• 021 312 9294
  • secretariat@licsfsava.ro

GRAFIC EXAMENE DE CORIGENȚĂ ȘI PREGĂTIRE PENTRU EXAMEN iunie-iulie 2019

MATERIA CLASA DATA EXAMEN CORIGENȚĂ DATELE PREGATIRII PENTRU EXAMEN CORIGENȚĂ
LIMBA LATINA XIG 16.07.2019, ORA 9 11,12.07.2019, ORA 9
LITERATURA UNIVERSALA XIG 15.07.2019, ORA 9 11,12.07.2019, ORA 9
CHIMIE IXD, XIA, XIB 16.07.2019, ORA 9 26.06.2019, ORA 9

11.07.2019, ORA 9

MATEMATICA IXD 18.07.2019, ORA 9 15,17.07.2019, ORA 9
FIZICA XIB 15.07.2019, ORA 9 11. 07.2019, ORA 9

 

0
0

Programul activităților din cadrul săptămânii ”Scoala altfel” 12-16 Noiembrie 2018

Programul activităților din cadrul săptămânii ”Scoala altfel” 12-16 Noiembrie 2018

0
0

REZULTATE LA OLIMPIADE ȘI CONCURSURI ÎN ANUL ȘCOLAR 2017-2018

REZULTATE LA OLIMPIADE ȘI CONCURSURI ÎN ANUL ȘCOLAR 2017-2018

0
1

Efective 2018-2019

CLASA  a IX  a  A
DIRIGINTE: CAZACU CARMEN
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA P10
1 IX A BÎRSAN GV. EVA MARIA
2 IX A BUDĂU E. BIANCA
3 IX A BUJOREA A.E.REBECA MARINELA
4 IX A CHIRILĂ D. ANDREEA
5 IX A CRASNEA V. ANA MARIA RALUCA
6 IX A DOGEANU OSĂCEANU NR. CĂTĂLIN ȘTEFAN-
7 IX A DRAGU A. NICOLAE
8 IX A DRUȚĂ M. FLORIN
9 IX A DUDUNĂ G. DARIA NICOLE
10 IX A DULGHERU A. ELENA
11 IX A DUMITRESCU G. IARINA GABRIELA
12 IX A FILIP I. MARIA LOREDANA
13 IX A GHENCEA CL. ANAMARIA
14 IX A HANGIU CE. ANASTASIA
15 IX A ION G. ȘTEFAN
16 IX A MIHAI I. ANDREEA MARIA
17 IX A OPRESCU F. ILEANA
18 IX A PIPEREA B. MIHAI VLAD
19 IX A PREOTEASA V. MARIA
20 IX A RADU T. ANDREI NICOLAE
21 IX A ROTARU I. GRIGORIE
22 IX A SALOMIA V. ANDREI GABRIEL
23 IX A TALLE PC. ŞTEFAN DIMITRI
24 IX A TALPOȘ G. ȘTEFAN
25 IX A TOMA L. ALEXANDRA
26 IX A TOMA L DANIEL
27 IX A TUDORACHE R. IRINAA
28 IX A UTZA-BĂICOIANU FB. BIANCA IOANA
29 IX A ZEMLEACOV A. MARTIN
CLASA  a  IX  a  B
DIRIGINTE: MATASARIU LILIANA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 204
1 IX B BARBU I. IOANA CĂTĂLINA
2 IX B BĂRĂGAN M. ALEXANDRA
3 IX B BOALĂ DL. ALEXANDRA IOANA
4 IX B BRAGA C. MARIA IULIA
5 IX B BRAN C. SABRINA MARIA
6 IX B CARAULEANU EC. ANDREEA LAVINIA
7 IX B COJANU  E. SABINA
8 IX B CREŢU IŞ. PETRU OCTAVIAN
9 IX B DINU F. MĂDĂLINA ILINCA
10 IX B ISTVAN MS. MARIA BRIANA
11 IX B LACHE I. ALEXANDRA FLORENTINA GEORGIANA
12 IX B LĂPĂDAT E. DANIEL
13 IX B LINTMAIER-MANAILA L STEFAN
14 IX B LINŢMAIER-MĂNĂILĂ L. ALEXANDRU
15 IX B MANOLE DI. ALEXIA IOANA
16 IX B MARIN F. CRISTIANA ALEXA
17 IX B MARINESCU LC. VLAD MATEI
18 IX B MARINESCU LGH DIANA ALESANDRA
19 IX B MIHUL CA. RAREŞ CRISTIAN
20 IX B MORIANU D. PATRICIA ANDREEA
21 IX B NEGRILĂ L. ANDREEA
22 IX B NICOLAE V. RADU
23 IX B NICOLESCU DG. IRINA ALEXIA
24 IX B OPRITESCU AT. ANDREI CORIOLAN
25 IX B PIPER ML. MARIA CAMELIA
26 IX B SPIRIDON C. LUCA ANDREI
27 IX B STEGĂRESCU E. IOANA MIRUNA
28 IX B ȘERBAN D. RAREȘ CONSTANTIN
CLASA  a IX  a  C
DIRIGINTE: JELEV JULIETA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 109
1 IX C ANGHEL M. CRISTIA MARIA
2 IX C AVRAM M. VICTOR ANDREI
3 IX C BALMOŞ RC. MARIA
4 IX C BĂEȚII IF. ALEXANDRA MARIA
5 IX C BOBELNICEANU ŞO. DARIUS ANDREI
6 IX C BORANGIU A. MATEI
7 IX C COMAN  N. Mihai Alexandru
8 IX C COSMA I. ADA CRISTINA
9 IX C DUMITRU N. MATEI
10 IX C GĂMULESCU D. ANELISE
11 IX C GEORGESCU D. MIRUNA IOANA
12 IX C GRIGORE G. ANDREI AURELIAN
13 IX C ILIE  C.C. ANDREI
14 IX C MUREȘAN M. LUCA SERGIU
15 IX C OANCEA E. TUDOR CRISTIAN
16 IX C ONAGA LI. MARIA-LUISA
17 IX C PALIŢĂ DO. NICOLE ANDREEA
18 IX C PETCU D. DARIA-CRISTIANA
19 IX C PITICA F. MARIA
20 IX C POPEANGĂ M. ANTONIA MARIA
21 IX C POPESCU S. MARIA
22 IX C POSTOLACHE A. ROBERT ADRIAN
23 IX C PREDA T. MARIA
24 IX C SOROCIANU I. RUXANDRA ANA
25 IX C SZABO F. CRISTINA ANDREEA
26 IX C TEODORESCU TM. TRAIAN
27 IX C TOMESCU A. ANA MARIA
28 IX C UNGUREANU C. CRISTINA
29 IX C VIGHECI M. ANCA ŞTEFANIA
30 IX C VOINEA F. MARIA
CLASA a IX a  D
DIRIGINTE: BOGDAN DANIELA
PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
SALA P8
1 IX D ACSINTE C. CRISTIANA FRANCISCA
2 IX D ALEXANDRESCU E. MIRUNA MARIA
3 IX D ANGHELUŢĂ NC. VLAD MATEI
4 IX D BOBEICĂ MG. LAURA GABRIELA
5 IX D BONCAN FG. DRAGOȘ EDUARD GABRIEL
6 IX D CACALICEANU M. IOANA CĂTĂLINA
7 IX D CONSTANTINESCU BA. IOANA ALEXANDRA
8 IX D DĂEANU VE. PHILIP ALEXANDRU
9 IX D DICULESCU L. ANA CĂTĂLINA
10 IX D DIŢU-ŞTEFAN AB. ANABELLE
11 IX D DRĂGHICI L. DAVID FILIP
12 IX D GEORGESCU C. ANA MARIA GEORGIA
13 IX D GRIGORE AC. IRINA ALEXANDRA
14 IX D LUPU BC. VALENTIN
15 IX D MARIN D. MARIA NATALIA
16 IX D MEGA IC. NATALIA ŞTEFANIA
17 IX D PANTIȘ OD. ILINCA
18 IX D PÎSLARU F. INGRID
19 IX D POPA V. ROBERT
20 IX D POPESCU SV. RAREŞ TUDOR
21 IX D RUS RD. IRINA MIRUNA
22 IX D SIMON S. ALESIA
23 IX D STAICU AT. RAUL EMANUEL
24 IX D STROE MV. RAREŞ CRISTIAN
25 IX D ȘERBAN C. BIANCA MARIA
26 IX D ȘTEFU AF. TEODORA
27 IX D TATU V. IOANA ALEXANDRA
28 IX D TĂNASE M. SANDU MIHAI
29 IX D TEODORESCU F. ALEXIA
30 IX D URUCU D. TINA MIHAELA
31 IX D ZAINEA I. MATEI THEODOR
CLASA  a  IX  a  E
DIRIGINTE: NAE SOFIA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA BILINGV ENGLEZA
SALA S5
1 IX E ACSINTE IB. TANIA ELENA
2 IX E ADOREAN ZF. SONIA
3 IX E AMUZA  A. DAVIDE  MARINELA
4 IX E APOSTOL BG. CATINCA
5 IX E BARIZI M. ANA MARIA OLGUŢA
6 IX E BOTEZ IA. LUCA
7 IX E BUNEA MM. ANA ALEXANDRA
8 IX E CARP G. ANA MIRUNA
9 IX E CHIŢU SINESCU I. MARIA
10 IX E CIONTU C. ADA MARIA
11 IX E CONSTANTIN M. ALEXANDRU
12 IX E CRISTESCU O. ARINA MARIA
13 IX E CRIŞAN OA. NEREIA
14 IX E DĂNESCU N. ALINA ALEXANDRA
15 IX E DIMITRIU BE. MARA
16 IX E DRĂGUȘANU G. ILINCA IOANA
17 IX E DUMITRAŞCU CA. FILIP TEODOR
18 IX E FARCAŞ G. ANDREI BOGDAN
19 IX E GEORGESCU C. ANDRADA NICOLE
20 IX E GORGAN O. DELIA
21 IX E GRECU OA. ALESSIA-MARIA
22 IX E GRIGORAŞCU MV. ANA TEODORA
23 IX E GROSU VC. EVA MARIA
24 IX E ILIE O. RAREȘ ALEXANDRU
25 IX E PLIAN V. LUCA
26 IX E RISTEA GC. ALEXANDRU ŞTEFAN
27 IX E ŞTEFAN RH. MIRUNA ANDREEA
28 IX E TANASICIUC E. LAURA CRISTINA
29 IX E ȚOLEA GL. ANTONIA DAMIANA
30 IX E VLAD CI. ANDREEA CRISTIANA
CLASA  a  IX a  F
DIRIGINTE: PAVAL CRISTINA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA P9
1 IX F BEJU M. MARIA
2 IX F BÎRLEANU SC. ALEXANDRU GEORGE
3 IX F BULIMAC VG. ALEXIA VALENTINA
4 IX F CÎRJE C. BOGDAN
5 IX F CODREȘ D. KARINA MIHAELA
6 IX F DEDU GO. MARIA ALEXANDRA
7 IX F DIMA G. ILINCA
8 IX F DOBRICĂ L. NICOLETA
9 IX F GASAN C. CAROL LUCA
10 IX F GHIȚĂ G. IONUȚ GABRIEL
11 IX F HORHOIANU I. DAVID ANDREI
12 IX F IORDAN A. MARIA
13 IX F IORDĂCHESCU V. DELIA
14 IX F IVAȘCU M. DELIA
15 IX F IVAȘCU R. BIANCA ALEXANDRA
16 IX F MARTAC NO. DENISA
17 IX F MATEI F. ALEXIA TEODORA
18 IX F MITRAN M. IOANA ALEXANDRA
19 IX F MOLDOVAN TL. MARA
20 IX F NEDELESCU T. ANA
21 IX F NEGOESCU RC. ALEXANDRA
22 IX F NICOLAE LM. ALICE MANUELA MARIA
23 IX F PARASCHIV  PATRICIA
24 IX F POPESCU D. MARIA ALEXANDRA
25 IX F POPESCU LM. ALEXIA MARIA
26 IX F RĂDULESCU D.V. ELENA
27 IX F STANCIU T. IULIANA
28 IX F STOENESCU R. AMINA CĂTĂLINA
29 IX F STOICA C. MATEI
30 IX F TICUȘ I. RAREȘ ANDREI
CLASA  a  IX  a  G
DIRIGINTE: VADUVA CRISTINA
PROFIL UMAN  SPECIALIZARE FILOLOGIE
SALA 108
1 IX G ACIKALIN A. MERYEM
2 IX G BADEA IC. ALESSIA CEZARA
3 IX G BREABĂN L. LAURA BIANCA
4 IX G BUZDUGAN AE. ANA MARIA ATENA
5 IX G COMĂNESCU S. ALEXIA
6 IX G DACHIN V. ANA ALEXANDRA
7 IX G DIHEL M. MARIA ALEXANDRA
8 IX G DOBRE I. LUCA IOAN
9 IX G DRĂGHIA C. ȘERBAN IOAN
10 IX G FLOREA D.E. CLARA IOANA  GLORIA
11 IX G GHERASIM S. NAOMI SEFORA
12 IX G GHINCEA N. MATEI
13 IX G GRIGORE N. MATEI
14 IX G IANCU M. DRAGOŞ ALEXANDRU
15 IX G ION B. ALECSANDRU DAVID
16 IX G ISTRATIE I. ALEXIA IOANA
17 IX G MĂLUREANU CM. BIANCA
18 IX G MOSTAVI F. ARYANA
19 IX G NISTOR G. MEDEEA ELENA
20 IX G POPA DAN L. MARIA
21 IX G POPESCU E. ALEXIA MARIA
22 IX G RADU F. MARIA ILINCA
23 IX G RAGEA RC. ALEXANDER-CONSTANTIN
24 IX G RUSE I.DIANA ANTONIA
25 IX G SAMU D. ANDREI LUCA
26 IX G SANDU A. IOANA TEODORA
27 IX G SELEVESTRU S. MARIA
28 IX G VASILE AM. ANTONIA NICOLETA
29 IX G VLAD G. ANA MARIA
CLASA  a  IX  a  H
DIRIGINTE: DUMITRASCU CARMEN
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 105
1 IX H ALIU CV. MARIA DENISA
2 IX H ANDREESCU SL. ALEXANDRU ROBERT
3 IX H BĂLUŢOIU I. ANDRADA MARIA
4 IX H BENESCU S. MATEI
5 IX H CALOTĂ A. LAURA MARIA
6 IX H CAMBURU J. DARIA CRISTINA
7 IX H CARABA C MIHAI ANDREI
8 IX H CARABA C. IULIA ANDREEA
9 IX H CRISTESCU DM. IOANA
10 IX H DĂNCULEA RN. CODRIN ȘTEFAN
11 IX H FOCŞA D. ANA
12 IX H GHERMAN T. MARIA
13 IX H GURANDA MG. MYRIAM CRISTIANA
14 IX H HODIVOIANU MV. ANAMARIA
15 IX H IFTIME BM. RALUCA ANDREEA
16 IX H LAZĂR I. CONSTANTIN ANDREI
17 IX H LONDRALIU D. ALEXANDRA NICOLETA
18 IX H LUŢEA S. ANASTASIA
19 IX H MANEA ȘI. ŞTEFANIA DELIA
20 IX H MATEI C. IOANA
21 IX H MUREȘAN MC. ALEXANDRU
22 IX H NIŢĂ A. CĂLIN ALEXANDRU
23 IX H PALTIN A. BIANCA ANDREEA
24 IX H PANĂ C. MARIA
25 IX H PLEȘI A. TAISIA
26 IX H ROG AM. MIHNEA ANDREI
27 IX H ROTARU D. HARICLEEA ANDREEA
28 IX H STANCA V. VICTOR ANDREI
29 IX H TRANTE O. ALEXANDRA IOANA
30 IX H UCEANU C. IRINA ALEXANDRA

 

CLASA  a  X-a  A
DIRIGINTE: CHIRITA MIHAELA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 106
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X A AGACHE G. ANASTASIA
2 X A AROŞCULESEI DC. LAURA ALEXANDRA
3 X A BALINT C.M. IOANA ROXANA
4 X A BIZON MM. ANDREEA ŞTEFANIA
5 X A BIZON MM. AMALIA NICOLETA
6 X A CAZACU L. ADELINA ANDREEA
7 X A CĂLIN C. SIMONA GABRIELA
8 X A CIOFU AI. CEZARA ELENA
9 X A CIUMARA R. ŞERBAN
10 X A COSMA F. FLAVIU ALEXANDRU
11 X A DĂNESCU C. ADELA GABRIELA
12 X A DUMITRIU G. MARIA ALEXIA
13 X A GIURCAN D. ALEXANDRA
14 X A GRIGORAŞ M. JANNA
15 X A GRIGORE JD. ANDREI
16 X A HOPULELE R. ANA
17 X A MARINOIU V. ANDREI
18 X A MATEESCU E. GABRIELA MARIA
19 X A MĂLINESCU BI. TUDOR ŞTEFAN
20 X A MUȘAT M. IRENE MIHAELA
21 X A NICORICI HR. LUCA MIRCEA
22 X A POSTOLE LT. ANCA MIHAELA
23 X A PREDA AD. ANA
24 X A RĂGĂLIE F. ADINA MIHAELA
25 X A RĂDULESCU D. ROBERT
26 X A SBÂRNĂ VLAD IOAN
27 X A STAN I. ANDREEA CRISTINA
28 X A STAN Ş. BIANCA MARIA
29 X A VOICU BL. ANDREI BOGDAN
30 X A VOICU BL. RADU  MIHAI
CLASA a X a  B
DIRIGINTE: SANDOIU GABRIEL
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA P6
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X B ADOMNICĂI A. ALEXANDRA MARIA
2 X B ALBU C. CRISTIAN VLAD
3 X B ALEXE A. MIHAELA SIMONA
4 X B BĂRBULESCU D. DIANA-ALEXANDRA
5 X B CONSTANTINESCU P. TEODORA
6 X B DOBRINESCU V. ALEXIA IULIA
7 X B GĂVĂNESCU CD. ŞTEFANIA TEODORA
8 X B GEBESCU F. MARA TEODORA
9 X B GEORGESCU VG. MIHAI ALEXANDRU
10 X B IONESCU C. VLAD ANDREI
11 X B IVAN M. DAVID
12 X B JIMAN IB. MARIA IOANA
13 X B LAZĂR D. ALEXIA SILVIA
14 X B LUPU M. ANTONIO ADRIAN
15 X B MELIHOV FL. EMA
16 X B MOCANU C. ANA-ILINCA
17 X B MONCIA M. EMMA MARIA
18 X B ORGHIDAN V. RADU IOAN
19 X B PERIAL GC. RĂZVAN ANDREI
20 X B POPESCU MA. ŞTEFAN VLADIMIR
21 X B POPIAN RM. DANIELA ANDREEA
22 X B SAIDEL T. VICTOR ŞTEFAN
23 X B SBÂRNEA C. CRISTIAN ŞTEFAN
24 X B SETO RV. IANIS LUCA
25 X B SOLOMON A. MARIA ELIZA
26 X B ŞIPU A. ANDREEA CĂTĂLINA
27 X B TIANU G. GEORGIANA
28 X B TRANDAFIR N. MARIA ALEXANDRA
29 X B VĂCEANU M. BIANCA
CLASA  a  X -a  C
DIRIGINTE: GAVRILA CONSTANTIN
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA S6
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X C ANDREI M. ALEXIA
2 X C APOLZAN O. MIHAI
3 X C CIACHIR-ARHIRE G. ANA
4 X C CÎRNEANU BC. ANDREI DAVID
5 X C CRISTEA A. IANIS CRISTIAN
6 X C DAVID G. MARIA
7 X C DINCĂ FB. BIANCA ANDREEA
8 X C DRUGĂ TACHE V. ROBERT
9 X C DUMITRESCU F. ALEXANDRU GEORGE FLORIAN
10 X C DUMITRESCU IC. IRINA GABRIELA
11 X C DUMITRIU C. ELENA ANTONIA
12 X C DUMITRU D. BOGDAN ALEXANDRU
13 X C FLOREA C. CLARA-SILVIA
14 X C GIOGA C. ȘTEFANIA
15 X C GRUIANU S. DRAGOȘ IOAN
16 X C JELESCU C. IOANA THEODORA
17 X C LAZĂR L. REBECA
18 X C MARIN G. DOINA MARIA
19 X C MARINESCU M. RĂZVAN ANDREI
20 X C MITROFAN D. DANIEL JONATHAN
21 X C MOŞNEAG S. DIANA
22 X C MURGULEȚ M. MARIA
23 X C MUSTĂȚOIU D.G.  IOAN SEBASTIAN
24 X C NICULESCU FLG. SOFIA ELENA
25 X C PACU OC. CARINA MARIA
26 X C PISAI B. DARIA IOANA
27 X C SCHMELZ RL. NOEMI NATALIA
28 X C STROE V. MARIA ALEXANDRA
29 X C STOIAN G. TEODORA ELENA
30 X C TRONCIU C. VLAD
CLASA  a  X -a  D
DIRIGINTE: GROSU MARIANA
PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
SALA 206
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X D ALMĂŞAN B. MARIA ALEXANDRA
2 X D BADEA IN. ALEXANDRA MARIA
3 X D BARBU CR. IASMINA
4 X D BOBOC A. IOAN ȘTEFAN
5 X D CHIRIAC MS. EVA SABINA
6 X D CINTEZĂ DA. ALEXANDRA IOANA
7 X D CIOCÎRLEA V. ANDREEA CRISTINA
8 X D CIUC MA. MATEI CONSTANTIN
9 X D CRĂCIUNOIU N. SARA NICOLA
10 X D DIMA A. FLORIAN ALBERT CIPRIAN
11 X D DONESCU C. INGRID MĂDĂLINA
12 X D DUMITRU R. RAISA IOANA
13 X D GRIGORESCU C. MARIA
14 X D ICHIM MR. ALINA ALEXANDRA
15 X D ILINCA FC. ANDREEA
16 X D IONESCU Ș. BIANCA ȘTEFANIA
17 X D LĂPUŞOIU LL. MARIA
18 X D MEIROȘU P. ANDREEA IOANA
19 X D MINEA I. ALEXANDRA
20 X D MITOI B.V. ANA MARIA
21 X D MORARU C. RADU CRISTIAN
22 X D MORARU C. ALEX RĂZVAN
23 X D PÎRVU M. DIANA MIHAELA
24 X D RĂDEANU C. ANDREEA ALEXANDRA
25 X D RĂDUȚĂ C. AMANDA IOANA
26 X D STANCIU M. ILEANA
27 X D TULEA T. ELENA
28 X D UŢA G. GEORGIANA ILIA
29 X D VAIPAN SF. IOANA TEODORA
30 X D VASILICĂ D. DARIA IOANA
31 X D VOICU D. SARA
32 X D ZANE C. SORINA ANA MARIA
CLASA  a  X-a  E
DIRIGINTE: VOICULESCU CARMEN
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA BILINGV ENGLEZA
SALA S7
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X E BĂCIOIU F. EVELYN ANDREEA
2 X E BURLĂ ADRIAN IOAN
3 X E BUȚAN PA. MARIA GABRIELA
4 X E CALOTĂ D. ALEXANDRA MARIA
5 X E CHICOŞ CN. LUCA
6 X E DINU V. ALEXANDRA CRISTINA
7 X E DOBRE C. TANIA RUXANDRA
8 X E DOBRINOIU DD. ADINA NICOLA
9 X E DOROBANŢU L. CODRUŢA IOANA
10 X E DRĂGUŞANU R. DIANA CRISTINA
11 X E GEORGESCU V. RADU DUMITRU
12 X E GIUROIU C. ERIKA
13 X E GHEORGHE G. MARIA TEODORA
14 X E GHEORGHIȚĂ S. CAMELIA TEODORA
15 X E GRIGORESCU M. SARA
16 X E IONESCU A. DIANA GABRIELA
17 X E ISPAS S. DARIA
18 X E PLEȘA C. BOGDAN GABRIEL
19 X E PLEȘEA D. ANDREEA MIHAELA
20 X E POPESCU A. MIRUNA CRISTIANA
21 X E RAICU D. MARIA MIRELA
22 X E RÎCU VF. MARIA CRISTIANA
23 X E STANCIU IM. ALEXANDRA CLAUDIA
24 X E ŞAGUNA G. MARIA
25 X E ȚANDĂRĂ AT. ALEXANDRA MARIA
26 X E VĂDUVA G. GEORGE LEONARD
27 X E VÎJÎIANU DI. IOANA MARIA
28 X E VOLENTIR AD. TOMA
CLASA  a  X-a  F
DIRIGINTE: TROIE ADRIAN
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA S3
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X F ANDREI CN. MARA CĂTĂLINA
2 X F ARBA E. MARIA DARIA
3 X F ARON MA. GEORGIANA ALEXANDRA
4 X F BĂRCOI S. ALEXANDRA VIOLETA
5 X F BOURCEANU ANDREI FLORIN
6 X F CĂLINESCU G. ROBERT ŞTEFAN
7 X F CIUCAȘU GHC. SERENA MARIA
8 X F CÎRCU O. GABRIEL
9 X F COJOACĂ E. MIRUNA MARIA
10 X F DECIU V. REBECCA GEORGIANA
11 X F DERVIŞ A. DIANA ANDREEA
12 X F DIMA I. ANDREEA ELENA
13 X F NICOLAESCU RF. IOANA MĂLINA
14 X F SCHIAUA CC. IOANA ANTONIA
15 X F SAVONEA A. ANA
16 X F PAVEL G. ISABELLA IOANA
17 X F GRAMA C. CARINA
18 X F ISVORANU AM. MARA ANASTASIA
19 X F MAREŞ E. ANDREI ALEXANDRU
20 X F MARICI MATEI
21 X F MARINESCU G.B.  ȘTEFAN GABRIEL
22 X F NICULESCU D. CĂTĂLIN ȘTEFAN
23 X F PETRE F. MIRUNA ANDREEA
24 X F POPESCU LD. ILINCA
25 X F POPESCU AC. MARIA
26 X F POSEA PATRICIA
27 X F SAVIN V. TIBERIUS FELIX
28 X F TABACU C. MIHNEA
29 X F VLAICU R. ANA FRANCESCA
30 X F VULPESCU C. AGNES ELENA
CLASA  a  X-a  G
DIRIGINTE: FULAS SILVIA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA P7
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X G ALEXE A. ANA MARIA
2 X G BEJAN D. ALEXIA TEODORA
3 X G BUICULESCU ALEXA DENISA
4 X G CABARI SANDA
5 X G CHICEA RI. NICOLE ALEXANDRA
6 X G COJOCARU O. MARIA TEODORA
7 X G DOGARU D. DANIELA EMA
8 X G ILIE Ş. ELENA ANA MARIA
9 X G ION D. MARIANA ALEXANDRA
10 X G IVAN C. DARIA IOANA
11 X G LUNCAN RALUCA PETRUTA
12 X G MATEI M. ALEXANDRA CRISTINA
13 X G MAXIM C. DIANA ELENA
14 X G NEDELCU M. OANA MARIA
15 X G OANCEA OO. BIANCA FLORINA
16 X G RADU T. MONICA
17 X G PANFILII P. ANDREEA
18 X G ŞENDRIUC DȘ. MARIA AGATA
19 X G TĂNĂSESCU CC. DONA SANDRA
20 X G TOADER D. ANTONIA
21 X G URSUȚ ALEXIA
22 X G VĂRZARU R. BIANCA ANTONIA
CLASA a X-a  H
DIRIGINTE: TALAAT FAMID ANCA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA P3
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X H ANDREI D. ALIA MARIA
2 X H BERBEC V. DANIEL BOGDAN
3 X H CRISTESCU A. ANASTASIA
4 X H CUCU V. ALEXIA ANA MARIA
5 X H DONICI MAXIM
6 X H DRĂGAN O. ANDREEA OTILIA
7 X H DUMITRU C. MIHAI ŞTEFAN
8 X H DUMITRU V. DENISA GEORGIANA
9 X H FLORESCU CA. ALEXANDRA
10 X H IORDACHE M. MIHAI BOGDAN
11 X H LIPIANU FL. ANA ANDREEA
12 X H MĂRCUŞ SC. ALEXANDRU MIHAI
13 X H MEHMET-CODRICI M. RADU
14 X H MIHAI CI. ALEXANDRA
15 X H MIHALACHE RV. SARA MARIA
16 X H NEAGU I. ŞTEFAN CIPRIAN
17 X H NICULAE F. KARLA
18 X H PANDURU G. DENISA ANA MARIA
19 X H PANDURU G. BEATRICE DANIELA
20 X H PLETEA A. IOANA
21 X H POTÂNGĂ LV. ALEXANDRU ALIN
22 X H RADINA MIRCEA
23 X H STANCIU M. BRĂDUŢ CONSTANTIN
24 X H STANCIU EA. ANDREEA IOANA
25 X H STOICA M. ANDRA ILEANA
26 X H TIU F. ANDREI
27 X H UMBRĂRESCU ŞS. MARIANA
28 X H URSANU MARA IOANA
29 X H VIŞAN C. ANDREEA

 

CLASA  a  XI-a  A
DIRIGINTE: STEGARESCU ALINA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 211
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI A AIONESE S. ȘTEFAN ANTONIO
2 XI A ALUPEI I.R. ELENA
3 XI A ANDREI A.J. ALEXANDRU VICTOR
4 XI A ARAMĂ Ș.S. CĂLIN ȘTEFAN
5 XI A BARBU IOANA
6 XI A BIVOLARU C.E. ANDRA TEODORA
7 XI A CĂLIN C.I. DELIA ELENA
8 XI A CIUREA C. ADRIAN MIHAI
9 XI A CONSTANTIN G. ALEXANDRA MONICA
10 XI A CRIȚ A. ANDREEA MARIA
11 XI A DIŢĂ C.M.  ALEXA MARIA
12 XI A DOBRA I. MARIA ALEXANDRA
13 XI A DRAGNE D.C.  VLAD CRISTIAN
14 XI A FODOROIU M.R. MARIA CRISTIANA
15 XI A GAVREA O.S. NORA ANTONIA
16 XI A GRIGORIU R.N. IULIA MIRUNA
17 XI A IONESCU A. ANDREI IONUȚ
18 XI A JIJIE O.L.  EDWARD JUSTIN
19 XI A MIHALACHE N.A.  RAREŞ ANDREI
20 XI A MURARIU P.S. DIANA
21 XI A NIDELEA M.V. GABRIELA ANDREEA
22 XI A OLTEANU G. MATEI
23 XI A PALIŢĂ D.O. CARINA MARIA
24 XI A ROMAN A. SARA ELENA
25 XI A SAVANCEA M.A. RADU MIHAI
26 XI A STOICA R. DIANA ALEXA MARIA
27 XI A TARARA C. CRISTIAN TUDOR
28 XI A TIRIBLECEA A. ILINCA
29 XI A TUDOR M. MARIA ALEXANDRA
30 XI A ȚIGĂNUȘ T. ALEXANDRU DANIEL
CLASA  a  XI-a  B
DIRIGINTE: NASTASE CONSTANTA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 202
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI B AGRIGOROAEI C.N. MATEI
2 XI B BOURCEANU A.C. GHEORGHE CRISTIAN
3 XI B BREZOIANU M. ILINCA MARIA
4 XI B CELMARE E. ANA ELENA
5 XI B CHILEA D. CODRIN
6 XI B CHIPER C. ALEXANDRA DIANA –
7 XI B CHIPER C. IOANA CRISTINA
8 XI B COVASAN S.D. LUIZA
9 XI B CRIŞAN V. IOANA ANTONIA
10 XI B DASCĂLU C. ANYA
11 XI B DEDU I. DARIA IOANA
12 XI B DOBRE G. ANASTASIA MARIA..
13 XI B DRAGOMIR F.L. ANDREEA SIMONA
14 XI B GODOROJA M.V. ANA MARIA
15 XI B GOGA ALEXANDRU OCTAVIAN
16 XI B ILIESCU A. RUXANDRA
17 XI B IRINA I.C. ANDREEA
18 XI B JIANU D. CĂTĂLIN
19 XI B LINȚĂ I.G. ALEXANDRU CRISTIAN
20 XI B MIHAI D. ANDREI CRISTIAN
21 XI B MURGOCI M.D. VLAD
22 XI B OLARU V.V. GABRIELA IRINA
23 XI B PETCU D.R. RAREŞ
24 XI B PLĂIAŞU D. VLAD GABRIEL
25 XI B RĂDOI G. ALINA ANDREEA
26 XI B ȚANE C. MARIA CRISTINA
27 XI B YILMAZ M. ELIF SELMA
28 XI B ZAHARIA V. DIANA ALEXANDRA
CLASA a XI-a  C
DIRIGINTE: TACIU ECATERINA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 201
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI C ALEXANDRU G.R. ILONA MARIA
2 XI C BACIU Ş. RADU GEORGE
3 XI C BĂLAN I. TUDOR CONSTANTIN
4 XI C BĂLAȘA C. BIANCA
5 XI C BRĂNESCU C. CĂLIN
6 XI C BOIAN RĂZVAN GEORGE
7 XI C CAZACU G.N. IRINA CLAUDIA
8 XI C CODESCU M.M. MARIA ELISABETA
9 XI C COJOCARU I. ANA MARIA
10 XI C DAVID G. ANTONIE
11 XI C DELEANU A.S. MATEI LIVIU
12 XI C DINU C.C. MIHAELA IULIA INA
13 XI C IACOB A.G. ANDRA FELICIA GABRIELA
14 XI C IFTIMESCU G.D. VLAD GABRIEL
15 XI C ILIESCU M. ANCA MARIA
16 XI C IONESCU G. MIHNEA IOAN
17 XI C LAZĂR P. IOANA ANDREEA
18 XI C IVAN T. ADELINA ELENA
19 XI C MANEA B.M. ALEXIA
20 XI C MUŞAT C.D. MARIA DIANA
21 XI C OLTEANU C. OANA MARIA
22 XI C PĂUN C.M. DION ADORA MIHAELA
23 XI C PĂTULEA EDUARD VIRGILIU
24 XI C PENA E. MARIA ANDREEA
25 XI C PÎSLARU C. TUDOR CONSTANTIN
26 XI C PRIGOREANU D.F. ANDREEA
27 XI C TAKMAJI RENE ANTONIO
28 XI C TEŞIU T. MARIA SARA
29 XI C TRIŢESCU C. MARCU
30 XI C VĂRZARU D. DELIA REBECA
CLASA a XI-a D
DIRIGINTE: TIȚA LUCRETIA CRISTINA
PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
SALA 104
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI D ANDĂR E. MARIA KAROLINA
2 XI D ARAMĂ Ș.S. CRISTINA IOANA
3 XI D BĂLAN MARIA ALEXANDRA
4 XI D CIOBANU P. MIRUNA THEODORA
5 XI D CIPU A.R. BIANCA RALUCA
6 XI D DOGARU M.I. OANA IULIA
7 XI D ENEA O.M. RAFAELA ELENA
8 XI D GEORGESCU M.F. TEODORA MARIA
9 XI D GHIȚĂ I. ALEXANDRU CĂTĂLIN
10 XI D IORDAN I. OANA MIHAELA
11 XI D IVAN C.Ș. TIBERIUS ȘTEFAN
12 XI D MARINESCU C.A. MARTA ANDREEA
13 XI D MOSOIA-PLĂVICIOSU L. CEZAR ALEXANDRU
14 XI D MUTU -NECULA D. ANDREEA ELENA
15 XI D NEDELCU D.B. ANCA
16 XI D NIȘULESCU -ASHRAFZADEH H. ANA MARIA
17 XI D OANCEA F. ELENA
18 XI D OPREA G.V. ANA MARIA
19 XI D PANTAZI G. BEATRICE GABRIELA
20 XI D PĂCURAR L. COSMINA GEORGIANA
21 XI D POPESCU E. EDWIN ANDREI
22 XI D POPOVICI T.B. LAURA
23 XI D PRECUPEȚU R.C. ȘTEFANIA
24 XI D STAN C.A. MIHAI CRISTIAN
25 XI D STAN G. ANA MARIA NICOLETA
26 XI D STANCU M.G. ELENA
27 XI D STRATAN M.A. ANA ALEXANDRA
28 XI D SUCIU C.M. ANA MARIA
29 XI D UNAL M. ESRA
30 XI D UNGUREANU C.C. ILINCA MARIA
31 XI D VIZDEI  C. SMARANDA
CLASA a XI-a E
DIRIGINTE: POPESCU DIANA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA BILINGV ENGLEZA
SALA P5
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI E ANGHEL D. CATINCA DARIA
2 XI E ANTOHI G. RĂZVAN IUSTIN
3 XI E BECEANU L.R. EVA
4 XI E BURADA F.D. ANDREEA DANIELA
5 XI E BURTESCU G.D. TEODORA IRINA
6 XI E CÎȘU B. IULIA MARIA
7 XI E CRISTEA A.D. VLAD ANDREI
8 XI E DEACONU M.A. TUDOR ALEXANDRU
9 XI E DUMITRESCU E. LAURA ELENA
10 XI E FARCA B. IRINA
11 XI E GAZI A. RUYA
12 XI E GUȚĂ Ș. FRANCESCA
13 XI E HUȚULEAC S.M. THEODORA MARIA
14 XI E IONESCU D. ANA MARIA
15 XI E IONESCU N. EMANUELA CRISTINA
16 XI E MACARENCO DUMITRITA
17 XI E MACOVEI P. YARINA NICOLETA
18 XI E MARIN C. DIANA
19 XI E MARGINĂ C.A. ILINCA ADINA
20 XI E NEAGU A. MATEI
21 XI E PAPURĂ A.S. VLAD ANDREI
22 XI E PĂTULEA E.I. MARIA ELIZA
23 XI E PÎRVAN P.S. ANDRA ALEXIA
24 XI E POPESCU I.R. MARIAN RĂZVAN
25 XI E POPESCU M. DANIELA
26 XI E ȘERBAN-MATEI D. DENISA MARIA
27 XI E ȘERBU G. VICTOR
28 XI E ȘTEFAN C.G. GEORGE RĂZVAN
29 XI E TOCIU M. ANDREI CAMIL
30 XI E UJICĂ M. ANDREI SORIN
C LASA a XI a F
DIRIGINTE: STOICA NICOLETA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 111
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI F ARITON A. IOANA ADRIANA
2 XI F BALMOŞ R.C. RĂZVAN IOAN
3 XI F BOROȘ D.P. BIANCA ANDREEA
4 XI F BUJDEIU I.G. BIANCA TEODORA
5 XI F CANURĂ V. GEORGIA
6 XI F CINCĂ D.G. IOANA GEORGIANA
7 XI F COMĂNESCU S.E. RADU CRISTIAN
8 XI F EFTIMIU IULIA ALEXANDRA
9 XI F ENACHE S.V. IOAN CĂLIN
10 XI F GAVRILESCU R.F. IRINA VICTORIA
11 XI F GEORGESCU D.C. ADELA MARIA
12 XI F HANGIU C.E. GABRIEL
13 XI F IORDACHE M. MARA CORINA GABRIELA
14 XI F LUCA S. RAREŞ SORIN
15 XI F MANEA D.C. MIHNEA ANDREI
16 XI F MATACHE Ş. ALEXANDRU BOGDAN
17 XI F MEREZEANU L. ANDREEA ANA-MARIA
18 XI F MUNTEANU D. YASMINNA THEODORA
19 XI F NIȚU T.P.  MARIA ALEXANDRA
20 XI F PETRICĂ C. DIANA
21 XI F SCUTĂRAŞU I. CONSTANTIN CEZAR
22 XI F ȘERB N.E. RADU
23 XI F ŞOLDEA F.D. CRISTIANA ROXANA ŞTEFANIA
24 XI F ŞTEFAN B.M. IOANA
25 XI F TOMESCU E. RADU CRISTIAN
26 XI F VASILIU O.D. SORIN GABRIEL
27 XI F ZVARICI G. ARIANA
CLASA a XI-a G
DIRIGINTE: PORUMBEL ANDREEA
PROFIL UMAN SPECIALIZARE FILOLOGIE
SALA 208
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI G BANU P. ANA
2 XI G CIOCAN ARON HORIA
3 XI G DEACONU A.Ș. RUXANDRA SARAH
4 XI G DÎRNEA G. VLAD ȘERBAN
5 XI G DUMITRESCU D. SARA
6 XI G DUMITRU C. BIANCA ANA MARIA
7 XI G GILORTEANU H. IOANA ALEXANDRA
8 XI G GRIGOROIU S.F. BEATRICE ELENA
9 XI G FERARU C. DIANA ANDREEA
10 XI G IANCU G.M. ANTONIO SERGIO
11 XI G JÂJÂIE M. ANDA
12 XI G MANEA M. CRISTINA FLORENTINA
13 XI G MANTA G.I. TEODOR
14 XI G MARCU G. SARA ELENA
15 XI G MIREA F. ANDREEA CRISTINA
16 XI G MOLDOVEANU TEODORA
17 XI G OPRESCU R.C. MARIA ECATERINA
18 XI G PĂRĂUAN R. MIHNEA ANDREI
19 XI G PETCU D.B. IOANA ALEXANDRA
20 XI G PÎRVU R. BIANCA MARIA
21 XI G RADU M.T. MIHAI SERGIU
22 XI G RĂDULESCU N. TUDOR ALEXANDRU
23 XI G RÂDELESNE M.C. TIMEEA ADRIANA IOANA
24 XI G SĂVOIU I. ANCA MARIA
25 XI G STANCIU F. EMILIA IOANA
26 XI G STOIAN I. ANDREEA
27 XI G TĂNASE IOANA TEODORA
28 XI G TORSAN T.C. PETRA
CLASA a XI-a  H
DIRIGINTE: EVI SILVIU
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 212
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI H BERCHEȘAN S.S. SEBASTIAN510/30
2 XI H CĂZĂNESCU RD. ANA MARIA
3 XI H CIOABĂ CD. TIMOTEI
4 XI H COBUZ P. GHEORGHE
5 XI H CONSTANTINESCU M.V. CEZAR
6 XI H CORVIN P.A. ȘTEFANIA
7 XI H ENACHE M.G. PETRU PAVEL
8 XI H GHERGHEL M. PAUL ALEXANDRU
9 XI H ISPĂSESCU M. BOGDAN ANDREI
10 XI H IVAN A. ANCA MARIA
11 XI H MARINESCU FE. PAUL
12 XI H MATEI C. ANDREEA
13 XI H NEDELCU S.M. ANA MARIA
14 XI H OPRESCU C.S. DENIS ANTONIO
15 XI H PÂRVU MD. IULIA GABRIELA
16 XI H PETRESCU V. ANA
17 XI H POPESCU S. JEAN RADU
18 XI H POŞTOACĂ DG. MIHNEA
19 XI H SOARE G. SONIA
20 XI H SONEA C. IERONIM
21 XI H STEGĂRESCU S. NICOLETA
22 XI H ŞAGUNA G. ŞTEFAN
23 XI H ŞERBĂNESCU CO. BIANCA ELENA
24 XI H ŢURU DCR. TEODOR
25 XI H VÎLCEA I. IRINA ALEXANDRA
26 XI H VLĂDESCU M. SORIN ADRIAN
27 XI H VLĂSCEANU G.M. LUCA VLAD
28 XI H ZAHARIA I. SORIN DUMITRU
CLASA  a  XI-a  I
DIRIGINTE: STANESCU VIORIVA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 102
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI I BATALU ND. DANIEL IOAN
2 XI I CÎRSTEA G. TEODORA
3 XI I CONSTANTIN ȘTEFAN
4 XI I CONSTANTIN G. ALEXANDRU IOAN
5 XI I CUCU A. MARIA MĂLINA
6 XI I GEONEA I. DARIA MARIA
7 XI I GHIBAN C. IOANA
8 XI I GRIGORE A.G. MARIA GABRIELA
9 XI I GUL A. FARHAD ALI IRINEL
10 XI I HUȚAN D.A. DANA MARIA
11 XI I ILINCA V. NICOLAE ALEXANDRU
12 XI I LINCAN D. ALEXANDRU FLORENTIN
13 XI I MĂRĂCINE D. MARIA DENISA
14 XI I MIHAI V. MARIA DENISA
15 XI I MOLDOVAN E.T. DARIA
16 XI I MOLDOVEANU N.R. IOANA
17 XI I NEAGU S. ALEXANDRA
18 XI I NOVAC I. ŞTEFANIA
19 XI I PETCU S. EDUARD
20 XI I POPA R. ROXANA
21 XI I RADU P. LAURA ANDREEA
22 XI I ROȘU C.R. CLAUDIA CEZARA
23 XI I SECUIU C. ANDREI RAFAEL
24 XI I SPĂTARU S.A. SÂNZIANA ANDREEA
25 XI I STAMATI P. PETRU
26 XI I SULIMAN D.C. ARIANA CRISTINA
27 XI I UNGUREANU C.M. ANA COSMINA

 

CLASA a XII-a  A
DIRIGINTE: APOSTOL PAULA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA P4
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII A AXINTE G.G. TUDOR GABRIEL
2 XII A BARBU D. ANDREEA BIANCA
3 XII A BĂLOIU A.V. BIANCA MARIA
4 XII A BĂRBULESCU L.R.DANIEL ALEXANDRU
5 XII A BÎRLEZ V. DIMITRIE
6 XII A BRAUN P.L.  ANA CRISTINA
7 XII A CIURLEA N. ALEXANDRA
8 XII A CÎȘLEANU C. ROXANA MARIA
9 XII A COLAC G.F.  LORENA MARIANA
10 XII A CONSTANTINESCU C.O. CIPRIAN
11 XII A DIA A. VLAD IOSIF
12 XII A DUCARU F.I. TUDOR ANDREI
13 XII A DUMITRESCU S.A. MATEI CRISTIAN
14 XII A FOTA C. MARINA MĂDĂLINA
15 XII A GHEORGHE D.O. ALEXIA BIANCA
16 XII A GHIŢĂ D.T. LIANA INGRID
17 XII A IVANOV G. ANDREI
18 XII A MARIN L.V. ADELINA ADRIANA
19 XII A MARINACHE HC. RUXANDRA
20 XII A NICA G. SEBASTIAN
21 XII A OGLAKCI H. KEZBAN MARA
22 XII A PARASCHIV M.C. MIRUNA ELENA
23 XII A PETRE D. ANDREEA CRISTINA
24 XII A PIELEANU M. MARA GABRIELA
25 XII A POPA G.L. IOAN VICTOR
26 XII A PREDESCU C. ANA MARIA
27 XII A SIMION D. IRINA
28 XII A STAICU C.F.  ASTRID DIANA
29 XII A ŢÂRCĂ S.R.  MIRUNA IOANA
30 XII A VOICU V.I.  ALEXANDRA ANDREEA
CLASA a XII-a  B
DIRIGINTE: RADU DENIS
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 103
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII B APEȚEAN-CARAGEA B.A. IRINA ALEXANDRA
2 XII B ARITON V. CRISTIAN TEODOR
3 XII B AVRAM D. ANDREEA IOANA
4 XII B AVRĂMIŢĂ T. IOANA DENISE
5 XII B BĂDOI D. ANDRA
6 XII B BORCEA M. ALEXANDRA MARIA
7 XII B COMĂNESCU A.M. ALEXANDRA ELENA
8 XII B COMĂNESCU A.M. IRINA MARIA
9 XII B CONONOV A. MARIA ALEXANDRA
10 XII B COTÎRLAN A. ANCA LUIZA
11 XII B GĂMAN GC. ALEXANDRU NICOLAE
12 XII B IONESCU B.C. MARIA FLAVIA
13 XII B IONIŢĂ C. ŞTEFAN GABRIEL
14 XII B IONIŢĂ G. MARIA
15 XII B IVĂNESCU L.C. MARIA ANCA
16 XII B MARICI M. MIHNEA MIHAI
17 XII B MĂGUREANU R.V. IRINA
18 XII B NICULAE F. ANDRADA
19 XII B OANCEA T. THEODORA FELICIA
20 XII B OŢELEA A. SABINA
21 XII B PETCU G.R. ANA TEONA
22 XII B PÎRJOL G. ANA MIHAELA
23 XII B POPESCU R.P. ANA-MARIA
24 XII B RĂDUCAN F. ANDREEA BIANCA
25 XII B RUSE D.A. ALEXANDRA
26 XII B SCARLAT V.P. TEODORA ALEXANDRA
27 XII B SIMION C. ANDRADA
28 XII B SIMIONAȘ A.D. IRIS CĂTĂLINA
29 XII B SOREAȚĂ HF. BRIANA MARIA
30 XII B TATOMIR C.A. INES MARIA
CLASA a XII-a  C
DIRIGINTE: POP IULIA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 207
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII C ARABADJI  P. ANDRIAN
2 XII C BRATU S. RADU ȘTEFAN
3 XII C BRĂNESCU G.G. ANDREEA BIANCA
4 XII C CĂLIN O.V.  OLIMPIA
5 XII C CĂLIN N.C. ANDREEA
6 XII C CHEŞU C.D. MARIA TEODORA
7 XII C CIOBANU S.C. IOANA RUXANDRA
8 XII C COJOCARU V.D. CLAUDIA IOANA
9 XII C DAVID G. DIMITRIE
10 XII C DOBRESCU A. MĂDĂLINA MARIA
11 XII C DOBRIN V. MARIA CRISTINA
12 XII C FETCU V. RADU ŞTEFAN
13 XII C GHERGHE E. FLORIN EDUARD
14 XII C IAMANDEI M. IOANA THEODORA
15 XII C ILIE P.I. MARA ELENA IX C
16 XII C IONESCU B.A. OANA ALEXANDRA
17 XII C JINESCU G. IOANA VALERIA
18 XII C MANU-MARIN D.M.  MATEI ALEXANDRU
19 XII C NICOLĂESCU E. VLAD IOAN
20 XII C NIŢULESCU I. ELIZA MIHAELA
21 XII C PETRICĂ I. BOGDAN ALEXANDRU
22 XII C POPESCU D. ANTONIA IOANA
23 XII C POPESCU M.C. ARMAND GABRIEL
24 XII C POPESCU V. MARIA DANIELA
25 XII C ROTARIU T. TRAIAN
26 XII C RUS A.I. MATEI CONSTANTIN
27 XII C STEGARU N.D. ANNE MARIE
28 XII C STOIAN C. MARIA BIANCA
29 XII C TOMA B.A. ALEXANDRU EMILIAN
30 XII C TOMA C.M. DELIA MARIAN
31 XII C VITENCU L.G. MĂLINA GABRIELA
CLASA a XII-a  D
DIRIGINTE: GROSU IOAN
PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
SALA 110
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII D ANGHEL G.A. ALEXANDRA GABRIELA
2 XII D BACH Q.H. MINH ANH
3 XII D BOGDAN F. ANA MARIA
4 XII D BOGZA C.M. VLAD MIHAI
5 XII D BUDICĂ C. GEORGE RADU
6 XII D BUTEICĂ D. LUIZA PAULA
7 XII D CARANDA B.G. MIRUNA ALINA MARIA
8 XII D CHIVU R.D. MARIA
9 XII D CORBEA I.G. MIHAI
10 XII D COSTEA F. ANDREEA MARIA
11 XII D DEMEȚEANU C. CRISTIANA
12 XII D DRAGU A. MARIA
13 XII D GHERGHE C. COSTIN
14 XII D GOLDSTEIN A.L. MARTHA EDITH
15 XII D GRECU D. NICOLETA ȘTEFANIA
16 XII D ION B.F. ANDREEA CĂTĂLINA
17 XII D IVAŞCU V. ANA ECATERINA
18 XII D MIREA M. DELIA MARIA
19 XII D MIRON A. PAUL ALEXANDRU
20 XII D MOCANU R. SORINA MARIANA
21 XII D MOVILEANU A. IOANA
22 XII D PARASCHIV M. MARCO ŞTEFAN
23 XII D RITIVOIU C.ADINA
24 XII D ROȘCA I. CĂTĂLIN
25 XII D TABACU A. TEODORA CRISTINA
26 XII D TĂBĂCARU R. MARIA CĂTĂLINA
27 XII D TĂRĂBĂȘANU MIHĂILĂ IOANA
28 XII D UNGUREANU I.A. REBECA ELENA
29 XII D UNGURU DOBOȘ Ș.L. MARIA
30 XII D VERGA N. CATINCA
31 XII D VLĂDILĂ B.C.ANA
CLASA a XII-a  E
DIRIGINTE: SCHIER ANDREEA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA BILINGV ENGLEZA
SALA 209
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII E BARĂU IRINA IOANA
2 XII E BUTA M. MARIA SILVIA
3 XII E BUZEȚELU L.M. VLAD ȘTEFAN
4 XII E CHELARU C. ANA MARIA
5 XII E CINZEACĂ N. ELENA GABRIELA
6 XII E DRAGNE G.M. ANDRA AMALIA
7 XII E DRAGU I.C. ANA MARIA
8 XII E FILIP M. ALEXANDRA MIHAELA
9 XII E FURTUNESCU F. BIANCA
10 XII E GHIŢĂ G.N. RADU ANDREI
11 XII E LUCULESCU I. DARIA MARIA
12 XII E MANEA A. ANDREEA KARLA
13 XII E MICU A. GEORGE ROBERT
14 XII E MOLNAR I.A. VIKTORIA ALEXA
15 XII E NAIE I. MIRUNA LARISA
16 XII E OGLAKCI H. ANDA NILUFER
17 XII E OLTENICEANU C. ANA MARIA
18 XII E PIRIPITSI G. MARIA ALEXANDRA
19 XII E PODANI C. MIHAI SERIOJA
20 XII E PODOSU I.S. ADA MENI
21 XII E POPESCU D.M.  MEDEEA SORANA
22 XII E POPESCU-ŞTEFAN M.L. MIHAELA
23 XII E PRUNOIU C.G. ILINCA
24 XII E SAVU C. MARIA
25 XII E SBARCEA A. IULIA TEODORA
26 XII E ŞERBĂNESCU MD. IOANA RUXANDRA
27 XII E TIMOFTI D. SMARANDA
28 XII E TRIFAN S. ANTONIE LUCA
29 XII E VASILICĂ D. ANCA MIHAELA
30 XII E VINCENE R. EMILIA IOANA
CLASA a  XII-a  F
DIRIGINTE: PETRE VIOLETA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 205
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII F ANTOCI V. CAMELIA
2 XII F BĂDESCU G. MĂDĂLINA MIHAELA
3 XII F BEJENARU B. GABRIELA FLORENTINA
4 XII F BOBOC D.M. ALEXANDRA
5 XII F BULAGEA D. MIHAI LUCIAN
6 XII F CHIȚU C.I. MIHAI CRISTIAN
7 XII F CONSTANTINESCU C. MIRUNA MARIA
8 XII F CONSTANTINESCU D. VLAD MIHAI
9 XII F DOGARU D. ANA MARIA
10 XII F DRAGOMIR V. RADU
11 XII F FĂSTICĂ GABRIELA ȘTEFANIA
12 XII F FLOREA N. STELA MARIA
13 XII F FLORESCU D. IULIA
14 XII F GHINEA N. ŞTEFANIA MIHAELA
15 XII F GOGA C. ALBERT
16 XII F HURDUBELEA L. DINU PAUL
17 XII F MANDEA C.E. VLAD
18 XII F MUREȘAN PETRA IOAN
19 XII F NEACŞU SC. RUXANDRA MIRUNA
20 XII F NEAGU D.M. MARIA
21 XII F NIŢĂ M. IULIA
22 XII F NIȚĂ R. IONUȚ
23 XII F OBROCEA ILINCA
24 XII F OROSZ I.A. ISTVAN TUDOR
25 XII F PANAITESCU F. IULIAN
26 XII F SANDU C. EDITH GABRIELA
27 XII F SÎRGHI C. IRINA MARIA
28 XII F STĂNICĂ M. FLORIN ALEXANDRU
29 XII F STOENESCU A.D. ADELA ANA MARIA
30 XII F ȚERBEA  R.I. OVIDIU CRISTIAN
31 XII F VĂRZAN F. LAURENŢIU ADRIAN
CLASA A XII-a  G
DIRIGINTE:
PROFIL UMAN SPECIALIZARE FILOLOGIE
SALA 112
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII G ARGHIR G. ALEXANDRA
2 XII G BARBU F. GABRIELA LARISA
3 XII G CIUPERCĂ R. BOGDAN
4 XII G CRIVĂȚ M. MARIA IRINA
5 XII G DICU A. ȘTEFANIA
6 XII G DOLHĂSCU D. LOREDANA
7 XII G DRĂGAN C. RADU CRISTIAN
8 XII G GEORGESCU D. RALUCA MARIA
9 XII G GHEORGHE M. RUXANDRA IOANA
10 XII G LAZĂR Ş. ANDREEA
11 XII G LOGHIN L.P IOANA ANDREEA
12 XII G MANEA C. ALEXANDRU
13 XII G MARCIU V.B.I.  TANIA MIHAELA
14 XII G MARIN L. ELENA DANIELA
15 XII G MICU V.B.  ANA SOFIA
16 XII G PĂRCHIŞANU R. ADA GABRIELA
17 XII G PETRE L. ANDREI IONUȚ
18 XII G PORUMBEL ȘTEFAN RAFAEL
19 XII G SABĂU CRISTINA ALEXANDRA
20 XII G SAVU C.E. ANA
21 XII G STANCA D. IULIA MARIA
22 XII G SURUCEANU CATALINA
23 XII G VICOL A. SANDA
24 XII G ZAMĂ A.E.  ANA ILINCA
25 XII G ZĂVOEANU M. MARIA IULIA
CLASA a XII-a  H
DIRIGINTE:  MOISESCU ALINA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 107
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII H APOSTU A. ANA MARIA
2 XII H BAN G. RALUCA ANDREEA
3 XII H BĂDOI D. VLAD
4 XII H BUCURICĂ C. ANA
5 XII H CONSTANTINESCU G. ANDRADA-VIORELA
6 XII H COSTACHE M. IULIA ALEXANDRA
7 XII H CRUCERU R.M. MATEI
8 XII H CRUCERU R.M. ŞERBAN
9 XII H GHENCEA S.V. MARA NATALIA
10 XII H HARLES C.Ş. ŞERBAN MIHAI
11 XII H KALOGERAKOS P. ALEXANDRA DANAY
12 XII H LOLEA G. ELENA TEODORA
13 XII H LUPU L. ANA MARIA
14 XII H MÂRZA D.O.D. ANA CRISTINA
15 XII H NEACȘU N.D.MARA IOANA
16 XII H NEGUŢ V. ANA ADRIANA
17 XII H NIŢĂ D.C. VLAD ANDREI
18 XII H PARASCHIVOIU ILIE V.O.  ALEXANDRA ELIZA
19 XII H POPA I. RALUCA
20 XII H PRUNDEANU N.S. BIANCA
21 XII H RADU G. CRISTINA ANDREEA
22 XII H RIZESCU R. ALEXANDRU
23 XII H SANDU B. DRAGOŞ FLORIAN
24 XII H SOCOL L.O. CĂLIN LUCIAN
25 XII H ŞOVAR I. NICOLAE DAN
26 XII H TRĂISTARU  M. GEORGE ANTONIO
27 XII H ŢUŢU T.C.  ANDREEA
28 XII H VĂCEANU M. ADRIANA
29 XII H VINTILĂ I. ALEXANDRA IOANA
30 XII H VIȘOIU M. ROXANA MIHAELA
CLASA a XII-a  I
DIRIGINTE: TECUCEANU CATALINA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 203
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII I BÎRSĂNEANU S. ANDREEA RUXANDRA
2 XII I BUCUR PA. ŞTEFAN
3 XII I CALITESCU MIHAI GABRIEL
4 XII I CĂLDĂRUȘE BIANCA ALEXNDRA
5 XII I CIASCAI G.T. MARIA ELENA
6 XII I CIȘMAȘU L. ANDRADA
7 XII I CONSTANTIN R.G.  IULIA GABRIELA
8 XII I COTEŢ F.T.  TUDOR ŞTEFAN
9 XII I DAN M. GABRIELA
10 XII I DUMITRĂȘCUȚĂ C. ALEXANDRA
11 XII I ENE C.C. ALEXANDRU CIPRIAN
12 XII I ENE G. ELENA LARISA
13 XII I FLOREA D.D. DELIA MARIA
14 XII I GANEA M. IULIA TEODORA
15 XII I GHERGHINA F. ROXANA IOANA
16 XII I IVAN F.V. MARA IOANA
17 XII I JERCAN A.A. ANA MARIA ALEXANDRA
18 XII I MITRACHE MATEI NICULAE
19 XII I NAE DAVID
20 XII I NEDELCU F. FLORENTIN
21 XII I NICOLETE S. ŞTEFANIA LILIANA
22 XII I PETRESCU R.M. ALEXANDRA IOANA
23 XII I POPESCU V. IULIA DIANA
24 XII I RADU R.T. CRISTIAN
25 XII I SAVASTRE T. ANDA GABRIELA
26 XII I SIMA S.M. RADU
27 XII I TODERICĂ ST. MIHAI ALEXANDRU
28 XII I ŢUIU T.D. ANDREI
29 XII I UDREA ANDREI RĂZVAN
30 XII I VOICAN T. MARA IOANA
0
0

ORAR 2017-2018

9A

9B

9C

9D

9E

9F

9G

9H

10A

10B

10C

10D

10E

10F

10G

10H

10I

11A

11B

11C

11D

11E

11F

11G

11H

11I

12A

12B

12C

12D

12E

12F

12G

12H

0
0

REZULTATE LA OLIMPIADE, CONCURSURI ŞI SIMPOZIOANE  ÎN ANUL ŞCOLAR 2016-2017

OLIMPIADE INTERNAŢIONALE

Nr.

crt.

Numele şi prenumele  elevului Clasa Olimpiada Premiul Profesor îndrumător
1 LEONESCU D. ANA MARIA XII B Olimpiada Internaţională de Chimie Medalie de argint Daniela Bogdan
2 TOMA EMILIAN

 

X C Olimpiada

Internaţională de lingvistică

Medalie de bronz Iulia Pop
3 POPESCU RĂZVAN IX E Balcaniada de geografie Medalie de aur Liliana Matasariu
4 ŞERBAN MATEI DENISA IX E Olimpiada Internaţională de lectură  Medalie de aur Andreea Porumbel
5 MARIA PERSU XI A Olimpiada  Internaţională de Filozofie Participare Gabriel Sandoiu

 

CONCURSURI INTERNAŢIONALE

Nr.

crt.

Numele şi prenumele    elevului Clasa Concurs Premiul Profesor îndrumator
1. NOREŢU THEODORA  CARMEN XI E Space Settlement Design Contest First Prize artistic merit

 

Mihaela Chiriţă
2. POPA IOAN VICTOR

IVANIV ANDREI

DUCARU TUDOR

CÎȘLEANU ROXANA

PETRE ANDREEA

X  A Space Settlement Design Contest Premiul  III Constantin Gavrilă
3. PARASCHIV MARCO

 

X D Space Settlement Design Contest Honorable Mention

 

Mihaela Chiriţă
4. BIVOLARU MĂDĂLINA
BUJOR GEORGE
MIHALCEA ADRIAN
PRIPA CRISTIAN
TROFIN PATRICIA
XI E Space Settlement Design Contest

 

Honorable Mention

 

Mihaela Chiriţă
5. PARASCHIV ANDREI

PRIESCU CĂTĂLINA

ROCEANU  IOANA

MOLCUŢ FLAVIA ELENA

VINTILĂ ŞTEFAN

XI C

XI H

 

XI B

Space Settlement Design Contest

 

Honorable Mention

 

Cristina Pavăl
6. RUS  MATEI

DAVID DIMITRIE

DIMITRIE ANTONIE

 

X C

X C

IX C

 

Concursul Internaţional de Robotică

First tech challenge dutch open 2017

Premiul III Constanţa Năstase

 

 

7.   VASILICĂ  ANCA MIHAELA
 
XI E Concursul interjudetean cu participare internationala “Ion Barbu – Dan Barbilian

Secțiunea  de literatură română pentru elevii

PREMIUL  al III-lea Andreea Nistor

 

 

 

CONCURSUL NAŢIONAL   INTERDISCIPLINAR  “ŞTIINŢELE PĂMÂNTULUI”

 

Nr. crt. Nume şi prenumele elevului Clasa Premiul Profesor coordonator

 

        chimie fizică biologie geografie
1. EDU  IRINA ALEXANDRA XI B Menţiune

Inclusă în lotul naţional lărgit

Daniela Bogdan Florina Bărbulescu Elena Crocnan Liliana Matasariu
2. DUMITRESCU ANDREEA XI A Participare Mihai Petrescu Mihaela Chiriţă Steluţa Paraschiv Liliana Matasariu
3. TĂRĂBĂŞANU MIHĂILĂ IOANA  ELENA X D Menţiune specială Iuliana Shajaani Mihaela Chiriţă Mariana Grosu Liliana Matasariu
4. DOBROMIR ALEXANDRU XI D Participare Daniela Bogdan Constantin Gavrilă Elena Crocnan Liliana Matasariu
5. DOBRESCU GRIGORE XII B Menţiune specială Daniela Bogdan Cristina Pavăl Mariana Grosu Liliana Matasariu
6. PARASCHIV ANDREI ALEXANDRU XI C Menţiune specială Cristina Tiţa Cristina Pavăl Violeta Petre Carmen Dumitraşcu
7. ROTARIU TRAIAN XC Premiul special Daniela Bogdan Silviu Blidariu Elena Crocnan Carmen Dumitraşcu

 

 

OLIMPIADE ŞI CONCURSURI NAŢIONALE LA

LIMBA ROMÂNĂ ŞI LIMBA LATINĂ

 

NR. crt. Numele şi prenumele    elevului Clasa

 

Olimpiada/concursuri Premiul Prof. coordonator
1. ŞERBAN MATEI DENISA IX  E Olimpiada limba şi literatura română Premiul IlI

Inclusă în lotul naţional

Andreea Porumbel
2. BOGZA VLAD MIHAI XI G Olimpiada limba şi literatura română Menţiune Cristina Văduva
3. IORDACHE MARA CORINA IX F Olimpiada limba şi literatura română Menţiune specială Andreea Nistor
4. MANEA ANDREEA KARLA X  E Olimpiada limba şi literatura română Menţiune specială Andreea Nistor
5. TROFIN PATRICIA XI E Olimpiada limba şi literatura română Menţiune specială Victor Lişman
6. IORDACHE MARA CORINA IX F Olimpiada limba şi literatura română Menţiune specială Andreea Nistor
7. BANU  ANA IX  G Olimpiada  de Latină Mentiune Monica Dună
8. GEORGESCU  RALUCA X  G Olimpiada  de Latină Menţiune specială Monica Dună
9. MARIN DANIELA X  G Olimpiada  de Latină Menţiune specială Monica Dună
10. COJOCARU  XENIA XI  G Olimpiada  de Latină Menţiune specială Monica Dună
11. TOMA EMILIAN X C Olimpiada de Lingvistică Premiul II

Inclus în lotul naţional

Iulia Pop
12. CHIPER IOANA IX B Olimpiada de Lingvistică Menţiune specială Andreea Nistor
13. CRIVĂŢ MARIA IRINA X G Olimpiada de Lectură Menţiune Victor Lişman
14. BANU ANA IX G Concursul  Tinere condeie Premiul I Andreea Porumbel
15. VINCENE EMILIA X E Concursul Tinere condeie Premiul I Andreea Nistor
16. DINE  VINCENŢIU XII G Ovidianum Premiul I Monica Dună
17. MARIN DANIELA X  G Ovidianum Premiul III Monica Dună

 

 

 OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE LIMBA FRANCEZĂ 

Nr. crt. Numele şi prenumele elevului Clasa Premiul Profesor coordonator
1. STANCA D. IULIA MARIA X G Menţiune Carmen Cazacu
2. IONIŢĂ C. ŞTEFAN GABRIEL X  B Menţiune Alina Voiculescu
3. OBROCEA B. M. ILINCA X  F Menţiune Julieta Jelev

 

OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE LIMBA ENGLEZA

Nr. crt. Numele şi prenumele    elevului Clasa Premiul Profesor coordonator
1. GAZI A. RUYA IX  E Premiul I Alina Stegarescu
2. ARAMĂ S. CRISTINA IOANA IX  D Menţiune Paula Apostol
3. RADU F. ANA MARIA XI  B Menţiune Nicoleta Stoica

 

 

 

 

OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE LIMBA GERMANĂ

Nr. crt. Numele şi prenumele  elevului Clasa Premiul Profesor coordonator
1. MARGINA ILINCA IX  I Premiul III Alina Milena Moisescu
2. DIACONESCU RADU FLORIAN XI  H Menţiune Alina Milena Moisescu
3. VINTILĂ ALEXANDRA X  H Participare Alina Milena Moisescu

 

OLIMPIADE ŞI CONCURSURI NAŢIONALE  DE  CHIMIE

Nr.

crt.

Numele şi prenumele elevului Clasa Olimpiada/ concursul Premiul Profesor coordonator
1. JIJIE O. EDWARD JUSTIN  IX A Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune Daniela Bogdan
2. ARDELEAN F. M. MARIA-CRISTINA XII B Olimpiada Naţională de Chimie Premiul II Daniela Bogdan
3. DIŢĂ C. ALEXA MARIA  IX A Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune specială

Premiul special pentru cea mai buna lucrare practică

Daniela Bogdan
4. TĂRĂBĂŞANU-MIHĂILĂ T. IOANA ELENA X D Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune

specială

Iuliana Shajaani
5. CONSTANTINESCU C. MIRUNA MARIA X H Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune Cristina Tiţa

 

6. COTÎRLAN A. ANCA LUIZA X B Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune

specială

Daniela Bogdan
7. ARITON V. CRISTIAN TEODOR  X B Olimpiada Naţională de Chimie Premiul III Daniela Bogdan
8. PAIU C.G. OLGUŢA  XI D Olimpiada Naţională de Chimie Participare Daniela Bogdan
9. ARAMĂ C. ALEXANDRA ANA MARIA XI B Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune

specială

Daniela Bogdan
10. EDU A. IRINA ALEXANDRA XI B Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune Daniela Bogdan
11. VINTILĂ D.G. ŞTEFAN ADRIAN XI B Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune

Inclus în lotul naţional lărgit

Daniela Bogdan
12. POPESCU I. MARIA XI A Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune

specială

           –
13. MIHALCEA T.C. ŞTEFAN ANDREI  XI B Olimpiada Naţională de Chimie Premiul II Daniela Bogdan
14. LEONESCU D. ANAMARIA XII B Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune

Inclusă în lotul naţional lărgit

Calificată la etapa internaţională

Daniela Bogdan

 

15.  STOICESCU D. MILENA ANDREEA  XII B Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune

Inclus în lotul naţional lărgit

Daniela Bogdan

 

16. ARDELEAN F. M. MARIA-CRISTINA XII B Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune

specială

Daniela Bogdan
17. DORAN H. IOANA  XII E Olimpiada Naţională de Chimie Menţiune

specială

Daniela Bogdan
18. BĂRBULESCU F.D. MARIA XII D Olimpiada Naţională de Chimie participare Daniela Bogdan
19. CONSTANTINESCU C. MIRUNA MARIA X  H Concursul Naţional de Chimie ”C.D. Neniţescu” Premiul II Cristina Tiţa

 

20.  STOICESCU D. MILENA ANDREEA XII B Concursul Naţional de Chimie ”C.D. Neniţescu” Participare Daniela Bogdan
21. JIJIE O. EDWARD JUSTIN  IX A Concurs Naţional de Chimie ”C.D. Neniţescu” Participare Daniela Bogdan

 

OLIMPIADA  NAŢIONALĂ DE MATEMATICĂ 

Nr. crt. Numele şi prenumele elevului Clasa Premiul Profesor

Coordonator

1. PRIGOREANU  ANDREEA IXC Premiul III

Medalie de bronz

Andreea Schier
2. BĂLĂOI ANCA MARIA XI B Participare Mariean  Andronache
3. GAVREA NORA IX A Participare Dinu Şerbănescu
4. NEACŞU MARA IOANA IX H Participare Petronela Anghelescu

 

 

CONCURSUL NAŢIONAL DE MATEMATICĂ APLICATĂ
”ADOLF HAIMOVICI”

 

NR. crt. Numele şi prenumele    elevului Clasa Premiul Prof. coordonator
1. PRECUPEŢU ŞTEFANIA IX D Premiul  I – medalia de aur Monica Stan
2. OPREA ANA  MARIA IX D Menţiune Monica Stan
3. STAN MIHAI CRISTIAN IX D Menţiune Monica Stan
4. CÎRJE ELENA XI D Premiul III – medalia de argint Ştefania Constantinescu
5. BUDICĂ GEORGE RADU X D Participare Ştefania Constantinescu

 

 

 

OLIMPIADE ŞI CONCURSURI NAŢIONALE DE FIZICĂ

Nr. crt. Numele şi prenumele    elevului Clasa

 

Olimpiada Premiul Profesor îndrumator
1. POPESCU  CLAUDIA XII  A Olimpiada Naţională de Fizică Premiul II Constantin Gavrilă
2. MÂRZA D.O.D. ANA CRISTINA X H Olimpiada Naţională de Fizică Premiul II Viorica Stănescu
3. SPĂTARU S.A. SÂNZIANA ANDREEA IX I Olimpiada de ştiinte pentru juniori Mentiune Viorica Stănescu
4. CURĂVALE ANA MARIA XII A Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul III Constantin Gavrilă
5. CONSTANTIN MIHAI XII A Concursul Naţional de Fizică PHI Menţiune Constantin Gavrilă
6. PETRE ANTONIO XII A Concursul Naţional de Fizică PHI Menţiune Constantin Gavrilă
7. VOICU ALEX GEORGIAN

 

XII A Concursul Naţional de Fizică PHI Menţiune Constantin Gavrilă
8. STOICA  DIANA XI D Concursul Naţional de Fizică PHI Menţiune Constantin Gavrilă
9. IONIŢĂ  VALENTIN XII A Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul II Constantin Gavrilă
10. IONIŢĂ  GABRIEL X Concursul Naţional de

izică PHI

Premiul II Constantin Gavrilă
11. RĂDUCAN  BIANCA X  B Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul II Constantin Gavrilă
12. PÂSLANN FLORENTINA XI  D Concursul Naţional de Fizică PHI Menţiune Constantin Gavrilă
13. MĂGUREANU  IRINA X  B Concursul Naţional de Fizică PHI Menţiune Constantin Gavrilă
14. TATOMIR INES X B Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul II Constantin Gavrilă
15. SIMIONAŞ IRIS X  B Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul I Constantin Gavrilă
16. ARITON  CRISTIAN X  B Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul II Constantin Gavrilă
17. BĂDOI  ANDRA X  B Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul II Constantin Gavrilă
18. ANGHEL  CATINCA IX E Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul III Constantin Gavrilă
19. TONCIU ANDREI IXE Concursul Naţional de Fizică PHI Menţiune Constantin Gavrilă
20. AVRĂMIŢĂ IOANA X Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul I Constantin Gavrilă
21. POPESCU  IULIA X Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul III Constantin Traistaru
22. STĂNICĂ ALEXANDRU X F Concursul Naţional de Fizică PHI Menţiune Silviu Blidariu
23. ENE  ALEXANDRU X I Concursul Naţional de Fizică PHI Menţiune Constantin Traistaru
24. ROTARIU  TRAIAN X C Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul II Silviu Blidariu
25. PRIGOREANU ANDREEA IX  C Concursul Naţional de Fizică PHI Menţiune Constantin Traistaru
26. TURU TEODOR IX H Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul III Constantin Traistaru
27. DIŢĂ ALEXA MARIA IX  A Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul III Constantin Traistaru
28. MARINESCU PAUL IX  A Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul III Constantin Traistaru
29. AIONESE ŞTEFAN IX  A Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul I Constantin Traistaru
30. SIBIŞEANU  OCTAVIA

 

XI A Concursul Naţional de Fizică „Hands on Univers” Menţiune

 

Mihaela Chiriţă
31. TĂRĂBĂȘANU MIHĂILĂ IOANA ELENA

 

X D Concursul Naţional de Fizică „Hands on Univers” Menţiune

 

Mihaela Chiriţă
32. PĂRCĂLĂBOIU LAURA XI E Concursul Naţional de Fizică „Hands on Univers” Menţiune

 

Mihaela Chiriţă
33. BOGDAN  ANA  MARIA  BOGZA VLAD MIHAI

 

X D Concursul Naţional de Fizică „Hands on Univers” Menţiune

 

Mihaela Chiriţă
34. OOANCEA MARIA
MARSEU ELENA  ELENA
XI E Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul I Mihaela Chiriţă
35. STAN MIHAI
UNGUREANU ILINCA MARIA
IX D Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Pemiul II Mihaela Chiriţă
36. SIBIŞEANU OCTAVIA

NICULĂIŢĂ ANA

XI A Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul III Mihaela Chiriţă
37. VIŞAN ANTONIA RADU MATEI XI A Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Menţiune

 

Mihaela Chiriţă
38. MULLER ALEXANDRA
PERSU MARIA
XI A Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul special

 

Mihaela Chiriţă
39. DRAGU MARIA
BACH MINH ANH
X D Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul special

 

Mihaela Chiriţă
40. CARANDA MIRUNA

GHERGHE COSTIN

 

X  D Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul special

 

Mihaela Chiriţă
41. TĂRĂBĂŞANU MIHĂILĂ IOANA ELENA X D Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul special

 

Mihaela Chiriţă
42. CHIVU MARIA
TABACU TEODORA
X D Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul special Mihaela Chiriţă
43. BOGDAN ANA MARIA
ANGHEL ALEXANDRA GABRIELA
X D Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii

 

Premiul special

 

Mihaela Chiriţă
44. ARAMĂ CRISTINA POPOVICI LAURA IX D Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul special

 

Mihaela Chiriţă
45. GHIŢĂ ALEXANDRU

NEDELCU ANCA

IX D Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul special Mihaela Chiriţă
46. ANDĂR MARIA KAROLINA
STRATAN ANA ALEXANDRA
IX D Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul special Mihaela Chiriţă
47. OPREA ANA MARIA VIZDEI SMARANDA IX D Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul special

 

Mihaela Chiriţă
48. OANCEA ELENA
SUCIU ANA MARIA
CIOBANU MIRUNA
IX D Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul special

 

Mihaela Chiriţă
49. UNAL ESRA

ENEA RAFAELA

IX D Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiu special Mihaela Chiriţă
50. PRIPA CRISTIAN

STANCIU IRINA

XI E Concursul Naţional Ştiinţe şi tehnologii Premiul special Mihaela Chiriţă
51. PÂRCĂLĂBOIU LAURA

TODERAŞC TUDOR

 

XI E Concursul Naţional de Fizică Aplicată „Universul Einstein” Premiul II

 

Mihaela Chiriţă
52. STOIAN PETRINA IOANA ANA MARIA

STĂIANU SMARANDA

XI A Concursul Naţional de Fizică Aplicată „Universul Einstein” Menţiune

 

 

Mihaela Chiriţă
53. TĂRĂBĂŞANU-MIHĂILĂ T. IOANA ELENA X D Concursul Naţional de Fizică Aplicată „Universul Einstein” Premiul special

 

Mihaela Chiriţă
54. POPESCU  MIRUNA

 

XI A Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul I

 

Mihaela Chiriţă
55. GHERGHE COSTIN

 

X D Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul I

 

Mihaela Chiriţă
56. BOGDAN ANA MARIA

 

X D Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul I

 

Mihaela Chiriţă
57. OANCEA MARIA,

MARSEU ELENA

XI E Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul I Mihaela Chiriţă
58. BIVOLARU MĂDĂLINA

 

XI E Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul II

 

Mihaela Chiriţă
59. NOREȚU THEODORA CARMEN XI E Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul  II Mihaela Chiriţă
60. MIHALCEA ADRIAN XI E Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul  II

 

Mihaela Chiriţă
61. PÂRCĂLĂBOIU  LAURA

 

XI E Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul II

 

Mihaela Chiriţă
62. VIŞAN ANTONIA

 

XI A Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul II

 

Mihaela Chiriţă
63. NEDA ADINA

 

XII E Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul II

 

Mihaela Chiriţă
64. GRECU ȘTEFANIA NICOLETA X D Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul III

 

Mihaela Chiriţă
65. IVAȘCU ANA ECATERINA

 

X D Concursul Naţional de Fizică PHI Menţiune

 

Mihaela Chiriţă
66. SUCIU ANA MARIA

 

IX D Concursul Naţional de Fizică PHI Menţiune

 

Mihaela Chiriţă
67. MÂRZA D.O.D. ANA CRISTINA X H Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul I Viorica Stănescu
68. MICU A. GEORGE ROBERT X E Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul I Viorica Stănescu
69. HARLES C.S. SERBAN MIHAI X H Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul II Viorica Stănescu
70. SOCOL L.O. CĂLIN LUCIAN X H Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul III Viorica Stănescu
71. SANDU B. DRAGOŞ FLORIAN X H Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul III Viorica Stănescu
72. BATALU N.D. DANIEL IOAN IX I Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul III Viorica Stănescu
73. SECUIU C. ANDREI RAFAEL IX I Concursul Naţional de Fizică PHI Premiul III Viorica Stănescu
74. NEAGU ALEXANDRA IX I Concursul Naţional de Ştiinţă şi Tehnică “Florin Vasilescu” Premiul I Viorica Stănescu
75. POPA ROXANA IX I Concursul Naţional de Ştiinţă şi Tehnică “Florin Vasilescu” Premiul I Viorica Stănescu

 

 

 

 

 

 

 

 

OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE BIOLOGIE

Nr. crt. Numele şi prenumele elevului Clasa Premiul Profesor

coordonator

1 MOLCUŢ FLAVIA  ELENA XI  B Premiul II Elena Crocnan
2 DOBRESCU  GRIGORE XII  B Participare Denisa Dumitru

 

 

OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE ISTORIE

Nr.crt. Numele şi prenumele elevului Clasa Premiul Profesor coordonator
1 MANEA  CRISTINA  FLORENTINA IX G Menţiune Denis Radu
2 ZĂVORANU  MARIA  IULIA X G Premiu special Ioan Grosu

 

  OLIMPIADE şi CONCURSURI NAŢIONALE DE GEOGRAFIE 

Nr. crt. Numele şi prenumele elevului Clasa Olimpiada/ Concursul Premiul Profesor coordonator
1. POPESCU RĂZVAN MARIAN

 

IX  E Olimpiada Naţională de Geografie Premiul I

Calificat în lotul naţional

Liliana Matasariu
2. STEGĂRESCU NICOLETA IX H Olimpiada Naţională de Geografie  

Menţiune

Liliana Matasariu
3. NICOLETE LILIANA ŞTEFANIA X I Olimpiada Naţională de Geografie Menţiune Liliana Matasariu
4. SOARE  OCTAVIAN XI B Olimpiada Naţională de Geografie Menţiune Liliana Matasariu
5. BERCHEŞAN SEBASTIAN,

RĂDUCAN ANDREEA BIANCA,

SIMION BOGDAN,

NĂSTASE ANDRADA

IX B,

X B,

XI F,

XII G

Concursul Naţional Geomondis Menţiune Carmen Dumitraşcu

 

 

 

 

 OLIMPIADE NAŢIONALE DISCIPLINE SOCIO – UMANE

 

Nr. crt. Nume si prenume elev Clasa Olimpiada

naţională

Premiul Profesor coordonator
1. PERSU  MARIA XI A Olimpiada

naţională de Filosofie

Premiul II

Calificată în lotul naţional

Gabriel Săndoiu
2 GHIC OZANA MIRUNA XII A Olimpiada

naţională de Economie

Menţiune Sorin Spineanu-Dobrotă

OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE RELIGIE ORTODOXĂ

 

Nr. crt. Elev, nume si prenume Clasa Premiul Profesor coordonator
1. Chivu Maria  X D Premiul II Eugenia Cornitescu

 

 

SIMPOZIONUL NAŢIONAL CU SECŢIUNE DE INFORMATICĂ ŞI TIC

“TRADIŢII ŞI OBICEIURI DE IARNĂ LA ROMÂNI”

Nr. crt. Nume si prenume elev Clasa Premiul Profesor de informatică

coordonator

1.      GRIGORE GABRIELA IX G Premiul I Anca Olimpia Talaat Hamid
2.      NIŢU MARIA IX F Premiul I Anca Olimpia Talaat Hamid
3.      PĂCURAR COSMINA IX D Premiul I Anca Olimpia Talaat Hamid
4.      STAN MIHAI IX D Premiul II Anca Olimpia Talaat Hamid
5.      SOLDEA CRISTINA  IX F Premiul II Anca Olimpia Talaat Hamid
6.      BANU ANA IX G Premiul II Anca Olimpia Talaat Hamid
7.      TORSAN PETRA IX G Premiul III Anca Olimpia Talaat Hamid
8.      ZVARICI ARIANA IX F Premiul III Anca Olimpia Talaat Hamid
9.      ARITON IOANA IX F Premiul III Anca Olimpia Talaat Hamid
10.    NOVAC ŞTEFANIA IX I Premiul II Anca Olimpia Talaat Hamid

 

 

 

CONCURSURI INTERNAŢIONALE

Grafică, Design, Artă fotografică

Nr.

crt.

Numele şi prenumele    elevului Clasa Concurs Premiul Profesor coordonator
1. GRIGORIU BEATRICE IX G Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul I Anca Olimpia Talaat Hamid
2. MUTU NECULA ANDREEA IX D Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul I Anca Olimpia Talaat Hamid
3. CÎRSTOIU MEDEEA IX D Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul II Anca Olimpia Talaat Hamid
4. NOVAC ŞTEFANIA IX I Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul II Anca Olimpia Talaat Hamid
5. PĂCURAR COSMINA IX D Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul II Anca Olimpia Talaat Hamid
6. STAMATI PETRU IX I Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul II Anca Olimpia Talaat Hamid
7. SUCIU ANA MARIA IX D Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul II Anca Olimpia Talaat Hamid
8. BARBU VICTOR XI B Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul I Liliana Matasariu
9. HUŢULEAC TEODORA IX E Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul I Liliana Matasariu
10. VLĂDUŢU SÂNZIANA XII A Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul I Liliana Matasariu
11. PETRESCU SECELEANU DARIA XII D Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul I Liliana Matasariu
12. CUCU MĂLINA IX I Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul II Liliana Matasariu
13. POPESCU TORI XII A Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Premiul II Liliana Matasariu
14. SOARE OCTAVIAN XI B Concursul Internaţional “Oraşul meu de suflet” Menţiune Liliana Matasariu
15. BARBU VICTOR XI B Concursul Internaţional

„Cufărul cu poveştile copilăriei”

Premiul I Liliana Matasariu
16. ROŞULESCU ROXANA XII D Concursul Internaţional

„Cufărul cu poveştile copilăriei”

Premiul I Liliana Matasariu
17. DINESCU IULIA XI B Concursul Internaţional

„Cufărul cu poveştile copilăriei”

Premiul II Liliana Matasariu
18. HUŢULEAC TEODORA IX E Concursul Internaţional

„Cufărul cu poveştile copilăriei”

Premiul II Liliana Matasariu

 

 

 

 

0
0

Efective elevi 2017-2018

Clasa a IX  a  A – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE

 MATEMATICA -INFORMATICA

DIRIGINTE CHIRITA MIHAELA
1Nr. crt. CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1. IX A AGACHE G. ANASTASIA
2. IX A AROŞCULESEI DC. LAURA ALEXANDRA
3. IX A BIZON MM. ANDREEA ŞTEFANIA
4. IX A BIZON MM. AMALIA NICOLETA
5. IX A CAZACU L. ADELINA ANDREEA
6. IX A CĂLIN C. SIMONA GABRIELA
7. IX A CIOFU AI. CEZARA ELENA
8. IX A CIUMARA R. ŞERBAN
9. IX A COSMA F. FLAVIU ALEXANDRU
10. IX A DĂNESCU C. ADELA GABRIELA
11. IX A DUMITRIU G. MARIA ALEXIA
12. IX A GIURCAN D. ALEXANDRA
13. IX A GIUROIU C. ERIKA
14. IX A GRIGORAŞ M. JANNA
15. IX A GRIGORE JD. ANDREI
16. IX A HOPULELE R. ANA
17. IX A MARINOIU V. ANDREI
18. IX A MATEESCU E. GABRIELA MARIA
19. IX A MĂLINESCU BI. TUDOR ŞTEFAN
20. IX A MUȘAT M. IRENE MIHAELA
21. IX A NICORICI HR. LUCA MIRCEA
22. IX A POSTOLE LT. ANCA MIHAELA
23. IX A PREDA AD. ANA
24. IX A RĂDULESCU D. ROBERT
25. IX A RĂGĂLIE  F. ADINA MIHAELA
26. IX A STAN I. ANDREEA CRISTINA
27. IX A STAN Ş. BIANCA MARIA
28. IX A VOICU BL. ANDREI BOGDAN
29. IX A VOICU BL. RADU  MIHAI
 

 

Clasa a IX  a  B – an şcolar 2017 – 2018

FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE SANDOIU GABRIEL
Nr. crt. CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1. IX B ADOMNICĂI A. ALEXANDRA MARIA
2. IX B ALBU C. CRISTIAN VLAD
3. IX B ALEXE A. MIHAELA SIMONA
4. IX B BĂRBULESCU D. DIANA-ALEXANDRA
5. IX B CONSTANTINESCU P. TEODORA
6. IX B DOBRINESCU V. ALEXIA IULIA
7. IX B GĂVĂNESCU CD. ŞTEFANIA TEODORA
8. IX B GEBESCU F. MARA TEODORA
9. IX B GEORGESCU VG. MIHAI ALEXANDRU
10. IX B IONESCU C. VLAD ANDREI
11. IX B IVAN M. DAVID
12. IX B JIMAN IB. MARIA IOANA
13. IX B LAZĂR D. ALEXIA SILVIA
14. IX B LUPU M. ANTONIO ADRIAN
15. IX B MELIHOV FL. EMA
16. IX B MOCANU C. ANA-ILINCA
17. IX B MONCIA M. EMMA MARIA
18. IX B PERIAL GC. RĂZVAN ANDREI
19. IX B POPESCU MA. ŞTEFAN VLADIMIR
20. IX B POPIAN RM. DANIELA ANDREEA
21. IX B SAIDEL T. VICTOR ŞTEFAN
22. IX B SBÂRNEA C. CRISTIAN ŞTEFAN
23. IX B SETO RV. IANIS LUCA
24. IX B SOLOMON A. MARIA ELIZA
25. IX B ŞIPU A. ANDREEA CĂTĂLINA
26. IX B TIANU G. GEORGIANA
27. IX B TRANDAFIR N. MARIA ALEXANDRA
28. IX B VĂCEANU M. BIANCA
Clasa a IX  a C – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE GAVRILA CONSTANTIN
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 IX C ANDREI M. ALEXIA
2 IX C CIACHIR-ARHIRE G. ANA
3 IX C CÎRNEANU BC. ANDREI DAVID
4 IX C CRISTEA A. IANIS CRISTIAN
5 IX C DINCĂ FB. BIANCA ANDREEA
6 IX C DRUGĂ TACHE V. ROBERT
7 IX C DUMITRESCU F. ALEXANDRU GEORGE FLORIAN
8 IX C DUMITRESCU IC. IRINA GABRIELA
9 IX C DUMITRIU C. ELENA ANTONIA
10 IX C DUMITRU D. BOGDAN ALEXANDRU
11 IX C FLOREA C. CLARA-SILVIA
12 IX C GIOGA C. ȘTEFANIA
13 IX C GHINEA E. TUDOR
14 IX C GRUIANU S. DRAGOȘ IOAN
15 IX C JELESCU C. IOANA THEODORA
16 IX C LAZĂR L. REBECA
17 IX C MARIN G. DOINA MARIA
18 IX C MARINESCU M. RĂZVAN ANDREI
19 IX C MITROFAN D. DANIEL JONATHAN
20 IX C MORARU  C. ALEX RĂZVAN
21 IX C MOŞNEAG S. DIANA
22 IX C MURGULEȚ M. MARIA
23 IX C NICULESCU FLG. SOFIA ELENA
24 IX C PACU OC. CARINA MARIA
25 IX C PISAI B. DARIA IOANA
26 IX C SCHMELZ RL. NOEMI NATALIA
27 IX C STROE V. MARIA ALEXANDRA
28 IX C STOIAN G. TEODORA ELENA
29 IX C TRONCIU C. VLAD
Clasa a IX  a D – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
DIRIGINTE GROSU MARIANA
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 IX D ALMĂŞAN B. MARIA ALEXANDRA
2 IX D BADEA IN. ALEXANDRA MARIA
3 IX D BARBU CR. IASMINA
4 IX D BOBOC A. IOAN ȘTEFAN
5 IX D CHIRIAC MS. EVA SABINA
6 IX D CINTEZĂ DA. ALEXANDRA IOANA
7 IX D CIOCÎRLEA V. ANDREEA CRISTINA
8 IX D CIUC MA. MATEI CONSTANTIN
9 IX D DIMA A. FLORIAN ALBERT CIPRIAN
10 IX D DONESCU C. INGRID MĂDĂLINA
11 IX D DUMITRU R. RAISA IOANA
12 IX D GRIGORESCU C. MARIA
13 IX D ICHIM MR. ALINA ALEXANDRA
14 IX D ILINCA FC. ANDREEA
15 IX D IONESCU Ș. BIANCA ȘTEFANIA
16 IX D LĂPUŞOIU LL. MARIA
17 IX D MANCU V. ALEXANDRA MARIANA
18 IX D MEIROȘU P. ANDREEA IOANA
19 IX D MORARU C. RADU CRISTIAN
20 IX D PÎRVU M. DIANA MIHAELA
21 IX D RĂDEANU C. ANDREEA ALEXANDRA
22 IX D RĂDUȚĂ C. AMANDA IOANA
23 IX D STANCIU M. ILEANA
24 IX D TULEA T. ELENA
25 IX D URUCU D. TINA MIHAELA
26 IX D UŢA G. GEORGIANA ILIA
27 IX D VAIPAN SF. IOANA TEODORA
28 IX D VASILICĂ D. DARIA IOANA
29 IX D VOICU D. SARA
30 IX D ZANE C. SORINA ANA MARIA
Clasa a IX  a E – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA BILINGV ENGLEZA
DIRIGINTE VOICULESCU ALINA
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 IX E BĂCIOIU F. EVELYN ANDREEA
2 IX E BUȚAN PA. MARIA GABRIELA
3 IX E CALOTĂ D. ALEXANDRA MARIA
4 IX E CHICOŞ CN. LUCA
5 IX E DINU V. ALEXANDRA CRISTINA
6 IX E DOBRE C. TANIA RUXANDRA
7 IX E DOBRINOIU DD. ADINA NICOLA
8 IX E DOROBANŢU L. CODRUŢA IOANA
9 IX E DRĂGUŞANU R. DIANA CRISTINA
10 IX E GEORGESCU V. RADU DUMITRU
11 IX E GHEORGHE G. MARIA TEODORA
12 IX E GHEORGHIȚĂ S. CAMELIA TEODORA
13 IX E GRIGORESCU M. SARA
14 IX E IONESCU A. DIANA GABRIELA
15 IX E ISPAS S. DARIA
16 IX E ORGHIDAN V. RADU IOAN
17 IX E PLEȘA C. BOGDAN GABRIEL
18 IX E PLEȘEA D. ANDREEA MIHAELA
19 IX E POPESCU A. MIRUNA CRISTIANA
20 IX E RAICU D. MARIA MIRELA
21 IX E RĂDUŞ MG. FLORINA ANA MARIA
22 IX E RÎCU VF. MARIA CRISTIANA
23 IX E STANCIU IM. ALEXANDRA CLAUDIA
24 IX E ŞAGUNA G. MARIA
25 IX E ȚANDĂRĂ AT. ALEXANDRA MARIA
26 IX E VĂDUVA G. GEORGE LEONARD
27 IX E VÎJÎIANU DI. IOANA MARIA
28 IX E VOLENTIR AD. TOMA
Clasa a IX  a F – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE TROIE ADRIAN
  CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 IX F ANDREI CN. MARA CĂTĂLINA
2 IX F APOLZAN O. MIHAI
3 IX F ARON MA. GEORGIANA ALEXANDRA
4 IX F BĂRCOI S. ALEXANDRA VIOLETA
5 IX F BĂLĂNICĂ V. ANDREI
6 IX F CĂLINESCU G. ROBERT ŞTEFAN
7 IX F CIUCAȘU GHC. SERENA MARIA
8 IX F CÎRCU O. GABRIEL
9 IX F COJOACĂ E. MIRUNA MARIA
10 IX F DECIU V. REBECCA GEORGIANA
11 IX F DEMETER I. EVA MARIA
12 IX F DERVIŞ A. DIANA ANDREEA
13 IX F DIMA I. ANDREEA ELENA
14 IX F DUMITREL AB. ALEX
15 IX F NICOLAESCU RF. IOANA MĂLINA
16 IX F SCHIAUA CC. IOANA ANTONIA
17 IX F SAVONEA A. ANA
18 IX F PAVEL G. ISABELLA IOANA
19 IX F GRAMA C. CARINA
20 IX F ISVORANU AM. MARA ANASTASIA
21 IX F MAREŞ E. ANDREI ALEXANDRU
22 IX F MUSTĂŢOIU DG. IOAN SEBASTIAN
23 IX F NICULESCU D. CĂTĂLIN ȘTEFAN
24 IX F PETRE F. MIRUNA ANDREEA
25 IX F POPESCU LD. ILINCA
26 IX F POPESCU AC. MARIA
27 IX F SAVIN V. TIBERIUS FELIX
28 IX F TABACU C. MIHNEA
29 IX F VLAICU R. ANA FRANCESCA
Clasa a IX  a G – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL UMAN SPECIALIZARE FILOLOGIE
DIRIGINTE FULAȘ SILVIA
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 IX G ARBA E. MARIA DARIA
2 IX G BALINT CM. IOANA ROXANA
3 IX G BEJAN D. ALEXIA TEODORA
4 IX G CHICEA RI. NICOLE ALEXANDRA
5 IX G CIUCĂ M. TOADER
6 IX G COJOCARU O. MARIA TEODORA
7 IX G DAVID G. MARIA
8 IX G DOGARU D. DANIELA EMA
9 IX G ILIE Ş. ELENA ANA MARIA
10 IX G ION D. MARIANA ALEXANDRA
11 IX G IVAN C. DARIA IOANA
12 IX G MARINESCU GB. ŞTEFAN GABRIEL
13 IX G MATEI M. ALEXANDRA CRISTINA
14 IX G MAXIM C. DIANA ELENA
15 IX G MINEA I. ALEXANDRA
16 IX G NEDELCU M. OANA MARIA
17 IX G OANCEA OO. BIANCA FLORINA
18 IX G PIPEREA G. ANASTASIA
19 IX G POSEA R. PATRICIA
20 IX G RADU T. MONICA
21 IX G RUSE  I. Diana  Antonia
22 IX G SBÎRNĂ GŞ. VLAD IOAN
23 IX G ŞENDRIUC DȘ. MARIA AGATA
24 IX G TĂNĂSESCU CC. DONA SANDRA
25 IX G TOADER D. ANTONIA
26 IX G VĂRZARU R. BIANCA ANTONIA
27 IX G VULPESCU C. AGNES ELENA
Clasa a IX  a H – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE TALAAT HAMID ANCA
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 IX H ANDREI D. ALIA MARIA
2 IX H BERBEC V. DANIEL BOGDAN
3 IX H CRĂCIUNOIU N. SARA NICOLA
4 IX H CRISTESCU A. ANASTASIA
5 IX H CUCU V. ALEXIA ANA MARIA
6 IX H DRĂGAN O. ANDREEA OTILIA
7 IX H DUMITRU C. MIHAI ŞTEFAN
8 IX H DUMITRU V. DENISA GEORGIANA
9 IX H FLORESCU CA. ALEXANDRA
10 IX H IORDACHE M. MIHAI BOGDAN
11 IX H LIPIANU FL. ANA ANDREEA
12 IX H MĂRCUŞ SC. ALEXANDRU MIHAI
13 IX H MEHMET-CODRICI M. RADU
14 IX H MIHAI CI. ALEXANDRA
15 IX H MIHALACHE RV. SARA MARIA
16 IX H NEAGU I. PAVEL
17 IX H NEAGU I. ŞTEFAN CIPRIAN
18 IX H NICULAE F. KARLA
19 IX H PANDURU G. DENISA ANA MARIA
20 IX H PANDURU G. BEATRICE DANIELA
21 IX H PLETEA A. IOANA
22 IX H POTÂNGĂ LV. ALEXANDRU ALIN
23 IX H STANCIU M. BRĂDUŢ CONSTANTIN
24 IX H STANCIU EA. ANDREEA IOANA
25 IX H STOICA M. ANDRA ILEANA
26 IX H TIU F. ANDREI
27 IX H UMBRĂRESCU ŞS. MARIANA
28 IX H VIŞAN C. ANDREEA
Clasa a X  a  A – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE STEGARESCU ALINA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X A AIONESE S. ȘTEFAN ANTONIO
2 X A ALUPEI I.R. ELENA
3 X A ANDREI A.J. ALEXANDRU VICTOR
4 X A ARAMĂ Ș.S. CĂLIN ȘTEFAN
5 X A BIVOLARU C.E. ANDRA TEODORA
6 X A CĂLIN C.I. DELIA ELENA
7 X A CIUREA C. ADRIAN MIHAI
8 X A CONSTANTIN G. ALEXANDRA MONICA
9 X A CRIȚ A. ANDREEA MARIA
10 X A DEACONU M.A. TUDOR ALEXANDRU
11 X A DIŢĂ C.M.  ALEXA MARIA
12 X A DOBRA I. MARIA ALEXANDRA
13 X A DRAGNE D.C.  VLAD CRISTIAN
14 X A FODOROIU M.R. MARIA CRISTIANA
15 X A GAVREA O.S. NORA ANTONIA
16 X A GRIGORIU R.N. IULIA MIRUNA
17 X A IONESCU A. ANDREI IONUȚ
18 X A JIJIE O.L.  EDWARD JUSTIN
19 X A MIHALACHE N.A.  RAREŞ ANDREI
20 X A MURARIU P.S. DIANA
21 X A NIDELEA M.V. GABRIELA ANDREEA
22 X A OLTEANU G. MATEI
23 X A PALIŢĂ D.O. CARINA MARIA
24 X A ROMAN A. SARA ELENA
25 X A SAVANCEA M.A. RADU MIHAI
26 X A STOICA R. DIANA ALEXA MARIA
27 X A TARARA C. CRISTIAN TUDOR
28 X A TIRIBLECEA A. ILINCA
29 X A TUDOR M. MARIA ALEXANDRA
30 X A ȚIGĂNUȘ T. ALEXANDRU DANIEL
Clasa a X  a  B – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE NASTASE CONSTANTA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X B AGRIGOROAEI C.N. MATEI
2 X B BERCHEȘAN S.S. SEBASTIAN
3 X B BOURCEANU A.C. GHEORGHE CRISTIAN
4 X B BREZOIANU M. ILINCA MARIA
5 X B CHILEA D. CODRIN
6 X B CHIPER C. ALEXANDRA DIANA –
7 X B CHIPER C. IOANA CRISTINA
8 X B CORRADI L.F. SANDRA MARIA
9 X B COVASAN S.D. LUIZA
10 X B CRIŞAN V. IOANA ANTONIA
11 X B DASCĂLU C. ANYA
12 X B DEDU I. DARIA IOANA
13 X B DOBRE G. ANASTASIA MARIA..
14 X B DRAGOMIR F.L. ANDREEA SIMONA
15 X B ILIESCU A. RUXANDRA
16 X B IRINA I.C. ANDREEA
17 X B JIANU D. CĂTĂLIN
18 X B LINȚĂ I.G. ALEXANDRU CRISTIAN
19 X B MIHAI D. ANDREI CRISTIAN
20 X B MURGOCI M.D. VLAD
21 X B OLARU V.V. GABRIELA IRINA
22 X B PETCU D.R. RAREŞ
23 X B PLĂIAŞU D. VLAD GABRIEL
24 X B RĂDOI G. ALINA ANDREEA
25 X B ȚANE C. MARIA CRISTINA
26 X B VLĂSCEANU G.M. LUCA VLAD
27 X B YILMAZ M. ELIF SELMA
28 X B ZAHARIA I. SORIN DUMITRU
29 X B ZAHARIA V. DIANA ALEXANDRA
Clasa a X  a  C – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE TACIU ECATERINA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X C ALEXANDRU G.R. ILONA MARIA
2 X C BACIU Ş. RADU GEORGE
3 X C BĂLAN I. TUDOR CONSTANTIN
4 X C BĂLAȘA C. BIANCA
5 X C BRĂNESCU C. CĂLIN
6 X C CAZACU G.N. IRINA CLAUDIA
7 X C CELMARE E. ANA ELENA
8 X C CODESCU M.M. MARIA ELISABETA
9 X C COJOCARU I. ANA MARIA
10 X C DAVID G. ANTONIE
11 X C DELEANU A.S. MATEI LIVIU
12 X C DINU C.C. MIHAELA IULIA INA
13 X C IACOB A.G. ANDRA FELICIA GABRIELA
14 X C IFTIMESCU G.D. VLAD GABRIEL
15 X C ILIESCU M. ANCA MARIA
16 X C IONESCU G. MIHNEA IOAN
17 X C LAZĂR P. IOANA ANDREEA
18 X C IVAN T. ADELINA ELENA
19 X C MANEA B.M. ALEXIA
20 X C MARINESCU C.A. MARTA ANDREEA
21 X C MUŞAT C.D. MARIA DIANA
22 X C OLTEANU C. OANA MARIA
23 X C PĂUN C.M. DION ADORA MIHAELA
24 X C PENA E. MARIA ANDREEA
25 X C PÎSLARU C. TUDOR CONSTANTIN
26 X C PRIGOREANU D.F. ANDREEA
27 X C TAKMAJI RENE ANTONIO
28 X C TEŞIU T. MARIA SARA
29 X C TRIŢESCU C. MARCU
30 X C VĂRZARU D. DELIA REBECA
 

 

 

 

 

 

 

Clasa a X  a D – an şcolar 2017 – 2018

FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
DIRIGINTE NISTOR GEORGIANA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X D ANDĂR E. MARIA KAROLINA
2 X D ARAMĂ Ș.S. CRISTINA IOANA
3 X D CIOBANU P. MIRUNA THEODORA
4 X D CIPU A.R. BIANCA RALUCA
5 X D DOGARU M.I. OANA IULIA
6 X D ENEA O.M. RAFAELA ELENA
7 X D GEORGESCU M.F. TEODORA MARIA
8 X D GHIȚĂ I. ALEXANDRU CĂTĂLIN
9 X D GRIGORE C.B. ANA MARIA ALEXANDRA
10 X D IORDAN I. OANA MIHAELA
11 X D MOSOIA-PLĂVICIOSU L. CEZAR ALEXANDRU
12 X D MUTU -NECULA D. ANDREEA ELENA
13 X D NEDELCU D.B. ANCA
14 X D NIȘULESCU -ASHRAFZADEH H. ANA MARIA
15 X D OANCEA F. ELENA
16 X D OPREA G.V. ANA MARIA
17 X D PANTAZI G. BEATRICE GABRIELA
18 X D PĂCURAR L. COSMINA GEORGIANA
19 X D POPESCU E. EDWIN ANDREI
20 X D POPOVICI T.B. LAURA
21 X D PRECUPEȚU R.C. ȘTEFANIA
22 X D STAN C.A. MIHAI CRISTIAN
23 X D STAN G. ANA MARIA NICOLETA
24 X D STANCU M.G. ELENA
25 X D STRATAN M.A. ANA ALEXANDRA
26 X D SUCIU C.M. ANA MARIA
27 X D UNAL M. ESRA
28 X D UNGUREANU C.C. ILINCA MARIA
29 X D VIZDEI  C. SMARANDA

 

 

Clasa a X  a  E – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA

BILINGV ENGLEZA

DIRIGINTE POPESCU DIANA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X E ANGHEL D. CATINCA DARIA
2 X E ANTOHI G. RĂZVAN IUSTIN
3 X E BĂRĂSCU G.I. MIHAIL IULIAN
4 X E BECEANU L.R. EVA
5 X E BURADA F.D. ANDREEA DANIELA
6 X E BURTESCU G.D. TEODORA IRINA
7 X E CÎȘU B. IULIA MARIA
8 X E CRISTEA A.D. VLAD ANDREI
9 X E DUMITRESCU E. LAURA ELENA
10 X E FARCA B. IRINA
11 X E GAZI A. RUYA
12 X E GUȚĂ Ș. FRANCESCA
13 X E HUȚULEAC S.M. THEODORA MARIA
14 X E IONESCU D. ANA MARIA
15 X E IONESCU N. EMANUELA CRISTINA
16 X E MACARENCO
17 X E MACOVEI P. YARINA NICOLETA
18 X E MARIN C. DIANA
19 X E MARGINĂ C.A. ILINCA ADINA
20 X E NEAGU A. MATEI
21 X E PAPURĂ A.S. VLAD ANDREI
22 X E PĂTULEA E.I. MARIA ELIZA
23 X E PÎRVAN P.S. ANDRA ALEXIA
24 X E POPESCU I.R. MARIAN RĂZVAN
25 X E POPESCU M. DANIELA
26 X E ȘERBAN-MATEI D. DENISA MARIA
27 X E ȘERBU G. VICTOR
28 X E ȘTEFAN C.G. GEORGE RĂZVAN
29 X E TOCIU M. ANDREI CAMIL
30 X E UJICĂ M. ANDREI SORIN

 

 

 

Clasa a X  a F – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE STOICA NICOLETA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X F ARITON A. IOANA ADRIANA
2 X F BALMOŞ R.C. RĂZVAN IOAN
3 X F BOROȘ D.P. BIANCA ANDREEA
4 X F BUJDEIU I.G. BIANCA TEODORA
5 X F CANURĂ V. GEORGIA
6 X F CINCĂ D.G. IOANA GEORGIANA
7 X F COMĂNESCU S.E. RADU CRISTIAN
8 X F ENACHE S.V. IOAN CĂLIN
9 X F GAVRILESCU R.F. IRINA VICTORIA
10 X F GEORGESCU D.C. ADELA MARIA
11 X F HANGIU C.E. GABRIEL
12 X F IORDACHE M. MARA CORINA GABRIELA
13 X F LUCA S. RAREŞ SORIN
14 X F MANEA D.C. MIHNEA ANDREI
15 X F MARCU G. SARA ELENA
16 X F MATACHE Ş. ALEXANDRU BOGDAN
17 X F MEREZEANU L. ANDREEA ANA-MARIA
18 X F MUNTEANU D. YASMINNA THEODORA
19 X F NIȚU T.P.  MARIA ALEXANDRA
20 X F PETRICĂ C. DIANA
21 X F SCUTĂRAŞU I. CONSTANTIN CEZAR
22 X F ȘERB N.E. RADU
23 X F ŞOLDEA F.D. CRISTIANA ROXANA ŞTEFANIA
24 X F ŞTEFAN B.M. IOANA
25 X F TOMESCU E. RADU CRISTIAN
26 X F VASILIU O.D. SORIN GABRIEL
27 X F ZVARICI G. ARIANA

 

 

 

Clasa a X  a G – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL UMAN SPECIALIZARE FILOLOGIE
DIRIGINTE PORUMBEL ANDREEA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X G BANU P. ANA
2 X G DEACONU A.Ș. RUXANDRA SARAH
3 X G DÎRNEA G. VLAD ȘERBAN
4 X G DUMITRESCU D. SARA
5 X G DUMITRU C. BIANCA ANA MARIA
6 X G GILORTEANU H. IOANA ALEXANDRA
7 X G GRIGOROIU S.F. BEATRICE ELENA
8 X G FERARU C. DIANA ANDREEA
9 X G IANCU G.M. ANTONIO SERGIO
10 X G JÂJÂIE M. ANDA
11 X G MANEA M. CRISTINA FLORENTINA
12 X G MANTA G.I. TEODOR
13 X G MIREA F. ANDREEA CRISTINA
14 X G MOLDOVEANU ALEXANDRA
15 X G OPRESCU R.C. MARIA ECATERINA
16 X G PĂRĂUAN R. MIHNEA ANDREI
17 X G PETCU D.B. IOANA ALEXANDRA
18 X G PÎRVU R. BIANCA MARIA
19 X G RĂDULESCU N. TUDOR ALEXANDRU
20 X G RÂDELESNE M.C. TIMEEA ADRIANA IOANA
21 X G SĂVOIU I. ANCA MARIA
22 X G STANCIU F. EMILIA IOANA
23 X G STOIAN I. ANDREEA
24 X G TĂNASE IOANA TEODORA
25 X G TORSAN T.C. PETRA

 

 

 

Clasa a X  a H – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE EVI SILVIU
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X H CĂZĂNESCU RD. ANA MARIA
2 X H CIOABĂ CD. TIMOTEI
3 X H COBUZ P. GHEORGHE
4 X H CONSTANTINESCU M.V. CEZAR
5 X H CORVIN P.A. ȘTEFANIA
6 X H ENACHE M.G. PETRU PAVEL
7 X H GHERGHEL M. PAUL ALEXANDRU
8 X H ISPĂSESCU M. BOGDAN ANDREI
9 X H IVAN A. ANCA MARIA
10 X H MARINESCU FE. PAUL
11 X H MATEI C. ANDREEA
12 X H NEDELCU S.M. ANA MARIA
13 X H OPRESCU C.S. DENIS ANTONIO
14 X H PÂRVU MD. IULIA GABRIELA
15 X H PETRESCU V. ANA
16 X H POPESCU S. JEAN RADU
17 X H POŞTOACĂ DG. MIHNEA
18 X H SOARE G. SONIA
19 X H SONEA C. IERONIM
20 X H STEGĂRESCU S. NICOLETA
21 X H ŞAGUNA G. ŞTEFAN
22 X H ŞERBĂNESCU CO. BIANCA ELENA
23 X H ŢURU DCR. TEODOR
24 X H VÎLCEA I. IRINA ALEXANDRA
25 X H VLĂDESCU M. SORIN ADRIAN

 

 

 

Clasa a X  a  I – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE STĂNESCU VIORICA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X I BATALU ND. DANIEL IOAN
2 X I CÎRSTEA G. TEODORA
3 X I CONSTANTIN G. ALEXANDRU IOAN
4 X I CUCU A. MARIA MĂLINA
5 X I GEONEA I. DARIA MARIA
6 X I GHIBAN C. IOANA
7 X I GRIGORE A.G. MARIA GABRIELA
8 X I GUL A. FARHAD ALI IRINEL
9 X I HUȚAN D.A. DANA MARIA
10 X I ILINCA V. NICOLAE ALEXANDRU
11 X I LINCAN D. ALEXANDRU FLORENTIN
12 X I MĂRĂCINE D. MARIA DENISA
13 X I MIHAI V. MARIA DENISA
14 X I MOLDOVAN E.T. DARIA
15 X I MOLDOVEANU N.R. IOANA
16 X I NEAGU S. ALEXANDRA
17 X I NOVAC I. ŞTEFANIA
18 X I PĂTULEA EDUARD VIRGILIU
19 X I PETCU S. EDUARD
20 X I POPA R. ROXANA
21 X I RADU P. LAURA ANDREEA
22 X I ROȘU C.R. CLAUDIA CEZARA
23 X I SECUIU C. ANDREI RAFAEL
24 X I SPĂTARU S.A. SÂNZIANA ANDREEA
25 X I STAMATI P. PETRU
26 X I SULIMAN D.C. ARIANA CRISTINA
27 X I UNGUREANU C.M. ANA COSMINA

 

 

 

Clasa a XI  a  A – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE ȚENA MARCEL
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI A AXINTE G.G. TUDOR GABRIEL
2 XI A BARBU D. ANDREEA BIANCA
3 XI A BĂLOIU A.V. BIANCA MARIA
4 XI A BĂRBULESCU L.R.DANIEL ALEXANDRU
5 XI A BÎRLEZ V. DIMITRIE
6 XI A BRAUN P.L.  ANA CRISTINA
7 XI A CIURLEA N. ALEXANDRA
8 XI A CÎȘLEANU C. ROXANA MARIA
9 XI A COLAC G.F.  LORENA MARIANA
10 XI A CONSTANTINESCU C.O. CIPRIAN
11 XI A DIA A. VLAD IOSIF
12 XI A DUCARU F.I. TUDOR ANDREI
13 XI A DUMITRESCU S.A. MATEI CRISTIAN
14 XI A FOTA C. MARINA MĂDĂLINA
15 XI A GHEORGHE D.O. ALEXIA BIANCA
16 XI A GHIŢĂ D.T. LIANA INGRID
17 XI A IVANOV G. ANDREI
18 XI A MARIN L.V. ADELINA ADRIANA
19 XI A MARINACHE HC. RUXANDRA
20 XI A NICA G. SEBASTIAN
21 XI A OGLAKCI H. KEZBAN MARA
22 XI A PARASCHIV M.C. MIRUNA ELENA
23 XI A PETRE D. ANDREEA CRISTINA
24 XI A PIELEANU M. MARA GABRIELA
25 XI A POPA G.L. IOAN VICTOR
26 XI A PREDESCU C. ANA MARIA
27 XI A SIMION D. IRINA
28 XI A STAICU C.F.  ASTRID DIANA
29 XI A ŢÂRCĂ S.R.  MIRUNA IOANA
30 XI A VOICU V.I.  ALEXANDRA ANDREEA

 

 

 

Clasa a XI  a  B – an şcolar 2017 – 2018

FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
DIRIGINTE STOICA ANA
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI B APEȚEAN-CARAGEA B.A. IRINA ALEXANDRA Germ
2 XI B ARITON V. CRISTIAN TEODOR
3 XI B AVRAM D. ANDREEA IOANA
4 XI B AVRĂMIŢĂ T. IOANA DENISE lb germ
5 XI B BĂDOI D. ANDRA lb germ
6 XI B BORCEA M. ALEXANDRA MARIA lb germ
7 XI B COMĂNESCU A.M. ALEXANDRA ELENA
8 XI B COMĂNESCU A.M. IRINA MARIA
9 XI B CONONOV A. MARIA ALEXANDRA lb germ
10 XI B COTÎRLAN A. ANCA LUIZA
11 XI B GĂMAN GC. ALEXANDRU NICOLAE
12 XI B IONESCU B.C. MARIA FLAVIA lb germ
13 XI B IONIŢĂ C. ŞTEFAN GABRIEL
14 XI B IONIŢĂ G. MARIA
15 XI B IVAN  C. Ș.TIBERIUS ȘTEFAN lb germ
16 XI B IVĂNESCU L.C. MARIA ANCA lb germ
17 XI B MARICI M. MIHNEA MIHAI
18 XI B MĂGUREANU R.V. IRINA
19 XI B NICULAE F. ANDRADA lb germ
20 XI B OANCEA T. THEODORA FELICIA lb germ
21 XI B OŢELEA A. SABINA
22 XI B PETCU G.R. ANA TEONA lb germ
23 XI B PÎRJOL G. ANA MIHAELA
24 XI B POPESCU R.P. ANA-MARIA
25 XI B RĂDUCAN F. ANDREEA BIANCA lb germ
26 XI B RUSE D.A. ALEXANDRA
27 XI B SCARLAT V.P. TEODORA ALEXANDRA
28 XI B SIMION C. ANDRADA
29 XI B SIMIONAȘ A.D. IRIS CĂTĂLINA lb germ
30 XI B SOREAȚĂ HF. BRIANA MARIA lb germ
31 XI B TATOMIR C.A. INES MARIA lb germ

 

 

Clasa a XI  a  C – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE POP IULIA
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI C ARABADJI  P. ANDRIAN
2 XI C BRATU S. RADU ȘTEFAN
3 XI C BRĂNESCU G.G. ANDREEA BIANCA
4 XI C CĂLIN O.V.  OLIMPIA
5 XI C CĂLIN N.C. ANDREEA
6 XI C CHEŞU C.D. MARIA TEODORA
7 XI C CIOBANU S.C. IOANA RUXANDRA
8 XI C COJOCARU V.D. CLAUDIA IOANA
9 XI C DAVID G. DIMITRIE
10 XI C DOBRESCU A. MĂDĂLINA MARIA
11 XI C DOBRIN V. MARIA CRISTINA
12 XI C FETCU V. RADU ŞTEFAN
13 XI C GHERGHE E. FLORIN EDUARD
14 XI C IAMANDEI M. IOANA THEODORA
15 XI C ILIE P.I. MARA ELENA IX C
16 XI C IONESCU B.A. OANA ALEXANDRA
17 XI C JINESCU G. IOANA VALERIA
18 XI C MANU-MARIN D.M.  MATEI ALEXANDRU
19 XI C NICOLĂESCU E. VLAD IOAN
20 XI C NIŢULESCU I. ELIZA MIHAELA
21 XI C PETRICĂ I. BOGDAN ALEXANDRU
22 XI C POPESCU D. ANTONIA IOANA
23 XI C POPESCU M.C. ARMAND GABRIEL
24 XI C POPESCU V. MARIA DANIELA
25 XI C ROTARIU T. TRAIAN
26 XI C RUS A.I. MATEI CONSTANTIN
27 XI C STEGARU N.D. ANNE MARIE
28 XI C STOIAN C. MARIA BIANCA
29 XI C TOMA B.A. ALEXANDRU EMILIAN
30 XI C TOMA C.M. DELIA MARIAN
31 XI C VITENCU L.G. MĂLINA GABRIELA

 

 

Clasa a XI  a  D – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
DIRIGINTE GROSU IOAN
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI D ANGHEL G.A. ALEXANDRA GABRIELA
2 XI D BACH Q.H. MINH ANH
3 XI D BOGDAN F. ANA MARIA
4 XI D BOGZA C.M. VLAD MIHAI
5 XI D BUDICĂ C. GEORGE RADU
6 XI D BUTEICĂ D. LUIZA PAULA
7 XI D CARANDA B.G. MIRUNA ALINA MARIA
8 XI D CHIVU R.D. MARIA
9 XI D CORBEA I.G. MIHAI
10 XI D COSTEA F. ANDREEA MARIA
11 XI D DEMEȚEANU C. CRISTIANA
12 XI D DRAGU A. MARIA
13 XI D GHERGHE C. COSTIN
14 XI D GOLDSTEIN A.L. MARTHA EDITH
15 XI D GRECU D. NICOLETA ȘTEFANIA
16 XI D ION B.F. ANDREEA CĂTĂLINA
17 XI D IVAŞCU V. ANA ECATERINA
18 XI D MIREA M. DELIA MARIA
19 XI D MIRON A. PAUL ALEXANDRU
20 XI D MOVILEANU A. IOANA
21 XI D PARASCHIV M. MARCO ŞTEFAN
22 XI D RITIVOIU C.ADINA
23 XI D ROȘCA I. CĂTĂLIN
24 XI D TABACU A. TEODORA CRISTINA
25 XI D TĂBĂCARU R. MARIA CĂTĂLINA
26 XI D TĂRĂBĂȘANU MIHĂILĂ IOANA
27 XI D UNGUREANU I.A. REBECA ELENA
28 XI D UNGURU DOBOȘ Ș.L. MARIA
29 XI D VERGA N. CATINCA
30 XI D VLĂDILĂ B.C.ANA
 

 

 

 

 

 

Clasa a XI  a  E – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA BILINGV ENGLEZA
DIRIGINTE SCHIER  ANDREEA
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI E BARĂU IRINA IOANA
2 XI E BĂLĂCEANU N.M. MARIA IOANA
3 XI E BUTA M. MARIA SILVIA
4 XI E BUZEȚELU L.M. VLAD ȘTEFAN
5 XI E CHELARU C. ANA MARIA
6 XI E CINZEACĂ N. ELENA GABRIELA
7 XI E DRAGNE G.M. ANDRA AMALIA
8 XI E DRAGU I.C. ANA MARIA
9 XI E FILIP M. ALEXANDRA MIHAELA
10 XI E FURTUNESCU F. BIANCA
11 XI E GHIŢĂ G.N. RADU ANDREI
12 XI E LUCULESCU I. DARIA MARIA
13 XI E MANEA A. ANDREEA KARLA
14 XI E MICU A. GEORGE ROBERT
15 XI E MOLNAR I.A. VIKTORIA ALEXA
16 XI E NAIE I. MIRUNA LARISA
17 XI E OGLAKCI H. ANDA NILUFER
18 XI E OLTENICEANU C. ANA MARIA
19 XI E PIRIPITSI G. MARIA ALEXANDRA
20 XI E PODANI C. MIHAI SERIOJA
21 XI E PODOSU I.S. ADA MENI
22 XI E POPESCU D.M.  MEDEEA SORANA
23 XI E POPESCU-ŞTEFAN M.L. MIHAELA
24 XI E PRUNOIU C.G. ILINCA
25 XI E SAVU C. MARIA
26 XI E SBARCEA A. IULIA TEODORA
27 XI E ŞERBĂNESCU MD. IOANA RUXANDRA
28 XI E TIMOFTI D. SMARANDA
29 XI E TRIFAN S. ANTONIE LUCA
30 XI E VASILICĂ D. ANCA MIHAELA
31 XI E VINCENE R. EMILIA IOANA

 

 

Clasa a XI  a  F – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE PETRE VIOLETA
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI F ANTOCI V. CAMELIA
2 XI F BĂDESCU G. MĂDĂLINA MIHAELA
3 XI F BEJENARU B. GABRIELA FLORENTINA
4 XI F BOBOC D.M. ALEXANDRA
5 XI F BULAGEA D. MIHAI LUCIAN
6 XI F CHIȚU C.I. MIHAI CRISTIAN
7 XI F CONSTANTINESCU C. MIRUNA MARIA
8 XI F CONSTANTINESCU D. VLAD MIHAI
9 XI F DOGARU D. ANA MARIA
10 XI F DRAGOMIR V. RADU
11 XI F FĂSTICĂ GABRIELA ȘTEFANIA
12 XI F FLOREA N. STELA MARIA
13 XI F FLORESCU D. IULIA
14 XI F GHINEA N. ŞTEFANIA MIHAELA
15 XI F GOGA C. ALBERT
16 XI F HURDUBELEA L. DINU PAUL
17 XI F MANDEA C.E. VLAD
18 XI F MUREȘAN PETRA IOAN
19 XI F NEACŞU SC. RUXANDRA MIRUNA
20 XI F NEAGU D.M. MARIA
21 XI F NIŢĂ M. IULIA
22 XI F NIȚĂ R. IONUȚ
23 XI F OBROCEA ILINCA
24 XI F OROSZ I.A. ISTVAN TUDOR
25 XI F PANAITESCU F. IULIAN
26 XI F SANDU C. EDITH GABRIELA
27 XI F SÎRGHI C. IRINA MARIA
28 XI F STĂNICĂ M. FLORIN ALEXANDRU
29 XI F STOENESCU A.D. ADELA ANA MARIA
30 XI F ȚERBEA  R.I. OVIDIU CRISTIAN
31 XI F VĂRZAN F. LAURENŢIU ADRIAN

 

 

Clasa a XI  a  G – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL UMAN SPECIALIZARE FILOLOGIE
DIRIGINTE LISMAN VICTOR
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI G ARGHIR G. ALEXANDRA
2 XI G BARBU F. GABRIELA LARISA
3 XI G CIUPERCĂ R. BOGDAN
4 XI G CRIVĂȚ M. MARIA IRINA
5 XI G DICU A. ȘTEFANIA
6 XI G DOLHĂSCU D. LOREDANA
7 XI G DRĂGAN C. RADU CRISTIAN
8 XI G GEORGESCU D. RALUCA MARIA
9 XI G GHEORGHE M. RUXANDRA IOANA
10 XI G LAZĂR Ş. ANDREEA
11 XI G LOGHIN L.P IOANA ANDREEA
12 XI G MANEA C. ALEXANDRU
13 XI G MARCIU V.B.I.  TANIA MIHAELA
14 XI G MARIN L. ELENA DANIELA
15 XI G MICU V.B.  ANA SOFIA
16 XI G PĂRCHIŞANU R. ADA GABRIELA
17 XI G PETRE L. ANDREI IONUȚ
18 XI G SABĂU CRISTINA ALEXANDRA
19 XI G SAVU C.E. ANA
20 XI G STANCA D. IULIA MARIA
21 XI G SURUCEANU CATALINA
22 XI G VICOL A. SANDA
23 XI G ZAMĂ A.E.  ANA ILINCA
24 XI G ZĂVOEANU M. MARIA IULIA
 

Clasa a XI  a  H – an şcolar 2017 – 2018

FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE MOISESCU ALINA
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI H APOSTU A. ANA MARIA
2 XI H BAN G. RALUCA ANDREEA
3 XI H BĂDOI D. VLAD
4 XI H BUCURICĂ C. ANA
5 XI H CONSTANTINESCU G. ANDRADA-VIORELA
6 XI H COSTACHE M. IULIA ALEXANDRA
7 XI H CRUCERU R.M. MATEI
8 XI H CRUCERU R.M. ŞERBAN
9 XI H GHENCEA S.V. MARA NATALIA
10 XI H HARLES C.Ş. ŞERBAN MIHAI
11 XI H KALOGERAKOS P. ALEXANDRA DANAY
12 XI H LOLEA G. ELENA TEODORA
13 XI H LUPU L. ANA MARIA
14 XI H MÂRZA D.O.D. ANA CRISTINA
15 XI H NEACȘU N.D.MARA IOANA
16 XI H NEGUŢ V. ANA ADRIANA
17 XI H NIŢĂ D.C. VLAD ANDREI
18 XI H PARASCHIVOIU ILIE V.O.  ALEXANDRA ELIZA
19 XI H POPA I. RALUCA
20 XI H PRUNDEANU N.S. BIANCA
21 XI H RADU G. CRISTINA ANDREEA
22 XI H RIZESCU R. ALEXANDRU
23 XI H SANDU B. DRAGOŞ FLORIAN
24 XI H SOCOL L.O. CĂLIN LUCIAN
25 XI H ŞOVAR I. NICOLAE DAN
26 XI H TRĂISTARU  M. GEORGE ANTONIO
27 XI H ŢUŢU T.C.  ANDREEA
28 XI H VĂCEANU M. ADRIANA
29 XI H VINTILĂ I. ALEXANDRA IOANA
30 XI H VIȘOIU M. ROXANA MIHAELA
Clasa a XI  a  I – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE APOSTOL PAULA
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI I BÎRSĂNEANU S. ANDREEA RUXANDRA
2 XI I BUCUR PA. ŞTEFAN
3 XI I CALITESCU MIHAI GABRIEL
4 XI I CĂLDĂRUȘE BIANCA ALEXNDRA
5 XI I CIASCAI G.T. MARIA ELENA
6 XI I CIȘMAȘU L. ANDRADA
7 XI I CONSTANTIN R.G.  IULIA GABRIELA
8 XI I COTEŢ F.T.  TUDOR ŞTEFAN
9 XI I DAN M. GABRIELA
10 XI I DUMITRĂȘCUȚĂ C. ALEXANDRA
11 XI I ENE C.C. ALEXANDRU CIPRIAN
12 XI I ENE G. ELENA LARISA
13 XI I FLOREA D.D. DELIA MARIA
14 XI I GANEA M. IULIA TEODORA
15 XI I GHERGHINA F. ROXANA IOANA
16 XI I IVAN F.V. MARA IOANA
17 XI I JERCAN A.A. ANA MARIA ALEXANDRA
18 XI I MITRACHE MATEI NICULAE
19 XI I MOCANU R. SORINA MARIANA
20 XI I NEDELCU F. FLORENTIN
21 XI I NICOLETE S. ŞTEFANIA LILIANA
22 XI I PETRESCU R.M. ALEXANDRA IOANA
23 XI I POPESCU V. IULIA DIANA
24 XI I RADU R.T. CRISTIAN
25 XI I SAVASTRE T. ANDA GABRIELA
26 XI I SIMA S.M. RADU
27 XI I TODERICĂ ST. MIHAI ALEXANDRU
28 XI I ŢUIU T.D. ANDREI
29 XI I UDREA ANDREI ȘTEFAN
30 XI I VOICAN T. MARA IOANA
Clasa a XII  a  A – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE  NAE SOFIA
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII A BERGHEA F. IRINA-MARIA
2 XII A CĂLIN O. ŞTEFAN-NICOLAE
3 XII A CÎRNU V. ANA – MARIA
4 XII A CRUȚ P.S. MARIA-ANDREEA
5 XII A DUMITRESCU D. ANDREEA
6 XII A DUȚĂ V. DIANA ELENA
7 XII A GAIDENIC  O. CRISTIAN
8 XII A GĂVENEA G. MARIA-LAURENŢIA
9 XII A GHIŢESCU M. GABRIELA CĂTĂLINA
10 XII A LEFTER M. MARIA IZABELA
11 XII A MORARU N. ANCA-BOGDANA
12 XII A MULLER N.A.  ALEXANDRA
13 XII A NICULĂIȚĂ R.D. ANA
14 XII A OARZĂ Ș A. ȘTEFAN-LUCIAN
15 XII A PĂDURARIU A. CHRISTIANA REBECCA
16 XII A PERSU C.I. MARIA
17 XII A POPA R.L. FILIP-MAXIMILIAN
18 XII A POPESCU B.V. IRINA – MARIA
19 XII A POPESCU D. MIRUNA EMILIA
20 XII A POPESCU I. MARIA
21 XII A RADU T. MATEI-GABRIEL
22 XII A ROTARU G. ANDRA-MARIA
23 XII A SIBIȘEANU D. OCTAVIA
24 XII A STOIAN A. PETRINA IOANA SMARANDA
25 XII A STRĂIANU V. CRISTINA-ANAMARIA
26 XII A ȘERBAN A. CORINA-ANDREEA
27 XII A TĂNASE A. EUGEN ADRIAN
28 XII A TODEA F. IOANA
29 XII A VIȘAN S. ANTONIA – CONSTANTINA
Clasa a XII  a  B – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE  MATASARIU LILIANA
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII B ARAMĂ C. ALEXANDRA ANA MARIA
2 XII B AVRAM V. MARIA TEODORA
3 XII B BARBU I. D. VICTOR
4 XII B BĂLĂOI A. ANCA-MARIA
5 XII B BIVOLARU C.E.  VICTOR – ALEXANDRU
6 XII B BUCOVEANU M. O. EMIL
7 XII B BUTNARU A. ȘTEFANIA
8 XII B CONSTANTINESCU O. MARA-FIONA
9 XII B CORĂGA S. IRINA
10 XII B DINESCU P.V.  IULIA MARIA
11 XII B DOBRE I. CRISTINA ELENA
12 XII B DOGARU M.O. DAN ŞTEFAN
13 XII B DUMITRESCU L.A.  ADRIAN TUDOR
14 XII B DUMITRESCU M. ANDREI CIPRIAN
15 XII B DUMITRICA S.G. FLAVIA MIHAELA
16 XII B EDU A. IRINA ALEXANDRA
17 XII B FLOROIU L. IUSTIN
18 XII B FLOROIU L. MIRUNA
19 XII B MIHALCEA T.C. ȘTEFAN ANDREI
20 XII B MOLCUŢ F. FLAVIA ELENA
21 XII B OTOPELEANU D. B. RADU – ANDREI
22 XII B POPESCU C.M.  MARA
23 XII B POPESCU M. C. ADAM MIHAI
24 XII B POPESCU-BOBOC E.D. MARIA
25 XII B PRISĂCARIU N. FABIAN
26 XII B RADU F. ANA MARIA
27 XII B SOARE A. OCTAVIAN
28 XII B ȘTEFAN G. ALEXANDRU CONSTANTIN
29 XII B TOMA S.O.  ANA-MARIA
30 XII B VASILESCU F. MIRUNA ISABELA
31 XII B VINTILĂ O.D.G. ȘTEFAN ADRIAN
32 XII B VLAD Ș.C.  MATEI-DAN
Clasa a XII  a  C – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE  JELEV JULIETA
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII  C ALECU C. ANDREEA-GABRIELA
2 XII  C CÎRNEANU I. IOANA-SIMINA
3 XII  C COSTIN M.F.  VLAD – FLORIAN
4 XII  C CRISTEA G. VLAD-ALEXANDRU
5 XII  C DANCIU D.G. BOGDAN-IOAN
6 XII  C DEDU R.I.  RADU
7 XII  C DRIDEANU C. DIANA-CLAUDIA
8 XII  C DUMBRAVĂ R.M. TEODORA
9 XII  C DUMITRU C. ANDREI
10 XII  C GEANTĂ F. LARA-SÎNZIANA
11 XII  C GHEORGHE C.M. ANA SILVIA
12 XII  C IORDACHE F. IULIA CODRINA
13 XII  C ISACHI MĂDĂLINA
14 XII  C MARINACHE M.D. MARIA
15 XII  C MINCĂ C.F. MARIA RUXANDRA
16 XII  C MITROI A.M. SABINA MARIA
17 XII  C NEACŞU D.S. TOMA-ŞTEFAN
18 XII  C NENEA A.Ș. MIHAIL-ELIAN
19 XII  C OSIAC C. SILVIA IOANA
20 XII  C PARASCHIV C. ANDREI ALEXANDRU
21 XII  C PILOIU V.G. ALEXANDRU-GEORGE
22 XII  C POPESCU M. MARIA – ȘTEFANIA
23 XII  C ROCEANU G. IOANA
24 XII  C ROȘU D. PETRU
25 XII  C SAMU D.F.  BOGDAN-ȘTEFAN
26 XII  C STĂNESCU P. G. TEODORA-ELENA
27 XII  C STOICA M. IRINA ELENA
28 XII  C ȘTEFAN M. MIRUNA ALEXANDRA
29 XII  C TICĂ F.B.  RADU-ADRIAN
30 XII  C VULPE D. RĂZVAN DUMITRU
Clasa a XII  a  D – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
DIRIGINTE CAZACU CARMEN
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII D ASANDI R.L. IRINA ASIA
2 XII D BADEA L. ALEXANDRA ELIANA
3 XII D BANU I. IOANA-DANIELA
4 XII D BORANGIC R. THEODORA – NICOLETA – VICTORIA
5 XII D CIUC M.A. IULIA-ELENA
6 XII D CÎRJE P. ELENA CRISTINA
7 XII D CONSTANTIN M.P. CĂTĂLINA IOANA
8 XII D DIACONU L.A. ANIȘOARA FLORENTINA
9 XII D DICU P.C. DIANA GABRIELA
10 XII D DOBROMIR O.A. ALEXANDRU IOAN
11 XII D DRĂGAN E. ANDREEA CLARA
12 XII D DRĂGAN O. ROBERT OVIDIU
13 XII D DUMITRU N.I. SIMINA – MARIA
14 XII D FLOAREA G. LEONARD – GABRIEL
15 XII D FLOAREA M. BIANCA-MARIA
16 XII D GHERGHE C. ELA
17 XII D IOAN G.M. MĂDĂLIN VALENTIN
18 XII D JAFARIAN S.S. ARIAN
19 XII D LAZĂR Ș. LAURA KATALIN
20 XII D MANEA V.D. DANIEL
21 XII D MANU C. ALINA-MONICA
22 XII D MĂNUCU O. GABRIEL OVIDIU
23 XII D MOLDOVEANU C.M.  ALEXANDRA
24 XII D MOȘOIANU S. ȘTEFANIA IULIA
25 XII D MOTRESCU A.V. MARIA
26 XII D MURARU C.F. HORIA ANDREI
27 XII D NICULAE D. ANDREI EUGEN
28 XII D PAIU C.G. OLGUȚA
29 XII D PÎSLAN N. FLORENTINA – CRENGUȚA
30 XII D POPA G.L. ALEXANDRU
31 XII D RAȚĂ D. DIANA-ANDREEA
32 XII D ROȘU N. NICOLETA LAURA
33 XII D SANDU C. ALEXANDRA
34 XII D SIDERMAN D. TUDOR – IOAN
35 XII D STOICA S.G. DIANA-MARIA
36 XII D TUDOR M. IOANA-CRISTINA
Clasa a XII  a E – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA

BILINGV ENGLEZA

DIRIGINTE SERBANESCU DINU
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII  E BĂNICĂ C. COSMIN
2 XII  E BIVOLARU T.M. MĂDĂLINA-CRISTINA
3 XII  E BUJOR L. GEORGE
4 XII  E CHERAN A. DARIA
5 XII  E COBUZ-BĂGNARU M.C. ANDRA MARIA
6 XII  E ENACHE M.G. ȘTEFANIA – FLORENTINA
7 XII  E GAŞPAR C.D. CONSTANTIN-CĂLIN
8 XII  E GRÜNBERG I. EDAR ALBERT
9 XII  E IONESCU E.I. ANA – SUZANA
10 XII  E MALCEV M.F. ROXANA
11 XII  E MARINEAŢĂ D.A. GABRIELA
12 XII  E MARŞEU A.L. ELENA
13 XII  E MIHALCEA G.S. ADRIAN-MIHAI
14 XII  E MOISE B.C.  ALEXANDRA-CĂTĂLINA
15 XII  E MUNTEANU O. IOANA-CRISTINA
16 XII  E NOREȚU C.D. CARMEN THEODORA
17 XII  E OANCEA N.D. MARIA IRINA
18 XII  E ONCIOIU G.C. IOANA
19 XII  E PĂTRU M. MARIN MIHAIL
20 XII  E PÎRCĂLĂBOIU D. LAURA-ANA
21 XII  E PRIPA I. CRISTIAN
22 XII  E RADU C.I. DIANA
23 XII  E RADU-ŞTEFĂNESCU F. RENATTE-DIANA
24 XII  E SÎMPETRU D. N. MĂDĂLINA ANDREEA
25 XII  E STANCIU F. IRINA-FLORIANA
26 XII  E TODERAŞC I. ALEXANDRU-TUDOR
27 XII  E TROFIN C.C. PATRICIA-ELENA
Clasa a XII  a  F – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE RADU ELENA DENIS
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII  F ANDREESCU S.C. ROBERT ALEXANDRU
2 XII  F ANDRONIC C.A. MARTA
3 XII  F ANGHELESCU V.N. ALICE-DAGMAR
4 XII  F ANTON S. MIRCEA PAVEL
5 XII  F BAGRIN  S. IANA
6 XII  F CHIVU G.H. ILEANA ŞTEFANIA
7 XII  F DINESCU D.F. IRINA ELISABETA
8 XII  F DINU E. MIRUNA ANDRA
9 XII  F DOVÎȚĂ G. NICOLETA
10 XII  F DRĂGAN V. ȘTEFAN – DRAGOȘ
11 XII  F FRUJINĂ D. VLAD-ANDREI
12 XII  F GEADĂU G.N. ANDREI
13 XII  F GÎRBESCU V. R. DANIEL-MATEO
14 XII  F GRIGORE S V. IOANA MARIA ALEXANDRA
15 XII  F IONETE G. ANDREI BOGDAN
16 XII  F PETRICICĂ M. MARIAN-LUCIAN
17 XII  F RUICAN I. DIANA-MARIA
18 XII  F SĂNDULESCU D.V.  RĂZVAN- ALEXANDRU
19 XII  F SIMION A. BOGDAN – ALEXANDRU
20 XII  F STANCIU G. ANDREEA-CRISTINA
21 XII  F STOIAN M.V.  AMALIA ALEXANDRA
22 XII  F ȘPAC V. CAMELIA
23 XII  F TOADER N. ANDREEA
24 XII  F TOTÎLCĂ E. F. ANDA CRISTIANA
25 XII  F TRANDAFIR D. ALEXANDRU MIHAI
26 XII  F ZEMBA A. IRINA
Clasa a XII  a G – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL UMAN SPECIALIZARE FILOLOGIE
DIRIGINTE VADUVA CRISTINA
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII  G AL SHABIBI S. ALIA-ANDREEA
2 XII  G BADEA CARMEN DANILA
3 XII  G BĂTRÎNU A.ANDREEA
4 XII  G BURLACU L. AURORA-ŞTEFANIA
5 XII  G CÎRTOG V. MANUELA-CRISTINA
6 XII  G COJOCARIU E.A. MARIA
7 XII  G COJOCARU D. XENIA OANA
8 XII  G CONSTANTIN M. RALUCA MARIA
9 XII  G GEORGESCU E.A. DARIA IOANA
10 XII  G GRIGORE F. ELENA-RUCSANDRA
11 XII  G IONIŢĂ N. GEORGIANA CRISTIANA
12 XII  G IVAN TEODORA IOANA
13 XII  G MONDOC V.I.  IULIA-ELENA
14 XII  G NEDELCU N. MARA
15 XII  G NICULESCU-ȘANDRU C. TEODORA-IOANA
16 XII  G OPREA I. ANA – MARIA – BIANCA
17 XII  G PETCU M. MARIA MAGDALENA
18 XII  G PETRACHE C. CRINA ANASTASIA
19 XII  G PETREA M.G. SARA
20 XII  G STAN I. DIANA ANDREEA
21 XII  G STANCIU C.V. ALEXANDRA ADRIANA
22 XII  G STANCIU M. THEODORA ELENA RUXANDRA
23 XII  G STOIAN I. MIHAI IONUŢ
24 XII  G TĂLPĂȘANU D. ANDREEA MARIA
25 XII  G TOBĂ A.O. YASMINA MARIA
26 XII  G ȚÎRLEA S.C. ANA-MARIA
Clasa a XII  a H – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE PAVAL CRISTINA
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII  H ABDULRAHMAN-TRUȚĂ H. EMANUELA-SAKINA
2 XII  H ALUCHENESEI R. COSMIN FLORIN
3 XII  H BONȚOI M.Ș. ANDRA – IOANA
4 XII  H BOTEANU E. CĂTĂLINA – IOANA
5 XII  H BUMB E.C. ANA-MARIA
6 XII  H BUZATU R. ROXANA
7 XII  H CEAPARU M. ANA MARIA IUSTINA
8 XII  H CORNEA B. TEODORA ELENA
9 XII  H DIACONESCU P. RADU FLORIAN
10 XII  H FLOREA L.M. VICTOR ANDREI
11 XII  H GALIȘ -OLTEANU D.C. DAN ALEXANDRU
12 XII  H GHIȚĂ P.O.  MARIA – TEODORA
13 XII  H ILIE C.C. ELENA ISABELA
14 XII  H JIANU R.M. MARA CĂLINA
15 XII  H LEOVEANU Ş. MARIA-ALEXANDRA
16 XII  H LIPIANU  F.L. FLORIN OVIDIU
17 XII  H LUNGEANU L. RADU – OCTAVIAN
18 XII  H LUPU S. CĂTĂLIN-IONUȚ
19 XII  H MARINEAŢĂ D.A. MIHAELA
20 XII  H MĂRGINEANU V. ADRIAN
21 XII  H NEACȘU I.I. ANGELA MIRUNA
22 XII  H PREDA C.A. MIRUNA GEORGIANA MONICA
23 XII  H PRIESCU I.CĂTĂLINA MIHAELA
24 XII  H SANDU P.A. IULIA MARIA
25 XII  H STOICESCU V.I. MARIA BIANCA
26 XII  H TASOTTI  D. M. RASHA
27 XII  H TOMESCU A. COSMIN ȘTEFAN
28 XII  H ȚÎRDEI M.G. ANA – ELENA
29 XII  H ZIDARU C.C. TEODORA

 

0
0

REZULTATE OBŢINUTE DE ELEVII COLEGIULUI NAȚIONAL ”SFÂNTUL SAVA” LA OLIMPIADE ȘI CONCURSURI DESFĂȘURATE ÎN ANUL ȘCOLAR 2015-2016 FAZELE NAŢIONALE ŞI INTERNAŢIONALE

REZULTATE OBŢINUTE DE ELEVII COLEGIULUI NAȚIONAL ”SFÂNTUL  SAVA” LA OLIMPIADE ȘI CONCURSURI DESFĂȘURATE ÎN ANUL ȘCOLAR 2015-2016

 FAZELE NAŢIONALE ŞI  INTERNAŢIONALE

NR.CRT. DENUMIREA CONCURSULUI FAZA

( INTERNAŢIO

NALĂ/ NAŢIONALĂ)

PREMIUL OBŢINUT Elev-Elevi Profesor care a pregătit
1) OLIMPIADA DE CHIMIE ‘ DIMITRIE MENDELEEV” INTERNAŢIONALĂ MEDALIE DE ARGINT Zoican Mihnea

XII B

Bogdan Daniela
2) OLIMPIADA INTERNAŢIONALĂ PLURIDISCIPLINARE TUYMAADA- YAKUTSK (REPUBLICA SAHA/FEDERAŢIA RUSĂ INTERNAŢIONALĂ MEDALIE DE ARGINT – CHIMIE Anamaria Leonescu (clasa a XI-a) Bogdan Daniela
3) OLIMPIADA INTERNAŢIONALĂ DE ŞTIINŢE PENTRU JUNIORI, DAEGU-  COREEA DE SUD INTERNAŢIONALĂ MEDALIE DE ARGINT Edu Irina

Clasa a X-a B

 

Bogdan Daniela
4) OLIPIADA INTERNATIONALĂ DE LECTURĂ INTERNAŢIONALĂ PREMIUL I Trofin Patricia Lișman Victor
5) CERTAMEN HORATIANUM DIN VENOSA INTERNAŢIONALĂ LOCUL II/MENŢIUNE Iordache Dragoş Dună Monica
6) OLIPIADA INTERNATIONALĂ DE LECTURA INTERNAŢIONALĂ MENŢIUNE

Premiu special

Iordache Dragoş XII G

Alina Hinescu XII G

Georgescu Irina
7) INFOMATRIX WORLD FINAL INTERNAŢIONALĂ PREMIUL II Ghincea Theodor Penea Ștefania
8) SPACE SETELMENT CONTEST NASA INTERNAȚIONALĂ PREMIUL III Dumitrescu Andreea

Pătru Mihail

Oarză Ștefan

Popescu Miruna

Lefter Izabela (X A)

Chiriță Mihaela
9) OIMLPIADA NAŢIONALĂ DE FIZICĂ NAŢIONALA MEDALIE DE BRONZ POPESCU CLAUDIA

cls. XI-

Gavrilă Constantin
10)  

OLIPIADA NAŢIONALĂ DE BIOLOGIE

 

NAŢIONALĂ

PREMIUL III MOLCUŢ FLAVIA

cls. a X a- B

IVANOV –VITANOV-REBECA şi  califcată ȋn lotul lărgit pentru faza internaţională

Crocnan Elena

Grosu Mariana

11) OLIMPIADA NAŢIONALA DE GEOGRAFIE  

NAŢIONALĂ

 

3PREMII SPECIALE

Clasa a Xa Soare Octavian

Clasa a IX a Scarlat Teodora  si clasa a XII a- Găvenea Andrei

Matasariu Liliana

Dumitrașcu Carmen

12) GEOMONDIS NAŢIONALĂ PREMIUL II 4 elevi: Găvenea Andrei (XII H), Dinu Georgiana( XI H), Simion Bogdan (XF), Răducan Bianca(IXB) Dumitrașcu Carmen
13) GEOMONDIS REGIONALA PREMIUL II 4 elevi:: Găvenea Andrei (XII H), Dinu Georgiana( XI H), Simion Bogdan (XF), Răducan Bianca(IXB) Dumitrașcu Carmen
14) CERTAMEN OVIDIANUM PONTICUM NAŢIONALĂ MENŢIUNE clasa a IX a Marin Elena Daniela

Dine Vicențiu Eduard- calificat in lotul international 2017

Dună Monica
15) OLIMPIADA DE LIMBI CLASICE- LATINĂ NAŢIONALĂ PREMIUL I

PREMIUL III

Iordache Dragoş

Georgescu Raluca

Dună Monica
16) OLAV

OLIMPIADA DE LECTURĂ

NAŢIONALĂ Mențiune specială Floarea Bianca

 

Pop Iulia
17) OLAV

OLIMPIADA DE LECTURĂ

NAŢIONALĂ Mențiune specială Crivăț Maria Irina

 

Pop Iulia
18) OLIMPIADA DE LINGVISTICĂ Națională Mențiune Toma Alexandru Emilian

 

Pop Iulia
19) OLIMPIADA DE LIMBĂ ȘI LITERATURĂ ROMÂNĂ NAŢIONALĂ Premiul III Hinescu Alina Georgescu Irina
20) OLIMPIADA DE LIMBĂ ȘI LITERATURĂ ROMÂNĂ NAŢIONALĂ Mențiune Dragne Andra Cioc Ruxandra
21) CONCURSUL NAȚIONAL „Tinerii Dezbat” NAȚIONALĂ Premiul I Nițulescu Eliza (cl a IX-a)

Cîșleanu RoxanaCl a IX a)

Radu Ana-Maria(cl a X-a)

Pop Iulia
22) STIINŢELE PĂMÂNTULUI NAŢIONALĂ 5 MENŢIUNI Constantinescu Flavia (XII D)

Dumitrescu Andreea (X A)

Edu  Irina (X B)

Calificată lot lărgit

Covaci aAdrian ( XII B)

Shajaani Iuliana

Doicin Luminița

Bogdan Daniela

Stănescu Viorica

Bărbulescu Florentina

23) OLIMPIADA DE FRANCEZĂ NAŢIONALĂ MENŢIUNE Stanca Maria

(IX G

Cazacu Carmen
24) COMUNICĂRI ŞTIINŢIFICE LA BIOLOGIE NAŢIONALĂ MENŢIUNE Mocanu R. Sorina Mariana Grosu Mariana
25) CONCURSUL NAŢIONAL “GREPIT’ NAŢIONALĂ PREMIUL I Ghincea Theodor  
26) OLIMPIADA DE MATEMATICĂ –

Organizată de  Societatea de ştiinţe Matematice

NAŢIONALĂ  

 

MEDALIA DE AUR

 

 

Nenciu Andrei,cls. a XII a C

Cazacu George
27) OLIMPIADA DE MATEMATICĂ NAŢIONALĂ MENŢIUNE I Nenciu Andrei,cls. a XII a C Cazacu George
28) CONCURSUL NAŢIONAL “PANAITOPOL”

 

NAŢIONALĂ LOCUL I – PREMIUL DE EXCELENŢĂ Staicu Astrid-Diana- cls.

a IX a

Țena Marcel
29) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Cotîrlan A. Anca Luiza

IX B

Daniela Bogdan
30) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Constantinescu C. Miruna Maria

IX H

Carmen Boteanu
31) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune MENCS Vintilă D.G. Ştefan Adrian

X B

Daniela Bogdan
32) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune MENCS Edu A. Irina Alexandra

X B

Daniela Bogdan
33) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune MENCS Dobromir O. Alexandru

X D

Daniela Bogdan
34) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune MENCS Mihalcea T. Ştefan Andrei

X B

Daniela Bogdan
35) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Popescu I. Maria

X A

Luminița Doicin
36) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Bălăoi A. Anca Maria

X B

Daniela Bogdan
37) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Aramă C. Alexandra Ana Maria

X B

Daniela Bogdan
38) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Gherghe C. Ela

X D

Daniela Bogdan
39) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Premiul III și Premiul special pentru cea mai buna lucrare teoretică

Calificat lot lărgit

Leonescu D. Anamaria

XI B

Daniela Bogdan
40) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune MENCS

Calificat lot lărgit

Stoicescu D. Milena Andreea

XI B

Daniela Bogdan
41) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune MENCS Doran H. Ioana

XI E

Daniela Bogdan
42) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Ardelean F. M. Maria-Cristina

XI B

Daniela Bogdan
43) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Iconaru A. Rareş Virgil

XI A

Daniela Bogdan
44) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Bărbulescu F.D. Maria

XI D

Daniela Bogdan
45) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială

Calificat lot lărgit

Zoican  D. Mihnea Daniel

XII B

Daniela Bogdan
46) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune MENCS

Calificat lot lărgit

Edu A. Irina Alexandra

X B

Daniela Bogdan
47) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Dumitrescu D. Andreea

X A

Daniela Bogdan
48) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Covaci B. Adrian Claudiu

XII B

Daniela Bogdan
49) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Constantinescu Flavia Andreea

XII D

Iuliana Shajaani
50) OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE CHIMIE NAŢIONALĂ Mențiune specială Dobrescu D. C. Grigore

XI B

Daniela Bogdan
51) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAŢIONALĂ I

II

II

MENTIUNE

Mârza Ana Cristina

Socol Călin Lucian

Udrea Radu Mihail

Gheorghe Teodora Cristina

Stănescu Viorica
52) CONCURSUL NAŢIONAL”ŞTIINŢĂ ŞI TEHNICĂ NAŢIONALĂ PREMIUL II Ghiulea Alexandru,

Udrea Radu Mihail

Stănescu Viorica
53) SALONUL NAŢIONAL DE INVENTICĂ ŞI CREAŢIE NAŢIONALĂ PREMIUL II Ghincea Theodor Stănescu Viorica
54) ȘTIINȚE SOCIO_UMANE

ECONOMIE

NAȚIONALĂ Mențiune Ghic Ozana XI A Spineanu Sorin
55) CONCURS NAȚIONAL PE TEME EUROPENE

Euroscola

NAȚIONALĂ Premiul I Andrei Crina Raluca –XI B

Cernea Bernard-XIB

Cernat Raluca-XID

Cherciu Ana Petra-XIB

Cotoară Andrei Vlad-XIB

Gîndes Ana Gabriela-XIB

Harabagiu Ioana Andruşa-XIB

Ionescu Daria-XIE

Iriciuc Elena-XIB

Meilă Mălina Elena-XIB

Silion Medeea-XIE

Şipoteanu Alexandra-XIE

Tache Maria Daria-XIB

Talasman Sara-XIE

Untaru Mara-XIB

Vişa Octavia Andreea-XIB

Voicu Ana Maria-XIB

Weber Anda Maria-XIB

Amariucăi Theodor-XIB

 

 

 

 

 

 

 

Voiculescu Alina

 

 

 

Stoica Ana

 

 

 

 

 

 

56) OLIMPIADA DE FRANCEZĂ NAȚIONALĂ Mentiune speciala Popa Ioan Victor Voiculescu Alina
57) OLIMPIADA DE FRANCEZĂ NAȚIONALĂ Mentiune Stanca Iulia Maria Cazacu Carmen
58) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul I Mârza Ana-Cristina

 

Stănescu Viorica
59) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Ariton Cristian

 

Gavrilă Constantin
60) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Găman Alexandru

 

Gavrilă Constantin
61) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Răducan Bianca

 

Gavrilă Constantin
62) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Socol Călin Lucian

 

Stănescu Viorica
63) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Vărzan Laurențiu Adrian Pavăl Cristina
64) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul III Bogza Vlad Mihai Chiriţă Mihaela
65) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul III Constantinescu Miruna Maria Pavăl Cristina
66) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul III Constantinescu Vlad Matei Pavăl Cristina
67) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Mențiune Bogdan Ana Maria Chiriţă Mihaela
68) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Mențiune Chivu Maria Chiriţă Mihaela
69) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Mențiune Tatomir Ines Gavrilă Constantin
70) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul I Bivolaru Mădălina Chiriţă Mihaela
71) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul I Dumitrescu Andreea Chiriţă Mihaela
72) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul I Paraschiv Andrei Alexandru Pavăl Cristina
73) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul I Popescu Miruna Emilia Chiriţă Mihaela
74) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Gavenea Maria Chiriţă Mihaela
75) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Noreţu Theodora Carmen Chiriţă Mihaela
76) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Popescu Maria Chiriţă Mihaela
77) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Preda Miruna Georgiana Pavăl Cristina
78) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Stoica Diana Gavrilă Constantin
79) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Străianu Cristina Alexandra Chiriţă Mihaela
80) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Vişan Antonia Chiriţă Mihaela
81) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul III Mihalcea Adrian Chiriţă Mihaela
82) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul III Moraru Ana Chiriţă Mihaela
83) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Mențiune Rață Diana Gavrilă Constantin
84) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul I Butaru Oana Gavrilă Constantin
85) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul I Curăvale Ana Maria Gavrilă Constantin
86) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul I Popescu Claudia Gavrilă Constantin
87) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Constantin Mihai Gavrilă Constantin
88) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Ioniță Valentin Gavrilă Constantin
89) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul II Velicaru Ana Gavrilă Constantin
90) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Premiul III Bădulescu Ilinca Chiriţă Mihaela
91) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Mențiune Ilie Mădălina Gabriela Chiriţă Mihaela
92) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Mențiune Jurj Maria Gavrilă Constantin
93) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Mențiune Radu Andrei Pavăl Cristina
94) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ “PHI” NAȚIONALĂ Mențiune Stoian Teodora Chiriţă Mihaela
95) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ”UNIVERSUL EINSTEIN” NAȚIONALĂ Premiul I

 

Marșeu Elena, Oancea Maria Chiriţă Mihaela
96) CONCURSUL NAŢIONAL”ŞTIINŢĂ ŞI TEHNICĂ NAȚIONALĂ Premiul II Voicu Ioana, Filipescu Stefan Chiriţă Mihaela
97) CONCURSUL NAŢIONAL”ŞTIINŢĂ ŞI TEHNICĂ NAȚIONALĂ Premiul II Pârcălaboiu Laura Ana Chiriţă Mihaela
98) CONCURSUL NAŢIONAL”ŞTIINŢĂ ŞI TEHNICĂ NAȚIONALĂ Premiul III Ilie Mădălina Gabriela Chiriţă Mihaela
99) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ”UNIVERSUL EINSTEIN” NAȚIONALĂ Premiul III Paraschiv Marco Ștefan, Grecu Ștefania Nicoleta, Ivașcu Ana Ecaterina Chiriţă Mihaela
100) CONCURSUL NAŢIONAL”ŞTIINŢĂ ŞI TEHNICĂ NAȚIONALĂ Premiu Special Borotea Irina Diana, Buciu Cristiana Chiriţă Mihaela
101) CONCURSUL NAŢIONAL”ŞTIINŢĂ ŞI TEHNICĂ NAȚIONALĂ Premiu Special Bădulescu Maria Ilinca Chiriţă Mihaela
102) CONCURSUL NAŢIONAL”ŞTIINŢĂ ŞI TEHNICĂ NAȚIONALĂ Mențiune Noreţu Carmen Theodora  Chiriţă Mihaela
103) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ”UNIVERSUL EINSTEIN” NAȚIONALĂ Mențiune Cușu Rodica Sănziana, Ionescu Daria Elena Chiriţă Mihaela
104) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ”UNIVERSUL EINSTEIN” NAȚIONALĂ Mențiune Cobuz Andra Maria, Radu Diana Chiriţă Mihaela
105) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ”UNIVERSUL EINSTEIN” NAȚIONALĂ Mențiune Bogza Vlad Mihai, Bogdan Ana Maria Chiriţă Mihaela
106) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ”UNIVERSUL EINSTEIN” NAȚIONALĂ Mențiune Bivolaru Mădălina, Mihalcea Adrian Chiriţă Mihaela
107) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ”UNIVERSUL EINSTEIN” NAȚIONALĂ Mențiune Munteanu Ioana, Stanciu Teodora Chiriţă Mihaela
108) CONCURSUL NAŢIONAL DE FIZICĂ”UNIVERSUL EINSTEIN” NAȚIONALĂ Mențiune Paiu Olguța, Pîslan Florentina Gavrilă Constantin

 

0
0

Efective an scolar 2016-2017

Clasa a IX a I
DIRIGINTE, PROF. STĂNESCU VIORICA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 9 I BATALU ND. DANIEL IOAN
2 9 I CONSTANTIN G. ALEXANDRU IOAN
3 9 I CUCU A. MARIA MĂLINA
4 9 I DAMIAN D.D. ANDREI
5 9 I GEONEA I. DARIA MARIA
6 9 I GHIBAN C. IOANA
7 9 I GRIGORE A.G. MARIA GABRIELA
8 9 I GUL A. FARHAD ALI IRINEL
9 9 I HUȚAN D.A. DANA MARIA
10 9 I ILINCA V. NICOLAE ALEXANDRU
11 9 I IVAN T. ADELINA ELENA
12 9 I LINCAN D. ALEXANDRU FLORENTIN
13 9 I MARGINĂ C.A. ILINCA ADINA
14 9 I MĂRĂCINE D. MARIA DENISA
15 9 I MIHAI V. MARIA DENISA
16 9 I MOLDOVAN E.T. DARIA
17 9 I MOLDOVEANU N.R. IOANA
18 9 I NEAGU S. ALEXANDRA
19 9 I NOVAC I. ŞTEFANIA
20 9 I PETCU S. EDUARD
21 9 I POPA R. ROXANA
22 9 I RADU P. LAURA ANDREEA
23 9 I ROȘU C.R. CLAUDIA CEZARA
24 9 I SECUIU C. ANDREI RAFAEL
25 9 I SPĂTARU S.A. SÂNZIANA ANDREEA
26 9 I STAMATI P. PETRU
27 9 I SULIMAN D.C. ARIANA CRISTINA
28 9 I UNGUREANU C.M. ANA COSMINA

 

Clasa a IX a H
DIRIGINTE, PROF. EVI SILVIU
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 9 H CĂZĂNESCU RD. ANA MARIA
2 9 H CIOABĂ CD. TIMOTEI
3 9 H COBUZ P. GHEORGHE
4 9 H CONSTANTINESCU M.V. CEZAR
5 9 H CORVIN P.A. ȘTEFANIA
6 9 H CRIȚ A. ANDREEA MARIA
7 9 H GHERGHEL M. PAUL ALEXANDRU
8 9 H ISPĂSESCU M. BOGDAN ANDREI
9 9 H IVAN A. ANCA MARIA
10 9 H MARIN C. DIANA
11 9 H MARINESCU FE. PAUL
12 9 H MATEI C. ANDREEA
13 9 H NEDELCU S.M. ANA MARIA
14 9 H OPRESCU C.S. DENIS ANTONIO
15 9 H PÂRVU MD. IULIA GABRIELA
16 9 H PETRESCU V. ANA
17 9 H POPESCU S. JEAN RADU
18 9 H POŞTOACĂ DG. MIHNEA
19 9 H SAVANCEA MA. RADU MIHAI
20 9 H SONEA C. IERONIM
21 9 H STAN G. ANA MARIA NICOLETA
22 9 H STEGĂRESCU S. NICOLETA
23 9 H ŞAGUNA G. ŞTEFAN
24 9 H ŞERBĂNESCU CO. BIANCA ELENA
25 9 H ŢURU DCR. TEODOR
26 9 H VELICU HB. DARA MARIA
27 9 H VÎLCEA I. IRINA ALEXANDRA
28 9 H VLĂDESCU M. SORIN ADRIAN

 

Clasa a IX-a G
DIRIGINTE, PROF. PORUMBEL ANDREEA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 9 G BANU P. ANA
2 9 G BECEANU L.R. EVA
3 9 G CÎRSTEA G. TEODORA
4 9 G DEACONU A.Ș. RUXANDRA SARAH
5 9 G DÎRNEA G. VLAD ȘERBAN
6 9 G DOGARU M.I. OANA IULIA
7 9 G DUMITRESCU D. SARA
8 9 G DUMITRU C. BIANCA ANA MARIA
9 9 G ENACHE M.G. PETRU PAUL
10 9 G GILORTEANU H. IOANA ALEXANDRA
11 9 G GRIGOROIU S.F. BEATRICE ELENA
12 9 G IANCU M. ANTONIO-SERGIO
13 9 G JÂJÂIE M. ANDA
14 9 G MANEA M. CRISTINA FLORENTINA
15 9 G MANTA G.I. TEODOR
16 9 G MIHAI D. ANDREI CRISTIAN
17 9 G MIREA F. ANDREEA CRISTINA
18 9 G OPRESCU R.C. MARIA ECATERINA
19 9 G PANTAZI G. BEATRICE GABRIELA
20 9 G PĂRĂUAN R. MIHNEA ANDREI
21 9 G PETCU D.B. IOANA ALEXANDRA
22 9 G PÎRVU R. BIANCA MARIA
23 9 G RĂDULESCU N. TUDOR ALEXANDRU
24 9 G RÂDELESNE M.C. TIMEEA ADRIANA IOANA
25 9 G SĂVOIU I. ANCA MARIA
26 9 G STANCIU F. EMILIA IOANA
27 9 G STOIAN I. ANDREEA
28 9 G ȘERB N.E. RADU
29 9 G TORSAN T.C. PETRA

 

Clasa a IX a F
DIRIGINTE, PROF. STOICA NICOLETA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 9 F ARITON A. IOANA ADRIANA
2 9 F BALMOŞ R.C. RĂZVAN IOAN
3 9 F BOROȘ D.P. BIANCA ANDREEA
4 9 F BUJDEIU I.G. BIANCA TEODORA
5 9 F CANURĂ V. GEORGIA
6 9 F CINCĂ D.G. IOANA GEORGIANA
7 9 F COMĂNESCU S.E. RADU CRISTIAN
8 9 F ENACHE S.V. IOAN CĂLIN
9 9 F GAVRILESCU R.F. IRINA VICTORIA
10 9 F GEORGESCU D.C. ADELA MARIA
11 9 F HANGIU C.E. GABRIEL
12 9 F IORDACHE M. MARA CORINA GABRIELA
13 9 F LUCA S. RAREŞ SORIN
14 9 F MANEA D.C. MIHNEA ANDREI
15 9 F MARCU G. SARA ELENA
16 9 F MATACHE Ş. ALEXANDRU BOGDAN
17 9 F MEREZEANU L. ANDREEA ANA-MARIA
18 9 F MUNTEANU D. YASMINNA THEODORA
19 9 F NIȚU T.P.  MARIA ALEXANDRA
20 9 F PAVEL I.R. LUIZA ȘTEFANIA
21 9 F PETRICĂ C. DIANA
22 9 F ROMAN A. SARA ELENA
23 9 F SCUTĂRAŞU I. CONSTANTIN CEZAR
24 9 F ŞOLDEA F.D. CRISTIANA ROXANA ŞTEFANIA
25 9 F ŞTEFAN B.M. IOANA
26 9 F TOMESCU E. RADU CRISTIAN
27 9 F VASILIU O.D. SORIN GABRIEL
28 9 F ZVARICI G. ARIANA

 

Clasa a IX a E
DIRIGINTE, PROF. POPESCU ELENA DIANA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 9 E ANGHEL D. CATINCA DARIA
2 9 E ANTOHI G. RĂZVAN IUSTIN
3 9 E BURADA F.D. ANDREEA DANIELA
4 9 E BURTESCU G.D. TEODORA IRINA
5 9 E CÎȘU B. IULIA MARIA
6 9 E CRISTEA A.D. VLAD ANDREI
7 9 E DUMITRESCU E. LAURA ELENA
8 9 E FARCA B. IRINA
9 9 E GAZI A. RUYA
10 9 E GUȚĂ Ș. ȘTEFAN
11 9 E HUȚULEAC S.M. THEODORA MARIA
12 9 E IONESCU D. ANA MARIA
13 9 E IONESCU N. EMANUELA CRISTINA
14 9 E MACOVEI P. YARINA NICOLETA
15 9 E NEAGU A. MATEI
16 9 E PAPURĂ A.S. VLAD ANDREI
17 9 E PĂTULEA E.I. MARIA ELIZA
18 9 E PÎRVAN P.S. ANDRA ALEXIA
19 9 E POPESCU I.R. MARIAN RĂZVAN
20 9 E POPESCU M. DANIELA
21 9 E STRATAN V. RUXANDRA IOANA
22 9 E ȘERBAN-MATEI D. DENISA MARIA
23 9 E ȘERBU G. VICTOR
24 9 E ȘTEFAN C.G. GEORGE RĂZVAN
25 9 E TOCIU M. ANDREI CAMIL
26 9 E UJICĂ M. ANDREI SORIN

 

Clasa a IX a D
DIRIGINTE, PROF. GROSU MARIANA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 9 D ANDĂR E. MARIA KAROLINA
2 9 D ARAMĂ Ș.S. CRISTINA IOANA
3 9 D CĂLIN G. ANA MARIA ADRIANA
4 9 D CIOBANU P. MIRUNA THEODORA
5 9 D CIPU A.R. BIANCA RALUCA
6 9 D CÎRSTOIU G.C. MEDEEA IULIA
7 9 D ENEA O.M. RAFAELA ELENA
8 9 D GEORGESCU M.F. TEODORA MARIA
9 9 D GHIȚĂ I. ALEXANDRU CĂTĂLIN
10 9 D GRIGORE C.B. ANA MARIA ALEXANDRA
11 9 D IORDAN I. OANA MIHAELA
12 9 D MANCU V. ALEXANDRA MARIANA
13 9 D MOSOIA-PLĂVICIOSU L. CEZAR ALEXANDRU
14 9 D MUTU -NECULA D. ANDREEA ELENA
15 9 D NEDELCU D.B. ANCA
16 9 D NIȘULESCU -ASHRAFZADEH H. ANA MARIA
17 9 D OANCEA F. ELENA
18 9 D OPREA G.V. ANA MARIA
19 9 D PĂCURAR L. COSMINA GEORGIANA
20 9 D POPESCU E. EDWIN ANDREI
21 9 D POPOVICI T.B. LAURA
22 9 D PRECUPEȚU R.C. ȘTEFANIA
23 9 D STAN C.A. MIHAI CRISTIAN
24 9 D STANCU M.G. ELENA
25 9 D STRATAN M.A. ANA ALEXANDRA
26 9 D SUCIU C.M. ANA MARIA
27 9 D UNAL M. ESRA
28 9 D UNGUREANU C.C. ILINCA MARIA
29 9 D VIZDEI  C. SMARANDA

 

Clasa a IX a C
DIRIGINTE, PROF. TACIU-CHIŢIGA ECATERINA-IONICA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 9 C ALEXANDRU G.R. ILONA MARIA
2 9 C BACIU Ş. RADU GEORGE
3 9 C BĂLAN I. TUDOR CONSTANTIN
4 9 C BĂLAȘA C. BIANCA
5 9 C BRĂNESCU C. CĂLIN
6 9 C CAZACU G.N. IRINA CLAUDIA
7 9 C CELMARE E. ANA ELENA
8 9 C CODESCU M.M. MARIA ELISABETA
9 9 C COJOCARU I. ANA MARIA
10 9 C DAVID G. ANTONIE
11 9 C DELEANU A.S. MATEI LIVIU
12 9 C DINU C.C. MIHAELA IULIA INA
13 9 C IACOB A.G. ANDRA FELICIA GABRIELA
14 9 C IFTIMESCU G.D. VLAD GABRIEL
15 9 C ILIESCU M. ANCA MARIA
16 9 C IONESCU G. MIHNEA IOAN
17 9 C LAZĂR P. IOANA ANDREEA
18 9 C MANEA B.M. ALEXIA
19 9 C MARINESCU C.A. MARTA ANDREEA
20 9 C MUŞAT C.D. MARIA DIANA
21 9 C OLTEANU C. OANA MARIA
22 9 C PĂUN C.M. DION ADORA MIHAELA
23 9 C PENA E. MARIA ANDREEA
24 9 C PÎSLARU C. TUDOR CONSTANTIN
25 9 C PRIGOREANU D.F. ANDREEA
26 9 C TEŞIU T. MARIA SARA
27 9 C TRIŢESCU C. MARCU
28 9 C VĂRZARU D. DELIA REBECA

 

Clasa a IX a B
DIRIGINTE, PROF. NĂSTASE CONSTANŢA
NR.CRT CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 9 B AGRIGOROAEI C.N. MATEI
2 9 B BERCHEȘAN S.S. SEBASTIAN
3 9 B BOURCEANU A.C. GHEORGHE CRISTIAN
4 9 B BREZOIANU M. ILINCA MARIA
5 9 B CHILEA D. CODRIN
6 9 B CHIPER C. ALEXANDRA DIANA –
7 9 B CHIPER C. IOANA CRISTINA
8 9 B CORRADI L.F. SANDRA MARIA
9 9 B COVASAN S.D. LUIZA
10 9 B CRIŞAN V. IOANA ANTONIA
11 9 B DASCĂLU C. ANYA
12 9 B DEDU I. DARIA IOANA
13 9 B DOBRE G. ANASTASIA MARIA..
14 9 B DRAGOMIR F.L. ANDREEA SIMONA
15 9 B ILIESCU A. RUXANDRA
16 9 B IRINA I.C. ANDREEA
17 9 B JIANU D. CĂTĂLIN
18 9 B LINȚĂ I.G. ALEXANDRU CRISTIAN
19 9 B MURGOCI M.D. VLAD
20 9 B OLARU V.V. GABRIELA IRINA
21 9 B PETCU D.R. RAREŞ
22 9 B PLĂIAŞU D. VLAD GABRIEL
23 9 B RĂDOI G. ALINA ANDREEA
24 9 B ȚANE C. MARIA CRISTINA
25 9 B VLĂSCEANU G.M. LUCA VLAD
26 9 B YILMAZ M. ELIF SELMA
27 9 B ZAHARIA I. SORIN DUMITRU
28 9 B ZAHARIA V. DIANA ALEXANDRA

 

Clasa a IX a A
DIRIGINTE, PROF. STEGĂRESCU ALINA VIORELA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 9A AIONESE S. ȘTEFAN ANTONIO
2 9A ALUPEI I.R. ELENA
3 9A ANDREI A.J. ALEXANDRU VICTOR
4 9A ARAMĂ Ș.S. CĂLIN ȘTEFAN
5 9A BIVOLARU C.E. ANDRA TEODORA
6 9A CĂLIN C.I. DELIA ELENA
7 9A CIUREA C. ADRIAN MIHAI
8 9A CONSTANTIN G. ALEXANDRA MONICA
9 9A DEACONU M.A. TUDOR ALEXANDRU
10 9A DIŢĂ C.M.  ALEXA MARIA
11 9A DOBRA I. MARIA ALEXANDRA
12 9A DRAGNE D.C.  VLAD CRISTIAN
13 9A FODOROIU M.R. MARIA CRISTIANA
14 9A GAVREA O.S. NORA ANTONIA
15 9A GRIGORIU R.N. IULIA MIRUNA
16 9A IONESCU A. ANDREI IONUȚ
17 9A JIJIE O.L.  EDWARD JUSTIN
18 9A MIHALACHE N.A.  RAREŞ ANDREI
19 9A MURARIU P.S. DIANA
20 9A NIDELEA M.V. GABRIELA ANDREEA
21 9A OLTEANU G. MATEI
22 9A PALIŢĂ D.O. CARINA MARIA
23 9A SOARE G. SONIA
24 9A STOICA R. DIANA ALEXA MARIA
25 9A TARARA C. CRISTIAN TUDOR
26 9A TIRIBLECEA A. ILINCA
27 9A TUDOR M. MARIA ALEXANDRA
28 9A ȚIGĂNUȘ T. ALEXANDRU DANIEL

 

Clasa a X a A
DIRIGINTE , PROF. ŢENA MARCEL
1 10A AXINTE G.G. TUDOR-GABRIEL
2 10A BARBU D. ANDREEA-BIANCA
3 10A BĂLOIU A.V. BIANCA-MARIA
4 10A BĂRBULESCU L.H. DANIEL-ALEXANDRU
5 10A BÎRLEZ V. DIMITRIE
6 10A BRAUN P.L. ANA-CRISTINA
7 10A CIURLEA N. NECULAI
8 10A CÎŞLEANU C. ROXANA-MARIA
9 10A COLAC G.F. LORENA-MARIANA
10 10A CONSTANTINESCU C.O. CIPRIAN
11 10A DIA A. VLAD-IOSIF
12 10A DUCARU F.I. TUDOR-ANDREI
13 10A DUMITRESCU S.A. MATEI-CRISTIAN
14 10A FOTA C. MARINA-MĂDĂLINA
15 10A GHEORGHE D.O. ALEXIA-BIANCA
16 10A GHIŢĂ D.T. LIANA-INGRID
17 10A IVANOV G. ANDREI
18 10A MARIN L.V. ADELINA-ADRIANA
19 10A MARINACHE H.C. RUXANDRA
20 10A NICA G. SEBASTIAN
21 10A OGLAKCI H. KEZBAN-MARA
22 10A PARASCHIV M.C. MIRUNA-ELENA
23 10A PETRE D. ANDREEA-CRISTINA
24 10A PIELEANU M. MARA- GABRIELA
25 10A POPA G.L. IOAN-VICTOR
26 10A PREDESCU C. ANA-MARIA
27 10A SIMION D. IRINA
28 10A STAICU C.F. ASTRID-DIANA
29 10A ŢÂRCĂ S.R. MIRUNA-IOANA
30 10A VOICU V.I. ALEXANDRA-ANDREEA

 

Clasa a X a B
DIRIGINTE, PROF. STOICA ANA MIHAELA
1 10B APEŢEAN-CARAGEA B.A. IRINA-ALEXANDRA
2 10B ARITON V. CRISTIAN-TEODOR
3 10B AVRAM D. ANDREEA-IOANA
4 10B AVRĂMIŢĂ T. IOANA-DENISE
5 10B BĂDOI D. ANDRA
6 10B BORCEA M. ALEXANDRA-MARIA
7 10B COMĂNESCU A.M. ALEXANDRA-ELENA
8 10B COMĂNESCU A.M. IRINA-MARIA
9 10B CONONOV A. MARIA-ALEXANDRA
10 10B COTÎRLAN A. ANCA-LUIZA
11 10B GĂMAN G.C. ALEXANDRU-NICOLAE
12 10B IONESCU B.C. MARIA-FLAVIA
13 10B IONIŢĂ C. ŞTEFAN-GABRIEL
14 10B IONIŢĂ G. MARIA
15 10B IVAN C.Ş. TIBERIUS-ŞTEFAN
16 10B IVĂNESCU L.C. MARIA-ANCA
17 10B MARICI M. MIHNEA-MIHAI
18 10B MĂGUREANU R.V. IRINA
19 10B NICULAE F. ANDRADA
20 10B OANCEA T. THEODORA-FELICIA
21 10B OŢELEA A. SABINA
22 10B PETCU G.R. ANA-TEONA
23 10B PÎRJOL G. ANA-MIHAELA
24 10B POPESCU R.P. ANA-MARIA
25 10B RĂDUCAN F. ANDREEA-BIANCA
26 10B RUSE D.A. ALEXANDRA
27 10B SCARLAT V.P. TEODORA-ALEXANDRA
28 10B SIMION C. ANDRADA
29 10B SIMIONAŞ A.D. IRIS-CĂTĂLINA
30 10B SOREAŢĂ M.F. BRIANA-MARIA
31 10B TATOMIR C.A. INES-MARIA

 

Clasa a X a C
DIRIGINTE, PROF. POP IULIA VALENTINA
1 10C ARABADJI P. ANDRIAN
2 10C BRATU S. RADU-ŞTEFAN
3 10C BRĂNESCU G.G. ANDREEA-BIANCA
4 10C CĂLIN  O.V. OLIMPIA
5 10C CĂLIN N.C. ANDREEA
6 10C CHEŞU C.D. MARIA-TEODORA
7 10C CIOBANU S.C. IOANA-RUXANDRA
8 10C COJOCARU V.D. CLAUDIA-IOANA
9 10C DAVID G. DIMITRIE
10 10C DOBRESCU A. MĂDĂLINA-MARIA
11 10C DOBRIN V. MARIA-CRISTINA
12 10C FETCU V. RADU-ŞTEFAN
13 10C GHERGHE E. FLORIN-EDUARD
14 10C IAMANDEI M. IOANA-THEODORA
15 10C ILIE P.I. MARA-ELENA
16 10C IONESCU B.A. OANA-ALEXANDRA
17 10C JINESCU G. IOANA-VALERIA
18 10C MANU-MARIN D.M. MATEI-ALEXANDRU
19 10C NICOLĂESCU E. VLAD-IOAN
20 10C NIŢULESCU I. ELIZA-MIHAELA
21 10C PETRICĂ I. BOGDAN-ALEXANDRU
22 10C POPESCU D. ANTONIA-IOANA
23 10C POPESCU M.C. ARMAND-GABRIEL
24 10C POPESCU V. MARIA-DANIELA
25 10C ROTARIU T. TRAIAN
26 10C RUS A.I. MATEI-CONSTANTIN
27 10C STEGARU N.D. ANNE-MARIE
28 10C STOIAN C. MARIA-BIANCA
29 10C TOMA B.A. ALEXANDRU-EMILIAN
30 10C TOMA C.M. DELIA-MARIANA
31 10C VITENCU L.G. MĂLINA-GABRIELA

 

Clasa a X a D
DIRIGINTE, PROF. GROSU IOAN
1 10D ANGHEL G.A. ALEXANDRA-GABRIELA
2 10D BACH Q.H. MINH-ANH
3 10D BOGDAN F. ANA-MARIA
4 10D BOGZA C.M. VLAD-MIHAI
5 10D BUDICĂ C. GEORGE-RADU
6 10D BUTEICĂ D. LUIZA-PAULA
7 10D CARANDA B.G. MIRUNA-ALINA-MARIA
8 10D CHIVU R.D. MARIA
9 10D CORBEA I.G. MIHAI
10 10D COSTEA F. ANDREEA-MARIA
11 10D DEMEŢEANU C. CRISTIANA
12 10D DRAGU A. MARIA
28 10D GHERGHE C. COSTIN
29 10D GOLDSTEIN A.L. MARTHA-EDITH
13 10D GRECU D. NICOLETA-ŞTEFANIA
14 10D ION B.F. ANDREEA-CĂTĂLINA
15 10D IVAŞCU V. ANA-ECATERINA
16 10D MIREA M. DELIA-MARIA
17 10D MIRON C.A. PAUL ALEXANDRU
18 10D MOVILEANU A. IOANA
19 10D PARASCHIV M. MARCO-ŞTEFAN
20 10D RITIVOIU C. ADINA
21 10D ROŞCA I. CĂTĂLIN
22 10D TABACU A. TEODORA-CRISTINA
23 10D TĂBĂCARU R. MARIA-CĂTĂLINA
24 10D TĂRĂBĂŞANU-MIHĂILĂ IOANA-ELENA
25 10D UNGUREANU I.A. REBECA-ELENA
26 10D UNGURU-DOBOŞ S.L. MARIA
27 10D VERGA N. CATINCA
30 10D VLĂDILĂ B.C. ANA

 

Clasa a X a E
DIRIGINTE, PROF. DUMITRAŞCU CARMEN
1 10E BARĂU IRINA IOANA
2 10E BĂLĂCEANU N.M. MARIA-IOANA
3 10E BUZEŢELU L.M. VLAD-ŞTEFAN
4 10E CHELARU C. ANA-MARIA
5 10E CINZEACĂ N. ELENA-GABRIELA
6 10E DRAGNE G.M. ANDRA-AMALIA
7 10E DRAGU I.C. ANA-MARIA
8 10E FILIP M. ALEXANDRA-MIHAELA
9 10E FURTUNESCU F. BIANCA
10 10E GHIŢĂ G.N. RADU-ANDREI
11 10E LUCULESCU I. DARIA-MARIA
12 10E MANEA A. ANDREEA-KARLA
13 10E MICU A. GEORGE-ROBERT
14 10E MOLNAR I.A. VIKTORIA-ALEXA
15 NAIE I. MIRUNA-LARISA
16 10E OGLAKCI H. ANDA-NILUFER
17 10E OLTENICEANU C. ANA-MARIA
18 10E PIRIPITSI G. ALEXANDRA
19 10E PODANI C. MIHAI-SERIOJA
20 10E PODOSU I.S. IONEL-SORIAN
21 10E POPESCU D.M. MEDEEA-SORANA
22 10E POPESCU-ŞTEFAN M.L. MIHAELA
23 10E PRUNOIU C.G. ILINCA
24 10E SAVU C. MARIA
25 10E SBARCEA A. IULIA-TEODORA
26 10E ŞERBĂNESCU  M.D. IOANA-RUXANDRA
27 10E TIMOFTI D. SMARANDA
28 10E TRIFAN S. ANTONIE-LUCA
29 10E VASILICĂ D. ANCA-MIHAELA
30 10E VINCENE R. EMILIA-IOANA

 

Clasa a X a F
DIRIGINTE, PROF. PETRE VIOLETA FLORENTINA
1 10F ANTOCI V. CAMELIA
2 10F BĂDESCU G. MĂDĂLINA-MIHAELA
3 10F BEJENARU B. GABRIELA-FLORENTINA
4 10F BOBOC D.M. ALEXANDRA
5 10F BULAGEA D. MIHAI-LUCIAN
6 10F CHIŢU C.I. MIHAI-CRISTIAN
7 10F CONSTANTINESCU C. MIRUNA MARIA
8 10F CONSTANTINESCU D.M. VLAD-MIHAI
9 10F DOGARU D. ANA-MARIA
10 10F DRAGOMIR V. RADU
11 10F FĂSTICĂ F. GABRIELA-ŞTEFANIA
12 10F FLOREA N. STELA-MARIA
13 10F FLORESCU D. IULIA
14 10F GHINEA N. ŞTEFANIA-MIHAELA
15 10F GOGA C. ALBERT
16 10F HURDUBELEA L. DINU-PAUL
17 10F MANDEA C.E. VLAD
18 10F NEACŞU S.C. RUXANDRA-MIRUNA
19 10F NEAGU D.M. MARIA
20 10F NIŢĂ M. IULIA
21 10F NIŢĂ R. IONUŢ
22 10F OBROCEA ILINCA
23 10F OROSZ I.A. ISTVAN-TUDOR
24 10F PANAITESCU F. IULIAN
25 10F SANDU C. EDITH-GABRIELA
26 10F SÎRGHI C. IRINA-MARIA
27 10F STĂNICĂ M. FLORIN-ALEXANDRU
28 10F STOENESCU A.D. ADELA ANA MARIA
29 10F ŢERBEA R.I. OVIDIU-CRISTIAN
30 10F VĂRZAN F. LAURENŢIU-ADRIAN

 

Clasa a X a G
DIRIGINTE, PROF. LIŞMSN VICTOR
1 10G ARGHIR G. ALEXANDRA
2 10G BARBU F. GABRIELA-LARISA
3 10G CIUPERCĂ R. BOGDAN
4 10G CRIVĂŢ M.MARIA-IRINA
5 10G DICU A. ŞTEFANIA
6 10G DOLHĂSCU D. LOREDANA
7 10G DRĂGAN C. RADU-CRISTIAN
8 10G GEORGESCU D. RALUCA-MARIA
9 10G GHEORGHE M. RUXANDRA -IOANA
10 10G LAZĂR Ş. ANDREEA
11 10G LOGHIN L.P. IOANA-ANDREEA
12 10G MANEA C. ALEXANDRU
13 10G MARCIU V.B.I. TANIA-MIHAELA
14 10G MARIN L. ELENA-DANIELA
15 10G MICU V.B. ANA-SOFIA
16 10G PĂRCHIŞANU R. ADA-GABRIELA
17 10G PETRE L. ANDREI-IONUŢ
18 10G SAVU C.E. ANA
19 10G STANCA D. IULIA-MARIA
20 10G SURUCEANU A. CĂTĂLINA
21 10G VICOL A. SANDA
22 10G ZAMĂ A.E. ANA-ILINCA
23 10G ZĂVOEANU M. MARIA-IULIA

 

Clasa a X a H
DIRIGINTE, PROF. MOISESCU ALINA MILENA
1 10H APOSTU A. ANA-MARIA
2 10H BAN G. RALUCA-ANDREEA
3 10H BĂDOI D. VLAD
4 10H BUCURICĂ C. ANA
5 10H BUTA M. MARIA-SILVIA
6 10H CONSTANTINESCU G. ANDRADA-VIORELA
7 10H COSTACHE M. IULIA-ALEXANDRA
8 10H CRUCERU R.M. MATEI
9 10H CRUCERU R.M. ŞERBAN
10 10H GHENCEA S.V. MARA-NATALIA
11 10H HARLES  C.Ş. ŞERBAN-MIHAI
12 10H KALOGERAKOS P. ALEXANDRA-DANAY
13 10H LOLEA G. ELENA-TEODORA
14 10H LUPU L. ANA-MARIA
15 10H MÂRZA D.O.D. ANA-CRISTINA
16 10H NEACŞU N.D. MARA-IOANA
17 10H NEGUŢ V. ANA-ADRIANA
18 10H NIŢĂ D.C. VLAD-ANDREI
19 10H PARASCHIVOIU-ILIE V.O. ALEXANDRA-ELIZA
20 10H POPA I. RALUCA
21 10H PRUNDEANU N.S. BIANCA
22 10H RADU G. CRISTINA-ANDREEA
23 10H RIZESCU R. ALEXANDRU
24 10H SANDU B. DRAGOŞ-FLORIAN
25 10H SOCOL L.O. CĂLIN-LUCIAN
26 10H ŞOVAR I. NICOLAE-DAN
27 10H TRĂISTARU M. GEORGE-ANTONIO
28 10H ŢUŢU T.C. ANDREEA
29 10H VĂCEANU M. ADRIANA
30 10H VINTILĂ I. ALEXANDRA-IOANA
31 10H VIŞOIU M. ROXANA-MIHAELA

 

Clasa a X a I
DIRIGINTE, PROF. TECUCEANU CĂTĂLINA GABRIELA
1 09I BÎRSĂNEANU S. ANDREEA-RUXANDRA
2 09I BUCUR P.A. ŞTEFAN
3 09I CIASCAI G.T. MARIA-ELENA
4 09I CIŞMAŞU L. ANDRADA
5 10I CONSTANTIN R.G. IULIA-GABRIELA
6 10I COTEŢ F.T. TUDOR-ŞTEFAN
7 10I DUMITRĂŞCUŢĂ C. ALEXANDRA
8 10I ENE C.C. ALEXANDRU-CIPRIAN
9 10I ENE G. ELENA-LARISA
10 10I FLOREA D.D. DELIA-MARIA
11 10I GANEA M. IULIA-TEODORA
12 10I GHERGHINA F. ROXANA-IOANA
13 10I IVAN  F.V. MARA-IOANA
14 10I JERCAN A.A. ANA-MARIA-ALEXANDRA
15 10I MITRACHE MATEI NICULAE
16 10I MOCANU R. SORINA-MARIANA
17 10I NEDELCU F. FLORENTIN
18 10I NICOLETE S. ŞTEFANIA-LILIANA
19 10I PETRESCU R.M. ALEXANDRA-IOANA
20 10I POPESCU  V. IULIA-DIANA
21 10I PURCĂREA A. ALEXANDRA
22 10I RADU R.T. CRISTIAN
23 10I SAVASTRE T. ANDRA-GABRIELA
24 10I SIMA S.M. RADU
25 10I TODERICĂ S.T. MIHAI-ALEXANDRU
26 10I ŢUIU T.D. ANDREI
27 10I VOICAN T. MARA-IOANA

 

Clasa a XI a A
DIRIGINTE, PROF. SOFIA NAE
1 11A BERGHEA F. IRINA-MARIA
2 11A CĂLIN O. ŞTEFAN-NICOLAE
3 11A CÎRNU V. ANA-MARIA
4 11A CRUŢ P.S. MARIA-ANDREEA
5 11A DUMITRESCU D. ANDREEA
6 11A DUŢĂ V. DIANA-ELENA
7 11A GAIDENIC O. CRISTIAN
8 11A GĂVENEA G. MARIA-LAURENŢIA
9 11A GHIŢESCU M. GABRIELA-CĂTĂLINA
10 11A LEFTER M. MARIA-IZABELA
11 11A MORARU N. ANCA-BOGDANA
12 11A MULLER N.A. ALEXANDRA
13 11A NICULĂIŢĂ R.D. ANA
14 11A OARZĂ Ş.A. ŞTEFAN-LUCIAN
15 11A PĂDURARIU A. CHRISTIANA-REBECCA
16 11A PERSU C.I. MARIA
17 11A POPA R.L. FILIP-MAXIMILIAN
18 11A POPESCU B.V. IRINA-MARIA
19 11A POPESCU D. MIRUNA-EMILIA
20 11A POPESCU I. MARIA
21 11A RADU T. MATEI-GABRIEL
22 11A ROTARU G. ANDRA-MARIA
23 11A SIBIŞEANU D.I. OCTAVIA
24 11A STOIAN A. PETRINA-IOANA-SMARANDA
25 11A STRĂIANU V. CRISTINA-ANAMARIA
26 11A ŞERBAN A. CORINA-ANDREEA
27 11A TĂNASE A. EUGEN-ADRIAN
28 11A TODEA F. IOANA
29 11A VIŞAN S. ANTONIA-CONSTANTINA

 

Clasa a XI a B
DIRIGINTE, PROF. MATASARIU LILIANA
1 11B ARAMĂ C. ALEXANDRA ANA – MARIA
2 11B AVRAM V. MARIA-TEODORA
3 11B BARBU I.D. VICTOR
4 11B BĂLĂOI A. ANCA-MARIA
5 11B BIVOLARU C.E. VICTOR-ALEXANDRU
6 11B BUCOVEANU M.O. EMIL
7 11B BUTNARU A. ŞTEFANIA
8 11B CONSTANTINESCU O. MARA-FIONA
9 11B CORĂGA S. IRINA
10 11B DINESCU P.V. IULIA-MARIA
11 11B DOBRE I. CRISTINA-ELENA
12 11B DOGARU M.O. DAN-ŞTEFAN
13 11B DUMITRESCU L.A. ADRIAN-TUDOR
14 11B DUMITRESCU M. ANDREI-CIPRIAN
15 11B DUMITRICĂ Ş.G. FLAVIA-MIHAELA
16 11B EDU A. IRINA-ALEXANDRA
17 11B FLOROIU L. IUSTIN
18 11B FLOROIU L. MIRUNA
19 11B MIHALCEA T.C. ŞTEFAN-ANDREI
20 11B MOLCUŢ F. FLAVIA-ELENA
21 11B OTOPELEANU D.B. RADU-ANDREI
22 11B POPESCU C.M. MARA
23 11B POPESCU M.C. ADAM-MIHAI
24 11B POPESCU-BOBOC E.D. MARIA
25 11B PRISĂCARIU N. FABIAN
26 11B RADU F. ANA -MARIA
27 11B SOARE A. OCTAVIAN
28 11B ŞTEFAN G. ALEXANDRU-CONSTANTIN
29 11B TOMA S.O. ANA-MARIA
30 11B VASILESCU F.L. MIRUNA-ISABELA
31 11B VINTILĂ D.G. ŞTEFAN-ADRIAN
32 11B VLAD Ş.C. MATEI-DAN

 

Clasa a XI a C
DIRIGINTE, PROF. JELEV CONSTANŢA JULIETA
1 11C ALECU C. ANDREEA-GABRIELA
2 11C ISACHI MĂDĂLINA
3 11C CÎRNEANU I. IOANA-SIMINA
4 11C COSTIN M.F. VLAD-FLORIAN
5 11C CRISTEA G. VLAD-ALEXANDRU
6 11C DANCIU D.G. BOGDAN-IOAN
7 11C DEDU R.I. RADU
8 11C DRIDEANU C. DANA-CLAUDIA
9 11C DUMBRAVĂ R.M. TEODORA
10 11C DUMITRU C. ANDREI
11 11C GEANTĂ F. LARA-SÎNZIANA
12 11C GHEORGHE C.M. ANA-SILVIA
13 11C IORDACHE F. IULIA-CODRINA
14 11C MARINACHE M.D. MARIA
15 11C MINCĂ C.F. MARIA-RUXANDRA
16 11C MITROI A.M. SABINA-MARIA
17 11C NEACŞU D.S. TOMA-ŞTEFAN
18 11C NENEA A.Ş. MIHAI-ALIN
19 11C PARASCHI C.C. ANDREI-ALEXANDRU
20 11C PILOIU V.G. ALEXANDRU-GEORGE
21 11C POPESCU M. MARIA-ŞTEFANIA
22 11C ROCEANU G. IOANA
23 11C ROŞU D. PETRU
24 11C SAMU D.F. BOGDAN-ŞTEFAN
25 11C STĂNESCU P.G. TEODORA-ELENA
26 11C STOICA M. IRINA-ELENA
27 11C ŞTEFAN M. MIRUNA-ALEXANDRA
28 11C TICA F.B. RADU-ADRIAN
29 11C VULPE D.D. RĂZVAN-DUMITRU

 

Clasa a XI a D
DIRIGINTE, PROF. CAZACU CARMEN ROZALIA
1 11D ASANDI R.L. IRINA-ASIA
2 11D BADEA L. ALEXANDRA-ELIANA
3 11D BANU I. IOANA-DANIELA
4 11D BORANGIC R. THEODORA-NICOLETA
5 11D CIUC M.A. IULIA-ELENA
6 11D CÎRJE P. ELENA-CRISTINA
7 11D CONSTANTIN  M.P. CĂTĂLINA-IOANA
8 11D DIACONU L.A. ANIŞOARA-FLORENTINA
9 11D DICU P.C. DIANA-GABRIELA
10 11D DOBROMIR O.A. ALEXANDRU-IOAN
11 11D DRĂGAN E. ANDREEA-CLARA
12 11D DRĂGAN O. ROBERT-OVIDIU
13 11D DUMITRU N.I. SIMINA-MARIA
14 11D FLOAREA G. LEONARD-GABRIEL
15 11D FLOREA M. BIANCA-MARIA
16 11D GHERGHE C. ELA
17 11D IOAN G.M. MĂDĂLIN-VALENTIN
18 11D JAFARIAN S.S. ARIAN
19 11D LAZĂR Ş. LAURA-KATALIN
20 11D MANEA V.D. DANIEL
21 11D MANU C. ALINA-MONICA
22 11D MĂNUCU O. GABRIEL-OVIDIU
23 11D MOLDOVEANU C.M. ALEXANDRA
24 11D MOŞOIANU S. ŞTEFANIA-IULIA
25 11D MOTRESCU A.V. MARIA
26 11D MURARU C.F. HORIA-ANDREI
27 11D NICULAE D. ANDREI-EUGEN
28 11D PAIU C.G. OLGUŢA
29 11D PÎSLAN N. FLORENTINA-CRENGUŢA
30 11D POPA G.L. ALEXANDRU
31 11D RAŢĂ D. DIANA-ANDREEA
32 11D ROŞU N. NICOLETA-LAURA
33 11D SANDU C. ALEXANDRA
34 11D SIDERMAN D. TUDOR-IOAN
35 11D STOICA S.G. SORINEL-GRIGORE
36 11D TUDOR M. IOANA-CRISTINA

 

Clasa a XI a E
DIRIGINTE, PROF. ŞERBĂNESCU DINU
1 11E BĂNICĂ C. COSMIN
2 11E BIVOLARU T.M. MĂDĂLINA-CRISTINA
3 11E BUJOR L. GEORGE
4 11E CHERAN A. DARIA
5 11E COBUZ-BĂGNARU M.C. ANDRA-MARIA
6 11E ENACHE M.G. ŞTEFANIA-FLORENTINA
7 11E GAŞPAR C.D. CONSTANTIN-CĂLIN
8 11E GRUNBERG I. EDAR-ALBERT
9 11E IONESCU E.I. ANA-SUZANA
10 11E MALCEV M.F. ROXANA
11 11E MARINEAŢĂ D.A. GABRIELA
12 11E MARŞEU A.L. ELENA
13 11E MIHALCEA G.S. ADRIAN-MIHAI
14 11E MOISE B.C. ALEXANDRA-CĂTĂLINA
15 11E MUNTEANU O. IOANA-CRISTINA
16 11E NOREŢU C.D. CARMEN-THEODORA
17 11E OANCEA N.D. MARIA-IRINA
18 11E ONCIOIU G.C. IOANA
19 11E PĂTRU M.MARIN MIHAIL
20 11E PÎRCĂLĂBOIU D. LAURA-ANA
21 11E PRIPA I. CRISTIAN
22 11E RADU C.I. DIANA
23 11E RADU-ŞTEFĂNESCU F. RENATTE-DIANA
24 11E SÎMPETRU D.N. MĂDĂLINA-ANDREEA
25 11E STANCIU F. IRINA-FLORIANA
26 11E TODERAŞC I. ALEXANDRU-TUDOR
27 11E TROFIN C.C. PATRICIA-ELENA

 

Clasa a XI a G
DIRIGINTE, PROF. VĂDUVA CRISTINA
1 11G AL-SHABIBI  S. ALIA-ANDREEA
2 11G BADEA CARMEN-DANIELA
3 11G BĂTRÎNU A. ANDREEA
4 11G BURLACU L. AURORA-ŞTEFANIA
5 11G CÎRTOG V. MANUELA-CRISTINA
6 11G COJOCARU D. XENIA-OANA
7 11G COJOCARU E.A. MARIA
8 11G CONSTANTIN M. RALUCA-MARIA
9 11G GRIGORE F. ELENA-RUCSANDRA
10 11G IONIŢĂ N. GEORGIANA-CRISTIANA
11 11G IVAN O. TEODORA-IOANA
12 11G MONDOC V.I. IULIA-ELENA
13 11G NEDELCU N. MARA
14 11G NICULESCU-ŞANDRU C. TEODORA-IOANA
15 11G OPREA I. ANA-MARIA-BIANCA
16 11G PETCU M. MARIA-MAGDALENA
17 11G PETRACHE C. CRINA-ANASTASIA
18 11G PETREA M.G. SARA
19 11G STAN I. DIANA-ANDREEA
20 11G STANCIU C.V. ALEXANDRA-ADRIANA
21 11G STANCIU M. THEODORA-ELENA-ALEXANDRA
22 11G STOIAN I. MIHAI-IONUŢ
23 11G TĂLPĂŞANU D. ANDREEA-MARIA
24 11G TOBĂ A.O. YASMINA-MARIA
25 11G ŢÎRLEA S.C. ANA-MARIA

 

Clasa a XI a F
DIRIGINTE, PROF. RAGU ELENA DENIS RADU DENIS ELENA
1 11F ANDREESCU S.C. ROBERT-ALEXANDRU
2 11F ANDRONIC C.A. MARTA
3 11F ANGHELESCU V.N. ALICE-DAGMAR
4 11F ANTON S. MIRCEA-PAVEL
5 11F BAGRIN S. IANA
6 11F BĂDIŢESCU T.N. ŞTEFAN
7 11F CHIVU G.H. ILEANA-ŞTEFANIA
8 11F DINESCU D.F. IRINA-ELISABETA
9 11F DINU E. MIRUNA-ANDRA
10 11F DOVIŢĂ G. NICOLETA
11 11F DRĂGAN V. ŞTEFAN-DRAGOŞ
12 11F FRUJINĂ D. VLAD-ANDREI
13 11F GEADĂU G.N. ANDREI
14 11F GEORGESCU E.A. DARIA-IOANA
15 11F GÎRBESCU V.R. DANIEL-MATEO
16 11F GRIGORE S.V. IOANA-MARIA-ALEXANDRA
17 11F IONETE G. ANDREI-BOGDAN
18 11F OSIAC C. SILVIA-IOANA
19 11F PETRICICĂ M. MARIAN-LUCIAN
20 11F RUICAN I. DIANA-MARIA
21 11F SĂNDULESCU D.V. DANIEL-VIOREL
22 11F SIMION A. BOGDAN-ALEXANDRU
23 11F STANCIU G. ANDREEA-CRISTINA
24 11F STOIAN M.V. AMALIA-ALEXANDRA
25 11F ŞPAC V. CAMELIA
26 11F TOADER N. ANDREEA
27 11F TOTILCĂ E. ANDA-CRISTIANA
28 11F TRANDAFIR D. ALEXANDRU-MIHAI
29 11F ZEMBA A. IRINA

 

Clasa a XI a H
DIRIGINTE, PROF. PAVĂL ŞTEFANIA PAVĂL CRISTINA
1 11H ABDULRAHMAN-TRUŢĂ H. EMANUELA-SAKINA
2 11H ALUCHENESEI R. COSMIN-FLORIN
3 11H BONŢOI M.Ş. ANDRA-IOANA
4 11H BOTEANU E. CĂTĂLINA-IOANA
5 11H BUMB E.C. ANA-MARIA
6 11H BUZATU R. ROXANA
7 11H CEAPARU M. ANA-MARIA IUSTINA
8 11H CORNEA B. TEODORA-ELENA
9 11H DIACONESCU P.A. RADU-FLORIAN
10 11H FLOREA L.M. VICTOR-ANDREI
11 11H GALIŞ-OLTEANU D.C. DAN-ALEXANDRU
12 11H GHIŢĂ  P.O. MARIA-TEODORA
13 11H ILIE C.C. ELENA-ISABELA
14 11H JIANU R.M. MARA-CĂLINA
15 11H LEOVEANU Ş. MARIA-ALEXANDRA
16 11H LIPIANU F.L. FLORIN-OVIDIU
17 11H LUNGEANU L. RADU-OCTAVIAN
18 11H LUPU S. CĂTĂLIN-IONUŢ
19 11H MARINEAŢĂ D.A. MIHAELA
20 11H MĂRGINEANU V. ADRIAN
21 11H NEACŞU I.O. ANGELA-MIRUNA
22 11H PREDA C.A. MIRUNA-GEORGIANA-MONICA
23 11H PRIESCU I. CĂTĂLINA-MIHAELA
24 11H SANDU P.A. IULIA-MARIA
25 11H STOICESCU V.I. MARIA-BIANCA
26 11H TASOTTI D.M. RASHA
27 11H TOMESCU A. COSMIN- ŞTEFAN
28 11H ŢÎRDEI M.G. ANA-ELENA
29 11H ZIDARU C.C. TEODORA

 

Clasa a XII-a A
DIRIGINTE, PROF. GAVRILĂ CONSTANTIN
1 12A ANDREI N. OANA-CRISTINA
2 12A BĂNULESCU G. ANDREEA
3 12A BOLOCAN V. CEZARA-MARINA
4 12A BUTARU G. OANA-ANDREEA
5 12A CHIRIAC I.B. FLORIAN-DAN
6 12A CONSTANTIN D. ALEXANDRA-DENISA
7 12A CONSTANTIN E. MIHAI
8 12A CURĂVALE A. ANA-MARIA
9 12A DRĂGOESCU B.I. SONIA
10 12A DRĂGUSIN M. CĂTĂLINA
11 12A DROGEANU M.F. ANA-MARIA
12 12A FILIP I.D. DIANA-STEFANIA
13 12A GHIC D.D. OZANA-MIRUNA
14 12A GHITĂ A. ELIZA-CRISTINA
15 12A ICONARU A.V. RARES-VIRGIL
16 12A ILIE-BÎRSU A.C. ANA
17 12A IONESCU C. BOGDAN
18 12A IONITĂ V.G. VALENTIN
19 12A LUPU C.B. ANDREEA-BOGDAN
20 12A MILLIO D. ANCA
21 12A NEACSU C. MIHAELA
22 12A PARIS G. OANA-MARIA
23 12A PĂTRU G. MIHAELA-GABRIELA
24 12A PETRE B.D. ADRIAN-ANTONIO
25 12A POPESCU A. TEODOR-ALEXANDRU
26 12A POPESCU B.N. MARIA-CLAUDIA
27 12A POPESCU R.P. MARIA-TORI
28 12A PUICAN E.S. CRISTIAN-ALIN
29 12A SERBAN C.O. NICHITA-MARIA
30 12A SERBAN S. ANDREI
31 12A STAN L.M. VALENTIN-ADRIAN
32 12A SZAVU V. HARRY-BASILE
33 12A VELICARU F. ANA
34 12A VLĂDUTU M. SÎNZIANA-ECATERINA

 

Clasa a XII a B
DIRIGINTE, PROF. TROIE ADRIAN
1 12B AMĂRIUCĂI G.A. THEODOR
2 12B ANDREI V. CRINA-RALUCA
3 12B ARDELEAN F.M. MARIA-CRISTINA
4 12B BECHEANU G. MIHNEA
5 12B CALINOV I. TEODORA-CEZARA
6 12B CERNEA I. BERNARD-SILVESTRU
7 12B CHERCIU I. ANA-PETRA
8 12B COTOARĂ V. ANDREI-VLAD
9 12B DOBRESCU D.C. GRIGORE
10 12B DUTĂ D.M. MONICA
11 12B GEAMBASU C. FILIP-ROBERT
12 12B GHITĂ G. ANCA-ALEXANDRA
13 12B GÎNDES C. ANA-GABRIELA
14 12B HARABAGIU C. IOANA-ANDRUSA
15 12B IANCIUC V. ANA-IRENA
16 12B ILIE A.G. MĂDĂLINA-GABRIELA
17 12B IRICIUC C.S. ELENA
18 12B LEONESCU D. ANAMARIA
19 12B MEILĂ M. MĂLINA-ELENA
20 12B MIHĂILĂ S. CĂTĂLINA-VALENTINA
21 12B PAVĂL S. MARIA-STEFANIA
22 12B POPESCU D. TEODOR
23 12B RĂDUTĂ E. ANA-DENISA
24 12B STANCIU O. ELENA-SILVIA
25 12B STOICA V. ANDA-ELENA
26 12B STOICESCU D. MILENA-ANDREEA
27 12B TACHE P. MARIA-DARIA
28 12B TOPALĂ G. MARIA
29 12B UNGUREANU C.M. IRINA-MARIA
30 12B UNTARU V. MARA-IOANA
31 12B VISA D. OCTAVIA-ANDREEA
32 12B VOICU B.L. ANA-MARIA
33 12B WEBER T.O. MARIA-ANDA

 

Clasa a XII a C
DIRIGINTE, PROF. CAZACU GEORGE
1 12C ANICULOESEI G.M. PAVEL
2 12C ANICULOESEI G.M. PETRU
3 12C ANTICA F. ANDREEA
4 12C BUTUREANU V.F. MĂDĂLINA
5 12C CĂLIN GH. ALEX-CONSTANTIN
6 12C CHILEA T. ANDREI-TUDOR
7 12C CICU I.C. ALEXANDRA-TEODORA
8 12C CIMBIR S. LUCIANA
9 12C GEMANAR C.T. IOANA
10 12C GEORGESCU V. DIANA-MICHAELA
11 12C GHINCEA N. THEODOR
12 12C GHIULEA D. ALEXANDRU
13 12C HOSU S. ALINA-ELENA
14 12C JECU C. VLAD-ANDREI
15 12C MANOLE N. MĂDĂLINA-IOANA
16 12C MARII V. LIDIA
17 12C MIHĂILĂ I. ADELA-MARIA
18 12C NICOLAESCU M. MIRUNA-CRISTIANA
19 12C NICULA O. IULIAN-STEFAN
20 12C OLARU D. MONICA-ANDREEA
21 12C PARASCHIV G.S. MARIA-ALEXANDRA
22 12C PĂUNET G. MIHĂITĂ-DĂNUT-ANTON
23 12C POPA-MIHAI C.E. PATRICIA
24 12C SPÎNU A. LORENA-NAOMI
25 12C STEFAN S. IULIA-ANDREEA
26 12C TAKMAJI N. RAMI-ANDREI
27 12C TOMESCU C. CHRISTIANA-MARIA
28 12C TRIFAN V. MARIA-CRISTINA
29 12C UDREA V.M. RADU-MIHAIL

 

Clasa a XII-a D
DIRIGINTE, PROF. TALAAT-HAMID ANCA-OLIMPIA
1 12D ADAM M. IOANA
2 12D BADEA C. IOANA-CRISTINA
3 12D BARDAS A.F. NOEMI-ANDREEA
4 12D BĂRBULESCU F.D. MARIA
5 12D BOERASU I. COSTIN-GABRIEL
6 12D CAUNIC D. MARIA-ROXANA
7 12D CERNAT A.B. RALUCA-ANDREEA
8 12D CIAUSU I. ANDREEA-CRISTIANA
9 12D DAN I.I. LUIZA-ELVIRA
10 12D DINCĂ E.L. MARIA-GABRIELA
11 12D DINCULITĂ M. MARIA-CRISTINA
12 12D DRAGOMIR D.I. MARIA-BIANCA
13 12D EPURE D. IRINA-MONA
14 12D FIERARU P. SIMONA
15 12D FURTUNĂ C. MARIA-LUIZA
16 12D GANDĂ M.C. STEFANIA-BEATRICE
17 12D GAVRILESCU A. ANA-NICOLETA
18 12D GEHL W.M. FRANCESCA-IOANA
19 12D GEHL W.M. LUKE-JOSEPH
20 12D GRIGORE GH. GABRIELA-DANIELA
21 12D HĂIDĂUTU C. MĂLINA-IOANA
22 12D IONITĂ M. MIHAELA
23 12D JURJ-TUDORAN R. MARIA
24 12D LUTAI C.S. ADRIAN-COSMIN
25 12D MARES B. IOANA-SMARANDA
26 12D PAPAGHEORGHE F.O. ATENA
27 12D PĂTRĂSCAN R. ILINCA
28 12D PETRESCU-SECELEANU V. DARIA
29 12D PÎSLAN N. MARIA-FABIOLA
30 12D PREJMEREANU I. ANA
31 12D ROSULESCU C.R. ROXANA-GABRIELA
32 12D SAVANIU I.M. IOANA
33 12D SEVCENCO A. ANA-MARIA
34 12D TRUSCĂ B. MARTA
35 12D TUDOR F. ANDREEA-VALENTINA
36 12D UNGUREANU M.F. ANDREI-FLORIN

 

Clasa a XII a E
DIRIGINTE, PROF. CHIRIŢĂ MIHAELA
1 12E BĂDULESCU A. MARIA-ILINCA
2 12E CÎMPEANU C. ALEXANDRA-CRISTINA
3 12E CUSU N. RODICA-SĂNZIANA
4 12E CUZUC GH. TEODORA
5 12E DE MARTINO B. ROSALIA-MARIA
6 12E DOICIN C.V. IOANA-CRISTINA
7 12E DORAN H. IOANA
8 12E IANCU D. IRINA
9 12E IANOV-VITANOV B. REBECA-ANA
10 12E IONESCU A. DARIA-ELENA
11 12E IONESCU D. IULIA-CRISTINA
12 12E MIHĂLCIOIU V. ANDREI-CLAUDIU
13 12E NEDA A. ADINA
14 12E PINCU S.R. MARIA
15 12E SILION F.F. MEDEEA
16 12E SIPOTEANU A.A. ALEXANDRA
17 12E STOIAN F. TEODORA-CRISTINA
18 12E TALASMAN A.E. SARA
19 12E TĂNASE S.S. ALEXANDRA
20 12E TUDOR C. ELENA-MONICA

 

Clasa a XII a F
DIRIGINTE, PROF. SĂNDOIU GABRIEL
1 12F ADAM G. ELISA-CĂTĂLINA
2 12F ALBU M.C. IOANA-ADELA
3 12F ARGHIR V. MIHAI-ALEXANDRU
4 12F BADEA N. IOANA
5 12F BĂJENARU V. CĂTĂLIN
6 12F BĂLAN M. ANDREI-FLORIN
7 12F BURTEA D.M. MARIA
8 12F CÂŢAN N. CRISTIAN-MIHAI-IONUT
9 12F CIUCUR M. MARIA-DENISA
10 12F COJOCARU F.S. ANA-MARIA
11 12F GUARNERI A. GIULIA-FRANCESCA
12 12F IONESCU C.M. VLAD-ALEXANDRU
13 12F JIANU D. MARIA
14 12F KISS M.V. ANDREEA
15 12F MIHAILOV E. DOINA
16 12F MIRCIU D. ELENA-DENISA
17 12F MIREA P. MATEI-CONSTANTIN
18 12F NICULAE C.M. STEFAN
19 12F OPROIU N. GABRIEL-NICOLAE
20 12F POSEA C. ALEXANDRU
21 12F STANCIU M. MARIA-ALEXANDRA
22 12F STANCU M. MARIA-DIANA
23 12F TIMAR D. RALUCA-GEORGIANA
24 12F TUNARU G. CLAUDIA-AMALIA
25 12F VOICU A. ALEX-GEORGIAN
26 12F ZAHER B. NASTA
27 12F ZAMFIR C.I. SERGIU-IOAN

 

Clasa a XII a G
DIRIGINTE , PROF. FULAŞ SILVIA CRISTINA
1 12G ANGHEL F. ANCA-MARIA
2 12G BOJINCĂ C. TEODORA
3 12G CARP V. RADU
4 12G DINE G.A. VICENTIU-EDUARD
5 12G DOROBANTU S. ALEXANDRA-GEORGIANA
6 12G DUTU E. ANDREEA
7 12G FOFIRCĂ C. IOANA
8 12G GRIGORIU D.O. BOGDAN-ALEXANDRU
9 12G IORGA M. ANDREEA-IULIANA
10 12G ISIDOR C. ALEXANDRA-MARIA
11 12G LAMER S.M. CRISTINA-MONICA
12 12G MARIN D. OANA-IZABELA
13 12G MĂLCICĂ C. MARIA
14 12G MISTODIE F.D. TEODORA-ELENA
15 12G NĂSTASE A. ANDRADA-TEODORA
16 12G NICOLAE M. TEODORA
17 12G NICULESCU G. MIHAI-COSMIN
18 12G ONEA F. GINNA-LARISA
19 12G PANGHE A. ELIZA-VERONICA
20 12G POPESCU M.A. IOANA-SIMINA
21 12G PREDA C.L. IOANA-ALEXANDRA
22 12G RADU-IONESCU M.I. STEFAN-ADRIAN
23 12G RĂSLESCU M. ALEXANDRA
24 12G RĂSLESCU M. ANA-MARIA
25 12G SERBAN I. IULIA
26 12G STAN G. ANA-MARIA
27 12G STĂNICĂ N.C. RADA-MARIA
28 12G STUPARU I. ALEXANDRA-DIANA
29 12G TREEROIU A.F. DIANA-CRISTINA
30 12G TRUTĂ D. BIANCA-VALENTINA
31 12G URUCU GH. GEORGIANA-VICTORIA
32 12G VASILE P.D. IOAN-CODRIN
33 12G VOICU A. ANDREEA-DANIELA
34 12G VOICU V. EVA-STEFANIA

 

Clasa a XII-a H
DIRIGINTE, PROF. APOSTOL PAULA GINA
1 12H ANDREI V.G. CLAUDIA-MIHAELA
2 12H ARTEM N. ALEXANDRA
3 12H BOLOGA V. ANDREEA-IOANA
4 12H CĂTOIU R.A. ALIN-CRISTIAN
5 12H CERCEL F. ANA-MARIA
6 12H CHELARU S. CRISTIAN
7 12H CHIRICA I. ECATERINA
8 12H CHIRILĂ D. MARIA
9 12H DINU V. GEORGIANA-LAURA
10 12H DUMITRESCU S.M. SONIA-ELENA
11 12H FLORIS F.S. MIHNEA
12 12H GHEORGHE A. RADU
13 12H GLIGORE M. ANA-MARIA
14 12H GLIGORE M. CĂTĂLIN-MARIAN
15 12H IOANU A.I. ADRIAN-CRISTIAN
16 12H LICURICI P.I. TEODOR
17 12H MIHAIL M. ALEXANDRA-ELENA
18 12H MIHĂILESCU G. ANDREI-TIBERIU
19 12H MORARIU D.P. ALEXANDRA-MARIA
20 12H MORARIU P. ANDREI-VALENTIN
21 12H POPESCU N.S. ALEXANDRA-GEORGIANA
22 12H PRIBOI F. ILINCA
23 12H SINCU A.GH. ANDRADA-GEORGIANA
24 12H TELEHOI F. GEORGE-ANDREI
25 12H VINCENE C. ANDREEA-IASMINA
0
0

Programarile pentru zilele 8 – 10 iunie 2015 în care se va desfăşura Proba A-Evaluarea competenţelor lingvistice de comunicare orală în limba română

S-au postat programarile pentru zilele 8 – 10 iunie 2015 în care se va desfăşura Proba A-Evaluarea competenţelor lingvistice de comunicare orală în limba română

Mai multe detalii aici

0
0