• 021 312 9294
  • secretariat@licsfsava.ro

Efective elevi 2017-2018

Clasa a IX  a  A – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE

 MATEMATICA -INFORMATICA

DIRIGINTE CHIRITA MIHAELA
1Nr. crt. CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1. IX A AGACHE G. ANASTASIA
2. IX A AROŞCULESEI DC. LAURA ALEXANDRA
3. IX A BIZON MM. ANDREEA ŞTEFANIA
4. IX A BIZON MM. AMALIA NICOLETA
5. IX A CAZACU L. ADELINA ANDREEA
6. IX A CĂLIN C. SIMONA GABRIELA
7. IX A CIOFU AI. CEZARA ELENA
8. IX A CIUMARA R. ŞERBAN
9. IX A COSMA F. FLAVIU ALEXANDRU
10. IX A DĂNESCU C. ADELA GABRIELA
11. IX A DUMITRIU G. MARIA ALEXIA
12. IX A GIURCAN D. ALEXANDRA
13. IX A GIUROIU C. ERIKA
14. IX A GRIGORAŞ M. JANNA
15. IX A GRIGORE JD. ANDREI
16. IX A HOPULELE R. ANA
17. IX A MARINOIU V. ANDREI
18. IX A MATEESCU E. GABRIELA MARIA
19. IX A MĂLINESCU BI. TUDOR ŞTEFAN
20. IX A MUȘAT M. IRENE MIHAELA
21. IX A NICORICI HR. LUCA MIRCEA
22. IX A POSTOLE LT. ANCA MIHAELA
23. IX A PREDA AD. ANA
24. IX A RĂDULESCU D. ROBERT
25. IX A RĂGĂLIE  F. ADINA MIHAELA
26. IX A STAN I. ANDREEA CRISTINA
27. IX A STAN Ş. BIANCA MARIA
28. IX A VOICU BL. ANDREI BOGDAN
29. IX A VOICU BL. RADU  MIHAI
 

 

Clasa a IX  a  B – an şcolar 2017 – 2018

FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE SANDOIU GABRIEL
Nr. crt. CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1. IX B ADOMNICĂI A. ALEXANDRA MARIA
2. IX B ALBU C. CRISTIAN VLAD
3. IX B ALEXE A. MIHAELA SIMONA
4. IX B BĂRBULESCU D. DIANA-ALEXANDRA
5. IX B CONSTANTINESCU P. TEODORA
6. IX B DOBRINESCU V. ALEXIA IULIA
7. IX B GĂVĂNESCU CD. ŞTEFANIA TEODORA
8. IX B GEBESCU F. MARA TEODORA
9. IX B GEORGESCU VG. MIHAI ALEXANDRU
10. IX B IONESCU C. VLAD ANDREI
11. IX B IVAN M. DAVID
12. IX B JIMAN IB. MARIA IOANA
13. IX B LAZĂR D. ALEXIA SILVIA
14. IX B LUPU M. ANTONIO ADRIAN
15. IX B MELIHOV FL. EMA
16. IX B MOCANU C. ANA-ILINCA
17. IX B MONCIA M. EMMA MARIA
18. IX B PERIAL GC. RĂZVAN ANDREI
19. IX B POPESCU MA. ŞTEFAN VLADIMIR
20. IX B POPIAN RM. DANIELA ANDREEA
21. IX B SAIDEL T. VICTOR ŞTEFAN
22. IX B SBÂRNEA C. CRISTIAN ŞTEFAN
23. IX B SETO RV. IANIS LUCA
24. IX B SOLOMON A. MARIA ELIZA
25. IX B ŞIPU A. ANDREEA CĂTĂLINA
26. IX B TIANU G. GEORGIANA
27. IX B TRANDAFIR N. MARIA ALEXANDRA
28. IX B VĂCEANU M. BIANCA
Clasa a IX  a C – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE GAVRILA CONSTANTIN
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 IX C ANDREI M. ALEXIA
2 IX C CIACHIR-ARHIRE G. ANA
3 IX C CÎRNEANU BC. ANDREI DAVID
4 IX C CRISTEA A. IANIS CRISTIAN
5 IX C DINCĂ FB. BIANCA ANDREEA
6 IX C DRUGĂ TACHE V. ROBERT
7 IX C DUMITRESCU F. ALEXANDRU GEORGE FLORIAN
8 IX C DUMITRESCU IC. IRINA GABRIELA
9 IX C DUMITRIU C. ELENA ANTONIA
10 IX C DUMITRU D. BOGDAN ALEXANDRU
11 IX C FLOREA C. CLARA-SILVIA
12 IX C GIOGA C. ȘTEFANIA
13 IX C GHINEA E. TUDOR
14 IX C GRUIANU S. DRAGOȘ IOAN
15 IX C JELESCU C. IOANA THEODORA
16 IX C LAZĂR L. REBECA
17 IX C MARIN G. DOINA MARIA
18 IX C MARINESCU M. RĂZVAN ANDREI
19 IX C MITROFAN D. DANIEL JONATHAN
20 IX C MORARU  C. ALEX RĂZVAN
21 IX C MOŞNEAG S. DIANA
22 IX C MURGULEȚ M. MARIA
23 IX C NICULESCU FLG. SOFIA ELENA
24 IX C PACU OC. CARINA MARIA
25 IX C PISAI B. DARIA IOANA
26 IX C SCHMELZ RL. NOEMI NATALIA
27 IX C STROE V. MARIA ALEXANDRA
28 IX C STOIAN G. TEODORA ELENA
29 IX C TRONCIU C. VLAD
Clasa a IX  a D – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
DIRIGINTE GROSU MARIANA
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 IX D ALMĂŞAN B. MARIA ALEXANDRA
2 IX D BADEA IN. ALEXANDRA MARIA
3 IX D BARBU CR. IASMINA
4 IX D BOBOC A. IOAN ȘTEFAN
5 IX D CHIRIAC MS. EVA SABINA
6 IX D CINTEZĂ DA. ALEXANDRA IOANA
7 IX D CIOCÎRLEA V. ANDREEA CRISTINA
8 IX D CIUC MA. MATEI CONSTANTIN
9 IX D DIMA A. FLORIAN ALBERT CIPRIAN
10 IX D DONESCU C. INGRID MĂDĂLINA
11 IX D DUMITRU R. RAISA IOANA
12 IX D GRIGORESCU C. MARIA
13 IX D ICHIM MR. ALINA ALEXANDRA
14 IX D ILINCA FC. ANDREEA
15 IX D IONESCU Ș. BIANCA ȘTEFANIA
16 IX D LĂPUŞOIU LL. MARIA
17 IX D MANCU V. ALEXANDRA MARIANA
18 IX D MEIROȘU P. ANDREEA IOANA
19 IX D MORARU C. RADU CRISTIAN
20 IX D PÎRVU M. DIANA MIHAELA
21 IX D RĂDEANU C. ANDREEA ALEXANDRA
22 IX D RĂDUȚĂ C. AMANDA IOANA
23 IX D STANCIU M. ILEANA
24 IX D TULEA T. ELENA
25 IX D URUCU D. TINA MIHAELA
26 IX D UŢA G. GEORGIANA ILIA
27 IX D VAIPAN SF. IOANA TEODORA
28 IX D VASILICĂ D. DARIA IOANA
29 IX D VOICU D. SARA
30 IX D ZANE C. SORINA ANA MARIA
Clasa a IX  a E – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA BILINGV ENGLEZA
DIRIGINTE VOICULESCU ALINA
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 IX E BĂCIOIU F. EVELYN ANDREEA
2 IX E BUȚAN PA. MARIA GABRIELA
3 IX E CALOTĂ D. ALEXANDRA MARIA
4 IX E CHICOŞ CN. LUCA
5 IX E DINU V. ALEXANDRA CRISTINA
6 IX E DOBRE C. TANIA RUXANDRA
7 IX E DOBRINOIU DD. ADINA NICOLA
8 IX E DOROBANŢU L. CODRUŢA IOANA
9 IX E DRĂGUŞANU R. DIANA CRISTINA
10 IX E GEORGESCU V. RADU DUMITRU
11 IX E GHEORGHE G. MARIA TEODORA
12 IX E GHEORGHIȚĂ S. CAMELIA TEODORA
13 IX E GRIGORESCU M. SARA
14 IX E IONESCU A. DIANA GABRIELA
15 IX E ISPAS S. DARIA
16 IX E ORGHIDAN V. RADU IOAN
17 IX E PLEȘA C. BOGDAN GABRIEL
18 IX E PLEȘEA D. ANDREEA MIHAELA
19 IX E POPESCU A. MIRUNA CRISTIANA
20 IX E RAICU D. MARIA MIRELA
21 IX E RĂDUŞ MG. FLORINA ANA MARIA
22 IX E RÎCU VF. MARIA CRISTIANA
23 IX E STANCIU IM. ALEXANDRA CLAUDIA
24 IX E ŞAGUNA G. MARIA
25 IX E ȚANDĂRĂ AT. ALEXANDRA MARIA
26 IX E VĂDUVA G. GEORGE LEONARD
27 IX E VÎJÎIANU DI. IOANA MARIA
28 IX E VOLENTIR AD. TOMA
Clasa a IX  a F – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE TROIE ADRIAN
  CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 IX F ANDREI CN. MARA CĂTĂLINA
2 IX F APOLZAN O. MIHAI
3 IX F ARON MA. GEORGIANA ALEXANDRA
4 IX F BĂRCOI S. ALEXANDRA VIOLETA
5 IX F BĂLĂNICĂ V. ANDREI
6 IX F CĂLINESCU G. ROBERT ŞTEFAN
7 IX F CIUCAȘU GHC. SERENA MARIA
8 IX F CÎRCU O. GABRIEL
9 IX F COJOACĂ E. MIRUNA MARIA
10 IX F DECIU V. REBECCA GEORGIANA
11 IX F DEMETER I. EVA MARIA
12 IX F DERVIŞ A. DIANA ANDREEA
13 IX F DIMA I. ANDREEA ELENA
14 IX F DUMITREL AB. ALEX
15 IX F NICOLAESCU RF. IOANA MĂLINA
16 IX F SCHIAUA CC. IOANA ANTONIA
17 IX F SAVONEA A. ANA
18 IX F PAVEL G. ISABELLA IOANA
19 IX F GRAMA C. CARINA
20 IX F ISVORANU AM. MARA ANASTASIA
21 IX F MAREŞ E. ANDREI ALEXANDRU
22 IX F MUSTĂŢOIU DG. IOAN SEBASTIAN
23 IX F NICULESCU D. CĂTĂLIN ȘTEFAN
24 IX F PETRE F. MIRUNA ANDREEA
25 IX F POPESCU LD. ILINCA
26 IX F POPESCU AC. MARIA
27 IX F SAVIN V. TIBERIUS FELIX
28 IX F TABACU C. MIHNEA
29 IX F VLAICU R. ANA FRANCESCA
Clasa a IX  a G – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL UMAN SPECIALIZARE FILOLOGIE
DIRIGINTE FULAȘ SILVIA
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 IX G ARBA E. MARIA DARIA
2 IX G BALINT CM. IOANA ROXANA
3 IX G BEJAN D. ALEXIA TEODORA
4 IX G CHICEA RI. NICOLE ALEXANDRA
5 IX G CIUCĂ M. TOADER
6 IX G COJOCARU O. MARIA TEODORA
7 IX G DAVID G. MARIA
8 IX G DOGARU D. DANIELA EMA
9 IX G ILIE Ş. ELENA ANA MARIA
10 IX G ION D. MARIANA ALEXANDRA
11 IX G IVAN C. DARIA IOANA
12 IX G MARINESCU GB. ŞTEFAN GABRIEL
13 IX G MATEI M. ALEXANDRA CRISTINA
14 IX G MAXIM C. DIANA ELENA
15 IX G MINEA I. ALEXANDRA
16 IX G NEDELCU M. OANA MARIA
17 IX G OANCEA OO. BIANCA FLORINA
18 IX G PIPEREA G. ANASTASIA
19 IX G POSEA R. PATRICIA
20 IX G RADU T. MONICA
21 IX G RUSE  I. Diana  Antonia
22 IX G SBÎRNĂ GŞ. VLAD IOAN
23 IX G ŞENDRIUC DȘ. MARIA AGATA
24 IX G TĂNĂSESCU CC. DONA SANDRA
25 IX G TOADER D. ANTONIA
26 IX G VĂRZARU R. BIANCA ANTONIA
27 IX G VULPESCU C. AGNES ELENA
Clasa a IX  a H – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE TALAAT HAMID ANCA
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 IX H ANDREI D. ALIA MARIA
2 IX H BERBEC V. DANIEL BOGDAN
3 IX H CRĂCIUNOIU N. SARA NICOLA
4 IX H CRISTESCU A. ANASTASIA
5 IX H CUCU V. ALEXIA ANA MARIA
6 IX H DRĂGAN O. ANDREEA OTILIA
7 IX H DUMITRU C. MIHAI ŞTEFAN
8 IX H DUMITRU V. DENISA GEORGIANA
9 IX H FLORESCU CA. ALEXANDRA
10 IX H IORDACHE M. MIHAI BOGDAN
11 IX H LIPIANU FL. ANA ANDREEA
12 IX H MĂRCUŞ SC. ALEXANDRU MIHAI
13 IX H MEHMET-CODRICI M. RADU
14 IX H MIHAI CI. ALEXANDRA
15 IX H MIHALACHE RV. SARA MARIA
16 IX H NEAGU I. PAVEL
17 IX H NEAGU I. ŞTEFAN CIPRIAN
18 IX H NICULAE F. KARLA
19 IX H PANDURU G. DENISA ANA MARIA
20 IX H PANDURU G. BEATRICE DANIELA
21 IX H PLETEA A. IOANA
22 IX H POTÂNGĂ LV. ALEXANDRU ALIN
23 IX H STANCIU M. BRĂDUŢ CONSTANTIN
24 IX H STANCIU EA. ANDREEA IOANA
25 IX H STOICA M. ANDRA ILEANA
26 IX H TIU F. ANDREI
27 IX H UMBRĂRESCU ŞS. MARIANA
28 IX H VIŞAN C. ANDREEA
Clasa a X  a  A – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE STEGARESCU ALINA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X A AIONESE S. ȘTEFAN ANTONIO
2 X A ALUPEI I.R. ELENA
3 X A ANDREI A.J. ALEXANDRU VICTOR
4 X A ARAMĂ Ș.S. CĂLIN ȘTEFAN
5 X A BIVOLARU C.E. ANDRA TEODORA
6 X A CĂLIN C.I. DELIA ELENA
7 X A CIUREA C. ADRIAN MIHAI
8 X A CONSTANTIN G. ALEXANDRA MONICA
9 X A CRIȚ A. ANDREEA MARIA
10 X A DEACONU M.A. TUDOR ALEXANDRU
11 X A DIŢĂ C.M.  ALEXA MARIA
12 X A DOBRA I. MARIA ALEXANDRA
13 X A DRAGNE D.C.  VLAD CRISTIAN
14 X A FODOROIU M.R. MARIA CRISTIANA
15 X A GAVREA O.S. NORA ANTONIA
16 X A GRIGORIU R.N. IULIA MIRUNA
17 X A IONESCU A. ANDREI IONUȚ
18 X A JIJIE O.L.  EDWARD JUSTIN
19 X A MIHALACHE N.A.  RAREŞ ANDREI
20 X A MURARIU P.S. DIANA
21 X A NIDELEA M.V. GABRIELA ANDREEA
22 X A OLTEANU G. MATEI
23 X A PALIŢĂ D.O. CARINA MARIA
24 X A ROMAN A. SARA ELENA
25 X A SAVANCEA M.A. RADU MIHAI
26 X A STOICA R. DIANA ALEXA MARIA
27 X A TARARA C. CRISTIAN TUDOR
28 X A TIRIBLECEA A. ILINCA
29 X A TUDOR M. MARIA ALEXANDRA
30 X A ȚIGĂNUȘ T. ALEXANDRU DANIEL
Clasa a X  a  B – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE NASTASE CONSTANTA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X B AGRIGOROAEI C.N. MATEI
2 X B BERCHEȘAN S.S. SEBASTIAN
3 X B BOURCEANU A.C. GHEORGHE CRISTIAN
4 X B BREZOIANU M. ILINCA MARIA
5 X B CHILEA D. CODRIN
6 X B CHIPER C. ALEXANDRA DIANA –
7 X B CHIPER C. IOANA CRISTINA
8 X B CORRADI L.F. SANDRA MARIA
9 X B COVASAN S.D. LUIZA
10 X B CRIŞAN V. IOANA ANTONIA
11 X B DASCĂLU C. ANYA
12 X B DEDU I. DARIA IOANA
13 X B DOBRE G. ANASTASIA MARIA..
14 X B DRAGOMIR F.L. ANDREEA SIMONA
15 X B ILIESCU A. RUXANDRA
16 X B IRINA I.C. ANDREEA
17 X B JIANU D. CĂTĂLIN
18 X B LINȚĂ I.G. ALEXANDRU CRISTIAN
19 X B MIHAI D. ANDREI CRISTIAN
20 X B MURGOCI M.D. VLAD
21 X B OLARU V.V. GABRIELA IRINA
22 X B PETCU D.R. RAREŞ
23 X B PLĂIAŞU D. VLAD GABRIEL
24 X B RĂDOI G. ALINA ANDREEA
25 X B ȚANE C. MARIA CRISTINA
26 X B VLĂSCEANU G.M. LUCA VLAD
27 X B YILMAZ M. ELIF SELMA
28 X B ZAHARIA I. SORIN DUMITRU
29 X B ZAHARIA V. DIANA ALEXANDRA
Clasa a X  a  C – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE TACIU ECATERINA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X C ALEXANDRU G.R. ILONA MARIA
2 X C BACIU Ş. RADU GEORGE
3 X C BĂLAN I. TUDOR CONSTANTIN
4 X C BĂLAȘA C. BIANCA
5 X C BRĂNESCU C. CĂLIN
6 X C CAZACU G.N. IRINA CLAUDIA
7 X C CELMARE E. ANA ELENA
8 X C CODESCU M.M. MARIA ELISABETA
9 X C COJOCARU I. ANA MARIA
10 X C DAVID G. ANTONIE
11 X C DELEANU A.S. MATEI LIVIU
12 X C DINU C.C. MIHAELA IULIA INA
13 X C IACOB A.G. ANDRA FELICIA GABRIELA
14 X C IFTIMESCU G.D. VLAD GABRIEL
15 X C ILIESCU M. ANCA MARIA
16 X C IONESCU G. MIHNEA IOAN
17 X C LAZĂR P. IOANA ANDREEA
18 X C IVAN T. ADELINA ELENA
19 X C MANEA B.M. ALEXIA
20 X C MARINESCU C.A. MARTA ANDREEA
21 X C MUŞAT C.D. MARIA DIANA
22 X C OLTEANU C. OANA MARIA
23 X C PĂUN C.M. DION ADORA MIHAELA
24 X C PENA E. MARIA ANDREEA
25 X C PÎSLARU C. TUDOR CONSTANTIN
26 X C PRIGOREANU D.F. ANDREEA
27 X C TAKMAJI RENE ANTONIO
28 X C TEŞIU T. MARIA SARA
29 X C TRIŢESCU C. MARCU
30 X C VĂRZARU D. DELIA REBECA
 

 

 

 

 

 

 

Clasa a X  a D – an şcolar 2017 – 2018

FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
DIRIGINTE NISTOR GEORGIANA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X D ANDĂR E. MARIA KAROLINA
2 X D ARAMĂ Ș.S. CRISTINA IOANA
3 X D CIOBANU P. MIRUNA THEODORA
4 X D CIPU A.R. BIANCA RALUCA
5 X D DOGARU M.I. OANA IULIA
6 X D ENEA O.M. RAFAELA ELENA
7 X D GEORGESCU M.F. TEODORA MARIA
8 X D GHIȚĂ I. ALEXANDRU CĂTĂLIN
9 X D GRIGORE C.B. ANA MARIA ALEXANDRA
10 X D IORDAN I. OANA MIHAELA
11 X D MOSOIA-PLĂVICIOSU L. CEZAR ALEXANDRU
12 X D MUTU -NECULA D. ANDREEA ELENA
13 X D NEDELCU D.B. ANCA
14 X D NIȘULESCU -ASHRAFZADEH H. ANA MARIA
15 X D OANCEA F. ELENA
16 X D OPREA G.V. ANA MARIA
17 X D PANTAZI G. BEATRICE GABRIELA
18 X D PĂCURAR L. COSMINA GEORGIANA
19 X D POPESCU E. EDWIN ANDREI
20 X D POPOVICI T.B. LAURA
21 X D PRECUPEȚU R.C. ȘTEFANIA
22 X D STAN C.A. MIHAI CRISTIAN
23 X D STAN G. ANA MARIA NICOLETA
24 X D STANCU M.G. ELENA
25 X D STRATAN M.A. ANA ALEXANDRA
26 X D SUCIU C.M. ANA MARIA
27 X D UNAL M. ESRA
28 X D UNGUREANU C.C. ILINCA MARIA
29 X D VIZDEI  C. SMARANDA

 

 

Clasa a X  a  E – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA

BILINGV ENGLEZA

DIRIGINTE POPESCU DIANA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X E ANGHEL D. CATINCA DARIA
2 X E ANTOHI G. RĂZVAN IUSTIN
3 X E BĂRĂSCU G.I. MIHAIL IULIAN
4 X E BECEANU L.R. EVA
5 X E BURADA F.D. ANDREEA DANIELA
6 X E BURTESCU G.D. TEODORA IRINA
7 X E CÎȘU B. IULIA MARIA
8 X E CRISTEA A.D. VLAD ANDREI
9 X E DUMITRESCU E. LAURA ELENA
10 X E FARCA B. IRINA
11 X E GAZI A. RUYA
12 X E GUȚĂ Ș. FRANCESCA
13 X E HUȚULEAC S.M. THEODORA MARIA
14 X E IONESCU D. ANA MARIA
15 X E IONESCU N. EMANUELA CRISTINA
16 X E MACARENCO
17 X E MACOVEI P. YARINA NICOLETA
18 X E MARIN C. DIANA
19 X E MARGINĂ C.A. ILINCA ADINA
20 X E NEAGU A. MATEI
21 X E PAPURĂ A.S. VLAD ANDREI
22 X E PĂTULEA E.I. MARIA ELIZA
23 X E PÎRVAN P.S. ANDRA ALEXIA
24 X E POPESCU I.R. MARIAN RĂZVAN
25 X E POPESCU M. DANIELA
26 X E ȘERBAN-MATEI D. DENISA MARIA
27 X E ȘERBU G. VICTOR
28 X E ȘTEFAN C.G. GEORGE RĂZVAN
29 X E TOCIU M. ANDREI CAMIL
30 X E UJICĂ M. ANDREI SORIN

 

 

 

Clasa a X  a F – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE STOICA NICOLETA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X F ARITON A. IOANA ADRIANA
2 X F BALMOŞ R.C. RĂZVAN IOAN
3 X F BOROȘ D.P. BIANCA ANDREEA
4 X F BUJDEIU I.G. BIANCA TEODORA
5 X F CANURĂ V. GEORGIA
6 X F CINCĂ D.G. IOANA GEORGIANA
7 X F COMĂNESCU S.E. RADU CRISTIAN
8 X F ENACHE S.V. IOAN CĂLIN
9 X F GAVRILESCU R.F. IRINA VICTORIA
10 X F GEORGESCU D.C. ADELA MARIA
11 X F HANGIU C.E. GABRIEL
12 X F IORDACHE M. MARA CORINA GABRIELA
13 X F LUCA S. RAREŞ SORIN
14 X F MANEA D.C. MIHNEA ANDREI
15 X F MARCU G. SARA ELENA
16 X F MATACHE Ş. ALEXANDRU BOGDAN
17 X F MEREZEANU L. ANDREEA ANA-MARIA
18 X F MUNTEANU D. YASMINNA THEODORA
19 X F NIȚU T.P.  MARIA ALEXANDRA
20 X F PETRICĂ C. DIANA
21 X F SCUTĂRAŞU I. CONSTANTIN CEZAR
22 X F ȘERB N.E. RADU
23 X F ŞOLDEA F.D. CRISTIANA ROXANA ŞTEFANIA
24 X F ŞTEFAN B.M. IOANA
25 X F TOMESCU E. RADU CRISTIAN
26 X F VASILIU O.D. SORIN GABRIEL
27 X F ZVARICI G. ARIANA

 

 

 

Clasa a X  a G – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL UMAN SPECIALIZARE FILOLOGIE
DIRIGINTE PORUMBEL ANDREEA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X G BANU P. ANA
2 X G DEACONU A.Ș. RUXANDRA SARAH
3 X G DÎRNEA G. VLAD ȘERBAN
4 X G DUMITRESCU D. SARA
5 X G DUMITRU C. BIANCA ANA MARIA
6 X G GILORTEANU H. IOANA ALEXANDRA
7 X G GRIGOROIU S.F. BEATRICE ELENA
8 X G FERARU C. DIANA ANDREEA
9 X G IANCU G.M. ANTONIO SERGIO
10 X G JÂJÂIE M. ANDA
11 X G MANEA M. CRISTINA FLORENTINA
12 X G MANTA G.I. TEODOR
13 X G MIREA F. ANDREEA CRISTINA
14 X G MOLDOVEANU ALEXANDRA
15 X G OPRESCU R.C. MARIA ECATERINA
16 X G PĂRĂUAN R. MIHNEA ANDREI
17 X G PETCU D.B. IOANA ALEXANDRA
18 X G PÎRVU R. BIANCA MARIA
19 X G RĂDULESCU N. TUDOR ALEXANDRU
20 X G RÂDELESNE M.C. TIMEEA ADRIANA IOANA
21 X G SĂVOIU I. ANCA MARIA
22 X G STANCIU F. EMILIA IOANA
23 X G STOIAN I. ANDREEA
24 X G TĂNASE IOANA TEODORA
25 X G TORSAN T.C. PETRA

 

 

 

Clasa a X  a H – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE EVI SILVIU
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X H CĂZĂNESCU RD. ANA MARIA
2 X H CIOABĂ CD. TIMOTEI
3 X H COBUZ P. GHEORGHE
4 X H CONSTANTINESCU M.V. CEZAR
5 X H CORVIN P.A. ȘTEFANIA
6 X H ENACHE M.G. PETRU PAVEL
7 X H GHERGHEL M. PAUL ALEXANDRU
8 X H ISPĂSESCU M. BOGDAN ANDREI
9 X H IVAN A. ANCA MARIA
10 X H MARINESCU FE. PAUL
11 X H MATEI C. ANDREEA
12 X H NEDELCU S.M. ANA MARIA
13 X H OPRESCU C.S. DENIS ANTONIO
14 X H PÂRVU MD. IULIA GABRIELA
15 X H PETRESCU V. ANA
16 X H POPESCU S. JEAN RADU
17 X H POŞTOACĂ DG. MIHNEA
18 X H SOARE G. SONIA
19 X H SONEA C. IERONIM
20 X H STEGĂRESCU S. NICOLETA
21 X H ŞAGUNA G. ŞTEFAN
22 X H ŞERBĂNESCU CO. BIANCA ELENA
23 X H ŢURU DCR. TEODOR
24 X H VÎLCEA I. IRINA ALEXANDRA
25 X H VLĂDESCU M. SORIN ADRIAN

 

 

 

Clasa a X  a  I – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE STĂNESCU VIORICA
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 X I BATALU ND. DANIEL IOAN
2 X I CÎRSTEA G. TEODORA
3 X I CONSTANTIN G. ALEXANDRU IOAN
4 X I CUCU A. MARIA MĂLINA
5 X I GEONEA I. DARIA MARIA
6 X I GHIBAN C. IOANA
7 X I GRIGORE A.G. MARIA GABRIELA
8 X I GUL A. FARHAD ALI IRINEL
9 X I HUȚAN D.A. DANA MARIA
10 X I ILINCA V. NICOLAE ALEXANDRU
11 X I LINCAN D. ALEXANDRU FLORENTIN
12 X I MĂRĂCINE D. MARIA DENISA
13 X I MIHAI V. MARIA DENISA
14 X I MOLDOVAN E.T. DARIA
15 X I MOLDOVEANU N.R. IOANA
16 X I NEAGU S. ALEXANDRA
17 X I NOVAC I. ŞTEFANIA
18 X I PĂTULEA EDUARD VIRGILIU
19 X I PETCU S. EDUARD
20 X I POPA R. ROXANA
21 X I RADU P. LAURA ANDREEA
22 X I ROȘU C.R. CLAUDIA CEZARA
23 X I SECUIU C. ANDREI RAFAEL
24 X I SPĂTARU S.A. SÂNZIANA ANDREEA
25 X I STAMATI P. PETRU
26 X I SULIMAN D.C. ARIANA CRISTINA
27 X I UNGUREANU C.M. ANA COSMINA

 

 

 

Clasa a XI  a  A – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE ȚENA MARCEL
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI A AXINTE G.G. TUDOR GABRIEL
2 XI A BARBU D. ANDREEA BIANCA
3 XI A BĂLOIU A.V. BIANCA MARIA
4 XI A BĂRBULESCU L.R.DANIEL ALEXANDRU
5 XI A BÎRLEZ V. DIMITRIE
6 XI A BRAUN P.L.  ANA CRISTINA
7 XI A CIURLEA N. ALEXANDRA
8 XI A CÎȘLEANU C. ROXANA MARIA
9 XI A COLAC G.F.  LORENA MARIANA
10 XI A CONSTANTINESCU C.O. CIPRIAN
11 XI A DIA A. VLAD IOSIF
12 XI A DUCARU F.I. TUDOR ANDREI
13 XI A DUMITRESCU S.A. MATEI CRISTIAN
14 XI A FOTA C. MARINA MĂDĂLINA
15 XI A GHEORGHE D.O. ALEXIA BIANCA
16 XI A GHIŢĂ D.T. LIANA INGRID
17 XI A IVANOV G. ANDREI
18 XI A MARIN L.V. ADELINA ADRIANA
19 XI A MARINACHE HC. RUXANDRA
20 XI A NICA G. SEBASTIAN
21 XI A OGLAKCI H. KEZBAN MARA
22 XI A PARASCHIV M.C. MIRUNA ELENA
23 XI A PETRE D. ANDREEA CRISTINA
24 XI A PIELEANU M. MARA GABRIELA
25 XI A POPA G.L. IOAN VICTOR
26 XI A PREDESCU C. ANA MARIA
27 XI A SIMION D. IRINA
28 XI A STAICU C.F.  ASTRID DIANA
29 XI A ŢÂRCĂ S.R.  MIRUNA IOANA
30 XI A VOICU V.I.  ALEXANDRA ANDREEA

 

 

 

Clasa a XI  a  B – an şcolar 2017 – 2018

FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
DIRIGINTE STOICA ANA
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI B APEȚEAN-CARAGEA B.A. IRINA ALEXANDRA Germ
2 XI B ARITON V. CRISTIAN TEODOR
3 XI B AVRAM D. ANDREEA IOANA
4 XI B AVRĂMIŢĂ T. IOANA DENISE lb germ
5 XI B BĂDOI D. ANDRA lb germ
6 XI B BORCEA M. ALEXANDRA MARIA lb germ
7 XI B COMĂNESCU A.M. ALEXANDRA ELENA
8 XI B COMĂNESCU A.M. IRINA MARIA
9 XI B CONONOV A. MARIA ALEXANDRA lb germ
10 XI B COTÎRLAN A. ANCA LUIZA
11 XI B GĂMAN GC. ALEXANDRU NICOLAE
12 XI B IONESCU B.C. MARIA FLAVIA lb germ
13 XI B IONIŢĂ C. ŞTEFAN GABRIEL
14 XI B IONIŢĂ G. MARIA
15 XI B IVAN  C. Ș.TIBERIUS ȘTEFAN lb germ
16 XI B IVĂNESCU L.C. MARIA ANCA lb germ
17 XI B MARICI M. MIHNEA MIHAI
18 XI B MĂGUREANU R.V. IRINA
19 XI B NICULAE F. ANDRADA lb germ
20 XI B OANCEA T. THEODORA FELICIA lb germ
21 XI B OŢELEA A. SABINA
22 XI B PETCU G.R. ANA TEONA lb germ
23 XI B PÎRJOL G. ANA MIHAELA
24 XI B POPESCU R.P. ANA-MARIA
25 XI B RĂDUCAN F. ANDREEA BIANCA lb germ
26 XI B RUSE D.A. ALEXANDRA
27 XI B SCARLAT V.P. TEODORA ALEXANDRA
28 XI B SIMION C. ANDRADA
29 XI B SIMIONAȘ A.D. IRIS CĂTĂLINA lb germ
30 XI B SOREAȚĂ HF. BRIANA MARIA lb germ
31 XI B TATOMIR C.A. INES MARIA lb germ

 

 

Clasa a XI  a  C – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE POP IULIA
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI C ARABADJI  P. ANDRIAN
2 XI C BRATU S. RADU ȘTEFAN
3 XI C BRĂNESCU G.G. ANDREEA BIANCA
4 XI C CĂLIN O.V.  OLIMPIA
5 XI C CĂLIN N.C. ANDREEA
6 XI C CHEŞU C.D. MARIA TEODORA
7 XI C CIOBANU S.C. IOANA RUXANDRA
8 XI C COJOCARU V.D. CLAUDIA IOANA
9 XI C DAVID G. DIMITRIE
10 XI C DOBRESCU A. MĂDĂLINA MARIA
11 XI C DOBRIN V. MARIA CRISTINA
12 XI C FETCU V. RADU ŞTEFAN
13 XI C GHERGHE E. FLORIN EDUARD
14 XI C IAMANDEI M. IOANA THEODORA
15 XI C ILIE P.I. MARA ELENA IX C
16 XI C IONESCU B.A. OANA ALEXANDRA
17 XI C JINESCU G. IOANA VALERIA
18 XI C MANU-MARIN D.M.  MATEI ALEXANDRU
19 XI C NICOLĂESCU E. VLAD IOAN
20 XI C NIŢULESCU I. ELIZA MIHAELA
21 XI C PETRICĂ I. BOGDAN ALEXANDRU
22 XI C POPESCU D. ANTONIA IOANA
23 XI C POPESCU M.C. ARMAND GABRIEL
24 XI C POPESCU V. MARIA DANIELA
25 XI C ROTARIU T. TRAIAN
26 XI C RUS A.I. MATEI CONSTANTIN
27 XI C STEGARU N.D. ANNE MARIE
28 XI C STOIAN C. MARIA BIANCA
29 XI C TOMA B.A. ALEXANDRU EMILIAN
30 XI C TOMA C.M. DELIA MARIAN
31 XI C VITENCU L.G. MĂLINA GABRIELA

 

 

Clasa a XI  a  D – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
DIRIGINTE GROSU IOAN
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI D ANGHEL G.A. ALEXANDRA GABRIELA
2 XI D BACH Q.H. MINH ANH
3 XI D BOGDAN F. ANA MARIA
4 XI D BOGZA C.M. VLAD MIHAI
5 XI D BUDICĂ C. GEORGE RADU
6 XI D BUTEICĂ D. LUIZA PAULA
7 XI D CARANDA B.G. MIRUNA ALINA MARIA
8 XI D CHIVU R.D. MARIA
9 XI D CORBEA I.G. MIHAI
10 XI D COSTEA F. ANDREEA MARIA
11 XI D DEMEȚEANU C. CRISTIANA
12 XI D DRAGU A. MARIA
13 XI D GHERGHE C. COSTIN
14 XI D GOLDSTEIN A.L. MARTHA EDITH
15 XI D GRECU D. NICOLETA ȘTEFANIA
16 XI D ION B.F. ANDREEA CĂTĂLINA
17 XI D IVAŞCU V. ANA ECATERINA
18 XI D MIREA M. DELIA MARIA
19 XI D MIRON A. PAUL ALEXANDRU
20 XI D MOVILEANU A. IOANA
21 XI D PARASCHIV M. MARCO ŞTEFAN
22 XI D RITIVOIU C.ADINA
23 XI D ROȘCA I. CĂTĂLIN
24 XI D TABACU A. TEODORA CRISTINA
25 XI D TĂBĂCARU R. MARIA CĂTĂLINA
26 XI D TĂRĂBĂȘANU MIHĂILĂ IOANA
27 XI D UNGUREANU I.A. REBECA ELENA
28 XI D UNGURU DOBOȘ Ș.L. MARIA
29 XI D VERGA N. CATINCA
30 XI D VLĂDILĂ B.C.ANA
 

 

 

 

 

 

Clasa a XI  a  E – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA BILINGV ENGLEZA
DIRIGINTE SCHIER  ANDREEA
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI E BARĂU IRINA IOANA
2 XI E BĂLĂCEANU N.M. MARIA IOANA
3 XI E BUTA M. MARIA SILVIA
4 XI E BUZEȚELU L.M. VLAD ȘTEFAN
5 XI E CHELARU C. ANA MARIA
6 XI E CINZEACĂ N. ELENA GABRIELA
7 XI E DRAGNE G.M. ANDRA AMALIA
8 XI E DRAGU I.C. ANA MARIA
9 XI E FILIP M. ALEXANDRA MIHAELA
10 XI E FURTUNESCU F. BIANCA
11 XI E GHIŢĂ G.N. RADU ANDREI
12 XI E LUCULESCU I. DARIA MARIA
13 XI E MANEA A. ANDREEA KARLA
14 XI E MICU A. GEORGE ROBERT
15 XI E MOLNAR I.A. VIKTORIA ALEXA
16 XI E NAIE I. MIRUNA LARISA
17 XI E OGLAKCI H. ANDA NILUFER
18 XI E OLTENICEANU C. ANA MARIA
19 XI E PIRIPITSI G. MARIA ALEXANDRA
20 XI E PODANI C. MIHAI SERIOJA
21 XI E PODOSU I.S. ADA MENI
22 XI E POPESCU D.M.  MEDEEA SORANA
23 XI E POPESCU-ŞTEFAN M.L. MIHAELA
24 XI E PRUNOIU C.G. ILINCA
25 XI E SAVU C. MARIA
26 XI E SBARCEA A. IULIA TEODORA
27 XI E ŞERBĂNESCU MD. IOANA RUXANDRA
28 XI E TIMOFTI D. SMARANDA
29 XI E TRIFAN S. ANTONIE LUCA
30 XI E VASILICĂ D. ANCA MIHAELA
31 XI E VINCENE R. EMILIA IOANA

 

 

Clasa a XI  a  F – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE PETRE VIOLETA
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI F ANTOCI V. CAMELIA
2 XI F BĂDESCU G. MĂDĂLINA MIHAELA
3 XI F BEJENARU B. GABRIELA FLORENTINA
4 XI F BOBOC D.M. ALEXANDRA
5 XI F BULAGEA D. MIHAI LUCIAN
6 XI F CHIȚU C.I. MIHAI CRISTIAN
7 XI F CONSTANTINESCU C. MIRUNA MARIA
8 XI F CONSTANTINESCU D. VLAD MIHAI
9 XI F DOGARU D. ANA MARIA
10 XI F DRAGOMIR V. RADU
11 XI F FĂSTICĂ GABRIELA ȘTEFANIA
12 XI F FLOREA N. STELA MARIA
13 XI F FLORESCU D. IULIA
14 XI F GHINEA N. ŞTEFANIA MIHAELA
15 XI F GOGA C. ALBERT
16 XI F HURDUBELEA L. DINU PAUL
17 XI F MANDEA C.E. VLAD
18 XI F MUREȘAN PETRA IOAN
19 XI F NEACŞU SC. RUXANDRA MIRUNA
20 XI F NEAGU D.M. MARIA
21 XI F NIŢĂ M. IULIA
22 XI F NIȚĂ R. IONUȚ
23 XI F OBROCEA ILINCA
24 XI F OROSZ I.A. ISTVAN TUDOR
25 XI F PANAITESCU F. IULIAN
26 XI F SANDU C. EDITH GABRIELA
27 XI F SÎRGHI C. IRINA MARIA
28 XI F STĂNICĂ M. FLORIN ALEXANDRU
29 XI F STOENESCU A.D. ADELA ANA MARIA
30 XI F ȚERBEA  R.I. OVIDIU CRISTIAN
31 XI F VĂRZAN F. LAURENŢIU ADRIAN

 

 

Clasa a XI  a  G – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL UMAN SPECIALIZARE FILOLOGIE
DIRIGINTE LISMAN VICTOR
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI G ARGHIR G. ALEXANDRA
2 XI G BARBU F. GABRIELA LARISA
3 XI G CIUPERCĂ R. BOGDAN
4 XI G CRIVĂȚ M. MARIA IRINA
5 XI G DICU A. ȘTEFANIA
6 XI G DOLHĂSCU D. LOREDANA
7 XI G DRĂGAN C. RADU CRISTIAN
8 XI G GEORGESCU D. RALUCA MARIA
9 XI G GHEORGHE M. RUXANDRA IOANA
10 XI G LAZĂR Ş. ANDREEA
11 XI G LOGHIN L.P IOANA ANDREEA
12 XI G MANEA C. ALEXANDRU
13 XI G MARCIU V.B.I.  TANIA MIHAELA
14 XI G MARIN L. ELENA DANIELA
15 XI G MICU V.B.  ANA SOFIA
16 XI G PĂRCHIŞANU R. ADA GABRIELA
17 XI G PETRE L. ANDREI IONUȚ
18 XI G SABĂU CRISTINA ALEXANDRA
19 XI G SAVU C.E. ANA
20 XI G STANCA D. IULIA MARIA
21 XI G SURUCEANU CATALINA
22 XI G VICOL A. SANDA
23 XI G ZAMĂ A.E.  ANA ILINCA
24 XI G ZĂVOEANU M. MARIA IULIA
 

Clasa a XI  a  H – an şcolar 2017 – 2018

FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE MOISESCU ALINA
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI H APOSTU A. ANA MARIA
2 XI H BAN G. RALUCA ANDREEA
3 XI H BĂDOI D. VLAD
4 XI H BUCURICĂ C. ANA
5 XI H CONSTANTINESCU G. ANDRADA-VIORELA
6 XI H COSTACHE M. IULIA ALEXANDRA
7 XI H CRUCERU R.M. MATEI
8 XI H CRUCERU R.M. ŞERBAN
9 XI H GHENCEA S.V. MARA NATALIA
10 XI H HARLES C.Ş. ŞERBAN MIHAI
11 XI H KALOGERAKOS P. ALEXANDRA DANAY
12 XI H LOLEA G. ELENA TEODORA
13 XI H LUPU L. ANA MARIA
14 XI H MÂRZA D.O.D. ANA CRISTINA
15 XI H NEACȘU N.D.MARA IOANA
16 XI H NEGUŢ V. ANA ADRIANA
17 XI H NIŢĂ D.C. VLAD ANDREI
18 XI H PARASCHIVOIU ILIE V.O.  ALEXANDRA ELIZA
19 XI H POPA I. RALUCA
20 XI H PRUNDEANU N.S. BIANCA
21 XI H RADU G. CRISTINA ANDREEA
22 XI H RIZESCU R. ALEXANDRU
23 XI H SANDU B. DRAGOŞ FLORIAN
24 XI H SOCOL L.O. CĂLIN LUCIAN
25 XI H ŞOVAR I. NICOLAE DAN
26 XI H TRĂISTARU  M. GEORGE ANTONIO
27 XI H ŢUŢU T.C.  ANDREEA
28 XI H VĂCEANU M. ADRIANA
29 XI H VINTILĂ I. ALEXANDRA IOANA
30 XI H VIȘOIU M. ROXANA MIHAELA
Clasa a XI  a  I – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE APOSTOL PAULA
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XI I BÎRSĂNEANU S. ANDREEA RUXANDRA
2 XI I BUCUR PA. ŞTEFAN
3 XI I CALITESCU MIHAI GABRIEL
4 XI I CĂLDĂRUȘE BIANCA ALEXNDRA
5 XI I CIASCAI G.T. MARIA ELENA
6 XI I CIȘMAȘU L. ANDRADA
7 XI I CONSTANTIN R.G.  IULIA GABRIELA
8 XI I COTEŢ F.T.  TUDOR ŞTEFAN
9 XI I DAN M. GABRIELA
10 XI I DUMITRĂȘCUȚĂ C. ALEXANDRA
11 XI I ENE C.C. ALEXANDRU CIPRIAN
12 XI I ENE G. ELENA LARISA
13 XI I FLOREA D.D. DELIA MARIA
14 XI I GANEA M. IULIA TEODORA
15 XI I GHERGHINA F. ROXANA IOANA
16 XI I IVAN F.V. MARA IOANA
17 XI I JERCAN A.A. ANA MARIA ALEXANDRA
18 XI I MITRACHE MATEI NICULAE
19 XI I MOCANU R. SORINA MARIANA
20 XI I NEDELCU F. FLORENTIN
21 XI I NICOLETE S. ŞTEFANIA LILIANA
22 XI I PETRESCU R.M. ALEXANDRA IOANA
23 XI I POPESCU V. IULIA DIANA
24 XI I RADU R.T. CRISTIAN
25 XI I SAVASTRE T. ANDA GABRIELA
26 XI I SIMA S.M. RADU
27 XI I TODERICĂ ST. MIHAI ALEXANDRU
28 XI I ŢUIU T.D. ANDREI
29 XI I UDREA ANDREI ȘTEFAN
30 XI I VOICAN T. MARA IOANA
Clasa a XII  a  A – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE  NAE SOFIA
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII A BERGHEA F. IRINA-MARIA
2 XII A CĂLIN O. ŞTEFAN-NICOLAE
3 XII A CÎRNU V. ANA – MARIA
4 XII A CRUȚ P.S. MARIA-ANDREEA
5 XII A DUMITRESCU D. ANDREEA
6 XII A DUȚĂ V. DIANA ELENA
7 XII A GAIDENIC  O. CRISTIAN
8 XII A GĂVENEA G. MARIA-LAURENŢIA
9 XII A GHIŢESCU M. GABRIELA CĂTĂLINA
10 XII A LEFTER M. MARIA IZABELA
11 XII A MORARU N. ANCA-BOGDANA
12 XII A MULLER N.A.  ALEXANDRA
13 XII A NICULĂIȚĂ R.D. ANA
14 XII A OARZĂ Ș A. ȘTEFAN-LUCIAN
15 XII A PĂDURARIU A. CHRISTIANA REBECCA
16 XII A PERSU C.I. MARIA
17 XII A POPA R.L. FILIP-MAXIMILIAN
18 XII A POPESCU B.V. IRINA – MARIA
19 XII A POPESCU D. MIRUNA EMILIA
20 XII A POPESCU I. MARIA
21 XII A RADU T. MATEI-GABRIEL
22 XII A ROTARU G. ANDRA-MARIA
23 XII A SIBIȘEANU D. OCTAVIA
24 XII A STOIAN A. PETRINA IOANA SMARANDA
25 XII A STRĂIANU V. CRISTINA-ANAMARIA
26 XII A ȘERBAN A. CORINA-ANDREEA
27 XII A TĂNASE A. EUGEN ADRIAN
28 XII A TODEA F. IOANA
29 XII A VIȘAN S. ANTONIA – CONSTANTINA
Clasa a XII  a  B – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE  MATASARIU LILIANA
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII B ARAMĂ C. ALEXANDRA ANA MARIA
2 XII B AVRAM V. MARIA TEODORA
3 XII B BARBU I. D. VICTOR
4 XII B BĂLĂOI A. ANCA-MARIA
5 XII B BIVOLARU C.E.  VICTOR – ALEXANDRU
6 XII B BUCOVEANU M. O. EMIL
7 XII B BUTNARU A. ȘTEFANIA
8 XII B CONSTANTINESCU O. MARA-FIONA
9 XII B CORĂGA S. IRINA
10 XII B DINESCU P.V.  IULIA MARIA
11 XII B DOBRE I. CRISTINA ELENA
12 XII B DOGARU M.O. DAN ŞTEFAN
13 XII B DUMITRESCU L.A.  ADRIAN TUDOR
14 XII B DUMITRESCU M. ANDREI CIPRIAN
15 XII B DUMITRICA S.G. FLAVIA MIHAELA
16 XII B EDU A. IRINA ALEXANDRA
17 XII B FLOROIU L. IUSTIN
18 XII B FLOROIU L. MIRUNA
19 XII B MIHALCEA T.C. ȘTEFAN ANDREI
20 XII B MOLCUŢ F. FLAVIA ELENA
21 XII B OTOPELEANU D. B. RADU – ANDREI
22 XII B POPESCU C.M.  MARA
23 XII B POPESCU M. C. ADAM MIHAI
24 XII B POPESCU-BOBOC E.D. MARIA
25 XII B PRISĂCARIU N. FABIAN
26 XII B RADU F. ANA MARIA
27 XII B SOARE A. OCTAVIAN
28 XII B ȘTEFAN G. ALEXANDRU CONSTANTIN
29 XII B TOMA S.O.  ANA-MARIA
30 XII B VASILESCU F. MIRUNA ISABELA
31 XII B VINTILĂ O.D.G. ȘTEFAN ADRIAN
32 XII B VLAD Ș.C.  MATEI-DAN
Clasa a XII  a  C – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE  JELEV JULIETA
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII  C ALECU C. ANDREEA-GABRIELA
2 XII  C CÎRNEANU I. IOANA-SIMINA
3 XII  C COSTIN M.F.  VLAD – FLORIAN
4 XII  C CRISTEA G. VLAD-ALEXANDRU
5 XII  C DANCIU D.G. BOGDAN-IOAN
6 XII  C DEDU R.I.  RADU
7 XII  C DRIDEANU C. DIANA-CLAUDIA
8 XII  C DUMBRAVĂ R.M. TEODORA
9 XII  C DUMITRU C. ANDREI
10 XII  C GEANTĂ F. LARA-SÎNZIANA
11 XII  C GHEORGHE C.M. ANA SILVIA
12 XII  C IORDACHE F. IULIA CODRINA
13 XII  C ISACHI MĂDĂLINA
14 XII  C MARINACHE M.D. MARIA
15 XII  C MINCĂ C.F. MARIA RUXANDRA
16 XII  C MITROI A.M. SABINA MARIA
17 XII  C NEACŞU D.S. TOMA-ŞTEFAN
18 XII  C NENEA A.Ș. MIHAIL-ELIAN
19 XII  C OSIAC C. SILVIA IOANA
20 XII  C PARASCHIV C. ANDREI ALEXANDRU
21 XII  C PILOIU V.G. ALEXANDRU-GEORGE
22 XII  C POPESCU M. MARIA – ȘTEFANIA
23 XII  C ROCEANU G. IOANA
24 XII  C ROȘU D. PETRU
25 XII  C SAMU D.F.  BOGDAN-ȘTEFAN
26 XII  C STĂNESCU P. G. TEODORA-ELENA
27 XII  C STOICA M. IRINA ELENA
28 XII  C ȘTEFAN M. MIRUNA ALEXANDRA
29 XII  C TICĂ F.B.  RADU-ADRIAN
30 XII  C VULPE D. RĂZVAN DUMITRU
Clasa a XII  a  D – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
DIRIGINTE CAZACU CARMEN
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII D ASANDI R.L. IRINA ASIA
2 XII D BADEA L. ALEXANDRA ELIANA
3 XII D BANU I. IOANA-DANIELA
4 XII D BORANGIC R. THEODORA – NICOLETA – VICTORIA
5 XII D CIUC M.A. IULIA-ELENA
6 XII D CÎRJE P. ELENA CRISTINA
7 XII D CONSTANTIN M.P. CĂTĂLINA IOANA
8 XII D DIACONU L.A. ANIȘOARA FLORENTINA
9 XII D DICU P.C. DIANA GABRIELA
10 XII D DOBROMIR O.A. ALEXANDRU IOAN
11 XII D DRĂGAN E. ANDREEA CLARA
12 XII D DRĂGAN O. ROBERT OVIDIU
13 XII D DUMITRU N.I. SIMINA – MARIA
14 XII D FLOAREA G. LEONARD – GABRIEL
15 XII D FLOAREA M. BIANCA-MARIA
16 XII D GHERGHE C. ELA
17 XII D IOAN G.M. MĂDĂLIN VALENTIN
18 XII D JAFARIAN S.S. ARIAN
19 XII D LAZĂR Ș. LAURA KATALIN
20 XII D MANEA V.D. DANIEL
21 XII D MANU C. ALINA-MONICA
22 XII D MĂNUCU O. GABRIEL OVIDIU
23 XII D MOLDOVEANU C.M.  ALEXANDRA
24 XII D MOȘOIANU S. ȘTEFANIA IULIA
25 XII D MOTRESCU A.V. MARIA
26 XII D MURARU C.F. HORIA ANDREI
27 XII D NICULAE D. ANDREI EUGEN
28 XII D PAIU C.G. OLGUȚA
29 XII D PÎSLAN N. FLORENTINA – CRENGUȚA
30 XII D POPA G.L. ALEXANDRU
31 XII D RAȚĂ D. DIANA-ANDREEA
32 XII D ROȘU N. NICOLETA LAURA
33 XII D SANDU C. ALEXANDRA
34 XII D SIDERMAN D. TUDOR – IOAN
35 XII D STOICA S.G. DIANA-MARIA
36 XII D TUDOR M. IOANA-CRISTINA
Clasa a XII  a E – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA

BILINGV ENGLEZA

DIRIGINTE SERBANESCU DINU
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII  E BĂNICĂ C. COSMIN
2 XII  E BIVOLARU T.M. MĂDĂLINA-CRISTINA
3 XII  E BUJOR L. GEORGE
4 XII  E CHERAN A. DARIA
5 XII  E COBUZ-BĂGNARU M.C. ANDRA MARIA
6 XII  E ENACHE M.G. ȘTEFANIA – FLORENTINA
7 XII  E GAŞPAR C.D. CONSTANTIN-CĂLIN
8 XII  E GRÜNBERG I. EDAR ALBERT
9 XII  E IONESCU E.I. ANA – SUZANA
10 XII  E MALCEV M.F. ROXANA
11 XII  E MARINEAŢĂ D.A. GABRIELA
12 XII  E MARŞEU A.L. ELENA
13 XII  E MIHALCEA G.S. ADRIAN-MIHAI
14 XII  E MOISE B.C.  ALEXANDRA-CĂTĂLINA
15 XII  E MUNTEANU O. IOANA-CRISTINA
16 XII  E NOREȚU C.D. CARMEN THEODORA
17 XII  E OANCEA N.D. MARIA IRINA
18 XII  E ONCIOIU G.C. IOANA
19 XII  E PĂTRU M. MARIN MIHAIL
20 XII  E PÎRCĂLĂBOIU D. LAURA-ANA
21 XII  E PRIPA I. CRISTIAN
22 XII  E RADU C.I. DIANA
23 XII  E RADU-ŞTEFĂNESCU F. RENATTE-DIANA
24 XII  E SÎMPETRU D. N. MĂDĂLINA ANDREEA
25 XII  E STANCIU F. IRINA-FLORIANA
26 XII  E TODERAŞC I. ALEXANDRU-TUDOR
27 XII  E TROFIN C.C. PATRICIA-ELENA
Clasa a XII  a  F – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE RADU ELENA DENIS
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII  F ANDREESCU S.C. ROBERT ALEXANDRU
2 XII  F ANDRONIC C.A. MARTA
3 XII  F ANGHELESCU V.N. ALICE-DAGMAR
4 XII  F ANTON S. MIRCEA PAVEL
5 XII  F BAGRIN  S. IANA
6 XII  F CHIVU G.H. ILEANA ŞTEFANIA
7 XII  F DINESCU D.F. IRINA ELISABETA
8 XII  F DINU E. MIRUNA ANDRA
9 XII  F DOVÎȚĂ G. NICOLETA
10 XII  F DRĂGAN V. ȘTEFAN – DRAGOȘ
11 XII  F FRUJINĂ D. VLAD-ANDREI
12 XII  F GEADĂU G.N. ANDREI
13 XII  F GÎRBESCU V. R. DANIEL-MATEO
14 XII  F GRIGORE S V. IOANA MARIA ALEXANDRA
15 XII  F IONETE G. ANDREI BOGDAN
16 XII  F PETRICICĂ M. MARIAN-LUCIAN
17 XII  F RUICAN I. DIANA-MARIA
18 XII  F SĂNDULESCU D.V.  RĂZVAN- ALEXANDRU
19 XII  F SIMION A. BOGDAN – ALEXANDRU
20 XII  F STANCIU G. ANDREEA-CRISTINA
21 XII  F STOIAN M.V.  AMALIA ALEXANDRA
22 XII  F ȘPAC V. CAMELIA
23 XII  F TOADER N. ANDREEA
24 XII  F TOTÎLCĂ E. F. ANDA CRISTIANA
25 XII  F TRANDAFIR D. ALEXANDRU MIHAI
26 XII  F ZEMBA A. IRINA
Clasa a XII  a G – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL UMAN SPECIALIZARE FILOLOGIE
DIRIGINTE VADUVA CRISTINA
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII  G AL SHABIBI S. ALIA-ANDREEA
2 XII  G BADEA CARMEN DANILA
3 XII  G BĂTRÎNU A.ANDREEA
4 XII  G BURLACU L. AURORA-ŞTEFANIA
5 XII  G CÎRTOG V. MANUELA-CRISTINA
6 XII  G COJOCARIU E.A. MARIA
7 XII  G COJOCARU D. XENIA OANA
8 XII  G CONSTANTIN M. RALUCA MARIA
9 XII  G GEORGESCU E.A. DARIA IOANA
10 XII  G GRIGORE F. ELENA-RUCSANDRA
11 XII  G IONIŢĂ N. GEORGIANA CRISTIANA
12 XII  G IVAN TEODORA IOANA
13 XII  G MONDOC V.I.  IULIA-ELENA
14 XII  G NEDELCU N. MARA
15 XII  G NICULESCU-ȘANDRU C. TEODORA-IOANA
16 XII  G OPREA I. ANA – MARIA – BIANCA
17 XII  G PETCU M. MARIA MAGDALENA
18 XII  G PETRACHE C. CRINA ANASTASIA
19 XII  G PETREA M.G. SARA
20 XII  G STAN I. DIANA ANDREEA
21 XII  G STANCIU C.V. ALEXANDRA ADRIANA
22 XII  G STANCIU M. THEODORA ELENA RUXANDRA
23 XII  G STOIAN I. MIHAI IONUŢ
24 XII  G TĂLPĂȘANU D. ANDREEA MARIA
25 XII  G TOBĂ A.O. YASMINA MARIA
26 XII  G ȚÎRLEA S.C. ANA-MARIA
Clasa a XII  a H – an şcolar 2017 – 2018
FILIERA TEORETICA PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA -INFORMATICA
DIRIGINTE PAVAL CRISTINA
NR.   CRT. CLASA NUMELE SI PRENUMELE
1 XII  H ABDULRAHMAN-TRUȚĂ H. EMANUELA-SAKINA
2 XII  H ALUCHENESEI R. COSMIN FLORIN
3 XII  H BONȚOI M.Ș. ANDRA – IOANA
4 XII  H BOTEANU E. CĂTĂLINA – IOANA
5 XII  H BUMB E.C. ANA-MARIA
6 XII  H BUZATU R. ROXANA
7 XII  H CEAPARU M. ANA MARIA IUSTINA
8 XII  H CORNEA B. TEODORA ELENA
9 XII  H DIACONESCU P. RADU FLORIAN
10 XII  H FLOREA L.M. VICTOR ANDREI
11 XII  H GALIȘ -OLTEANU D.C. DAN ALEXANDRU
12 XII  H GHIȚĂ P.O.  MARIA – TEODORA
13 XII  H ILIE C.C. ELENA ISABELA
14 XII  H JIANU R.M. MARA CĂLINA
15 XII  H LEOVEANU Ş. MARIA-ALEXANDRA
16 XII  H LIPIANU  F.L. FLORIN OVIDIU
17 XII  H LUNGEANU L. RADU – OCTAVIAN
18 XII  H LUPU S. CĂTĂLIN-IONUȚ
19 XII  H MARINEAŢĂ D.A. MIHAELA
20 XII  H MĂRGINEANU V. ADRIAN
21 XII  H NEACȘU I.I. ANGELA MIRUNA
22 XII  H PREDA C.A. MIRUNA GEORGIANA MONICA
23 XII  H PRIESCU I.CĂTĂLINA MIHAELA
24 XII  H SANDU P.A. IULIA MARIA
25 XII  H STOICESCU V.I. MARIA BIANCA
26 XII  H TASOTTI  D. M. RASHA
27 XII  H TOMESCU A. COSMIN ȘTEFAN
28 XII  H ȚÎRDEI M.G. ANA – ELENA
29 XII  H ZIDARU C.C. TEODORA

 

0
0

Scrie un mesaj