• 021 312 9294
  • secretariat@licsfsava.ro

Anunt in atentia candidatilor la examenul de bacalaureat 2016 sesiunea iunie-iulie

 

Probele scrise ale examenului de bacalaureat se vor sustine in Colegiul National “Sfantul Sava” conform listelor ce vor fi afisate.

Accesul candidaţilor în centrul de examen  la probele scrise se face în intervalul 7:30 – 8:30.

.Calendarul probelor scrise:

 

 4 iulie2016 Limba şi literatura română – proba E)a) – probă scrisă
6 iulie 2016 Proba obligatorie a profilului – proba E)c) – probă scrisă
8 iulie 2016 Proba la alegere a profilului şi specializării – proba E) d) – probă scrisă

 

0
0

Proba C-Evaluarea competenţelor lingvistice într-o limbă de circulație internațională, din data de 28 iunie 2016 -înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă Repartitia pe sali

BACALAUREAT 2016, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba orală din cadrul Probei C, din data de  28 iunie 2016

Limba engleză

SALA nr. P3

COMISIA 1

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Clasa Limba de circulaţie internaţională susţinută Unitatea şcolară de învăţământ Ora de susţinere a probei
1. ANGHEL M MARIA-ALEXANDRA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”  

09:00 – 10:00

 

2. APOSTOL EM ADRIAN a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
3. BENEŞ IO OXANA-LISA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
4. BURUIANA N MONICA-VALENTINA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
5. CACALICEANU M LIVIA-ANDREEA a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
6. CHADORHANY E DANIEL a XII-a A Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
7. COSMA I DANA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”  

 

 

10:00 – 11:00

8. CRÎNGUREANU N IONUȚ ALEXANDRU a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
9. CRUCERU F JEANINE ANDREEA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
10. DELEANU G RADU-STEFAN a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
11. DIACONESCU A ANDREI-ALEXANDRU a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
12. DINCĂ MF IOANA-DIANA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
13. DOGARU N ALEXANDRA-ANDREEA a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 11:00 – 12:00
14. EL-SHAIKH YM LIVIA-SAHAR a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
15. FLOREA CC IRINA-MARIA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
16. GĂVENEA G GHEORGHE-ANDREI a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
17. GAVRILĂ I IRINA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
18. GEORGESCU E ANDREEA ADELINA FELICIA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
19. GHIȚĂ G LUCIAN-ALESSIO a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 12:00 – 13:00
20. GRIGORAŞ V ŞTEFANIA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
21. ION DC MONICA-ALEXANDRA a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
22. IONESCU R RADU a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
23. JEGA C ANA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
24. LUNGAN I ILINCA-SARA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
25. MARIA VV ANDREI COSMIN a XII-a A Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 13:00 – 14:00
26. MAZILU EG ANDREEA CLAUDIA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
27. MIU G MIRUNA-MARIA a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
28. PETRESCU IV ȘTEFANIA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
29. OCĂNOAIA O ANDREIA-IRINA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
30. PELTECU N IOANA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
31. PIELEANU M RALUCA-MARIA a XII-a A Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 14:00 – 15:00
32. PODAR OV ANDREI-CĂTĂLIN a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
33. POPA G ALEXANDRA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
34. RIZESCU DG DAN-NICOLAE a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
35. SCARLAT G RĂZVAN-MIHAI a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
36. SCĂUNAȘU S BIANCA-ANDREEA-FLORINA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
37. SIMIONESCU L LUCIAN a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 15:00 – 16:00
38. STOICA CM LUCA-ANDREI a XII-a A Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
39. STOICA I CIPRIAN SAMUEL a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
40. TOMA Ş RADU a XII-a A Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
41. TRANDAFIR R CĂTĂLIN-ALEXANDRU a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
42. VASILE E ANDREI-CRISTIAN a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
43. VIŞA D ALEX-BOGDAN a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 16:00 – 17:00
44. VLĂDOIU C ADRIAN a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”

PREŞEDINTE,

Prof. Alina Voiculescu

 

 

BACALAUREAT 2016, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba orală din cadrul Probei C, din data de  28 iunie 2016

Limba engleză

SALA nr. P4  COMISIA 2

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Clasa Limba de circulaţie internaţională susţinută Unitatea şcolară de învăţământ Ora de susţinere a probei
1. ALDEA ME ANA-CĂTĂLINA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”  

09:00 – 10:00

 

2. ANDREI G SILVIU a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
3. BĂLAN OL ALEXANDRA-TEODORA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
4. BĂLĂȘOIU-GLAVCE M.V. MATEI   Lb. engleză Liceul Teoretic Național
5. BÎRSAN LV MARIA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
6. COZMA S DRAGOȘ-CONSTANTIN a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
7. DIMOFTE R ANA-MARIA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”  

 

 

10:00 – 11:00

8. DINU T LARISA-ADRIANA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
9. DONCIU B DRAGOŞ ANDREI a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
10. DUȘCĂ EA ALEXANDRA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
11. EFTENE T ANDRA-LUANA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
12. FLOAREA M IOANA-CRISTINA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
13. FLOREA B LAURA-IOANA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 11:00 – 12:00
14. GANEA TAR MARIA ECATERINA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
15. GHEORGHE G TEODORA CRISTINA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
16. GHEȚI C ŞTEFAN-SORIN a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
17. GRIGORAȘ CJ MELISA IOANA ALINA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
18. GRIGORESCU B MATEI-DRAGOŞ a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
19. ISAC AL ALEXANDRA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 12:00 – 13:00
20. IVAN L RUXANDRA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
21. MARE M ANDREEA BEATRICE a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
22. MĂRGINEAN FI NORA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
23. MĂRGINEANU  V CRISTIAN a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
24. MĂRGINEANU I ANDRADA IRINA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
25. NUMAN S NIMET a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 13:00 – 14:00
26. PARASCHIV V ANA-MARIA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
27. POPA DV VLAD-ŞTEFAN a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
28. SĂRARU V DORIS DANIELA IOANA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
29. SCHIER M OLGA-MARIA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
30. SPĂTARU CM ELENA CAMELIA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
31. STANCIU O IOANA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 14:00 – 15:00
32. STEFAN M MARIA-TEODORA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
33. TIU F DIANA-IOANA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
34. UNGUREANU MR ANTONIA MARIA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
35. UȚĂ S ATHENA-MARIA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
36. VOICAN A SORANA-IULIA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”

PREŞEDINTE,

Prof. Alina Voiculescu

 

BACALAUREAT 2016, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba orală din cadrul Probei C, din data de  28 iunie 2016

Limba engleză

SALA nr. P5  COMISIA 3

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Clasa Limba de circulaţie internaţională susţinută Unitatea şcolară de învăţământ Ora de susţinere a probei
1. APOSTOL N ALEXANDRA-SIMONA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”  

09:00 – 10:00

 

2. BĂLOIU AV ANDRA-IOANA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
3. CALMA MD IULIA ALEXANDRA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
4. CĂPĂŢÂNĂ N DELIA GABRIELA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
5. CIMPOCA S GEANINA-PETRUȚA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
6. COMAN NA MARIA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
7. COSTACHE OV ANDREEA-MIRUNA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”  

 

 

10:00 – 11:00

8. COSTESCHI M MARIA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
9. COVRIG M GEORGETA-IULIANA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
10. CRIȘCOTĂ V ANDREEA-MĂDĂLINA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
11. DINESCU DF ŞTEFAN-CRISTIAN a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
12. DRĂGAN FC ANA-MARIA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
13. GHEORGHE M CĂTĂLINA-TEODORA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 11:00 – 12:00
14. GULAN CD IOANA-CĂTĂLINA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
15. HAREA I ANA-MARIA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
16. IONESCU EI ANDREEA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
17. IONIȚĂ A IOAN-ANTONIO a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
18. IORDACHE C BOGDAN a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
19. IVAN E MIRUNA-MANUELA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 12:00 – 13:00
20. MIHĂILESCU MV ALEXANDRA-TEODORA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
21. MIHALI N IOANA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
22. MOLDOVAN AE TEODORA-ALINA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
23. MOSCU B MĂDĂLINA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
24. NEDELCU N ANDREI a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
25. NEGULESCU MC OANA-ALINA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 13:00 – 14:00
26. NIŢĂ FG VIOLA CRISTIANA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
27. PĂUN PI DRAGOŞ PETRE a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
28. PETRE LC ILINCA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
29. POPA F ADRIAN a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
30. POPA-ALEXANDRU BM ANDREAS a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
31. RĂDULESCU CI PAULA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 14:00 – 15:00
32. SCARLAT E REBECA-ALEXANDRA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
33. ȘTIRBU GS ALEXANDRU-CRISTIAN a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
34. STOICA G MIRELA BEATRICE a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
35. ŢIGU D FRANCISCA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
36. VINTILESCU D ALEXANDRA-CAMELIA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”

PREŞEDINTE,

Prof. Alina Voiculescu

 

ÎN ATENŢIA CANDIDAŢILOR
LA PROBELE DE EVALUARE A COMPETENŢELOR LINGVISTICE

27 iunie 2016:

  • Candidaţii vor intra în sălile în care au fost repartizaţi, in intervalul orar 11:00 – 11:30.
  • Proba audio se va desfăşura în intervalul orar 12:00 – 12:20.
  • Proba scrisă se va desfăşura în intervalul orar 13:00 – 15:00, în aceleaşi săli de la proba audio.
  • În intervalul orar 12:20 – 12:45, elevii vor avea o pauză, în timpul căreia nu vor părăsi liceul.
  • Candidaţii vor avea asupra lor actul de identitate (BI./C.I.)
  • Bagajele vor fi depozitate în sala P8.
  • Vă rugăm să verificaţi cu atenţie datele pentru probele scrise ale examenului de bacalaureat 2016 din listele afișate. Orice inadvertenţă o veţi semnala comisiei.

DETALII LEGATE DE SUSṬINEREA PROBELOR ORALE ȊN CADRUL PROBEI C (28 iunie 2016)

  • Candidaţii vor intra în sălile în care au fost repartizaţi conform programării alăturate, începând cu ora 09:00.
  • Candidaţii vor avea asupra lor actul de identitate (BI./CI)
  • Bagajele vor fi depozitate în sala P8 .
  • Candidaţii sunt rugaţi să fie prezenţi cu cel puțin o oră mai devreme decât în programul afişat (exceptând prima grupă, cea de la ora 09:00)

Preşedinte,

Prof. Alina Voiculescu

 

 

0
0

Proba C-Evaluarea competenţelor lingvistice într-o limbă de circulație internațională, din data de 27 iunie 2016 -înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă Repartitia pe sali

 

BACALAUREAT 2016, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

din cadrul Probei C, din data de  27 iunie 2016

SALA nr. P3

COMISIA 1

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ Limba de circulaţie internaţională susţinută
1.       ANGHEL M MARIA-ALEXANDRA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
2.       APOSTOL EM ADRIAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
3.       BENEŞ IO OXANA-LISA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
4.       BURUIANA N MONICA-VALENTINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
5.       CACALICEANU M LIVIA-ANDREEA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
6.       CHADORHANY E DANIEL C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
7.       COSMA I DANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
8.       CRÎNGUREANU N IONUȚ ALEXANDRU C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
9.       CRUCERU F JEANINE ANDREEA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
10.    DELEANU G RADU-STEFAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
11.    DIACONESCU A ANDREI-ALEXANDRU C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
12.    DINCĂ MF IOANA-DIANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
13.    DOGARU N ALEXANDRA-ANDREEA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
14.    EL-SHAIKH YM LIVIA-SAHAR C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
15.    FLOREA CC IRINA-MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
16.    GĂVENEA G GHEORGHE-ANDREI C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
17.    GAVRILĂ I IRINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
18.    GEORGESCU E ANDREEA ADELINA FELICIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
19.    GHIȚĂ G LUCIAN-ALESSIO C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
20.    GRIGORAŞ V ŞTEFANIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
21.    ION DC MONICA-ALEXANDRA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
22.    IONESCU R RADU C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză

PREŞEDINTE,

Prof. Alina Voiculescu

 

 

BACALAUREAT 2016, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

din cadrul Probei C, din data de  27 iunie 2016

SALA nr. P4

COMISIA 1

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ Limba de circulaţie internaţională susţinută
1.       JEGA C ANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
2.       LUNGAN I ILINCA-SARA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
3.       MARIA VV ANDREI COSMIN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
4.       MAZILU EG ANDREEA CLAUDIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
5.       MIU G MIRUNA-MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
6.       PETRESCU IV ȘTEFANIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
7.       OCĂNOAIA O ANDREIA-IRINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
8.       PELTECU N IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
9.       PIELEANU M RALUCA-MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
10.    PODAR OV ANDREI-CĂTĂLIN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
11.    POPA G ALEXANDRA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
12.    RIZESCU DG DAN-NICOLAE C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
13.    SCARLAT G RĂZVAN-MIHAI C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
14.    SCĂUNAȘU S BIANCA-ANDREEA-FLORINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
15.    SIMIONESCU L LUCIAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
16.    STOICA CM LUCA-ANDREI C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
17.    STOICA I CIPRIAN SAMUEL C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
18.    TOMA Ş RADU C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
19.    TRANDAFIR R CĂTĂLIN-ALEXANDRU C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
20.    VASILE E ANDREI-CRISTIAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
21.    VIŞA D ALEX-BOGDAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
22.    VLĂDOIU C  ADRIAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză

PREŞEDINTE,

Prof.  Alina Voiculescu

  

BACALAUREAT 2016, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

 din cadrul Probei C, din data de  27 iunie 2015

 SALA nr. P5

COMISIA 2

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ Limba de circulaţie internaţională susţinută
1.       ALDEA ME ANA-CĂTĂLINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
2.       ANDREI G SILVIU C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
3.       BĂLAN OL ALEXANDRA-TEODORA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
4.       BĂLĂȘOIU-GLAVCE M.V. MATEI Liceul Teoretic Național Lb. engleză
5.       BÎRSAN LV MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
6.       COZMA S DRAGOȘ-CONSTANTIN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
7.       DIMOFTE R ANA-MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
8.       DINU T LARISA-ADRIANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
9.       DONCIU B DRAGOŞ ANDREI C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
10.    DUȘCĂ EA ALEXANDRA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
11.    EFTENE T ANDRA-LUANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
12.    FLOAREA M IOANA-CRISTINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
13.    FLOREA B LAURA-IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
14.    GANEA TAR MARIA ECATERINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
15.    GHEORGHE G TEODORA CRISTINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
16.    GHEȚI C ŞTEFAN-SORIN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
17.    GRIGORAȘ CJ MELISA IOANA ALINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
18.    GRIGORESCU B MATEI-DRAGOŞ C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
19.    ISAC AL ALEXANDRA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
20.    IVAN L RUXANDRA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
21.    MARE M ANDREEA BEATRICE C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
22.    MĂRGINEAN FI NORA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
23.    MĂRGINEANU  V CRISTIAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
24.    MĂRGINEANU I ANDRADA IRINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză

PREŞEDINTE,

Prof.  Alina Voiculescu

 

BACALAUREAT 2016, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

din cadrul Probei C, din data de  27 iunie 2016

SALA nr. P6

COMISIA 2/3

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ Limba de circulaţie internaţională susţinută
1.       NUMAN S NIMET C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
2.       PARASCHIV V ANA-MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
3.       POPA DV VLAD-ŞTEFAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
4.       SĂRARU V DORIS DANIELA IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
5.       SCHIER M OLGA-MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
6.       SPĂTARU CM ELENA CAMELIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
7.       STANCIU O IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
8.       STEFAN M MARIA-TEODORA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
9.       TIU F DIANA-IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
10.    UNGUREANU MR ANTONIA MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
11.    UȚĂ S ATHENA-MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
12.    VOICAN A SORANA-IULIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
13.    APOSTOL N ALEXANDRA-SIMONA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
14.    BĂLOIU AV ANDRA-IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
15.    CALMA MD IULIA ALEXANDRA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
16.    CĂPĂŢÂNĂ N DELIA GABRIELA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
17.    CIMPOCA S GEANINA-PETRUȚA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
18.    COMAN NA MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
19.    COSTACHE OV ANDREEA-MIRUNA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
20.    COSTESCHI M MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
21.    COVRIG M GEORGETA-IULIANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
22.    CRIȘCOTĂ V ANDREEA-MĂDĂLINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
23.    DINESCU DF ŞTEFAN-CRISTIAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
24.    DRĂGAN FC ANA-MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză

PREŞEDINTE,

Prof.  Alina Voiculescu

 

BACALAUREAT 2016, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

din cadrul Probei C, din data de  27 iunie 2016

SALA nr. P7

COMISIA 3

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ Limba de circulaţie internaţională susţinută
1.       GHEORGHE M CĂTĂLINA-TEODORA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
2.       GULAN CD IOANA-CĂTĂLINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
3.       HAREA I ANA-MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
4.       IONESCU EI ANDREEA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
5.       IONIȚĂ A IOAN-ANTONIO C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
6.       IORDACHE C BOGDAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
7.       IVAN E MIRUNA-MANUELA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
8.       MIHĂILESCU MV ALEXANDRA-TEODORA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
9.       MIHALI N IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
10.    MOLDOVAN AE TEODORA-ALINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
11.    MOSCU B MĂDĂLINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
12.    NEDELCU N ANDREI C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
13.    NEGULESCU MC OANA-ALINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
14.    NIŢĂ FG VIOLA CRISTIANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
15.    PĂUN PI DRAGOŞ PETRE C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
16.    PETRE LC ILINCA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
17.    POPA F ADRIAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
18.    POPA-ALEXANDRU BM ANDREAS C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
19.    RĂDULESCU CI PAULA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
20.    SCARLAT E REBECA-ALEXANDRA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
21.    ȘTIRBU GS ALEXANDRU-CRISTIAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
22.    STOICA G MIRELA BEATRICE C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
23.    ŢIGU D FRANCISCA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
24.    VINTILESCU D ALEXANDRA-CAMELIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză

PREŞEDINTE,

Prof.  Alina Voiculescu

  

ÎN ATENŢIA CANDIDAŢILOR
LA PROBELE DE EVALUARE A COMPETENŢELOR LINGVISTICE

27 iunie 2016:

  • Candidaţii vor intra în sălile în care au fost repartizaţi, in intervalul orar 11:00 – 11:30.
  • Proba audio se va desfăşura în intervalul orar 12:00 – 12:20.
  • Proba scrisă se va desfăşura în intervalul orar 13:00 – 15:00, în aceleaşi săli de la proba audio.
  • În intervalul orar 12:20 – 12:45, elevii vor avea o pauză, în timpul căreia nu vor părăsi liceul.
  • Candidaţii vor avea asupra lor actul de identitate (BI./C.I.)
  • Bagajele vor fi depozitate în sala P8.
  • Vă rugăm să verificaţi cu atenţie datele pentru probele scrise ale examenului de bacalaureat 2016 din listele afișate. Orice inadvertenţă o veţi semnala comisiei.

DETALII LEGATE DE SUSṬINEREA PROBELOR ORALE ȊN CADRUL PROBEI C (28 iunie 2016)

  • Candidaţii vor intra în sălile în care au fost repartizaţi conform programării alăturate, începând cu ora 09:00.
  • Candidaţii vor avea asupra lor actul de identitate (BI./CI)
  • Bagajele vor fi depozitate în sala P8 .
  • Candidaţii sunt rugaţi să fie prezenţi cu cel puțin o oră mai devreme decât în programul afişat (exceptând prima grupă, cea de la ora 09:00)

Preşedinte,

Prof. Alina Voiculescu

0
0

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI PROBA D, din data de 22.06.2016 SALA nr.202

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ TIP OFFICE
  1. .
ION DC MONICA-ALEXANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
ION F BIANCA-ANDREEA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
IONESCU EI ANDREEA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
IORDACHE SI IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
IVAN E MIRUNA-MANUELA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
MIU G MIRUNA-MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
MOSCU B MĂDĂLINA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
NENCIU VD ANDREI VALENTIN Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
PĂUN PI DRAGOŞ PETRE Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
POPESCU LD GRIGORE Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
RUSU C TEODORA-IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
STANCIU CL CĂTĂLINA-ANA-MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
TRANDAFIR R CĂTĂLIN-ALEXANDRU Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
TUDORACHE GS RADU-GABRIEL Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
ȚURCAN O ANNETTE Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
VASILE E ANDREI-CRISTIAN Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
VINTILESCU D ALEXANDRA-CAMELIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
VLAD C ANDREEA-IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
VLĂDOIU C ADRIAN Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
VOICAN A SORANA-IULIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
0
0

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI PROBA D, din data de 21.06.2016 SALA nr.202

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ TIP OFFICE
  1. .
STOICA I CIPRIAN SAMUEL Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
ŢIGU D FRANCISCA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
TOFAN P CRISTINA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
TOMA Ş RADU Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
TRIF E COSMIN Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
VOICU M ANDREEA-MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
ANDREI F IULIA-ALEXANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
APOSTOL EM ADRIAN Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
BĂDESCU M MIHAI Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
BĂLĂȘOIU-GLAVCE M.V. MATEI  Liceul Teoretic Național 2013
BĂLOIU AV ANDRA-IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
BONEA B DELIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
CACALICEANU M LIVIA-ANDREEA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
CĂTINEAN D ANA-RALUCA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
CRISTEA V VALERIU-ANDREI Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
DIACONESCU A ANDREI-ALEXANDRU Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
DINESCU DF ŞTEFAN-CRISTIAN Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
DOGARU N ALEXANDRA-ANDREEA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
GHIȚĂ G LUCIAN-ALESSIO Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
GROSU LR ANA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
0
0

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI PROBA D, din data de 21.06.2016 SALA nr.201

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ TIP OFFICE
  1. .
ICHIMESCU C RALUCA-MIHAELA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
IONESCU C MARIA ALEXANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
IONIȚĂ A IOAN-ANTONIO Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
IVAN L RUXANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
LIPCANU G LUCIAN-ALEXANDRU Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
LUNGAN I ILINCA-SARA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
LUNGAN M TIBERIU Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
MĂRGINEANU I ANDRADA IRINA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
MAZILU EG ANDREEA CLAUDIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
MIHALI N IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
NEGULESCU MC OANA-ALINA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
OCĂNOAIA O ANDREIA-IRINA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
PODAR OV ANDREI-CĂTĂLIN Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
POPA I GABRIELA-MIRUNA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
PREDA C ANAMARIA THEODORA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
PRISĂCARU VȘ ADRIAN Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
SĂRARU V DORIS DANIELA IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
SCARLAT E REBECA-ALEXANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
SPĂTARU CM ELENA CAMELIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
STEFAN M MARIA-TEODORA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
0
0

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI PROBA D, din data de 21.06.2016 SALA nr.102

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ TIP OFFICE
  1. .
ANDREI G SILVIU Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
BĂLAN OL ALEXANDRA-TEODORA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
BĂNICĂ M LAURA-LUCIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
BENEŞ IO OXANA-LISA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
CÎRLIG E DIANA-MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
COSTACHE OV ANDREEA-MIRUNA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
COSTESCHI M MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
COVRIG M GEORGETA-IULIANA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
CRÎNGUREANU N IONUȚ ALEXANDRU Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
CRIȘCOTĂ V ANDREEA-MĂDĂLINA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
DINCĂ MF IOANA-DIANA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
DINU T LARISA-ADRIANA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
FLOREA B LAURA-IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
FLOREA CC IRINA-MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
GANEA TAR MARIA ECATERINA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
GEORGESCU E ANDREEA ADELINA FELICIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
GHEORGHE DC IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
GHEORGHE M CĂTĂLINA-TEODORA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
GULAN CD IOANA-CĂTĂLINA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
HAREA I ANA-MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava” 2013
0
0

Programarea Oral Romana 2016

Programarea Oral Romana 2016 Luni Comisia 1

Programarea Oral Romana 2016 Luni Comisia 2

Programarea Oral Romana 2016 Luni Comisia 3

Programarea Oral Romana 2016 Marti Comisia 1

Programarea Oral Romana 2016 Marti Comisia 2

Programarea Oral Romana 2016 Marti Comisia 3

0
0