REPARTIZAREA ELEVILOR PROBA C BACALAUREAT 2017, SESIUNEA IUNIE – IULIE

REPARTIZAREA ELEVILOR PROBA C BACALAUREAT 2017, SESIUNEA IUNIE – IULIE

0
0

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI – Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă din cadrul Probei C, din data de  14 iunie 2017

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI – Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă din cadrul Probei C, din data de  14 iunie 2017

0
0

REPARTIZAREA ELEVILOR PROBA D BACALAUREAT 2017 SESIUNEA IUNIE – IULIE

REPARTIZAREA ELEVILOR PROBA D BACALAUREAT 2017 SESIUNEA IUNIE – IULIE

ACCESUL CANDIDAȚILOR ÎN SĂLILE DE EXAMEN SE FACE PE BAZĂ DE C.I. VALABILĂ, ÎN INTERVALUL

12,00-12,30

DUPĂ PREDAREA BAGAJELOR LA SALA DE BAGAJE.

0
0

REPARTIZAREA ELEVILOR PROBA C BACALAUREAT 2017, SESIUNEA IUNIE – IULIE

SALA:  COMISIA 1 JOI, 15 IUNIE 2017 12A/12F/LTN
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 a XII-a A ANDREI N. OANA CRISTINA
2 a XII-a F ARGHIR V. MIHAI ALEXANDRU
3 a XII-a F BADEA N. IOANA 9 – 10
4 a XII-a F BĂJENARU V. CĂTĂLIN
5 a XII-a F CÂȚAN N. CRISTIAN MIHAI IONUȚ
6 a XII-a A DRAGOESCU B.I. SONIA
7 a XII-a A FILIP I.D.  DIANA-ȘTEFANIA
8 LTN GAFIȚA R.N. RADU
9 a XII-a A GHIC D. OZANA MIRUNA 10-11
10 a XII-a F GUARNERI A. GIULIA FRANCESCA
11 LTN IONESCU D.M.G. GERALDINE-CELESTA-IOANA
12 a XII-a A IONIȚĂ V.G. VALENTIN
13 a XII-a F JIANU D. MARIA
14 a XII-a A LUPU C.B. ANDREEA LILIANA
15 a XII-a F MIHAILOV E. DOINA 11-12
16 a XII-a F MIREA P. MATEI CONSTANTIN
17 a XII-a F NASTA ZAHER
18 a XII-a F OPROIU N. GABRIEL- NICOLAE
19 a XII-a A PĂTRU G. MIHAELA GABRIELA
20 a XII-a A PETRE B. ADRIAN ANTONIO 12-13
21 a XII-a A PUICAN E.S.  CRISTIAN ALIN
22 a XII-a A ȘERBAN C.O. NICHITA-MARIA
23 a XII-a A ȘERBAN Ș. ANDREI
24 a XII-a F STANCIU M. MARIA-ALEXANDRA
25 a XII-a F STANCU M. MARIA – DIANA
26 a XII-a A SZAVU V. HARRY BASILE
27 LTN TEŞILEANU C. ANDREI-BOGDAN 13-14
28 LTN ZGONEA V.Ş. DRAGOŞ-ALEXANDRU

 

SALA:  COMISIA 2 JOI, 15 IUNIE 2017 12B/12E/12G
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 a XII-a B ANDREI V. CRINA RALUCA
2 a XII-a B CALINOV I. TEODORA-CEZARA
3 a XII-a G CARP V. RADU 9 – 10
4 a XII-a B CHERCIU I. ANA – PETRA
5 a XII-a B COTOARĂ V. ANDREI VLAD
6 a XII-a G DINE G.A. VICENȚIU EDUARD
7 a XII-a B DOBRESCU D.C.  GRIGORE
8 a XII-a G DOROBANȚU Ș. ALEXANDRA GEORGIANA
9 a XII-a G FOFIRCĂ C. IOANA 10-11
10 a XII-a B GEAMBAȘU C. FILIP ROBERT
11 a XII-a B GÎNDEȘ C. ANA GABRIELA
12 a XII-a B HARABAGIU C. IOANA-ANDRUȘA
13 a XII-a B IANCIUC V. ANA IRENA
14 a XII-a B ILIE A.G. MĂDĂLINA GABRIELA
15 a XII-a G IORGA M. ANDREEA IULIANA 11-12
16 a XII-a G MĂLCICĂ C. MARIA
17 a XII-a B MIHĂILĂ  Ș. CĂTĂLINA VALENTINA
18 a XII-a G ONEA F. GINNA -LARISA
19 a XII-a G PANGHE ELIZA
20 XII E PINCU S.R. MARIA 12-13
21 a XII-a B POPESCU D. TEODOR
22 a XII-a G PREDA C.L. IOANA-ALEXANDRA
23 a XII-a G RADU – IONESCU M.I. ȘTEFAN – ADRIAN
24 a XII-a B RĂDUȚĂ E. ANA-DENISA
25 a XII-a G ȘERBAN I. IULIA
26 a XII-a B STOICA V. ANDA-ELENA
27 a XII-a G STUPARU I. ALEXANDRA DIANA 13-14
28 a XII-a B TOPALĂ G. MARIA
29 a XII-a G TRUȚĂ D. BIANCA-VALENTINA
30 a XII-a B UNGUREANU C.M. IRINA MARIA
31 a XII-a B UNTARU V. MARA-IOANA
32 a XII-a G URUCU G. GEORGIANA VICTORIA
33 a XII-a B VIȘA D. OCTAVIA-ANDREEA 14-15
34 a XII-a B VOICU B.L.  ANA MARIA

 

SALA:  COMISIA 3 JOI, 15 IUNIE 2017 12C/12D/12H
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 a XII-a D ADAM M. IOANA
2 a XII-a H ANDREI V.G. CLAUDIA MIHAELA
3 a XII-a C ANICULOESEI G.M.  PAVEL 9 – 10
4 a XII-a C ANICULOESEI G.M.  PETRU
5 a XII-a H ARTEM N. ALEXANDRA
6 a XII-a D BADEA C. IOANA CRISTINA
7 a XII-a D BĂRBULESCU F.D.  MARIA
8 a XII-a H BOLOGA V. ANDREEA-IOANA
9 a XII-a C CĂLIN G. ALEX CONSTANTIN 10-11
10 a XII-a D CAUNIC D. MARIA ROXANA
11 a XII-a H CERCEL F. ANA MARIA
12 a XII-a C CHILEA T. ANDREI TUDOR
13 a XII-a H CHIRICĂ ECATERINA
14 a XII-a D CIAUȘU I. ANDREEA CRISTIANA
15 a XII-a C CICU I.C. ALEXANDRA-TEODORA 11-12
16 a XII-a C CIMBIR Ș. LUCIANA
17 a XII-a D DINCĂ E.L.  MARIA GABRIELA
18 a XII-a D DRAGOMIR D.I. MARIA BIANCA
19 a XII-a H DUMITRESCU S.M.  SONIA -ELENA
20 a XII-a D FIERARU P. SIMONA 12-13
21 a XII-a D GEHL W.M. FRANCESCA IOANA
22 a XII-a D GHEL W.M. LUKE -JOSEPH
23 a XII-a H GLIGORE M. ANA MARIA
24 a XII-a H GLIGORE M. CĂLIN MARIAN
25 a XII-a D GRIGORE G. GABRIELA DANIELA
26 a XII-a D LUȚAI C.S. ADRIAN COSMIN
27 a XII-a C MARII V.  LIDIA 13-14
28 a XII-a H MIHĂILESCU G. ANDREI TIBERIU
29 a XII-a H MORARIU D.P. ALEXANDRA MARIA
30 a XII-a C NICULA O. IULIAN ȘTEFAN
31 a XII-a C PĂUNEȚ G. MIHĂIȚĂ-DĂNUȚ-ANTON
32 a XII-a H PRIBOI F. ILINCA
33 a XII-a H ȘINCU A.G. ANDRADA GEORGIANA 14-15
34 a XII-a C SPÎNU A. LORENA NAOMI
35 a XII-a C TOMESCU C. CHRISTIANA -MARIA
36 a XII-a H VINCENE C. ANDREEA-IASMINA
0
0

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI – Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă din cadrul Probei C, din data de 14 iunie 2017

ANUNȚ

În atenția candidaților la proba C (Competențe lingvistice intr-o limba de circulatie internationala)

Candidații vor intra în sala de examen , în zilele în care sunt programați, în intervalul orar 11:00 – 11:30, având asupra lor un act de identitate (C.I. sau pașaport) și instrument de scris (cu pastă sau cerneală albastră).

Nu se admite accesul în sala de examen cu obiecte personale (cu excepția celor menționate mai sus). Acestea vor fi depozitate în sala de bagaje.

Președinte,

Prof. dr. Elena Crocnan

 

 

 

SALA nr. 203

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ Limba de circulaţie internaţională susţinută
1.       ADAM M. IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
2.       ANDREI N. OANA CRISTINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
3.       ANDREI V. CRINA RALUCA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
4.       ANDREI V.G. CLAUDIA MIHAELA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
5.       ANICULOESEI G.M.  PAVEL C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
6.       ANICULOESEI G.M.  PETRU C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
7.       ARGHIR V. MIHAI ALEXANDRU C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
8.       ARTEM N. ALEXANDRA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
9.       BADEA C. IOANA CRISTINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
10.    BADEA N. IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
11.    BĂJENARU V. CĂTĂLIN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
12.    BĂRBULESCU F.D.  MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
13.    BOLOGA V. ANDREEA-IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
14.    CĂLIN G. ALEX CONSTANTIN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
15.    CALINOV I. TEODORA-CEZARA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
16.    CARP V. RADU C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
17.    CÂȚAN N. CRISTIAN MIHAI IONUȚ C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
18.    CAUNIC D. MARIA ROXANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
19.    CERCEL F. ANA MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
20.    CHERCIU I. ANA – PETRA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
21.    CHILEA T. ANDREI TUDOR C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
22.    CHIRICĂ ECATERINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
23.    CIAUȘU I. ANDREEA CRISTIANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
24.    CICU I.C. ALEXANDRA-TEODORA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză

 

SALA nr. 204

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ Limba de circulaţie internaţională susţinută
1.       CIMBIR Ș. LUCIANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
2.       COTOARĂ V. ANDREI VLAD C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
3.       DINCĂ E.L.  MARIA GABRIELA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
4.       DINE G.A. VICENȚIU EDUARD C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
5.       DOBRESCU D.C.  GRIGORE C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
6.       DOROBANȚU Ș. ALEXANDRA GEORGIANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
7.       DRAGOESCU B.I. SONIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
8.       DRAGOMIR D.I. MARIA BIANCA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
9.       DUMITRESCU S.M.  SONIA -ELENA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
10.    FIERARU P. SIMONA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
11.    FILIP I.D.  DIANA-ȘTEFANIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
12.    FOFIRCĂ C. IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
13.    GAFIȚA R.N. RADU LTN Lb. engleză
14.    GEAMBAȘU C. FILIP ROBERT C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
15.    GEHL W.M. FRANCESCA IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
16.    GHEL W.M. LUKE -JOSEPH C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
17.    GHIC D. OZANA MIRUNA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
18.    GÎNDEȘ C. ANA GABRIELA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
19.    GLIGORE M. ANA MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
20.    GLIGORE M. CĂLIN MARIAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
21.    GRIGORE G. GABRIELA DANIELA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
22.    GUARNERI A. GIULIA FRANCESCA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
23.    HARABAGIU C. IOANA-ANDRUȘA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
24.    IANCIUC V. ANA IRENA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză

 

 SALA nr. 205

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ Limba de circulaţie internaţională susţinută
1.       ILIE A.G. MĂDĂLINA GABRIELA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
2.       IONESCU D.M.G. GERALDINE-CELESTA-IOANA LTN Lb. engleză
3.       IONIȚĂ V.G. VALENTIN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
4.       IORGA M. ANDREEA IULIANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
5.       JIANU D. MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
6.       LUPU C.B. ANDREEA LILIANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
7.       LUȚAI C.S. ADRIAN COSMIN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
8.       MĂLCICĂ C. MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
9.       MARII V.  LIDIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
10.    MIHĂILĂ  Ș. CĂTĂLINA VALENTINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
11.    MIHĂILESCU G. ANDREI TIBERIU C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
12.    MIHAILOV E. DOINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
13.    MIREA P. MATEI CONSTANTIN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
14.    MORARIU D.P. ALEXANDRA MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
15.    NASTA ZAHER C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
16.    NICULA O. IULIAN ȘTEFAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
17.    ONEA F. GINNA -LARISA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
18.    OPROIU N. GABRIEL- NICOLAE C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
19.    PANGHE ELIZA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
20.    PĂTRU G. MIHAELA GABRIELA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
21.    PĂUNEȚ G. MIHĂIȚĂ-DĂNUȚ-ANTON C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
22.    PETRE B. ADRIAN ANTONIO C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
23.    PINCU S.R. MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
24.    POPESCU D. TEODOR C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
25.    PREDA C.L. IOANA-ALEXANDRA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză

  

SALA nr. 206

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ Limba de circulaţie internaţională susţinută
1.       PRIBOI F. ILINCA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
2.       PUICAN E.S.  CRISTIAN ALIN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
3.       RADU – IONESCU M.I. ȘTEFAN – ADRIAN C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
4.       RĂDUȚĂ E. ANA-DENISA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
5.       ȘERBAN C.O. NICHITA-MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
6.       ȘERBAN I. IULIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
7.       ȘERBAN Ș. ANDREI C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
8.       ȘINCU A.G. ANDRADA GEORGIANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
9.       SPÎNU A. LORENA NAOMI C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
10.    STANCIU M. MARIA-ALEXANDRA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
11.    STANCU M. MARIA – DIANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
12.    STOICA V. ANDA-ELENA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
13.    STUPARU I. ALEXANDRA DIANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
14.    SZAVU V. HARRY BASILE C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
15.    TEŞILEANU C. ANDREI-BOGDAN LTN Lb. engleză
16.    TOMESCU C. CHRISTIANA -MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
17.    TOPALĂ G. MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
18.    TRUȚĂ D. BIANCA-VALENTINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
19.    UNGUREANU C.M. IRINA MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
20.    UNTARU V. MARA-IOANA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
21.    URUCU G. GEORGIANA VICTORIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
22.    VINCENE C. ANDREEA-IASMINA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
23.    VIȘA D. OCTAVIA-ANDREEA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
24.    VOICU B.L.  ANA MARIA C.N. „Sfântul Sava” Lb. engleză
25.    ZGONEA V.Ş. DRAGOŞ-ALEXANDRU LTN Lb. engleză

 

PREŞEDINTE,

Prof. dr. Elena Crocnan

 

0
0

REPARTIZAREA ELEVILOR PROBA D BACALAUREAT 2017 SESIUNEA IUNIE – IULIE

ACCESUL CANDIDAȚILOR ÎN SĂLILE  DE EXAMEN SE FACE PE BAZĂ DE C.I. VALABILĂ, ÎN INTERVALUL

12,00-12,30,

DUPĂ PREDAREA BAGAJELOR LA SALA DE BAGAJE.

COMISIA 1 VINERI 9 IUNIE 2017

SALA:  S7      
Nr.crt. NUME INIT PRENUME CLASA
1 ANICULOESEI GM PETRU a XII-a C
2 ANICULOESEI GM PAVEL a XII-a C
3 ANTICA F ANDREEA a XII-a C
4 CĂLIN G ALEX CONSTANTIN a XII-a C
5 CHILEA T ANDREI TUDOR a XII-a C
6 CICU IC ALEXANDRA TEODORA a XII-a C
7 CIMBIR Ș LUCIANA a XII-a C
8 GHINCEA N THEODOR a XII-a C
9 GHIULEA D ALEXANDRU a XII-a C
10 HOSU S ALINA ELENA a XII-a C
11 JECU C VLAD ANDREI a XII-a C
12 MANOLE N MĂDĂLINA IOANA a XII-a C
13 MARII V LIDIA a XII-a C
14 MIHĂILĂ I ADELA MARIA a XII-a C
15 NICULA O IULIAN ȘTEFAN a XII-a C
16 OLARU D MONICA ANDREEA a XII-a C
17 PARASCHIV GS MARIA ALEXANDRA a XII-a C
18 PĂUNEŢ G MIHĂIŢĂ DĂNUŢ ANTON a XII-a C
19 SPÎNU AS LORENA NAOMI a XII-a C
20 ȘTEFAN S IULIA ANDREEA a XII-a C
21 TAKMAJI N RAMI ANDREI a XII-a C
22 TRIFAN V MARIA CRISTINA a XII-a C
23 UDREA VM RADU MIHAIL a XII-a C
24 URUCU G GEORGIANA VICTORIA a XII-a G
25 VASILE PD IOAN CODRIN a XII-a G
26 VOICU A ANDREEA DANIELA a XII-a G

 

SALA:  S6      
Nr.crt. NUME INIT PRENUME CLASA
1 ADAM M IOANA a XII-a D
2 ANGHEL F ANCA MARIA a XII-a G
3 BADEA C IOANA CRISTINA a XII-a D
4 BĂRBULESCU FD MARIA a XII-a D
5 BOERAŞU I COSTIN GABRIEL a XII-a D
6 BOJINCĂ C TEODORA ELENA a XII-a G
7 CARP V RADU a XII-a G
8 CERCEL F ANA MARIA a XII-a H
9 CHIRICA I ECATERINA a XII-a H
10 CIAUŞU I ANDREEA CRISTIANA a XII-a D
11 DAN II LUIZA ELVIRA a XII-a D
12 DINE GA VICENŢIU EDUARD a XII-a G
13 DOROBANȚU Ș ALEXANDRA GEORGIANA a XII-a G
14 DRAGOMIR DI MARIA BIANCA a XII-a D
15 DUMITRESCU SM SONIA ELENA a XII-a H
16 DUȚU E ANDREEA a XII-a G
17 FLORIŞ FS MIHNEA a XII-a H
18 FOFIRCĂ C IOANA a XII-a G
19 FURTUNĂ C MARIA LUIZA a XII-a D
20 GANDĂ MC ȘTEFANIA BEATRICE a XII-a D
21 GAVRILESCU A ANA NICOLETA a XII-a D
22 GEHL WM LUKE JOSEPH a XII-a D
23 GEHL WM FRANCESCA IOANA a XII-a D

 

SALA:  S5      
Nr.crt. NUME INIT PRENUME CLASA
1 IORGA M ANDREEA IULIANA a XII-a G
2 LICURICI PI TEODOR a XII-a H
3 LUŢAI CS ADRIAN COSMIN a XII-a D
4 MĂLCICĂ C MARIA a XII-a G
5 MARIN D OANA IZABELA a XII-a G
6 MORARIU DP ALEXANDRA MARIA a XII-a H
7 NĂSTASE A ANDRADA TEODORA a XII-a G
8 NICOLAE M TEODORA a XII-a G
9 NICULESCU G MIHAI COSMIN a XII-a G
10 ONEA F GINNA LARISA a XII-a G
11 PANGHE A ELIZA VERONICA a XII-a G
12 PÎSLAN N MARIA FABIOLA a XII-a D
13 POPESCU MA IOANA SIMINA a XII-a G
14 PREDA CL IOANA ALEXANDRA a XII-a G
15 PRIBOI F ILINCA a XII-a H
16 RADU-IONESCU MI ŞTEFAN ADRIAN a XII-a G
17 RĂSLESCU M ANA MARIA a XII-a G
18 RĂSLESCU M ALEXANDRA a XII-a G
19 SAVANIU IM IOANA a XII-a D
20 ȘEVCENCO A ANA-MARIA a XII-a D
21 STAN G ANA-MARIA a XII-a G
22 STUPARU I ALEXANDRA DIANA a XII-a G
23 TREEROIU AF DIANA CRISTINA a XII-a G
24 TRUȘCĂ B MARTA a XII-a D
25 TRUŢĂ D BIANCA VALENTINA a XII-a G
26 UNGUREANU MF ANDREI FLORIN a XII-a D

COMISIA 2  LUNI 12 IUNIE 2017

SALA:  S5      
Nr.crt. NUME INIT PRENUME CLASA
1 ADAM G ELISA CĂTĂLINA a XII-a F
2 ALBU MC IOANA ADELA a XII-a F
3 ANDREI V CRINA RALUCA a XII-a B
4 ARDELEAN FM MARIA CRISTINA a XII-a B
5 BADEA N IOANA a XII-a F
6 BĂJENARU V CĂTĂLIN a XII-a F
7 BURTEA DM MARIA a XII-a F
8 CALINOV I TEODORA CEZARA a XII-a B
9 CÂȚAN N CRISTIAN MIHAI IONUŢ a XII-a F
10 CERNEA I BERNARD SILVESTRU a XII-a B
11 CÎMPEANU C ALEXANDRA CRISTINA a XII-a E
12 CUZUC G TEODORA a XII-a E
13 DE MARTINO B ROSALIA MARIA a XII-a E
14 DOBRESCU DC GRIGORE a XII-a B
15 DUŢĂ DM MONICA a XII-a B
16 GEAMBAŞU C FILIP ROBERT a XII-a B
17 GÎNDEŞ C ANA GABRIELA a XII-a B
18 IANCIUC V ANA IRENA a XII-a B
19 IANCU D IRINA a XII-a E
20 ILIE G MĂDĂLINA GABRIELA a XII-a B
21 IONESCU D IULIA CRISTINA a XII-a E
22 IONESCU A DARIA ELENA a XII-a E
23 JIANU D MARIA a XII-a F
24 KISS MV ANDREEA a XII-a F
25 MIHĂILĂ Ș CĂTĂLINA VALENTINA a XII-a B
26 MIHAILOV E DOINA a XII-a F
27 MIHĂLCIOIU V ANDREI CLAUDIU a XII-a E

 

SALA:  S7      
Nr.crt. NUME INIT PRENUME CLASA
1 ANDREI N OANA CRISTINA a XII-a A
2 BĂNULESCU G ANDREEA a XII-a A
3 BUTARU G OANA ANDREEA a XII-a A
4 DRĂGOESCU B SONIA a XII-a A
5 DRĂGUŞIN M CĂTĂLINA a XII-a A
6 DROGEANU MF ANA MARIA a XII-a A
7 FILIP ID DIANA ŞTEFANIA a XII-a A
8 GHIŢĂ A ELIZA CRISTINA a XII-a A
9 ICONARU AV RAREŞ VIRGIL a XII-a A
10 IONESCU C BOGDAN a XII-a A
11 IONIŢĂ VG VALENTIN a XII-a A
12 LUPU C ANDREEA LILIANA a XII-a A
13 PETRE BD ADRIAN ANTONIO a XII-a A
14 POPESCU BN MARIA CLAUDIA a XII-a A
15 POPESCU A TEODOR ALEXANDRU a XII-a A
16 PUICAN E CRISTIAN ALIN a XII-a A
17 ŞERBAN CO NICHITA MARIA a XII-a A
18 ȘERBAN Ș ANDREI a XII-a A
19 STAN LM VALENTIN ADRIAN a XII-a A
20 SZAVU V HARRY BASILE a XII-a A
21 VELICARU F ANA a XII-a A
22 GAFIȚA R.N. RADU LTN
23 IONESCU D.M.G. GERALDINE-CELESTA-IOANA LTN
24 VOICU BL ANA MARIA a XII-a B
25 VOICU A ALEX GEORGIAN a XII-a F

 

SALA:  S6      
Nr.crt. NUME INIT PRENUME CLASA
1 MIRCIU D ELENA DENISA a XII-a F
2 MIREA P MATEI CONSTANTIN a XII-a F
3 NASTA B ZAHER a XII-a F
4 NICULAE CM ŞTEFAN a XII-a F
5 PINCU SR MARIA a XII-a E
6 POPESCU D TEODOR a XII-a B
7 POSEA C ALEXANDRU a XII-a F
8 PREJMEREANU I ANA a XII-a D
9 SILION F MEDEEA a XII-a E
10 ȘIPOTEANU AA ALEXANDRA a XII-a E
11 STANCU M MARIA DIANA a XII-a F
12 STOIAN F TEODORA CRISTINA a XII-a E
13 STOICA V ANDA ELENA a XII-a B
14 STOICESCU D MILENA ANDREEA a XII-a B
15 TĂNASE SS ALEXANDRA a XII-a E
16 TIMAR D RALUCA GEORGIANA a XII-a F
17 TOPALĂ G MARIA a XII-a B
18 TUDOR C ELENA MONICA a XII-a E
19 UNGUREANU CM IRINA MARIA a XII-a B
20 UNTARU V MARA IOANA a XII-a B
0
0

REPARTIZAREA ELEVILOR PROBA A BACALAUREAT 2017, SESIUNEA IUNIE – IULIE

SALA:  203  COMISIA 1 MARTI, 6 IUNIE 2017 12A/12C/12F
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 12F ADAM G. ELISA-CĂTĂLINA 9 – 10
2 12F ALBU M.C. IOANA-ADELA
3 12F ARGHIR V. MIHAI-ALEXANDRU
4 12F BADEA N. IOANA
5 12F BĂJENARU V. CĂTĂLIN
6 12F BĂLAN M. ANDREI-FLORIN
7 12F BURTEA D.M. MARIA 10-11
8 12F CÂŢAN N. CRISTIAN-MIHAI-IONUT
9 12F CIUCUR M. MARIA-DENISA
10 12F COJOCARU F.S. ANA-MARIA
11 12F GUARNERI A. GIULIA-FRANCESCA
12 12F IONESCU C.M. VLAD-ALEXANDRU
13 12F JIANU D. MARIA 11-12
14 12F KISS M.V. ANDREEA
15 12F MIHAILOV E. DOINA
16 12F MIRCIU D. ELENA-DENISA
17 12F MIREA P. MATEI-CONSTANTIN
18 12F NASTA B. ZAHER
19 12F NICULAE C.M. STEFAN 12-13
20 12F OPROIU N. GABRIEL-NICOLAE
21 12F POSEA C. ALEXANDRU
22 12F STANCIU M. MARIA-ALEXANDRA
23 12F STANCU M. MARIA-DIANA
24 12F TIMAR D. RALUCA-GEORGIANA
25 12F TUNARU G. CLAUDIA-AMALIA 13-14
26 12F VOICU A. ALEX-GEORGIAN
27 12F ZAMFIR C.I. SERGIU-IOAN
28 12A ANDREI N. OANA-CRISTINA
29 12C ANICULOESEI G.M. PAVEL
30 12C ANICULOESEI G.M. PETRU
31 12C ANTICA F. ANDREEA 14-15
32 12A BĂNULESCU G. ANDREEA
33 12A BOLOCAN V. CEZARA-MARINA
34 12A BUTARU G. OANA-ANDREEA
35 12C BUTUREANU V.F. MĂDĂLINA
36 12C CĂLIN GH. ALEX-CONSTANTIN
37 12C CHILEA T. ANDREI-TUDOR 15-16
38 12A CHIRIAC I.B. FLORIAN-DAN
39 12C CICU I.C. ALEXANDRA-TEODORA
40 12C CIMBIR S. LUCIANA
41 12A CONSTANTIN D. ALEXANDRA-DENISA
42 12A CONSTANTIN E. MIHAI
43 12A CURĂVALE A. ANA-MARIA 16-17
44 12A DRĂGOESCU B.I. SONIA
45 12A DRĂGUSIN M. CĂTĂLINA
46 12A DROGEANU M.F. ANA-MARIA
47 12A FILIP I.D. DIANA-STEFANIA
48 12C GEMANAR C.T. IOANA

 

SALA:  204  COMISIA 2 MARTI, 6 IUNIE 2017 12E/12G/12H
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 12H ANDREI V.G. CLAUDIA-MIHAELA 9 – 10
2 12G ANGHEL F. ANCA-MARIA
3 12H ARTEM N. ALEXANDRA
4 12E BĂDULESCU A. MARIA-ILINCA
5 12G BOJINCĂ C. TEODORA
6 12H BOLOGA V. ANDREEA-IOANA
7 12G CARP V. RADU 10-11
8 12H CĂTOIU R.A. ALIN-CRISTIAN
9 12H CERCEL F. ANA-MARIA
10 12H CHELARU S. CRISTIAN
11 12H CHIRICA I. ECATERINA
12 12H CHIRILĂ D. MARIA
13 12E CÎMPEANU C. ALEXANDRA-CRISTINA 11-12
14 12E CUSU N. RODICA-SĂNZIANA
15 12E CUZUC GH. TEODORA
16 12E DE MARTINO B. ROSALIA-MARIA
17 12G DINE G.A. VICENTIU-EDUARD
18 12H DINU V. GEORGIANA-LAURA
19 12E DOICIN C.V. IOANA-CRISTINA 12-13
20 12E DORAN H. IOANA
21 12G DOROBANTU S. ALEXANDRA-GEORGIANA
22 12H DUMITRESCU S.M. SONIA-ELENA
23 12G DUTU E. ANDREEA
24 12H FLORIS F.S. MIHNEA
25 12G FOFIRCĂ C. IOANA 13-14
26 12H GHEORGHE A. RADU
27 12H GLIGORE M. ANA-MARIA
28 12H GLIGORE M. CĂTĂLIN-MARIAN
29 12G GRIGORIU D.O. BOGDAN-ALEXANDRU
30 12E IANCU D. IRINA
31 12E IANOV-VITANOV B. REBECA-ANA 14-15
32 12H IOANU A.I. ADRIAN-CRISTIAN
33 12E IONESCU A. DARIA-ELENA
34 12E IONESCU D. IULIA-CRISTINA
35 12G IORGA M. ANDREEA-IULIANA
36 12G ISIDOR C. ALEXANDRA-MARIA
37 12G LAMER S.M. CRISTINA-MONICA 15-16
38 12H LICURICI P.I. TEODOR
39 12G MĂLCICĂ C. MARIA
40 12G MARIN D. OANA-IZABELA
41 12H MIHAIL M. ALEXANDRA-ELENA
42 12H MIHĂILESCU G. ANDREI-TIBERIU
43 12E MIHĂLCIOIU V. ANDREI-CLAUDIU 16-17
44 12G MISTODIE F.D. TEODORA-ELENA
45 12H MORARIU D.P. ALEXANDRA-MARIA
46 12H MORARIU P. ANDREI-VALENTIN
47 12G NĂSTASE A. ANDRADA-TEODORA
48 12E NEDA A. ADINA

 

SALA:  205  COMISIA 3 MARTI, 6 IUNIE 2017 12B/12D
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 12D ADAM M. IOANA 9 – 10
2 12B AMĂRIUCĂI G.A. THEODOR
3 12B ANDREI V. CRINA-RALUCA
4 12B ARDELEAN F.M. MARIA-CRISTINA
5 12D BADEA C. IOANA-CRISTINA
6 12D BĂRBULESCU F.D. MARIA
7 12D BARDAS A.F. NOEMI-ANDREEA 10-11
8 12B BECHEANU G. MIHNEA
9 12D BOERASU I. COSTIN-GABRIEL
10 12B CALINOV I. TEODORA-CEZARA
11 12D CAUNIC D. MARIA-ROXANA
12 12D CERNAT A.B. RALUCA-ANDREEA
13 12B CERNEA I. BERNARD-SILVESTRU 11-12
14 12B CHERCIU I. ANA-PETRA
15 12D CIAUSU I. ANDREEA-CRISTIANA
16 12B COTOARĂ V. ANDREI-VLAD
17 12D DAN I.I. LUIZA-ELVIRA
18 12D DINCĂ E.L. MARIA-GABRIELA
19 12D DINCULITĂ M. MARIA-CRISTINA 12-13
20 12B DOBRESCU D.C. GRIGORE
21 12D DRAGOMIR D.I. MARIA-BIANCA
22 12B DUTĂ D.M. MONICA
23 12D EPURE D. IRINA-MONA
24 12D FIERARU P. SIMONA
25 12D FURTUNĂ C. MARIA-LUIZA 13-14
26 12D GANDĂ M.C. STEFANIA-BEATRICE
27 12D GAVRILESCU A. ANA-NICOLETA
28 12B GEAMBASU C. FILIP-ROBERT
29 12D GEHL W.M. FRANCESCA-IOANA
30 12D GEHL W.M. LUKE-JOSEPH
31 12B GHITĂ G. ANCA-ALEXANDRA 14-15
32 12B GÎNDES C. ANA-GABRIELA
33 12D GRIGORE GH. GABRIELA-DANIELA
34 12D HĂIDĂUTU C. MĂLINA-IOANA
35 12B HARABAGIU C. IOANA-ANDRUSA
36 12B IANCIUC V. ANA-IRENA
37 12B ILIE A.G. MĂDĂLINA-GABRIELA 15-16
38 12D IONITĂ M. MIHAELA
39 12B IRICIUC C.S. ELENA
40 12D JURJ-TUDORAN R. MARIA
41 12D LUTAI C.S. ADRIAN-COSMIN
42 12D MARES B. IOANA-SMARANDA
43 12B MEILĂ M. MĂLINA-ELENA 16-17
44 12B MIHĂILĂ S. CĂTĂLINA-VALENTINA
45 12D PAPAGHEORGHE F.O. ATENA
46 12D PĂTRĂSCAN R. ILINCA
47 12B PAVĂL S. MARIA-STEFANIA
48 12D PETRESCU-SECELEANU V. DARIA

 

SALA:  203  COMISIA 1 MIERCURI, 7 IUNIE 2017 12A/12C/12F
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 12C GEORGESCU V. DIANA-MICHAELA 9 – 10
2 12A GHIC D.D. OZANA-MIRUNA
3 12C GHINCEA N. THEODOR
4 12A GHITĂ A. ELIZA-CRISTINA
5 12C GHIULEA D. ALEXANDRU
6 12C HOSU S. ALINA-ELENA
7 12A ICONARU A.V. RARES-VIRGIL 10-11
8 12A ILIE-BÎRSU A.C. ANA
9 12A IONESCU C. BOGDAN
10 12A IONITĂ V.G. VALENTIN
11 12C JECU C. VLAD-ANDREI
12 12A LUPU C.B. ANDREEA-LILIANA
13 12C MANOLE N. MĂDĂLINA-IOANA 11-12
14 12C MARII V. LIDIA
15 12C MIHĂILĂ I. ADELA-MARIA
16 12A MILLIO D. ANCA
17 12A NEACSU C. MIHAELA
18 12C NICOLAESCU M. MIRUNA-CRISTIANA
19 12C NICULA O. IULIAN-STEFAN 12-13
20 12C OLARU D. MONICA-ANDREEA
21 12C PARASCHIV G.S. MARIA-ALEXANDRA
22 12A PARIS G. OANA-MARIA
23 12A PĂTRU G. MIHAELA-GABRIELA
24 12C PĂUNET G. MIHĂITĂ-DĂNUT-ANTON
25 12A PETRE B.D. ADRIAN-ANTONIO 13-14
26 12C POPA-MIHAI C.E. PATRICIA
27 12A POPESCU A. TEODOR-ALEXANDRU
28 12A POPESCU B.N. MARIA-CLAUDIA
29 12A POPESCU R.P. MARIA-TORI
30 12A PUICAN E.S. CRISTIAN-ALIN
31 12A SERBAN C.O. NICHITA-MARIA 14-15
32 12A SERBAN S. ANDREI
33 12C SPÎNU A. LORENA-NAOMI
34 12A STAN L.M. VALENTIN-ADRIAN
35 12C STEFAN S. IULIA-ANDREEA
36 12A SZAVU V. HARRY-BASILE
37 12C TAKMAJI N. RAMI-ANDREI 15-16
38 12C TOMESCU C. CHRISTIANA-MARIA
39 12C TRIFAN V. MARIA-CRISTINA
40 12C UDREA V.M. RADU-MIHAIL
41 12A VELICARU F. ANA
42 12A VLĂDUTU M. SÎNZIANA-ECATERINA

 

SALA:  204  COMISIA 2 MIERCURI, 7 IUNIE 2017 12E/12G/12H
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 12G NICOLAE M. TEODORA 9 – 10
2 12G NICULESCU G. MIHAI-COSMIN
3 12G ONEA F. GINNA-LARISA
4 12G PANGHE A. ELIZA-VERONICA
5 12E PINCU S.R. MARIA
6 12G POPESCU M.A. IOANA-SIMINA
7 12H POPESCU N.S. ALEXANDRA-GEORGIANA 10-11
8 12G PREDA C.L. IOANA-ALEXANDRA
9 12H PRIBOI F. ILINCA
10 12G RADU-IONESCU M.I. STEFAN-ADRIAN
11 12G RĂSLESCU M. ALEXANDRA
12 12G RĂSLESCU M. ANA-MARIA
13 12G SERBAN I. IULIA 11-12
14 12E SILION F.F. MEDEEA
15 12H SINCU A.GH. ANDRADA-GEORGIANA
16 12E SIPOTEANU A.A. ALEXANDRA
17 12G STAN G. ANA-MARIA
18 12G STĂNICĂ N.C. RADA-MARIA
19 12E STOIAN F. TEODORA-CRISTINA 12-13
20 12G STUPARU I. ALEXANDRA-DIANA
21 12E TALASMAN A.E. SARA
22 12E TĂNASE S.S. ALEXANDRA
23 12H TELEHOI F. GEORGE-ANDREI
24 12G TREEROIU A.F. DIANA-CRISTINA
25 12G TRUTĂ D. BIANCA-VALENTINA 13-14
26 12E TUDOR C. ELENA-MONICA
27 12G URUCU GH. GEORGIANA-VICTORIA
28 12G VASILE P.D. IOAN-CODRIN
29 12H VINCENE C. ANDREEA-IASMINA
30 12G VOICU A. ANDREEA-DANIELA
31 12G VOICU V. EVA-STEFANIA 14-15

 

SALA:  205  COMISIA 3 MIERCURI, 7 IUNIE 2017 12B/12D
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 12D PÎSLAN N. MARIA-FABIOLA 9 – 10
2 12B POPESCU D. TEODOR
3 12D PREJMEREANU I. ANA
4 12B RĂDUTĂ E. ANA-DENISA
5 12D ROSULESCU C.R. ROXANA-GABRIELA
6 12D SAVANIU I.M. IOANA
7 12D SEVCENCO A. ANA-MARIA 10-11
8 12B STANCIU O. ELENA-SILVIA
9 12B STOICA V. ANDA-ELENA
10 12B STOICESCU D. MILENA-ANDREEA
11 12B TACHE P. MARIA-DARIA
12 12B TOPALĂ G. MARIA
13 12D TRUSCĂ B. MARTA 11-12
14 12D TUDOR F. ANDREEA-VALENTINA
15 12B UNGUREANU C.M. IRINA-MARIA
16 12D UNGUREANU M.F. ANDREI-FLORIN
17 12B UNTARU V. MARA-IOANA
18 12B VISA D. OCTAVIA-ANDREEA
19 12B VOICU B.L. ANA-MARIA 12-13
20 12B WEBER T.O. MARIA-ANDA
21 LTN APOSTOL V TUDOR IONUŢ
22 LTN CERCEL-DUCA A.C. MIRUNA-ALEXANDRA
23 LTN COSÎMBESCU D.G. PAUL-IULIAN
24 LTN GAFIȚA R.N. RADU
25 LTN IONESCU D.M.G. GERALDINE-CELESTA-IOANA 13-14
26 LTN PICHLER J.A. JESSICA STEPHANIE
27 LTN ROMAN D. DORINA- ALEXANDRA
28 LTN TEŞILEANU C. ANDREI-BOGDAN
29 LTN ZGONEA V.Ş. DRAGOŞ-ALEXANDRU

 

0
0