Efective an scolar 2015-2016

Clasa a IX -a A -Profil Real Specializarea mate-info Diriginte
ȚENA MARCEL 
Nr. crt. clasa  Nume si prenumele elevului VOL NR.
1 IX A AXINTE G.G. TUDOR GABRIEL 507 1
2 IX A BĂLOIU A.V. BIANCA MARIA 507 2
3 IX A BARBU D. ANDREEA BIANCA 507 3
4 IX A BĂRBULESCU L.R.DANIEL ALEXANDRU 507 4
5 IX A BRAUN P.L.  ANA CRISTINA 507 5
6 IX A CIURLEA N. ALEXANDRA 507 6
7 IX A CÎȘLEANU C. ROXANA MARIA 507 7
8 IX A COLAC G.F.  LORENA MARIANA 507 8
9 IX A CONSTANTINESCU C.O. CIPRIAN 507 9
10 IX A DIA A. VLAD IOSIF 507 10
11 IX A DUCARU F.I. TUDOR ANDREI 507 11
12 IX A DUMITRESCU S.A. MATEI CRISTIAN 507 12
13 IX A FOTA C. MARINA MĂDĂLINA 507 13
14 IX A GHEORGHE D.O. ALEXIA BIANCA 507 14
15 IX A GHIŢĂ D.T. LIANA INGRID 507 15
16 IX A IVANOV G. ANDREI 507 16
17 IX A MARIN L.V. ADELINA ADRIANA 507 17
18 IX A MARINACHE HC. RUXANDRA 507 18
19 IX A PARASCHIV M.C. MIRUNA ELENA 507 19
20 IX A PÎRJOL G. ANA MIHAELA 507 20
21 IX A PETRE D. ANDREEA CRISTINA 507 21
22 IX A POPA G.L. IOAN VICTOR 507 22
23 IX A PREDESCU C. ANA MARIA 507 23
24 IX A SIMION D. IRINA  507 24
25 IX A STAICU C.F.  ASTRID DIANA 507 25
26 IX A ŢÂRCĂ S.R.
MIRUNA IOANA
507 26
27 IX A VOICU V.I.  ALEXANDRA
ANDREEA 
507 27
Clasa a IX a B -Profil Real Specializarea Științele
naturii Diriginte Stoica Ana
Nr. crt. clasa  Nume si prenumele elevului VOL NR.
1 IX B APEȚEAN-CARAGEA B.A. IRINA ALEXANDRA Germ 507 28
2 IX B ARITON V. CRISTIAN TEODOR 507 29
3 IX B AVRAM D. ANDREEA IOANA 507 30
4 IX B AVRĂMIŢĂ T. IOANA DENISE lb germ 507 31
5 IX B BĂDOI D. ANDRA lb germ 507 32
6 IX B BORCEA M. ALEXANDRA MARIA lb germ 507 33
7 IX B COMĂNESCU A.M. ALEXANDRA ELENA 507 34
8 IX B COMĂNESCU A.M. IRINA MARIA 507 35
9 IX B CONONOV A. MARIA ALEXANDRA lb germ 507 36
10 IX B COTÎRLAN A. ANCA LUIZA 507 37
11 IX B GĂMAN GC. ALEXANDRU NICOLAE 507 38
12 IX B IONESCU B.C. MARIA FLAVIA lb germ 507 39
13 IX B IONIŢĂ G. MARIA 507 40
14 IX B IONIŢĂ C. ŞTEFAN GABRIEL 507 41
15 IX B IVAN  C. Ș.TIBERIUS
ȘTEFAN lb germ
507 42
16 IX B IVĂNESCU L.C. MARIA ANCA lb germ 507 43
17 IX B MARICI M. MIHNEA MIHAI 507 44
18 IX B MĂGUREANU R.V. IRINA 507 45
19 IX B NICULAE F. ANDRADA lb germ 507 46
20 IX B OANCEA T. THEODORA FELICIA lb germ 507 47
21 IX B OŢELEA A. SABINA 507 48
22 IX B SCARLAT V.P. TEODORA ALEXANDRA   507 49
23 IX B PETCU G.R. ANA TEONA lb germ 507 50
24 IX B POPESCU R.P. ANA-MARIA 507 51
25 IX B RĂDUCAN F. ANDREEA BIANCA lb germ 507 52
26 IX B RUSE D.A. ALEXANDRA 507 53
27 IX B SIMION C. ANDRADA 507 54
28 IX B SIMIONAȘ A.D. IRIS CĂTĂLINA lb germ 507 55
29 IX B SOREAȚĂ HF. BRIANA MARIA lb
germ
507 56
30 IX B TATOMIR C.A. INES MARIA lb germ 507 57
Clasa a IX a C  Profil
Real Specializarea mate-info  Diriginte
Pop Iulia Valentina
Nr. crt. clasa  Nume si prenumele elevului VOL NR.
1 IX C ARABADJI  P. ANDRIAN 507 58
2 IX C BRĂNESCU G.G. ANDREEA BIANCA 507 59
3 IX C BRATU S. RADU ȘTEFAN  507 60
4 IX C CĂLIN N.C. ANDREEA 507 61
5 IX C CĂLIN O.V.
OLIMPIA 
507 62
6 IX C CHEŞU C.D. MARIA TEODORA 507 63
7 IX C COJOCARU V.D. CLAUDIA IOANA 507 64
8 IX C CIOBANU S.C. IOANA RUXANDRA  507 65
9 IX C DAVID G. DIMITRIE 507 66
10 IX C DOBRESCU A. MĂDĂLINA MARIA 507 67
11 IX C DOBRIN V. MARIA CRISTINA 507 68
12 IX C FETCU V. RADU ŞTEFAN 507 69
13 IX C GHERGHE E. FLORIN EDUARD 507 70
14 IX C IAMANDEI M. IOANA THEODORA 507 71
15 IX C ILIE P.I. MARA ELENA IX C 507 72
16 IX C IONESCU B.A. OANA ALEXANDRA  507 73
17 IX C JINESCU G. IOANA VALERIA  507 74
18 IX C MANU-MARIN D.M.  MATEI
ALEXANDRU
507 75
19 IX C NIŢULESCU I. ELIZA MIHAELA 507 76
20 IX C STEGARU N.D. ANNE MARIE 507 77
21 IX C STOIAN C. MARIA BIANCA 507 78
22 IX C PETRICĂ I. BOGDAN ALEXANDRU 507 79
23 IX C POPESCU D. ANTONIA IOANA  507 80
24 IX C POPESCU M.C. ARMAND GABRIEL 507 81
25 IX C POPESCU V. MARIA DANIELA 507 82
26 IX C ROTARIU T. TRAIAN 507 83
27 IX C RUS A.I. MATEI CONSTANTIN 507 84
28 IX C TOMA B.A. ALEXANDRU EMILIAN  507 85
29 IX C VITENCU L.G. MĂLINA GABRIELA 507 86
Clasa a IX-a D Profil Real Specializarea Științele
naturii  Diriginte Grosu Ioan
Nr. crt. clasa  Nume si prenumele elevului VOL NR.
1 IX D ANGHEL G.A. ALEXANDRA GABRIELA 507 87
2 IX D BACH Q.H. MINH ANH 507 88
3 IX D BOGDAN F. ANA MARIA 507 89
4 IX D BOGZA C.M. VLAD MIHAI 507 90
5 IX D BUDICĂ C. GEORGE RADU 507 91
6 IX D BUTEICĂ D. LUIZA PAULA 507 92
7 IX D CARANDA B.G. MIRUNA ALINA MARIA 507 93
8 IX D CHIVU R.D. MARIA 507 94
9 IX D COSTEA F. ANDREEA MARIA 507 95
10 IX D DEMEȚEANU C. CRISTIANA 507 96
11 IX D DRAGU A. MARIA 507 97
12 IX D GRECU D. NICOLETA ȘTEFANIA  507 98
13 IX D ION B.F. ANDREEA CĂTĂLINA 507 99
14 IX D IVAŞCU V. ANA ECATERINA 507 100
15 IX D MIREA M. DELIA MARIA 508 101
16 IX D MIRON A. PAUL ALEXANDRU 508 102
17 IX D MOVILEANU A. IOANA 508 103
18 IX D POPESCU M.C. ANDREEA ELENA  508 104
19 IX D POPESCU M. DAVID 508 105
20 IX D RITIVOIU C.ADINA 508 106
21 IX D PARASCHIV M. MARCO ŞTEFAN 508 107
22 IX D ROȘCA I. CĂTĂLIN  508 108
23 IX D TABACU A. TEODORA CRISTINA 508 109
24 IX D TĂBĂCARU R. MARIA CĂTĂLINA 508 110
25 IX D TEGU E. ALEXANDRA ANDREEA 508 111
26 IX D UNGUREANU I.A. REBECA ELENA 508 112
27 IX D UNGURU DOBOȘ Ș.L. MARIA 508 113
28 IX D VERGA N. CATINCA 508 114
Clasa a IX -a E  Profil
Real Specializarea mate-info bilingv engleză Diriginte Dumitrașcu
Carmen
Nr.
crt.
clasa  Nume si
prenumele elevului
VOL NR.
1 IX E BĂLĂCEANU N.M. MARIA IOANA 508 115
2 IX E BUZEȚELU L.M. VLAD ȘTEFAN 508 116
3 IX E CHELARU C. ANA MARIA 508 117
4 IX E CINZEACĂ N. ELENA GABRIELA 508 118
5 IX E DRAGNE G.M. ANDRA AMALIA 508 119
6 IX E DRAGU I.C. ANA MARIA 508 120
7 IX E FILIP M. ALEXANDRA MIHAELA 508 121
8 IX E FURTUNESCU F. BIANCA 508 122
9 IX E GHIŢĂ G.N. RADU ANDREI 508 123
10 IX E LUCULESCU I. DARIA MARIA 508 124
11 IX E MANEA A. ANDREEA KARLA 508 125
12 IX E MICU A. GEORGE ROBERT 508 126
13 IX E MOLNAR I.A. VIKTORIA ALEXA 508 127
14 IX E OGLAKCI H. ANDA NILUFER 508 128
15 IX E OGLAKCI H. KEZBAN MARA 508 129
16 IX E OLTENICEANU C. ANA MARIA 508 130
17 IX E PIELEANU M. MARA GABRIELA 508 131
18 IX E PIRIPITSI G. MARIA ALEXANDRA 508 132
19 IX E PODANI C. MIHAI SERIOJA 508 133
20 IX E PODOSU I.S. ADA MENI 508 134
21 IX E POPESCU D.M.  MEDEEA
SORANA
508 135
22 IX E POPESCU-ŞTEFAN M.L. MIHAELA 508 136
23 IX E PRUNOIU C.G. ILINCA 508 137
24 IX E SAVU C. MARIA 508 138
25 IX E SBARCEA A. IULIA TEODORA 508 139
26 IX E ŞERBĂNESCU MD. IOANA RUXANDRA 508 140
27 IX E TRIFAN S. ANTONIE LUCA 508 141
28 IX E VASILICĂ D. ANCA MIHAELA 508 142
29 IX E VINCENE R. EMILIA IOANA 508 143
Clasa a IX-a F Profil Real Specializarea mate-info
Diriginte  Petre Violeta
Nr.
crt.
clasa  Nume si
prenumele elevului
VOL NR.
1 IX F ANTOCI V. CAMELIA 508 144
2 IX F ARGHIR G. ALEXANDRA 508 145
3 IX F BĂDESCU G. MĂDĂLINA MIHAELA 508 146
4 IX F BEJENARU B. GABRIELA FLORENTINA 508 147
5 IX F BOBOC D.M. ALEXANDRA 508 148
6 IX F BULAGEA D. MIHAI LUCIAN 508 149
7 IX F HURDUBELEA L. DINU PAUL 508 150
8 IX F CHIȚU C.I. MIHAI CRISTIAN 508 151
9 IX F CONSTANTINESCU C. MIRUNA MARIA 508 152
10 IX F CONSTANTINESCU D. VLAD MIHAI 508 153
11 IX F DOGARU D. ANA MARIA 508 154
12 IX F DRAGOMIR V. RADU   508 155
13 IX F FLOREA N. STELA MARIA 508 156
14 IX F FLORESCU D. IULIA 508 157
15 IX F GHINEA N. ŞTEFANIA MIHAELA 508 158
16 IX F GOGA C. ALBERT 508 159
17 IX F MANDEA C.E. VLAD 508 160
18 IX F NEACŞU SC. RUXANDRA MIRUNA 508 161
19 IX F NEAGU D.M. MARIA 508 162
20 IX F NIŢĂ M. IULIA 508 163
21 IX F NIȚĂ R. IONUȚ 508 164
22 IX F OROSZ I.A. ISTVAN TUDOR 508 165
23 IX F PANAITESCU F. IULIAN 508 166
24 IX F SANDU C. EDITH GABRIELA 508 167
25 IX F SÎRGHI C. IRINA MARIA 508 168
26 IX F STĂNICĂ M. FLORIN ALEXANDRU 508 169
27 IX F ȚERBEA  R.I. OVIDIU
CRISTIAN
508 170
28 IX F VĂRZAN F. LAURENŢIU ADRIAN 508 171
Clasa a IX-a G Profil uman Specializarea filologie
Diriginte  Lișman Victor
Nr. crt. clasa  Nume si prenumele elevului VOL NR.
1 IX  G BARBU F. GABRIELA LARISA 508 172
2 IX  G BÎRLEZ V. DIMITRIE 508 173
3 IX  G BUCURICĂ C. ANA 508 174
4 IX  G CIUPERCĂ R. BOGDAN 508 175
5 IX  G DICU A. ȘTEFANIA 508 176
6 IX  G DOLHĂSCU D. LOREDANA 508 177
7 IX  G DRĂGAN C. RADU CRISTIAN 508 178
8 IX  G FĂSTICĂ F. GABRIELA ŞTEFANIA 508 179
9 IX  G GEORGESCU D. RALUCA MARIA 508 180
10 IX  G GHEORGHE M. RUXANDRA IOANA 508 181
11 IX  G GOLDSTEIN A. MARTHA EDITH 508 182
12 IX  G LAZĂR Ş. ANDREEA 508 183
13 IX  G LOGHIN L.P IOANA ANDREEA 508 184
14 IX  G MANDA P. ILINCA MARIA 508 185
15 IX  G MANEA C. ALEXANDRU 508 186
16 IX  G MARCIU V.B.I.  TANIA
MIHAELA
508 187
17 IX  G MARIN L. ELENA DANIELA 508 188
18 IX  G MICU V.B.  ANA SOFIA 508 189
19 IX  G NICA G. SEBASTIAN 508 190
20 IX  G PETRE L. ANDREI IONUȚ 508 191
21 IX  G PĂRCHIŞANU R. ADA GABRIELA 508 192
22 IX  G POPA I. RALUCA 508 193
23 IX  G SAVU C.E. ANA 508 194
24 IX  G STANCA D. IULIA MARIA 508 195
25 IX  G TIMOFTI D. SMARANDA 508 196
26 IX  G TOMA CM. DELIA MARIANA 508 197
27 IX  G ZAMĂ A.E.  ANA ILINCA 508 198
28 IX  G ZĂVOEANU M. MARIA IULIA 508 199
Clasa a IX-a H- Profil Real Specializarea mate-info Diriginte :
Moisescu Alina
Nr.
crt.
clasa  Nume si
prenumele elevului
VOL NR.
1 IX H APOSTU A. ANA MARIA 508 200
2 IX H BAN G. RALUCA ANDREEA 509 201
3 IX H BĂDOI D. VLAD 509 202
4 IX H BUTA M. MARIA SILVIA 509 203
5 IX H COSTACHE M. IULIA ALEXANDRA 509 204
6 IX H CONSTANTINESCU G. ANDRADA-VIORELA 509 205
7 IX H CRUCERU R.M. ŞERBAN 509 206
8 IX H CRUCERU R.M. MATEI   509 207
9 IX H GHENCEA S.V. MARA NATALIA 509 208
10 IX H HARLES C.Ş. ŞERBAN MIHAI 509 209
11 IX H KALOGERAKOS P. ALEXANDRA DANAY 509 210
12 IX H LOLEA G. ELENA TEODORA 509 211
13 IX H LUPU L. ANA MARIA 509 212
14 IX H MÂRZA D.O.D. ANA CRISTINA 509 213
15 IX H NEACȘU N.D.MARA IOANA 509 214
16 IX H NEGUŢ V. ANA ADRIANA 509 215
17 IX H NICOLĂESCU E. VLAD IOAN 509 216
18 IX H NIŢĂ D.C. VLAD ANDREI 509 217
19 IX H PARASCHIVOIU ILIE V.O.
ALEXANDRA ELIZA
509 218
20 IX H PRUNDEANU N.S. BIANCA 509 219
21 IX H RADU G. CRISTINA ANDREEA 509 220
22 IX H RIZESCU R. ALEXANDRU 509 221
23 IX H SANDU B. DRAGOŞ FLORIAN 509 222
24 IX H SOCOL L.O. CĂLIN LUCIAN 509 223
25 IX H ŞOVAR I. NICOLAE DAN 509 224
26 IX H TRĂISTARU  M. GEORGE
ANTONIO
509 225
27 IX H ŢUŢU T.C.
ANDREEA
509 226
28 IX H VINTILĂ I. ALEXANDRA IOANA 509 227
29 IX H VIȘOIU M. ROXANA MIHAELA 509 228
30 IX H VĂCEANU M. ADRIANA 509 229
31 IX H VLĂDILĂ B.C. ANA 509 230
Clasa a IX-a I Profil Real Specializarea mate-info Diriginte :
Tecuceanu Cătălina
Nr.
crt.
clasa  Nume si
prenumele elevului
VOL NR.
1 IX I BÎRSĂNEANU S. ANDREEA RUXANDRA 509 231
2 IX I BUCUR PA. ŞTEFAN 509 232
3 IX I CIASCAI G.T. MARIA ELENA 509 233
4 IX I CIȘMAȘU L. ANDRADA 509 234
5 IX I CONSTANTIN R.G.  IULIA
GABRIELA
509 235
6 IX I COTEŢ F.T.  TUDOR
ŞTEFAN
509 236
7 IX I DRAGOMIR S. IOANA SORINA 509 237
8 IX I ENE G. ELENA LARISA 509 238
9 IX I ENE C.C. ALEXANDRU CIPRIAN 509 239
10 IX I FLOREA D.D. DELIA MARIA   509 240
11 IX I GANEA M. IULIA TEODORA 509 241
12 IX I GHERGHINA F. ROXANA IOANA 509 242
13 IX I IVAN F.V. MARA IOANA 509 243
14 IX I JERCAN A.A. ANA MARIA ALEXANDRA 509 244
15 IX I MOCANU R. SORINA MARIANA 509 245
16 IX I NAIE I. MIRUNA LARISA 509 246
17 IX I NEDELCU F. FLORENTIN 509 247
18 IX I NICOLETE S. ŞTEFANIA LILIANA 509 248
19 IX I PETRESCU R.M. ALEXANDRA IOANA 509 249
20 IX I POPESCU V. IULIA DIANA 509 250
21 IX I PURCĂREA A. ALEXANDRA 509 251
22 IX I RADU R.T. CRISTIAN 509 252
23 IX I RUPELEASĂ N.M. RAMONA FLORENTINA 509 253
24 IX I SAVASTRE T. ANDA GABRIELA 509 254
25 IX I SIMA S.M. RADU 509 255
26 IX I TODERICĂ ST. MIHAI ALEXANDRU 509 256
27 IX I ŢUIU T.D. ANDREI 509 257
28 IX I VOICAN T. MARA IOANA 509 258
Clasa a X-a A Profil Real Specializarea mate-info Diriginte:
Sofia Nae
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE VOLUM NR. MATRICOL
1 X A BERGHEA F. IRINA-MARIA 504 1
2 X A CĂLIN O. ŞTEFAN-NICOLAE 504 2
3 X A CÎRNU V. ANA – MARIA 504 3
4 X A CRUȚ P.S. MARIA-ANDREEA 504 4
5 X A DUMBRAVĂ R.M. TEODORA 504 5
6 X A DUMITRESCU D. ANDREEA 504 6
7 X A DUȚĂ V. DIANA ELENA 504 7
8 X A GAIDENIC  O. CRISTIAN 504 8
9 X A GĂVENEA G. MARIA-LAURENŢIA 504 9
10 X A GHIŢESCU M. GABRIELA CĂTĂLINA 504 10
11 X A LEFTER M. MARIA IZABELA 506 214
12 X A MORARU N. ANCA-BOGDANA 504 11
13 X A MULLER N.A.  ALEXANDRA 504 12
14 X A NICULĂIȚĂ R.D. ANA 505 130
15 X A OARZĂ Ș A. ȘTEFAN-LUCIAN 504 13
16 X A PĂDURARIU A. CHRISTIANA REBECCA 504 14
17 X A PĂTRU M. MARIN-MIHAIL 504 15
18 X A PERSU C.I. MARIA 504 16
19 X A POPA R.L. FILIP-MAXIMILIAN 504 17
20 X A POPESCU B.V. IRINA – MARIA 504 18
21 X A POPESCU D. MIRUNA EMILIA 504 19
22 X A POPESCU I. MARIA 504 20
23 X A RADU T. MATEI-GABRIEL 504 21
24 X A ROTARU G. ANDRA-MARIA 504 22
25 X A SIBISEANU D. OCTAVIA 505 162
26 X A STOIAN A. PETRINA IOANA SMARANDA 504 23
27 X A STRĂIANU V. CRISTINA-ANAMARIA 504 24
28 X A ȘERBAN A. CORINA-ANDREEA 504 25
29 X A TĂNASE A. EUGEN ADRIAN 504 26
30 X A TODEA F. IOANA 504 27
31 X A VIȘAN S. ANTONIA – CONSTANTINA 504 28
Clasa a X-a B Profil Real Specializarea mate-info Diriginte:
Liliana Matasariu
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 X B ARAMĂ C. ALEXANDRA ANA MARIA 506 248
2 X B AVRAM V. MARIA TEODORA 504 29
3 X B BARBU I. D. VICTOR 504 30
4 X B BĂLĂOI A. ANCA-MARIA 504 31
5 X B BIVOLARU C.E.  VICTOR –
ALEXANDRU
504 32
6 X B BUCOVEANU M. O. EMIL 504 33
7 X B BUTNARU A. ȘTEFANIA 504 34
8 X B CONSTANTINESCU O. MARA-FIONA 504 36
9 X B CORĂGA S. IRINA 504 37
10 X B DINESCU P.V.  IULIA MARIA 504 39
11 X B DOBRE I. CRISTINA ELENA 504 40
12 X B DOGARU M.O. DAN ŞTEFAN 504 41
13 X B DUMITRESCU L.A.  ADRIAN
TUDOR
504 42
14 X B DUMITRESCU M. ANDREI CIPRIAN 504 43
15 X B DUMITRICA S.G. FLAVIA MIHAELA 506 207
16 X B EDU A. IRINA ALEXANDRA 504 44
17 X B FLOROIU L. IUSTIN 504 45
18 X B FLOROIU L. MIRUNA 504 46
19 X B MIHALCEA T.C. ȘTEFAN ANDREI 506 221
20 X B MOLCUŢ F. FLAVIA ELENA 504 47
21 X B OTOPELEANU D. B. RADU – ANDREI 504 48
22 X B POPESCU C.M.  MARA 504 49
23 X B POPESCU M. C. ADAM MIHAI 504 50
24 X B POPESCU-BOBOC E.D. MARIA 504 51
25 X B PRISACARIU N. FABIAN 504 52
26 X B SOARE A. OCTAVIAN 504 53
27 X B ȘTEFAN G. ALEXANDRU CONSTANTIN 504 54
28 X B TOMA S.O.  ANA-MARIA 504 55
29 X B VASILESCU F. MIRUNA ISABELA 505 170
30 X B VLAD Ș.C.  MATEI-DAN 504 56
Clasa a  X-a C Profil Real
Specializarea mate-info Diriginte: Julieta Jelev
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 X C ALECU C. ANDREEA-GABRIELA 504 57
2 X C CAROLI M. FLORIN 504 58
3 X C CÎRNEANU I. IOANA-SIMINA 504 59
4 X C COJENESCU-LABĂR A. ALEXANDRA 504 60
5 X C COSTIN M.F.  VLAD –
FLORIAN
504 61
6 X C CRISTEA G. VLAD-ALEXANDRU 504 62
7 X C DANCIU D.G. BOGDAN-IOAN 504 63
8 X C DEDU R.I.  RADU 504 64
9 X C DRIDEANU C. DIANA-CLAUDIA 504 65
10 X C DUMITRU C. ANDREI 504 66
11 X C GEANTĂ F. LARA-SÎNZIANA 504 67
12 X C GHEORGHE C.M. ANA SILVIA 504 68
13 X C IORDACHE F. IULIA CODRINA 504 69
14 X C MARINACHE M.D. MARIA 504 70
16 X C MINCĂ C.F. MARIA RUXANDRA 504 72
17 X C MITROI A.M. SABINA MARIA 504 73
18 X C NEACŞU D.S. TOMA-ŞTEFAN 504 74
19 X C NENEA A.Ș. MIHAIL-ELIAN 504 75
30 X C PARASCHIV C. ANDREI ALEXANDRU 506 223
20 X C PILOIU V.G. ALEXANDRU-GEORGE 504 76
21 X C POPESCU M. MARIA – ȘTEFANIA 504 77
22 X C ROCEANU G. IOANA 504 78
23 X C ROȘU D. PETRU 504 79
24 X C SAMU D.F.
BOGDAN-ȘTEFAN
504 80
25 X C STĂNESCU P. G. TEODORA-ELENA 504 81
26 X C STOICA M. IRINA ELENA 504 82
27 X C ȘTEFAN M. MIRUNA ALEXANDRA 504 83
28 X C TICĂ F.B.
RADU-ADRIAN
504 84
29 X C VULPE D. RĂZVAN DUMITRU 504 85
Clasa a X-a D Profil Real Specializarea Științele
naturii Diriginte: Carmen Cazacu
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 X D ASANDI R.L. IRINA ASIA 504 86
2 X D BADEA L. ALEXANDRA ELIANA 504 87
3 X D BANU I. IOANA-DANIELA 504 88
4 X D BORANGIC R. THEODORA – NICOLETA – VICTORIA 504 89
5 X D CIUC M.A. IULIA-ELENA 504 90
6 X D CÎRJE P. ELENA CRISTINA 504 91
7 X D CONSTANTIN M.P. CĂTĂLINA IOANA 504 92
8 X D DIACONU L.A. ANIȘOARA FLORENTINA 505 181
9 X D DICU P.C. DIANA GABRIELA 504 38
10 X D DRĂGAN E. ANDREEA CLARA 505 182
11 X D DRĂGAN O. ROBERT OVIDIU 504 93
12 X D DUMITRU N.I. SIMINA – MARIA 504 94
13 X D FLOAREA G. LEONARD – GABRIEL 504 95
14 X D FLOAREA M. BIANCA-MARIA 504 96
15 X D GHERGHE C. ELA 504 97
16 X D JAFARIAN S.S. ARIAN 506 249
17 X D LAZĂR Ș. LAURA KATALIN 504 98
18 X D MANEA V.D. DANIEL 504 100
19 X D MANU C. ALINA-MONICA 504 101
20 X D MĂNUCU O. GABRIEL OVIDIU 504 71
21 X D MOLDOVEANU C.M.  ALEXANDRA 505 186
22 X D MOȘOIANU S. ȘTEFANIA IULIA 505 188
23 X D MOTRESCU A.V. MARIA 505 102
24 X D MURARU C.F. HORIA ANDREI 505 103
25 X D NICULAE D. ANDREI EUGEN 505 104
26 X D PAIU C.G. OLGUȚA 505 105
27 X D PÎSLAN N. FLORENTINA – CRENGUȚA 505 106
28 X D POPA G.L. ALEXANDRU 505 107
29 X D RAȚĂ D. DIANA-ANDREEA 505 108
30 X D ROȘU N. NICOLETA LAURA 505 109
31 X D SANDU C. ALEXANDRA 505 110
32 X D SIDERMAN D. TUDOR – IOAN 505 111
33 X D STOICA S.G. DIANA-MARIA 505 112
34 X D TUDOR M. IOANA-CRISTINA 505 113
35 X D VOICAN A. TEODORA 505 114
Clasa a X-a E Profil Real Specializarea mate-info bilingv
engleză Diriginte: Dinu
Șerbănescu
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 X E BĂNICĂ C. COSMIN 505 116
2 X E BIVOLARU T.M. MĂDĂLINA-CRISTINA 505 117
3 X E BUJOR L. GEORGE 505 118
4 X E CHERAN A. DARIA 505 119
5 X E COBUZ-BĂGNARU M.C. ANDRA MARIA 506 244
6 X E ENACHE M.G. ȘTEFANIA – FLORENTINA 505 120
7 X E GAŞPAR C.D. CONSTANTIN-CĂLIN 505 121
8 X E GRÜNBERG I. EDAR ALBERT 505 122
9 X E IONESCU E.I. ANA – SUZANA 505 123
10 X E MALCEV M.F. ROXANA 505 124
11 X E MARINEAŢĂ D.A. GABRIELA 505 125
12 X E MARŞEU A.L. ELENA 505 126
13 X E MIHALCEA G.S. ADRIAN-MIHAI 505 127
14 X E MOISE B.C.
ALEXANDRA-CĂTĂLINA
505 128
15 X E MUNTEANU O. IOANA-CRISTINA 505 129
16 X E NOREȚU C.D. CARMEN THEODORA 505 131
17 X E OANCEA N.D. MARIA IRINA 505 132
18 X E ONCIOIU G.C. IOANA 505 133
19 X E PÎRCĂLĂBOIU D. LAURA-ANA 505 134
20 X E PRIPA I. CRISTIAN 505 135
21 X E RADU C.I. DIANA 505 136
22 X E RADU-ŞTEFĂNESCU F. RENATTE-DIANA 505 137
23 X E SÎMPETRU D. N. MĂDĂLINA ANDREEA 505 138
24 X E STANCIU F. IRINA-FLORIANA 505 139
25 X E STANCIU M.. THEODORA-ELENA-ALEXANDRA 505 140
26 X E TOBĂ A.O. YASMINA MARIA 505 141
27 X E TODERAŞC I. ALEXANDRU-TUDOR 505 142
28 X E TROFIN C.C. PATRICIA-ELENA 505 143
Clasa a X-a F Profil Real Specializarea mate-info Diriginte:
Radu Denis
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 X F ANDREESCU S.C. ROBERT ALEXANDRU 505 144
2 X F ANDRONIC C.A. MARTA 505 145
3 X F ANGHELESCU V.N. ALICE-DAGMAR 505 146
4 X F ANTON S. MIRCEA PAVEL 506 250
5 X F BAGRIN  S. IANA 505 147
6 X F BĂDIȘTEANU T.N. ȘTEFAN 506 251
7 X F CHIVU G.H. ILEANA ŞTEFANIA 505 148
8 X F DINESCU D.F. IRINA ELISABETA 505 149
9 X F DINU E. MIRUNA ANDRA 505 150
10 X F DOVÎȚĂ G. NICOLETA 505 151
11 X F DRĂGAN V. ȘTEFAN – DRAGOȘ 505 152
12 X F FRUJINĂ D. VLAD-ANDREI 505 153
13 X F GEADĂU G.N. ANDREI 505 154
14 X F GEORGESCU E.A. DARIA-IOANA 505 155
15 X F GÎRBESCU V. R. DANIEL-MATEO 505 156
16 X F GRIGORE S V. IOANA MARIA ALEXANDRA 505 157
17 X F IOAN G. MĂDĂLIN VALENTIN 505 184
18 X F IONETE G. ANDREI BOGDAN 506 212
19 X F OSIAC C. SILVIA IOANA 505 158
20 X F PETRICICĂ M. MARIAN-LUCIAN 505 159
21 X F RUICAN I. DIANA-MARIA 505 160
22 X F SĂNDULESCU D.V.
RĂZVAN- ALEXANDRU
505 161
23 X F SIMION A. BOGDAN – ALEXANDRU 505 163
24 X F STANCIU G. ANDREEA-CRISTINA 505 164
25 X F STOIAN M.V.  AMALIA
ALEXANDRA
505 165
26 X F ȘPAC V. CAMELIA 505 166
27 X F TOADER N. ANDREEA 505 167
28 X F TOTÎLCĂ E. F. ANDA CRISTIANA 505 169
29 X F TRANDAFIR D. ALEXANDRU MIHAI 505 199
30 X F ZEMBA A. IRINA 506 252
Clasa a X-a G Profil uman Specializarea filologie Diriginte :
Văduva Cristina
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 X G AL SHABIBI S. ALIA-ANDREEA 505 171
2 X G BĂTRÎNU A.ANDREEA 505 172
3 X G BURLACU L. AURORA-ŞTEFANIA 505 173
4 X G CÎRTOG V. MANUELA-CRISTINA 505 175
5 X G COJOCARIU E.A. MARIA 505 176
6 X G COJOCARU D. XENIA OANA 505 177
7 X G CONSTANTIN M. RALUCA MARIA 505 178
8 X G GRIGORE F. ELENA-RUCSANDRA 505 183
9 X G IONIŢĂ N. GEORGIANA CRISTIANA 505 185
10 X G IVAN TEODORA IOANA 506 247
11 X G MONDOC V.I.  IULIA-ELENA 505 187
12 X G NEDELCU N. MARA 505 189
13 X G NICULESCU-ȘANDRU C. TEODORA-IOANA 505 190
14 X G OPREA I. ANA – MARIA – BIANCA 505 191
15 X G PETCU M. MARIA MAGDALENA 505 192
16 X G PETRACHE C. CRINA ANASTASIA 505 193
17 X G PETREA M.G. SARA 505 194
18 X G STAN I. DIANA ANDREEA 505 195
19 X G STANCIU C.V. ALEXANDRA ADRIANA 505 196
20 X G STOIAN I. MIHAI IONUŢ 505 197
21 X G TĂLPĂȘANU D. ANDREEA MARIA 505 198
22 X G ȚÎRLEA S.C. ANA-MARIA 505 200
Clasa a X-a H Profil Real Specializarea mate-info
Diriginte:  Pavăl Cristina
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 X H ABDULRAHMAN-TRUȚĂ H. EMANUELA-SAKINA 506 201
2 X H ALUCHENESEI R. COSMIN FLORIN 506 202
3 X H BONȚOI M.Ș. ANDRA – IOANA 506 203
4 X H BOTEANU E. CĂTĂLINA – IOANA 506 204
5 X H BUMB E.C. ANA-MARIA 506 205
6 X H BUZATU R. ROXANA 506 206
7 X H CEAPARU M. ANA MARIA IUSTINA 505 174
8 X H CORNEA B. TEODORA ELENA 505 179
9 X H DIACONESCU P. RADU FLORIAN 505 180
10 X H FLOREA L.M. VICTOR ANDREI 506 208
11 X H GALIȘ -OLTEANU D.C. DAN ALEXANDRU  506 209
12 X H GHIȚĂ P.O.
MARIA – TEODORA
506 210
13 X H ILIE C.C. ELENA ISABELA 506 211
14 X H JIANU R.M. MARA CĂLINA 506 213
15 X H LEOVEANU Ş. MARIA-ALEXANDRA 506 215
16 X H LIPIANU  F.L. FLORIN
OVIDIU
506 216
17 X H LUNGEANU L. RADU – OCTAVIAN 506 217
18 X H LUPU S. CĂTĂLIN-IONUȚ 506 218
19 X H MARINEAŢĂ D.A. MIHAELA 506 219
20 X H MĂRGINEANU V. ADRIAN 506 220
21 X H NEACȘU I.I. ANGELA MIRUNA 506 222
22 X H PREDA C.A. MIRUNA GEORGIANA MONICA 506 224
23 X H PRIESCU I.CĂTĂLINA MIHAELA 506 225
24 X H SANDU P.A. IULIA MARIA 506 226
25 X H STOICESCU V.I. MARIA BIANCA 506 227
26 X H TASOTTI  D. M. RASHA 506 228
27 X H TOMESCU A. COSMIN ȘTEFAN 505 168
28 X H ȚÎRDEI M.G. ANA – ELENA 506 229
29 X H ZIDARU C.C. TEODORA 506 230
Clasa a XI-a A Profil Real Specializarea mate-info Diriginte:
Gavrilă Constantin
NR.CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE VOLUM NR. MATRICOL
1 XI A ANDREI N. OANA CRISTINA 501 1
2 XI A BĂNULESCU G. ANDREEA 501 2
3 XI A BOLOCAN V. CEZARA – MARINA 501 3
4 XI A BUTARU G. OANA ANDREEA 501 4
5 XI A CHIRIAC I.B. FLORIAN DAN 501 5
6 XI A CONSTANTIN D. ALEXANDRA DENISA 501 6
7 XI A CONSTANTIN E. MIHAI 501 7
8 XI A CURĂVALE A. ANA-MARIA 501 8
9 XI A DRAGOESCU B.I. SONIA 501 9
10 XI A DRĂGUȘIN M. CĂTĂLINA 501 10
11 XI A DROGEANU M.F.  ANA-MARIA 501 11
12 XI A FILIP I.D.
DIANA-ȘTEFANIA
501 12
13 XI A GHIC D. OZANA MIRUNA 501 13
14 XI A GHITA A. ELIZA CRISTINA 501 14
15 XI A ICONARU A.V. RAREȘ – VIRGIL 501 15
16 XI A ILIE-BÎRSU A.C. ANA 501 16
17 XI A IONESCU C. BOGDAN 501 17
18 XI A IONIȚĂ V.G. VALENTIN 501 18
19 XI A LUPU C.B. ANDREEA LILIANA 501 19
20 XI A MILLIO D. ANCA 501 20
21 XI A NEACȘU C. MIHAELA 501 21
22 XI A PARIS G. OANA MARIA 501 22
23 XI A PĂTRU G. MIHAELA GABRIELA 501 23
24 XI A PETRE B. ADRIAN ANTONIO 501 24
25 XI A POPESCU A. TEODOR ALEXANDRU 501 25
26 XI A POPESCU B.N.
MARIA-CLAUDIA
501 26
27 XI A POPESCU R.P. MARIA TORI 501 27
28 XI A PUICAN E.S.  CRISTIAN ALIN 501 28
29 XI A STAN L.M.  VALENTIN-ADRIAN 501 29
30 XI A SZAVU V. HARRY BASILE 501 30
31 XI A ȘERBAN C.O. NICHITA-MARIA 501 31
32 XI A ȘERBAN Ș. ANDREI 501 32
33 XI A VELICARU F. ANA 501 33
34 XI A VLĂDUȚU M. SÎNZIANA ECATERINA 501 34
Clasa a XI-a B Profil Real Specializarea mate-info Diriginte:
Troie Adrian
NR.CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 XI B AMĂRIUCĂI G.A. THEODOR 503 216
2 XI B ANDREI V. CRINA RALUCA 501 35
3 XI B ARDELEAN F.M.  MARIA
CRISTINA
501 36
4 XI B BECHEANU G. MIHNEA 501 37
5 XI B CALINOV I. TEODORA-CEZARA 501 38
6 XI B CERNEA I. BERNARD-SILVESTRU 501 40
7 XI B CHERCIU I. ANA – PETRA 501 41
8 XI B COTOARĂ V. ANDREI VLAD 501 42
9 XI B DOBRESCU D.C.  GRIGORE 501 44
10 XI B DUȚĂ D. MONICA 501 45
11 XI B GEAMBAȘU C. FILIP ROBERT 501 46
12 XI B GHIȚĂ G. ANCA ALEXANDRA 501 47
13 XI B GÎNDEȘ C. ANA GABRIELA 501 48
14 XI B HARABAGIU C. IOANA-ANDRUȘA 501 49
15 XI B IANCIUC V. ANA IRENA 501 50
16 XI B IRICIUC C.S.  ELENA 501 51
17 XI B LEONESCU D. ANAMARIA 501 52
18 XI B MEILĂ M. MALINA-ELENA 501 54
19 XI B MIHĂILĂ  Ș.
CĂTĂLINA VALENTINA
501 55
20 XI B PAVĂL Ș. MARIA ȘTEFANIA 502 175
21 XI B POPESCU D. TEODOR 501 56
22 XI B RĂDUȚĂ E. ANA-DENISA 501 57
23 XI B STANCIU O. ELENA – SILVIA 501 58
24 XI B STOICA V. ANDA-ELENA 501 59
25 XI B STOICESCU MILENA ANDREEA 506 231
26 XI B TACHE P. MARIA DARIA 501 60
27 XI B TOPALĂ G. MARIA 501 61
28 XI B UNGUREANU C.M. IRINA MARIA 501 62
29 XI B UNTARU V. MARA-IOANA 501 63
30 XI B VIȘA D. OCTAVIA-ANDREEA 501 64
31 XI B VOICU B.L.  ANA MARIA 501 65
32 XI B WEBER T.O.  MARIA ANDA 501 66
Clasa a XI-a C Profil Real Specializarea mate-info Diriginte:
Cazacu George
NR.CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 XI C ANICULOESEI G.M.  PAVEL 501 68
2 XI C ANICULOESEI G.M.  PETRU 501 69
3 XI C ANTICA F. ANDREEA 501 70
4 XI C BUȚUREANU V.F.
MĂDĂLINA
501 72
5 XI C CĂLIN G. ALEX CONSTANTIN 502 187
6 XI C CHILEA T. ANDREI TUDOR 501 73
7 XI C CICU I.C. ALEXANDRA-TEODORA 501 75
8 XI C CIMBIR Ș. LUCIANA 501 76
9 XI C GEMĂNAR IOANA 506 232
10 XI C GEORGESCU DIANA MIHAELA 506 233
11 XI C GHINCEA THEODOR 506 234
12 XI C GHIULEA D. ALEXANDRU 501 79
13 XI C HOSU S. ALINA-ELENA 501 80
14 XI C JECU C. VLAD-ANDREI 501 81
15 XI C MANOLE N. MĂDĂLINA IOANA 501 82
16 XI C MARII V.  LIDIA 501 83
17 XI C MIHĂILĂ I. ADELA MARIA 501 84
18 XI C NICOLAESCU M. MIRUNA CRISTIANA 501 85
19 XI C NICULA O. IULIAN ȘTEFAN 501 86
20 XI C OLARU D. MONICA-ANDREEA 501 87
21 XI C PARASCHIV G.S.  MARIA
ALEXANDRA
501 88
22 XI C PĂUNEȚ G. MIHĂIȚĂ-DĂNUȚ-ANTON 501 89
23 XI C POPA-MIHAI C.E. PATRICIA 501 90
24 XI C RADULIAN G. MARCO ANDREI 499 109
25 XI C SPÎNU A. LORENA NAOMI 501 91
26 XI C ȘTEFAN S. IULIA ANDREEA 501 93
27 XI C TAKMAJI N. RAMI ANDREI 506 246
28 XI C TOMESCU C. CHRISTIANA -MARIA 501 94
29 XI C TRIFAN V. MARIA-CRISTINA 501 95
30 XI C UDREA V. RADU MIHAIL 501 96
Clasa a XI-a E  Profil
Real Specializarea mate-info bilingv eng. Diriginte: Chiriță  Mihaela
NR.CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 XI E BĂDULESCU A. MARIA ILINCA 502 127
2 XI E CÎMPEANU C. ALEXANDRA CRISTINA 502 129
3 XI E CUȘU N. RODICA SÂNZIANA 502 130
4 XI E CUZUC G. TEODORA 502 131
5 XI E DE MARTINO B. ROSALIA MARIA 502 132
6 XI E DOICIN C. IOANA CRISTINA 502 133
7 XI E DORAN H. IOANA 502 134
8 XI E IANCU D. IRINA 502 136
9 XI E IANOV-VITANOV B. REBECA-ANA 502 137
10 XI E ILIE A.G. MĂDĂLINA – GABRIELA 502 138
11 XI E IONESCU A. DARIA-ELENA 502 139
12 XI E IONESCU D. IULIA -CRISTINA 502 140
13 XI E MANEA M. DARIA ELENA 502 141
14 XI E MIHĂLCIOIU V. ANDREI CLAUDIU 502 142
15 XI E NEDA A. ADINA 502 143
16 XI E PINCU S.R. MARIA 502 144
17 XI E SILION F.F.  MEDEEA 502 145
18 XI E STOIAN F. TEODORA CRISTINA 502 146
19 XI E ȘIPOTEANU A.A. ALEXANDRA 502 148
20 XI E TALAȘMAN A.E.  SARA 502 149
21 XI E TĂNASE S.S. ALEXANDRA 502 150
22 XI E TUDOR C. ELENA MONICA 502 152
23 XI E TUSAC M.C.  ELODIE CLAUDIA 502 153
Clasa a XI-a G Profil uman Specializarea filologie Diriginte:
Fulaș Silvia
NR.CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 XI G ANGHEL F. ANCA-MARIA 502 184
2 XI G BOJINCĂ C. TEODORA ELENA 502 185
3 XI G CARP V. RADU 502 186
4 XI G DINE G.A. VICENȚIU EDUARD 502 189
5 XI G DOROBANȚU Ș. ALEXANDRA GEORGIANA 502 190
6 XI G DUȚU E. ANDREEA 502 191
7 XI G FOFIRCĂ C. IOANA 502 192
8 XI G GRIGORIU D.O.  BOGDAN
ALEXANDRU
502 193
9 XI G IORGA M. ANDREEA IULIANA 502 194
10 XI G ISIDOR C. ALEXANDRA MARIA 502 195
11 XI G LAMER S.M.  CRISTINA
MONICA
502 196
12 XI G MARIN D. OANA-IZABELA 502 197
13 XI G MĂLCICĂ C. MARIA 502 198
14 XI G MISTODIE F.D.  TEODORA
ELENA
502 199
15 XI G NĂSTASE A. ANDRADA-TEODORA 502 200
16 XI G NICOLAE M. TEODORA 503 201
17 XI G NICULESCU G. MIHAI COSMIN 503 234
18 XI G ONEA F. GINNA -LARISA 503 202
19 XI G PANGHE ELIZA 506 238
20 XI G POPESCU M. A. IOANA SIMINA 506 256
21 XI G PREDA C.L. IOANA-ALEXANDRA 503 204
22 XI G RADU – IONESCU M.I. ȘTEFAN – ADRIAN 503 205
23 XI G RĂSLESCU M. ALEXANDRA 503 206
24 XI G RĂSLESCU M. ANA MARIA 503 207
25 XI G STAN G. ANA MARIA 506 255
26 XI G STĂNICĂ N.C. RADA-MARIA 503 208
27 XI G STUPARU I. ALEXANDRA DIANA 502 147
28 XI G ȘERBAN I. IULIA 503 209
29 XI G TREEROIU A.F.  DIANA
CRISTINA
503 210
30 XI G TRUȚĂ D. BIANCA-VALENTINA 502 151
31 XI G URUCU G. GEORGIANA VICTORIA 503 211
32 XI G VASILE P.D.  IOAN CODRIN 503 212
33 XI G VOICU A. ANDREEA DANIELA 503 213
34 XI G VOICU V. EVA ȘTEFANIA 503 214
Clasa a XI-a D Profil Real Specializarea Științele
naturii Diriginte: Schier Andreea
NR.CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 XI D ADAM M. IOANA 502 97
2 XI D BADEA C. IOANA CRISTINA 502 98
3 XI D BARDAȘ A.F.  NOEMI
ANDREEA
502 99
4 XI D BĂRBULESCU F.D.
MARIA
502 100
5 XI D BOERAȘU I. COSTIN GABRIEL 501 71
6 XI D CAUNIC D. MARIA ROXANA 502 101
7 XI D CERNAT A.B. RALUCA ANDREEA 501 39
8 XI D CIAUȘU I. ANDREEA CRISTIANA 501 74
9 XI D DAN I.I. LUIZA ELVIRA 502 102
10 XI D DINCĂ E.L.  MARIA
GABRIELA
502 103
11 XI D DINCULIȚĂ M. MARIA-CRISTINA 502 104
12 XI D DRAGOMIR D.I. MARIA BIANCA 502 105
13 XI D EPURE D. IRINA-MONA 502 106
14 XI D FIERARU P. SIMONA 502 107
15 XI D FURTUNĂ C. MARIA-LUIZA 502 108
16 XI D GANDĂ M.C.
ȘTEFANIA BEATRICE
502 109
17 XI D GAVRILESCU A. ANA NICOLETA 502 110
18 XI D GEHL W.M. FRANCESCA IOANA 502 164
19 XI D GHEL W.M. LUKE -JOSEPH 502 165
20 XI D GRIGORE G. GABRIELA DANIELA 502 111
21 XI D HĂIDĂUȚU C. MĂLINA-IOANA 502 112
22 XI D IONIȚĂ M. MIHAELA 502 113
23 XI D JURJ-TUDORAN R. MARIA 503 266
24 XI D LUȚAI C.S. ADRIAN COSMIN 501 53
25 XI D MAREȘ B. IOANA SMARANDA 502 114
26 XI D PAPAGHEORGHE F.O. ATENA 502 116
27 XI D PĂTRĂȘCAN R. ILINCA 502 117
28 XI D PETRESCU- SECELEANU V. DARIA 502 118
29 XI D PÎSLAN N. MARIA FABIOLA 502 119
30 XI D PREJMEREANU I. ANA 502 120
31 XI D ROȘULESCU C.R. ROXANA GABRIELA 502 121
32 XI D SAVANIU I.M.  IOANA 502 122
33 XI D SEVCENCO A. ANA MARIA 502 123
34 XI D TRUȘCĂ B. MARTA 502 124
35 XI D TUDOR F. ANDREEA VALENTINA 502 125
36 XI D UNGUREANU M.F. ANDREI FLORIN 502 181
Clasa a XI-a H Profil Real Specializarea mate-info Diriginte:
Apostol Paula
NR.CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE VOLUM NR. MATRICOL
1 XI H ANDREI V.G. CLAUDIA MIHAELA 503 267
2 XI H ARTEM N. ALEXANDRA 503 217
3 XI H BOLOGA V. ANDREEA-IOANA 503 218
4 XI H CĂȚOIU R.A.
ALIN -CRISTIAN
503 219
5 XI H CERCEL F. ANA MARIA 503 220
6 XI H CHELARU S. CRISTIAN 503 221
7 XI H CHIRICĂ ECATERINA 506 239
8 XI H CHIRILĂ D. MARIA 503 222
9 XI H COSTESCU R.A.  SERGIU
GEORGE
503 223
10 XI H DINU V. GEORGIANA LAURA 501 43
11 XI H DUMITRESCU S.M.  SONIA
-ELENA
503 224
12 XI H FLORIȘ  F. S. MIHNEA 503 225
13 XI H GHEORGHE A. RADU 503 226
14 XI H GLIGORE M. ANA MARIA 503 227
15 XI H GLIGORE M. CĂLIN MARIAN 503 228
16 XI H IOANU A.I.  ADRIAN
CRISTIAN
503 229
17 XI H LICURICI P.I.  TEODOR 503 230
18 XI H MIHAIL M. ALEXANDRA-ELENA 503 231
19 XI H MIHĂILESCU G. ANDREI TIBERIU 502 115
20 XI H MORARIU D.P. ALEXANDRA MARIA 503 232
21 XI H MORARIU P. ANDREI VALENTIN 503 233
22 XI H POPESCU N.S.
ALEXANDRA-GEORGIANA
503 235
23 XI H PRIBOI F. ILINCA 503 236
24 XI H STAN M. REBECA-DENISA 503 237
25 XI H ȘINCU A.G. ANDRADA GEORGIANA 503 238
26 XI H TELEHOI F. GEORGE -ANDREI 503 239
27 XI H VINCENE C. ANDREEA-IASMINA 503 240
Clasa a XI-a F Profil Real Specializarea mate-info Diriginte:
Săndoiu Gabriel
NR.CRT. CLASA NUMELE SI
PRENUMELE
VOLUM NR. MATRICOL
1 XI F ADAM G. ELISA-CĂTĂLINA 502 156
2 XI F ALBU M.C.  IOANA ADELA 502 157
3 XI F ARGHIR V. MIHAI ALEXANDRU 506 253
4 XI F BADEA N. IOANA 502 158
5 XI F BĂJENARU V. CĂTĂLIN 502 159
6 XI F BĂLAN M. ANDREI FLORIN 506 254
7 XI F BURTEA D.M.  MARIA 502 160
8 XI F CÂȚAN N. CRISTIAN MIHAI IONUȚ 502 161
9 XI F CIUCUR M. MARIA-DENISA 502 162
10 XI F COJOCARU F.Ș.
ANA-MARIA
502 163
11 XI F GUARNERI A. GIULIA FRANCESCA 502 166
12 XI F IONESCU C.M. VLAD-ALEXANDRU 502 167
13 XI F JIANU D. MARIA 502 168
14 XI F KISS M.V.  ANDREEA 502 169
15 XI F MIHAILOV E. DOINA 502 170
16 XI F MIRCIU D. ELENA DENISA 502 171
17 XI F MIREA P. MATEI CONSTANTIN 502 172
18 XI F NICULAE C.M.  ȘTEFAN 502 173
19 XI F NICULESCU MIHAIL ȘERBAN 506 235
20 XI F OPROIU N. GABRIEL- NICOLAE 502 174
21 XI F POSEA C. ALEXANDRU 502 176
22 XI F RADU I. ANDREI 502 177
23 XI F STANCIU M. MARIA-ALEXANDRA 502 178
24 XI F STANCU M. MARIA – DIANA 502 179
25 XI F TIMAR D. RALUCA GEORGIANA 502 180
26 XI F TUNARU CLAUDIA AMALIA 506 236
27 XI F VOICU A. ALEX-GEORGIAN 502 182
28 XI F ZAHER NASTA 506 245
29 XI F ZAMFIR C.I.  SERGIU IOAN 502 183
Clasa a XII-a A Profil Real Specializarea mate-info Diriginte:
Beșleagă Camelia
Nr. crt. clasa  Nume si prenumele elevului VOL NR
1 XII A ANTOHI D. RĂZVAN DANIEL 499 143
2 XII A BOROTEA A.R.IRINA DIANA 498 31
3 XII A BUCIU O. CRISTIANA 498 1
4 XII A BURTEA M. ANA 498 2
5 XII A CHADORHANY E. DANIEL 498 3
6 XII A CLINCI M. ANA-MARIA 498 4
7 XII A COJOCARU A. ANTONIA-CELLA 498 5
8 XII A DEGERATU D. ALEXANDRA 498 6
9 XII A DINU G. DIANA-GABRIELA 498 7
10 XII A FILIPAŞ V. IOANA-ALEXANDRA 498 8
11 XII A FILIPESCU V. ŞTEFAN GABRIEL 498 9
12 XII A GHICA C. MARIA 498 11
13 XII A IONIȚĂ V. ALEXANDRU 498 12
14 XII A IONIŢĂ-RADU M. TEODOR-CONSTANTIN 498 13
15 XII A MARIA V. ANDREI-COSMIN 498 14
16 XII A MUŞAT F. TUDOR-ALEXANDRU 498 15
17 XII A NEACŞU M. SOFIA-MARIA 498 16
18 XII A NICULAE R. SILVIA-ANTONIA 498 17
19 XII A PALFI A. IULIU ALEXANDRU 498 18
20 XII A PANĂ J. SÂNZIANA-MĂLINA 498 19
21 XII A PIELEANU M. RALUCA-MARIA 498 20
22 XII A RĂDUCAN B. DARIA IOANA 498 22
23 XII A STERIAN A. MATEI 498 25
24 XII A STOENICĂ M. ADA CRISTINA 499 167
25 XII A STOICA C.M. LUCA ANDREI 500 250
26 XII A ŞTEFAN L. ANDREEA MARIA 498 24
27 XII A TOMA Ș . RADU 498 26
28 XII A VOICU C. NICOLAE-ANDREI 498 27
29 XII A VOICU G. IOANA-MARIA 498 28
Clasa a XII-a B Profil Real Specializarea mate-info Diriginte:
Năstase Constanța
Nr.
crt.
clasa  Nume si
prenumele elevului
VOL NR
1 XII B ALDEA M.E.  ANA
CĂTĂLINA
498 29
2 XII B BÎRSAN L.V. MARIA 498 30
3 XII B CĂLINESCU A. GABRIELA 498 32
4 XII B CHIRIŢĂ C. ANDREI 498 33
5 XII B COSMESCU G. MIRUNA 498 34
6 XII B COVACI  B. ADRIAN CLAUDIU 503 241
7 XII B COZMA S. DRAGOŞ-CONSTANTIN 498 35
8 XII B DIMOFTE R. ANA-MARIA 498 36
9 XII B DRĂGHICI D. ALEXANDRA IOANA 498 37
10 XII B EFTENE T. ANDRA-LUANA 498 38
11 XII B FLOREA M. IOANA CRISTINA 498 39
12 XII B GHETI C. ŞTEFAN-SORIN 498 40
13 XII B GRIGORESCU B. MATEI-DRAGOŞ 498 41
14 XII B JELEBOGLU R.M. MARIA-ALEXANDRA 498 42
15 XII B MANEA F. IOANA 498 43
16 XII B MARE M. ANDREEA-BEATRICE 498 44
17 XII B MAREŞ M.A. MIHAI TEODOR 498 45
18 XII B MĂRGINEANU V. CRISTIAN 498 46
19 XII B NUMAN S. NIMET 503 242
20 XII B PARASCHIV V. ANA-MARIA 498 48
21 XII B PETREA S.V. VLAD ANDREI 500 243
22 XII B POPA D.V. VLAD-ŞTEFAN 498 49
23 XII B POPESCU L.D. GRIGORE 500 245
24 XII B SECUIU C. ANA DENISA 498 51
25 XII B STANCIU O. IOANA 498 52
26 XII B STEGARU I. MIRUNA-ALEXANDRA 498 53
27 XII B ŞTEFANCU C. IOANA-DENISA 498 55
28 XII B TIU F. DIANA-IOANA 498 56
29 XII B UŢĂ S. ATHENA MARIA 498 57
30 XII B ZOICAN D.C.  MIHNEA DANIEL 500 265
Clasa a XII-a C Profil Real Specializarea mate-info
Diriginte:  Taciu-Chițiga  Ecaterina
Nr.
crt.
clasa  Nume si
prenumele elevului
VOL NR
1 XII C AL HARAKE H.A. QUEEN MARIA 498 58
2 XII C APOSTOL E.M. ADRIAN 498 59
3 XII C BONEA B. DELIA 498 60
4 XII C CACALICEANU M. LIVIA-ANDREEA 498 61
5 XII C CAPISIZU S. CRISTINA-NICOLA 498 62
6 XII C CĂTINEAN D. ANA RALUCA 498 63
7 XII C DIACONESCU A. ANDREI ALEXANDRU 498 67
8 XII C DOGARU N. ALEXANDRA ANDREEA 498 68
9 XII C GHIŢĂ G. LUCIAN-ALESSIO 498 69
10 XII C GROSU  L.R. ANA 500 266
11 XII C ION D.C. MONICA-ALEXANDRA 498 71
12 XII C ION F.N.  BIANCA ANDREEA 498 72
13 XII C IORDACHE S.I. IOANA 498 73
14 XII C MĂCĂNEAŢĂ P. ANDREI 498 74
15 XII C MIU G. MIRUNA MARIA 498 75
16 XII C NEDELEA M. SÂNZIANA 498 76
17 XII C NENCIU V.D.
ANDREI-VALENTIN
498 77
18 XII C NIŢU M. CRISTINA MĂDĂLINA 498 78
19 XII C RUSU C. TEODORA IOANA 498 79
20 XII C STANCIU C.L. CĂTĂLINA ANA MARIA 498 80
21 XII C TRANDAFIR R. CĂTĂLIN ALEXANDRU 498 81
22 XII C TUDORACHE G.S. RADU GABRIEL 498 82
23 XII C VASILE E. ANDREI CRISTIAN 498 83
24 XII C VLAD C. ANDREEA IOANA 498 84
25 XII C VLĂDOIU C. ADRIAN 503 244
Clasa a XII-a D Profil Real Specializarea Științele
naturii Diriginte: Grosu Mariana
Nr.
crt.
clasa  Nume si
prenumele elevului
VOL NR
1 XII D ANDREI G. SILVIU 498 85
2 XII D BĂLAN O.L. ALEXANDRA-TEODORA 498 86
3 XII D CATRINA E.L. DIANA-ELENA 498 87
4 XII D CÎRLIG E. DIANA MARIA 498 88
5 XII D CONSTANTINESCU C.G. FLAVIA-ANDREEA 498 89
6 XII D CRISTEA G. INA-IOANA 498 90
7 XII D DINU T. LARISA ADRIANA 498 91
8 XII D DOCAN F.B.  MARIA RUXANDRA 499 176
9 XII D DONCIU B. DRAGOȘ ANDREI 500 232
10 XII D DUŞCĂ E.A. ALEXANDRA 498 92
11 XII D FLOREA B. LAURA IOANA 498 93
12 XII D GANEA T.A.R.  MARIA
ECATERINA
498 94
13 XII D GHEORGHE D.C. IOANA 498 95
14 XII D GHEORGHE G. TEODORA CRISTINA 499 125
15 XII D GHERGHESCU G.T. IOANA 498 96
16 XII D GRIGORAȘ C.J. MELISA IOANA ALINA 498 70
17 XII D IONESCU C. MARIA-ALEXANDRA 498 98
18 XII D ISAC A.L. ALEXANDRA 498 99
19 XII D IVAN L. RUXANDRA 498 100
20 XII D MARINESCU V.O.G.
IOANA-MARIA
498 101
21 XII D MARINESCU V.O.G. MIRCEA ŞTEFAN 499 102
22 XII D MĂRGINEAN F.I. NORA 499 103
23 XII D MĂRGINEANU I. ANDRADA-IRINA 499 104
24 XII D NEAMŢU T.P. COSMINA-PAULA 499 105
25 XII D OROS C. MARIA-CRISTIANA 499 186
26 XII D PĂTRAŞCU P.M. IOANA-ANDREEA 499 106
27 XII D PETRACHE M. DAN MATEI 500 242
28 XII D POPA V. ELENA-ADRIANA 499 107
29 XII D PREDA C. ANAMARIA THEODORA 499 108
30 XII D SĂRARU V. DORIS DANIELA IOANA 499 110
31 XII D SPĂTARU C.M.  ELENA
CAMELIA
499 192
32 XII D ŞTEFAN M. MARIA TEODORA 503 265
33 XII D TOFAN  P. CRISTINA 499 111
34 XII D TRIF E. COSMIN 499 112
35 XII D UNGUREANU M.R.
ANTONIA-MARIA
499 113
Clasa a XII-a E Profil Real Specializarea mate-info bilingv
engleză Diriginte: Stegărescu Alina
Nr. crt. clasa  Nume si prenumele elevului VOL NR
1 XII E ANDREI F. IULIA ALEXANDRA 499 114
2 XII E APOSTOL N. ALEXANDRA SIMONA 499 115
3 XII E BĂLOIU A.V. ANDRA IOANA 499 116
4 XII E BEJAN G. MATEI 506 240
5 XII E BOGDAN A. DENISA-IOANA 499 117
6 XII E BREZAE L.F.  ANA MARIA 499 118
7 XII E BUCUR A.T. IULIA 499 119
8 XII E CARAGEA D.C. DENISA LOREDANA 499 120
9 XII E CHIRNICIUC M.N. ANNA-MARIA 499 121
10 XII E CIOMAG G. ILINCA 499 122
11 XII E DRĂGAN F.C. ANA-MARIA 499 123
12 XII E DUCULECI I. ANA-MARIA 499 124
13 XII E IVAN E.G. MIRUNA MANUELA 499 126
14 XII E MANDREŞ E. ELENA-CRISTIANA 499 127
15 XII E MIHĂILESCU M.V. ALEXANDRA TEODORA 499 129
16 XII E MOCANU C.A. DIANA 499 130
17 XII E PAVEL D.A. SONIA-MARIA 499 131
18 XII E PĂTULEA V. VIRGINIA-ISABELA 499 134
19 XII E PLEŞA C.L. ANDREEA 499 132
20 XII E POPA A.P. MIHAIL 499 133
21 XII E SÂMBETIANU I. EUGENIA 499 135
22 XII E SCHIER M. OLGA MARIA 499 136
23 XII E SOARE M.O. ANDREEA-ELENA 499 137
24 XII E SUSAI M.D. SILVIA CRISTIANA 498 54
25 XII E TUCĂ P. ANA MARIA 499 138
26 XII E VIŞAN G.C.  MARIA
ALEXANDRA
499 139
27 XII E VLAS T.D. IOANA ELENA 499 140
28 XII E VOICAN A. SORANA IULIA 499 141
Clasa a XII-a F Profil Real Specializarea mate-info Diriginte:
Porumbel Andreea
Nr.
crt.
clasa  Nume si
prenumele elevului
VOL NR
1 XII F ANGHEL M. MARIA-ALEXANDRA 499 142
2 XII F BADEA N.O. MIHAIL-CRISTIAN 499 144
3 XII F BĂNICĂ M. LAURA LUCIA 499 146
4 XII F BURUIANĂ N. MONICA-VALENTINA 499 145
5 XII F CĂLVĂRĂŞANU D. ANDREI 503 245
6 XII F COSMA I. DANA 499 147
7 XII F CRÂNGUREANU N. IONUŢ ALEXANDRU 503 246
8 XII F DĂNILĂ B. ANCA-TEODORA 499 149
9 XII F DELEANU G. RADU-ŞTEFAN 499 148
10 XII F EL-SHAIKH Y. LIVIA-SAHAR 499 150
11 XII F FLOREA C.C.  IRINA MARIA 499 151
12 XII F GAVRILĂ I. IRINA 499 152
13 XII F GEORGESCU E. ANDREEA ADELINA 503 247
14 XII F GRIGORAŞ V. ŞTEFANIA 499 153
15 XII F ICHIMESCU C. RALUCA MIHAELA 499 155
16 XII F IONESCU R. RADU 499 156
17 XII F LUNGAN I. ILINCA-SARA 499 157
18 XII F MLEŞNIŢĂ C. COZMIN ALEXANDRU 499 159
19 XII F OCĂNOAIA O. ANDREIA-IRINA 499 160
20 XII F PELTECU N. IOANA 499 162
21 XII F RIZESCU D.G. DAN NICOLAE 498 50
22 XII F SCARLAT G. RĂZVAN-MIHAI 499 164
23 XII F SCĂUNAŞU S. BIANCA ANDREEA FLORINA 499 165
24 XII F STAN M. ALEXANDRA-CLAUDIA 499 166
Clasa a XII-a G Profil uman Specializarea filologie Diriginte:
Dună Monica
Nr.
crt.
clasa  Nume si
prenumele elevului
VOL NR
1 XII G BOȚOCAN D. MATEI DAN 503 253
2 XII G CALMA M.D.  IULIA
ALEXANDRA
499 169
3 XII G CIMPOCA S. GEANINA PETRUŢA 499 170
4 XII G CIOATĂ D. ANDREEA-ELENA 499 171
5 XII G COSTACHE O.V. ANDREEA MIRUNA 499 172
6 XII G COSTESCHI M. MARIA 499 173
7 XII G COVRIG M. GEORGETA IULIANA 503 248
8 XII G CRISCOTA V. ANDREEA MĂDĂLINA 499 174
9 XII G GHEORGHE M. CĂTĂLINA TEODORA 499 177
10 XII G GRECEA G. EMANUEL CRISTIAN 503 234
11 XII G GULAN C.D. IOANA CĂTĂLINA 499 178
12 XII G HAREA I. ANA MARIA 499 179
13 XII G HINESCU M.E.  ALINA-IOANA 499 180
14 XII G IANCU G. VLAD-GEORGE 499 181
15 XII G IONIŢĂ A. IOAN ANTONIO 499 182
16 XII G IORDACHE V.A. DRAGOŞ ALEXANDRU 499 183
17 XII G LIPCANU G. LUCIAN ALEXANDRU 503 249
18 XII G LUPU SMARANDA CRISTINA 506 241
19 XII G MIHALI N. IOANA 499 184
20 XII G MOLDOVAN A.E. TEODORA ALINA 503 250
21 XII G NEGULESCU M.C.  OANA ALINA 499 185
22 XII G PANĂ V.M. NICULAE TUDOR 499 161
23 XII G PETRE L.C. ILINCA 499 187
24 XII G POPA ALEXANDRU B. ANDREAS 498 21
25 XII G POPA F. ADRIAN 499 188
26 XII G POPA I. GABRIELA MIRUNA 503 243
27 XII G PRISĂCARU U.Ş. ADRIAN 499 189
28 XII G RADU P.M.  ALEXANDRA 499 190
29 XII G SCARLAT E. REBECA-ALEXANDRA 499 191
30 XII G STANEIU O. ROXANA MARIA 506 242
31 XII G STOIAN G. ANDA MARIA 499 193
32 XII G ŞTIRBU G.S. ALEXANDRU CRISTIAN 499 194
33 XII G TIGU D.  FRANCISCA 506 243
34 XII G VASILE N.M. ANDREEA ANA MARIA 503 251
35 XII G VIŞAN C. ŞTEFANIA 499 196
36 XII G VOICU M. ANDREEA MARIA 499 195
Clasa a XII-a H Profil Real Specializarea mate-info
Diriginte:  Evi Silviu
Nr.
crt.
clasa  Nume si
prenumele elevului
VOL NR
1 XII H BENEŞ I.O.  OXANA
LISA
499 197
2 XII H BOLD A. NADINA 499 198
3 XII H BRATOSIN R. IOANA 499 199
4 XII H BUTMĂLAI C. MARIA ALEXANDRA 499 200
5 XII H CORICI M. ALEXANRDA 499 201
6 XII H CRUCERU F. JEANINE ANDREEA 500 202
7 XII H CUNEŞTEANU C. ANDREI 500 203
8 XII H DINCĂ M. IOANA DIANA 500 204
9 XII H DIŢU B. RĂZVAN GEORGE 500 205
10 XII H DOGARU L.A.DARIA 503 252
11 XII H DRUGĂ M.B.
MARIA-TEODORA
500 206
12 XII H GĂVENEA G. GHEORGHE-ANDREI 500 209
13 XII H GOGĂNĂU C. ANDREEA-IULIA 500 207
14 XII H GRIGORE L.Ş. ANDREEA-DARIA 500 208
15 XII H IACOB A.V.
MARIA-ALEXANDRA 
500 210
16 XII H JEGA C. ANA 500 211
17 XII H LUNGAN M. TIBERIU 500 212
18 XII H MAZILU E. ANDREEA CLAUDIA 500 237
19 XII H NĂSTASE R.V.  CLAUDIA
TEODORA
500 214
20 XII H NEGREANU P. ALEXANDRA 500 213
21 XII H PETRESCU I.V. ŞTEFANIA 500 215
22 XII H PIŢIGOI M. BEATRICE LILIANA 500 216
23 XII H PODAR O.V.  ANDREI
CĂTĂLIN
500 217
24 XII H POPA G. ALEXANDRA 500 244
25 XII H POPA T. ALEXANDRU 500 218
26 XII H RADU A. MARIA-ALEXANDRA 500 219
27 XII H RADU D.G. ALINA CRISTINA 500 220
28 XII H SIMIONESCU L. LUCIAN 500 221
29 XII H STOICA I. CIPRIAN SAMUEL 500 222
30 XII H VIŞA D. ALEX BOGDAN 500 224
Clasa a XII-a I Profil Real Specializarea mate-info
-intensiv informatică Diriginte: Stoica Nicoleta
Nr.
crt.
clasa  Nume si
prenumele elevului
VOL NR
1 XII I BARDI-PETI G. GRETA 500 225
2 XII I BĂDESCU M. MIHAI 500 226
3 XII I CĂPĂŢÂNĂ N. DELIA-GABRIELA 500 230
4 XII I CHIRICESCU S.D. ILINCA-TEODORA 500 227
5 XII I COMAN N.A. MARIA 500 228
6 XII I CRISTEA V. VALERIU ANDREI 500 229
7 XII I DINESCU D.F. ŞTEFAN CRISTIAN 500 231
8 XII I DUMITRU C. IRINA MARIA 500 233
9 XII I IONESCU E.I. ANDREEA 500 235
10 XII I IORDACHE C. BOGDAN 500 236
11 XII I MOSCU B. MĂDĂLINA 503 268
12 XII I NEDELCU N. ANDREI 500 238
13 XII I NEGULESCU V.F. CRISTINA 500 239
14 XII I NIŢĂ F. VIOLA-CRISTIANA 500 240
15 XII I OPREA A. ANDREEA DANIELA 500 241
16 XII I PĂUN P.I. DRAGOŞ PETRE 503 254
17 XII I POPESCU S. ANA 500 246
18 XII I POPESCU V. VLAD ANDREI 500 247
19 XII I RADU D. RĂZVAN-ŞTEFAN 500 248
20 XII I RĂDULESCU C. PAULA 500 249
21 XII I STOICA G. MIRELA BEATRICE 500 251
22 XII I ŢURCAN O. ANNETTE 500 253
23 XII I VINTILESCU D. ALEXANDRA-CAMELIA 500 252
0
0

Scrie un mesaj