B2 A2 B2 B2
4 ARION G. MIHNEA B2 B2 B2 B2 B2
5 BERCARU Ş GABRIEL B1 B2 B2 B2 B2
6 BRAD M. DIANA – IOANA B1 B2 B2 B2 B2
7 BRADEA C. BIANCA – MARIA B2 B2 B2 B2 B2
8 BULGARU N. IOAN – NICOLAE B2 B2 B2 B2 B2
9 BURGHEL C. ANA – BIANCA B1 B2 B1 B2 B2
10 BUZATU A. DAVID – ADRIAN B1 B2 B2 B2 B2
11 CHIRIŢĂ D. GEORGE – ALEXANDRU B2 B2 B2 B2 B2
12 CÎŢĂ B.M CARLA – MIHAELA B1 B2 B2 B2 B2
13 CLECIU C.M. IOANA B1 B2 B2 B2 B2
14 CULIŢĂ V. OCTAVIAN – ANDREI B1 B2 B1 B2 B2
15 DAVID V. ALEXANDRU – VASILE B1 B2 B1 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA 1
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
16 DEACONU G. MIHAELA – EMILIA B1 B2 B1 B2 B2
17 DEVAN A.D. CRISTIAN – DRAGOŞ B2 B2 B2 B2 B2
18 DINU C. ANDRA B2 B2 B2 B2 B2
19 DOBRESCU-BALAUR D. CATINCA B1 B2 B2 B2 B2
20 DOGARU M.L. PAUL – LIVIU B2 B2 B2 B2 B2
21 DOVAN R.C. PAUL ALEXANDRU B2 B2 B1 B2 B2
22 DUMITRACHE P.G. ALEXANDRU – CRISTIAN B1 B2 B2 B2 B2
23 FLOREA D. MIRCEA – ANDREI B2 B2 B2 B2 B2
24 FUNDULEA-TIMOFTE R. LAURA B1 B2 B2 B2 B2
25 GAVRILESCU D. GABRIELA B2 B2 B2 B2 B2
26 GEHL W.M. SAMUEL B2 B2 B2 B2 B2
27 GEORGEVICI A. ROBERT – ALEXANDRU B1 B2 B2 B2 B2
28 GHEORGHE G. SORIN – CĂTĂLIN B1 B2 B2 B2 B2
29 GHIŢIU P. IOAN – MIHAIL B1 B2 B2 B2 B2
30 GRĂDINARU-FOMETESCU E.S. ANDREEA – MARIA B1 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA 1
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
31 GRIGORE M.M. DRAGOȘ – ȘTEFAN B1 B2 B2 B2 B2
32 IJACU L.A. ANA – MONICA B1 B2 B1 B2 B2
33 LAZĂR P.C. LOREDANA – GEORGIANA B2 B2 B2 B2 B2
34 MĂGUREANU P.T. ALEXANDRU B1 B2 B2 B2 B2
35 MANU S.C. RADU – GABRIEL B1 B2 B2 B2 B2
36 NICĂ M. ANDREEA – MARIA B1 B2 B2 B2 B2
37 NICOLAE B.D. ANDREI – IONUŢ B2 B2 B2 B2 B2
38 PANTAZI M. ANDREEA B1 B2 B2 B2 B2
39 PICĂ V. SILVIA – ANDREEA B2 A2 B2 B2 B2
40 PICU C. GABRIEL – EUGEN B1 B2 B1 B2 B2
41 POPESCU I. ALEXANDRA – IULIANA A2 B2 A2 B2 B2
42 PRUNDEANU N.S. ALIN B1 B2 B2 B2 B2
43 RADU I. ROXANA – IONELA A2 B2 B1 B2 B2
44 RADU I.M. BENIAMIN – DANIEL B2 B2 B2 B2 B2
45 SARMAN D. MARLENE – ALEXANDRA B1 B2 B1 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA 1
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt.
Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
46 ṢERBAN D. ARIANA B2 B2 B2 B2 B2
47 SIMION V. DAN – CONSTANTIN B1 B2 B2 B2 B2
48 SMĂRĂNDOIU C.G. TEODORA – MARIA B1 B2 B2 B2 B2
49 STAN M. OCTAVIAN – GABRIEL B2 B2 B2 B2 B2
50 ŞTEFAN M. IOANA B2 B2 B2 B2 B2
51 STOICA O.M. RALUCA – DIANA B1 B2 B1 B2 B2
52 UNTARU V. TEODORA – CRISTINA B2 B2 B2 B2 B2
53 VĂRZARU V. ANTONIO – CRISTIAN B1 B2 B1 B2 B2
54 VLĂDESCU M. DAN – ALEXANDRU A2 B2 B2 B2 B2
55 ZAHARIA C. SEBASTIAN – COSMIN B1 B2 A2 B2 B2
56 ZAMFIRESCU R.C. ANA – MARIA B2 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA2
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
1 ADAMESCU F.N. IOANA – STANCA B2 B2 B1 B2 B2
2 ANGHELUŢĂ M. RĂZVAN – GABRIEL B1 B2 B1 B2 B2
3 BADEA C. ANA – MARIA – CĂTĂLINA B1 B2 B2 B2 B2
4 BĂHNĂREANU G. DAN – VALENTIN B2 B2 B2 B2 B2
5 BOLOGAN G. IGOR B2 B2 B2 B2 B2
6 CĂPITANU V.C. BETINA – MORISA B1 B2 A2 B2 B2
7 CÎINARU I. ALEXANDRU – MARIAN B1 B2 B1 B2 B2
8 CONSTANTIN C. MIHAELA DANIELA B1 B2 B2 B2 B2
9 CONSTANTIN G. DENISA – VIORELA B1 B2 B2 B2 B2
10 CONSTANTIN S. IULIA – ALEXANDRA B1 B1 B1 B2 B2
11 GUṬU L. THEODOR A2 B1 A2 B2 B2
12 LĂPĂDAT C.V. ANDREI – COSTIN B1 B2 B2 B2 B2
13 MĂRGERUŞEANU E.G. ANA – MARIA B2 B2 B2 B2 B2
14 NICULESCU G. COSTIN B1 B2 B2 B2 B2
15 NUŢĂ C. ANDREEA – CRISTINA B2 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA2
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
16 PANAIT A. GEANINA – ELENA A2 B1 B1 B2 B2
17 RISTEA M. IULIA – ANDREEA B1 B1 B2 B2 B1
18 TEODORESCU D. GEORGIANA – DANIELA B1 B1 A2 B2 B2
19 TODIROAIE M. ANDREEA B1 B2 B1 B2 B2
20 VOICA C. ṢTEFANIA – CRISTINA B2 B2 B2 B1 B1
21 ANGHEL G. IOANA – ALEXANDRA B1 B1 B2 B1 B1
22 BISERICĂ C. CONSTANTIN B1 B1 B2 B2 B2
23 BUCICĂ G. RĂZVAN – FLORIN B2 B2 B2 B2 B2
24 BUCUR-CRISTESCU D.V. VLAD-IONUṬ B1 B2 B2 B2 B2
25 CIUTAC S.M. ANDREEA – IOANA B1 B2 B2 B2 B2
26 DRĂGAN C. ANDREI – CĂLIN B2 B2 B2 B2 B2
27 DRAGOMIR C.L. BELLA – DONNA – CRISTIANA B2 B2 B2 B2 B2
28 GHICA C. TEODORA B1 B2 B2 B2 B2
29 MEMU H.L. MARINA – ALEXANDRA B2 B2 B2 B2 B2
30 MȊNZĂRARU C.R. ANDREEA – MARIA B1 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA2
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
31 MOLDOVAN E.A.V. MARA – ALEXANDRA B2 B2 B2 B2 B2
32 NĂSTASE C.G. ANDREI – GABRIEL B1 B2 B2 B2 B2
33 OPREA G. GEORGE – ALIN B1 B2 B2 B2 B2
34 PRISTAVU V.O. ALEXANDRU – OCTAVIAN B1 B2 B2 B2 B2
35 RUSU L. BOGDAN – GEORGE B1 A2 B2 B2 B2
36 SAVONEA A. ANDREI B1 B2 B2 B2 B2
37 ŞERB S.L. MĂDĂLINA – IOANA B1 B2 B2 B2 B2
38 ŞERBAN D.S. COSMIN B1 B1 B2 B2 B2
39 VLAD C. ANA – MARIA B2 B2 B2 B2 B2
40 VOICU M. DORKA – ANDREEA B2 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA3
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
1 ANGHEL S. ȘERBAN B1 B2 B2 B2 B2
2 BOJOG M. ALEXANDRU B1 B2 B2 B2 B2
3 BULAT V. ROBERT – BOGDAN B1 B2 B2 B2 B2
4 CHIRIṬĂ V. ALEXANDRA B1 B2 B1 B2 B2
5 CIOBANU O.I. TUDOR – ANDREI B1 B2 B2 B2 B2
6 CONSTANTIN N. DIANA – ALEXA B1 B2 B2 B2 B2
7 CRUCERU A. ANDREI – DENNIS B1 B2 B1 B2 B2
8 DEDIU – SANDU D. EUGEN B2 B2 B2 B2 B2
9 FILIP A. MARIA B1 B2 B2 B2 B2
10 GHINIOIU F.P. ANDREI – FLORIN B1 B2 B1 B2 B2
11 MARINESCU T. ALEXANDRA ANANA A2 B2 B2 B2 B2
12 MIHAI B. ANDREEA – LAURA B1 B1 B1 B2 B2
13 NANU V. MIRUNA A2 B2 B2 B2 B2
14 NEACṢU C. MARIA – ALEXANDRA B1 B2 B2 B2 B2
15 NICULESCU F.I. DENISA – FLORENTINA B1 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA3
Probe Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente
Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
16 OSNAGA A. ALEXANDRU B2 B2 B1 B2 B2
17 PANDELE – BARBU L. DANIEL B2 B2 B2 B2 B2
18 PANGHE A. TIBERIU – ANDREI B1 B2 B2 B2 B2
19 PETCULESCU B.C. ELENA – PATRICIA B2 B2 B2 B2 B2
20 SORESCU V. BOGDAN – ANDREI B1 B2 B2 B2 B2
21 STOICA G. ANGI – ANDREEA A2 B2 B2 B2 B2
22 VOINEA Ș. ANA – MARIA B1 B2 B2 B2 B2
23 ZAHARIA R. ANA – MARIA B2 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
0
0

REZULTATE PROBA C – Limba FRANCEZĂ

          REZULTATE PROBA C – Limba FRANCEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA 4
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
1 CEBAN M. DUMITRU B1 B2 B1 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
0
0

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI Proba orală din cadrul Probei C, din data de 23 si 24 iunie 2015 Limba engleză si respectiv Limba franceză

BACALAUREAT 2015, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba orală din cadrul Probei C, din data de  23 iunie 2015

Limba engleză

 

SALA nr. P3

COMISIA 1

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Clasa

Limba de circulaţie internaţională susţinută

Unitatea şcolară de învăţământ

Ora de susţinere a probei

ANGHEL G. OCTAVIAN – MIHAI XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

 

09:00 – 10:00

 

ANTON S. ANA – MARIA XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

APOSTOL C.Ș. LORENA – MARINA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

ARION G. MIHNEA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

BERCARU Ş GABRIEL XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

BRAD M. DIANA – IOANA XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

BRADEA C. BIANCA – MARIA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

 

 

 

10:00 – 11:00

BULGARU N. IOAN – NICOLAE XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

BURGHEL C. ANA – BIANCA XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

BUZATU A. DAVID – ADRIAN XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

CHIRIŢĂ D. GEORGE – ALEXANDRU XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

CÎŢĂ B.M CARLA – MIHAELA XII E

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

CLECIU C.M. IOANA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

11:00 – 12:00

CULIŢĂ V. OCTAVIAN – ANDREI XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

DAVID V. ALEXANDRU – VASILE XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

DEACONU G. MIHAELA – EMILIA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

DEVAN A.D. CRISTIAN – DRAGOŞ XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

DINU C. ANDRA XII E

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

DOBRESCU-BALAUR D. CATINCA XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

12:00 – 13:00

DOGARU M.L. PAUL – LIVIU XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

DOVAN R.C. PAUL ALEXANDRU XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

DUMITRACHE P.G. ALEXANDRU – CRISTIAN XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

FLOREA D. MIRCEA – ANDREI XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

FUNDULEA-TIMOFTE R. LAURA XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

GAVRILESCU D. GABRIELA XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

13:00 – 14:00

GEHL W.M. SAMUEL XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

GEORGEVICI A. ROBERT – ALEXANDRU XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

GHEORGHE G. SORIN – CĂTĂLIN XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

GHIŢIU P. IOAN – MIHAIL XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

GRĂDINARU-FOMETESCU E.S. ANDREEA – MARIA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

GRIGORE M.M. DRAGOȘ – ȘTEFAN XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

14:00 – 15:00

IJACU L.A. ANA – MONICA XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

LAZĂR P.C. LOREDANA – GEORGIANA XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

MĂGUREANU P.T. ALEXANDRU XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

MANU S.C. RADU – GABRIEL XII E

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

NICĂ M. ANDREEA – MARIA XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

NICOLAE B.D. ANDREI – IONUŢ XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

15:00 – 16:00

PANTAZI M. ANDREEA XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

PICĂ V. SILVIA – ANDREEA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

PICU C. GABRIEL – EUGEN XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

POPESCU I. ALEXANDRA – IULIANA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

PRUNDEANU N.S. ALIN XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

RADU I. ROXANA – IONELA XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

16:00 – 17:00

RADU I.M. BENIAMIN – DANIEL XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

SARMAN D. MARLENE – ALEXANDRA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

ṢERBAN D. ARIANA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”
SIMION V. DAN – CONSTANTIN XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”
SMĂRĂNDOIU C.G. TEODORA – MARIA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”
STAN M. OCTAVIAN – GABRIEL XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”   

17:00 – 18:00

ŞTEFAN M. IOANA XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”
STOICA O.M. RALUCA – DIANA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”
UNTARU V. TEODORA – CRISTINA XII F

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”
VĂRZARU V. ANTONIO – CRISTIAN XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”
VLĂDESCU M. DAN – ALEXANDRU XII A

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”
ZAHARIA C. SEBASTIAN – COSMIN XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava” 18:00 – 19:00
ZAMFIRESCU R.C. ANA – MARIA XII D

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

 PREŞEDINTE,

Prof. dr. Elena Crocnan

 

 

BACALAUREAT 2015, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba orală din cadrul Probei C, din data de  23 iunie 2015

Limba engleză

SALA nr. P4

COMISIA 3

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Clasa

Limba de circulaţie internaţională susţinută

Unitatea şcolară de învăţământ

Ora de susţinere a probei

ANGHEL S. ȘERBAN XII I

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

 

09:00 – 10:00

 

BOJOG M. ALEXANDRU XII I

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

BULAT V. ROBERT – BOGDAN XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

CHIRIṬĂ V. ALEXANDRA XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

CIOBANU O.I. TUDOR – ANDREI XII I

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

CONSTANTIN N. DIANA – ALEXA XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

CRUCERU A. ANDREI – DENNIS XII I

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

 

 

 

10:00 – 11:00

DEDIU – SANDU D. EUGEN XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

FILIP A. MARIA XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

GHINIOIU F.P. ANDREI – FLORIN XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

MARINESCU T. ALEXANDRA ANANA XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

MIHAI B. ANDREEA – LAURA XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

NANU V. MIRUNA XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

11:00 – 12:00

NEACṢU C. MARIA – ALEXANDRA XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

NICULESCU F.I. DENISA – FLORENTINA XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

OSNAGA A. ALEXANDRU XII I

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

PANDELE – BARBU L. DANIEL XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

PANGHE A. TIBERIU – ANDREI XII I

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

PETCULESCU B.C. ELENA – PATRICIA XII I

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

12:00 – 13:00

SORESCU V. BOGDAN – ANDREI XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

STOICA G. ANGI – ANDREEA XII G

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

VOINEA Ș. ANA – MARIA XII I

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

ZAHARIA R. ANA – MARIA XII I

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

13:00 – 14:00

PREŞEDINTE,

Prof. dr. Elena Crocnan

 

BACALAUREAT 2015, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba orală din cadrul Probei C, din data de  23 iunie 2015

Limba engleză

SALA nr. P4

COMISIA 2

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Clasa

Limba de circulaţie internaţională susţinută

Unitatea şcolară de învăţământ

Ora de susţinere a probei

ADAMESCU F.N. IOANA – STANCA XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

13:00 – 14:00
ANGHEL G. IOANA – ALEXANDRA XII B

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

ANGHELUŢĂ M. RĂZVAN – GABRIEL XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

BADEA C. ANA – MARIA – CĂTĂLINA XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

BĂHNĂREANU G. DAN – VALENTIN XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

BISERICĂ C. CONSTANTIN XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

 

 

 

14:00 – 15:00

BOLOGAN G. IGOR XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

BUCICĂ G. RĂZVAN – FLORIN XII B

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

BUCUR-CRISTESCU D.V. VLAD-IONUṬ XII B

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

CĂPITANU V.C. BETINA – MORISA XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

CÎINARU I. ALEXANDRU – MARIAN XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

CIUTAC S.M. ANDREEA – IOANA XII B

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

15:00 – 16:00

CONSTANTIN C. MIHAELA DANIELA XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

CONSTANTIN G. DENISA – VIORELA XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

CONSTANTIN S. IULIA – ALEXANDRA XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

DRĂGAN C. ANDREI – CĂLIN XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

DRAGOMIR C.L. BELLA – DONNA – CRISTIANA XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

GHICA C. TEODORA XII B

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

16:00 – 17:00

GUṬU L. THEODOR XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

LĂPĂDAT C.V. ANDREI – COSTIN XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

MĂRGERUŞEANU E.G. ANA – MARIA XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

MEMU H.L. MARINA – ALEXANDRA XII B

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

MȊNZĂRARU C.R. ANDREEA – MARIA XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

MOLDOVAN E.A.V. MARA – ALEXANDRA XII B

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

17:00 – 18:00

NĂSTASE C.G. ANDREI – GABRIEL XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

NICULESCU G. COSTIN XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

NUŢĂ C. ANDREEA – CRISTINA XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

OPREA G. GEORGE – ALIN XII B

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

PANAIT A. GEANINA – ELENA XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

PRISTAVU V.O. ALEXANDRU – OCTAVIAN XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

18:00 – 19:00

RISTEA M. IULIA – ANDREEA XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

RUSU L. BOGDAN – GEORGE XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

SAVONEA A. ANDREI XII B

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

ŞERB S.L. MĂDĂLINA – IOANA XII B

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

ŞERBAN D.S. COSMIN XII B

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

TEODORESCU D. GEORGIANA – DANIELA XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

19:00 – 20:00

TODIROAIE M. ANDREEA XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

VLAD C. ANA – MARIA XII C

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

VOICA C. ṢTEFANIA – CRISTINA XII H

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

VOICU M. DORKA – ANDREEA XII B

Lb. engleză

C.N. „Sfântul Sava”

 PREŞEDINTE,

Prof. dr. Elena Crocnan

 

 

BACALAUREAT 2015, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba orală din cadrul Probei C, din data de  24 iunie 2015

Limba franceză

SALA nr. P3

 

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Clasa

Limba de circulaţie internaţională susţinută

Unitatea şcolară de învăţământ

Ora de susţinere a probei

CEBAN M. DUMITRU XII H

Lb. franceză

C.N. „Sfântul Sava”

09:00 – 10:00

PREŞEDINTE,

Prof. dr. Elena Crocnan

0
0

ÎN ATENŢIA CANDIDAŢILOR LA PROBELE DE EVALUARE A COMPETENŢELOR LINGVISTICE

ÎN-ATEN-IA-CANDIDA-ILOR---pt-22-si-23-iunie

0
0

22 iunie 2015-REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI pentru Proba C- Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

BACALAUREAT 2015, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

din cadrul Probei C, din data de  22 iunie 2015

SALA nr. P3

COMISIA 3

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

Limba de circulaţie internaţională susţinută

  1.  
ANGHEL S. ȘERBAN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BOJOG M. ALEXANDRU

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BULAT V. ROBERT – BOGDAN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CHIRIṬĂ V. ALEXANDRA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CIOBANU O.I. TUDOR – ANDREI

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CONSTANTIN N. DIANA – ALEXA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CRUCERU A. ANDREI – DENNIS

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
DEDIU – SANDU D. EUGEN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
FILIP A. MARIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
GHINIOIU F.P. ANDREI – FLORIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
MARINESCU T. ALEXANDRA ANANA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
MIHAI B. ANDREEA – LAURA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
NANU V. MIRUNA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
NEACṢU C. MARIA – ALEXANDRA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
NICULESCU F.I. DENISA – FLORENTINA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
OSNAGA A. ALEXANDRU

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
PANDELE – BARBU L. DANIEL

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
PANGHE A. TIBERIU – ANDREI

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
PETCULESCU B.C. ELENA – PATRICIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
SORESCU V. BOGDAN – ANDREI

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
STOICA G. ANGI – ANDREEA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
VOINEA Ș. ANA – MARIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
ZAHARIA R. ANA – MARIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

 

 PREŞEDINTE,

Prof. dr. Elena Crocnan

 

BACALAUREAT 2015, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

 din cadrul Probei C, din data de  22 iunie 2015

 SALA nr. P4

COMISIA 2

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

Limba de circulaţie internaţională susţinută

  1.  
ADAMESCU F.N. IOANA – STANCA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
ANGHELUŢĂ M. RĂZVAN – GABRIEL

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BADEA C. ANA – MARIA – CĂTĂLINA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BĂHNĂREANU G. DAN – VALENTIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BOLOGAN G. IGOR

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CĂPITANU V.C. BETINA – MORISA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CÎINARU I. ALEXANDRU – MARIAN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CONSTANTIN C. MIHAELA DANIELA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CONSTANTIN G. DENISA – VIORELA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CONSTANTIN S. IULIA – ALEXANDRA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
GUṬU L. THEODOR

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
LĂPĂDAT C.V. ANDREI – COSTIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
MĂRGERUŞEANU E.G. ANA – MARIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
NICULESCU G. COSTIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
NUŢĂ C. ANDREEA – CRISTINA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
PANAIT A. GEANINA – ELENA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
RISTEA M. IULIA – ANDREEA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
TEODORESCU D. GEORGIANA – DANIELA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
TODIROAIE M. ANDREEA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
VOICA C. ṢTEFANIA – CRISTINA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

 PREŞEDINTE,

Prof. dr. Elena Crocnan

 

BACALAUREAT 2015, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

din cadrul Probei C, din data de  22 iunie 2015

SALA nr. P5COMISIA 2

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

Limba de circulaţie internaţională susţinută

  1.  
ANGHEL G. IOANA – ALEXANDRA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BISERICĂ C. CONSTANTIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BUCICĂ G. RĂZVAN – FLORIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BUCUR-CRISTESCU D.V. VLAD-IONUṬ

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CIUTAC S.M. ANDREEA – IOANA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
DRĂGAN C. ANDREI – CĂLIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
DRAGOMIR C.L. BELLA – DONNA – CRISTIANA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
GHICA C. TEODORA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
MEMU H.L. MARINA – ALEXANDRA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
MȊNZĂRARU C.R. ANDREEA – MARIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
MOLDOVAN E.A.V. MARA – ALEXANDRA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
NĂSTASE C.G. ANDREI – GABRIEL

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
OPREA G. GEORGE – ALIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
PRISTAVU V.O. ALEXANDRU – OCTAVIAN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
RUSU L. BOGDAN – GEORGE

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
SAVONEA A. ANDREI

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
ŞERB S.L. MĂDĂLINA – IOANA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
ŞERBAN D.S. COSMIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
VLAD C. ANA – MARIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
VOICU M. DORKA – ANDREEA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

 PREŞEDINTE,

Prof. dr. Elena Crocnan

 

BACALAUREAT 2015, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

 Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

 din cadrul Probei C, din data de  22 iunie 2015

 SALA nr. P6

COMISIA 1

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

Limba de circulaţie internaţională susţinută

  1.  
ANGHEL G. OCTAVIAN – MIHAI

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
ANTON S. ANA – MARIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
APOSTOL C.Ș. LORENA – MARINA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
ARION G. MIHNEA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BERCARU Ş GABRIEL

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BRAD M. DIANA – IOANA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BRADEA C. BIANCA – MARIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BULGARU N. IOAN – NICOLAE

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BURGHEL C. ANA – BIANCA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
BUZATU A. DAVID – ADRIAN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CHIRIŢĂ D. GEORGE – ALEXANDRU

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CÎŢĂ B.M CARLA – MIHAELA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CLECIU C.M. IOANA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
CULIŢĂ V. OCTAVIAN – ANDREI

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
DAVID V. ALEXANDRU – VASILE

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
DEACONU G. MIHAELA – EMILIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
DEVAN A.D. CRISTIAN – DRAGOŞ

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
DINU C. ANDRA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
DOBRESCU-BALAUR D. CATINCA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

 PREŞEDINTE,

Prof. dr. Elena Crocnan

 

BACALAUREAT 2015, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

din cadrul Probei C, din data de  22 iunie 2015

 SALA nr. P7

COMISIA 1

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

Limba de circulaţie internaţională susţinută

  1.  
DOGARU M.L. PAUL – LIVIU

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
DOVAN R.C. PAUL ALEXANDRU

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
DUMITRACHE P.G. ALEXANDRU – CRISTIAN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
FLOREA D. MIRCEA – ANDREI

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
FUNDULEA-TIMOFTE R. LAURA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
GAVRILESCU D. GABRIELA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
GEHL W.M. SAMUEL

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
GEORGEVICI A. ROBERT – ALEXANDRU

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
GHEORGHE G. SORIN – CĂTĂLIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
GHIŢIU P. IOAN – MIHAIL

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
GRĂDINARU-FOMETESCU E.S. ANDREEA – MARIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
GRIGORE M.M. DRAGOȘ – ȘTEFAN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
IJACU L.A. ANA – MONICA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
LAZĂR P.C. LOREDANA – GEORGIANA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
MĂGUREANU P.T. ALEXANDRU

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
MANU S.C. RADU – GABRIEL

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
NICĂ M. ANDREEA – MARIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
NICOLAE B.D. ANDREI – IONUŢ

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
PANTAZI M. ANDREEA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

 PREŞEDINTE,

Prof. dr. Elena Crocnan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BACALAUREAT 2015, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

din cadrul Probei C, din data de  22 iunie 2015

 SALA nr. P8

COMISIA 1

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

Limba de circulaţie internaţională susţinută

  1.  
CEBAN M. DUMITRU

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. franceză

  1.  
PICĂ V. SILVIA – ANDREEA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb.engleză

  1.  
PICU C. GABRIEL – EUGEN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
POPESCU I. ALEXANDRA – IULIANA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
PRUNDEANU N.S. ALIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
RADU I. ROXANA – IONELA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
RADU I.M. BENIAMIN – DANIEL

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
SARMAN D. MARLENE – ALEXANDRA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
ṢERBAN D. ARIANA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
SIMION V. DAN – CONSTANTIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
SMĂRĂNDOIU C.G. TEODORA – MARIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
STAN M. OCTAVIAN – GABRIEL

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
ŞTEFAN M. IOANA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
STOICA O.M. RALUCA – DIANA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
UNTARU V. TEODORA – CRISTINA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
VĂRZARU V. ANTONIO – CRISTIAN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
VLĂDESCU M. DAN – ALEXANDRU

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
ZAHARIA C. SEBASTIAN – COSMIN

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

  1.  
ZAMFIRESCU R.C. ANA – MARIA

C.N. „Sfântul Sava”

Lb. engleză

 PREŞEDINTE,

Prof. dr. Elena Crocnan 

0
0

LISTA ELEVILOR CERTIFICATI – PROBA C

Descarca fisierul AICI

0
0

Programarile pentru ziua de 15.06.2015 în care se va desfăşura proba D: evaluarea competenţelor digitale

BACALAUREAT 2015,

SESIUNEA iunie-iulie

 

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

 

Unitatea de învăţământ: Colegiul Naţional “Sf. Sava” – 1371

PROBA D, din data de  15 iunie 2015

SALA nr. 102

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

TIP OFFICE

1. ANDREI F. ANA-MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

2. BADEA Ṣ. ANDREEA – DIANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

3. BUCICĂ G. RĂZVAN –  FLORIN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

4. BUCUR-CRISTESCU D.V. VLAD – IONUṬ Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

5. BULAT V. ROBERT – BOGDAN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

6. CHIRIŢĂ M.A. CRISTIAN – MIHAI Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

7. CIUTAC S.M. ANDREEA – IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

8. CRUCERU A. ANDREI – DENNIS Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

9. DEDIU-SANDU D. EUGEN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

10. DONCIAN C. DANIELA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

11. EFRIM M. ELENA – ELISABETA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

12. FĂRCĂȘANU I.R. MIA – YU Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

13. FEROLI G.O. IULIA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

14. GEHL W.M. SAMUEL Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

15. GRECEANU I.M. ANDREI – GABRIEL Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

16. GRIGORE L.C. ANA GABRIELA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

17. MĂCĂU A. IRINA-IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

18. MACEDONSKI O. MONICA – IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

19. MIHAI B. ANDREEA – LAURA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

20. MOLDOVAN E.A.V MARA – ALEXANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

21. MOROṢANU A. CORINA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

22. NANU V. MIRUNA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

23. NEACṢU C. MARIA – ALEXANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

24. NICULESCU F.I. DENISA – FLORENTINA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

25. OPREA G. GEORGE – ALIN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

26. SAVONEA A. ANDREI Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

27. ŞERBAN D.S. COSMIN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

28 VOICU M. DORKA – ANDREEA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

 

SALA nr. 201 

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

TIP OFFICE

1. ADAMESCU F.N. IOANA – STANCA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

2. BUZATU A. DAVID – ADRIAN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

3. CEBAN M. DUMITRU Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

4. CLECIU C.M. IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

5. CONSTANTIN C. MIHAELA DANIELA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

6. CONSTANTIN S. IULIA – ALEXANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

7. DIN C. CONSTANTIN – ANDREI Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

8. DINU C. ANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

9. DOGARU M.L. PAUL – LIVIU Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

10. GAROFIL C. TOMA – CONSTANTIN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

11. GRĂDINARU-FOMETESCU E.S. ANDREEA – MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

12. LEULESCU D.M. IULIA – MARIA – TEODORA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

13. NICULESCU G. COSTIN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

14. NUŢU S. LAURA – LAKMÉ Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

15. PANAIT A. GEANINA – ELENA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

16. PANDELE – BARBU L. DANIEL Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

17. PICĂ V. SILVIA – ANDREEA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

18. POPESCU A. RADU – ADRIAN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

19. SMĂRĂNDOIU C.G. TEODORA – MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

20. SORESCU V. BOGDAN – ANDREI Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

21. STOICA G. ANGI – ANDREEA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

22. STOICAN O.S. IULIA – COSMINA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

23. TODIROAIE M. ANDREEA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

24. ŢUCA F. IRINA – ILEANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

25. VĂRZARU V. ANTONIO – CRISTIAN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

26. VOICA C. ṢTEFANIA – CRISTINA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

27. ZAHARIA R. ANA – MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

 

SALA nr. 202

 

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

TIP OFFICE

1. BADEA C. ANA – MARIA – CĂTĂLINA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

2. BOLOGAN G. IGOR Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

3. BRAD M. DIANA – IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

4. BULGARU N. IOAN – NICOLAE Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

5. BURGHEL C. ANA – BIANCA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

6. DEVAN A.D. CRISTIAN – DRAGOŞ Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

7. FICEAC B. THEODOR – VLADIMIR Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

8. FLOREA D. MIRCEA – ANDREI Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

9. GAVRILESCU D. GABRIELA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

10. GHEORGHE G. SORIN – CĂTĂLIN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

11. NICOLAE B.D. ANDREI – IONUŢ Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

12. POP C. IULIA – TEOFANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

13. PUIU D. IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

14. STAN M. OCTAVIAN – GABRIEL Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

15. UNTARU V. TEODORA – CRISTINA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

 

 Accesul candidatilor la sali pentru sustinerea  Probei D in 15.06.2015 din cadrul examenului de bacalaureator este la ora 12.30

PREŞEDINTE,

prof. dr. Elena Crocnan

0
0