• 021 312 9294
  • secretariat@licsfsava.ro

Proba C-Evaluarea competenţelor lingvistice într-o limbă de circulație internațională, din data de 28 iunie 2016 -înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă Repartitia pe sali

BACALAUREAT 2016, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba orală din cadrul Probei C, din data de  28 iunie 2016

Limba engleză

SALA nr. P3

COMISIA 1

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Clasa Limba de circulaţie internaţională susţinută Unitatea şcolară de învăţământ Ora de susţinere a probei
1. ANGHEL M MARIA-ALEXANDRA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”  

09:00 – 10:00

 

2. APOSTOL EM ADRIAN a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
3. BENEŞ IO OXANA-LISA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
4. BURUIANA N MONICA-VALENTINA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
5. CACALICEANU M LIVIA-ANDREEA a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
6. CHADORHANY E DANIEL a XII-a A Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
7. COSMA I DANA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”  

 

 

10:00 – 11:00

8. CRÎNGUREANU N IONUȚ ALEXANDRU a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
9. CRUCERU F JEANINE ANDREEA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
10. DELEANU G RADU-STEFAN a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
11. DIACONESCU A ANDREI-ALEXANDRU a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
12. DINCĂ MF IOANA-DIANA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
13. DOGARU N ALEXANDRA-ANDREEA a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 11:00 – 12:00
14. EL-SHAIKH YM LIVIA-SAHAR a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
15. FLOREA CC IRINA-MARIA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
16. GĂVENEA G GHEORGHE-ANDREI a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
17. GAVRILĂ I IRINA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
18. GEORGESCU E ANDREEA ADELINA FELICIA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
19. GHIȚĂ G LUCIAN-ALESSIO a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 12:00 – 13:00
20. GRIGORAŞ V ŞTEFANIA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
21. ION DC MONICA-ALEXANDRA a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
22. IONESCU R RADU a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
23. JEGA C ANA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
24. LUNGAN I ILINCA-SARA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
25. MARIA VV ANDREI COSMIN a XII-a A Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 13:00 – 14:00
26. MAZILU EG ANDREEA CLAUDIA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
27. MIU G MIRUNA-MARIA a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
28. PETRESCU IV ȘTEFANIA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
29. OCĂNOAIA O ANDREIA-IRINA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
30. PELTECU N IOANA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
31. PIELEANU M RALUCA-MARIA a XII-a A Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 14:00 – 15:00
32. PODAR OV ANDREI-CĂTĂLIN a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
33. POPA G ALEXANDRA a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
34. RIZESCU DG DAN-NICOLAE a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
35. SCARLAT G RĂZVAN-MIHAI a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
36. SCĂUNAȘU S BIANCA-ANDREEA-FLORINA a XII-a F Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
37. SIMIONESCU L LUCIAN a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 15:00 – 16:00
38. STOICA CM LUCA-ANDREI a XII-a A Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
39. STOICA I CIPRIAN SAMUEL a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
40. TOMA Ş RADU a XII-a A Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
41. TRANDAFIR R CĂTĂLIN-ALEXANDRU a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
42. VASILE E ANDREI-CRISTIAN a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
43. VIŞA D ALEX-BOGDAN a XII-a H Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 16:00 – 17:00
44. VLĂDOIU C ADRIAN a XII-a C Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”

PREŞEDINTE,

Prof. Alina Voiculescu

 

 

BACALAUREAT 2016, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba orală din cadrul Probei C, din data de  28 iunie 2016

Limba engleză

SALA nr. P4  COMISIA 2

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Clasa Limba de circulaţie internaţională susţinută Unitatea şcolară de învăţământ Ora de susţinere a probei
1. ALDEA ME ANA-CĂTĂLINA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”  

09:00 – 10:00

 

2. ANDREI G SILVIU a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
3. BĂLAN OL ALEXANDRA-TEODORA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
4. BĂLĂȘOIU-GLAVCE M.V. MATEI   Lb. engleză Liceul Teoretic Național
5. BÎRSAN LV MARIA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
6. COZMA S DRAGOȘ-CONSTANTIN a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
7. DIMOFTE R ANA-MARIA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”  

 

 

10:00 – 11:00

8. DINU T LARISA-ADRIANA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
9. DONCIU B DRAGOŞ ANDREI a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
10. DUȘCĂ EA ALEXANDRA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
11. EFTENE T ANDRA-LUANA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
12. FLOAREA M IOANA-CRISTINA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
13. FLOREA B LAURA-IOANA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 11:00 – 12:00
14. GANEA TAR MARIA ECATERINA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
15. GHEORGHE G TEODORA CRISTINA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
16. GHEȚI C ŞTEFAN-SORIN a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
17. GRIGORAȘ CJ MELISA IOANA ALINA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
18. GRIGORESCU B MATEI-DRAGOŞ a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
19. ISAC AL ALEXANDRA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 12:00 – 13:00
20. IVAN L RUXANDRA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
21. MARE M ANDREEA BEATRICE a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
22. MĂRGINEAN FI NORA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
23. MĂRGINEANU  V CRISTIAN a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
24. MĂRGINEANU I ANDRADA IRINA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
25. NUMAN S NIMET a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 13:00 – 14:00
26. PARASCHIV V ANA-MARIA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
27. POPA DV VLAD-ŞTEFAN a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
28. SĂRARU V DORIS DANIELA IOANA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
29. SCHIER M OLGA-MARIA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
30. SPĂTARU CM ELENA CAMELIA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
31. STANCIU O IOANA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 14:00 – 15:00
32. STEFAN M MARIA-TEODORA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
33. TIU F DIANA-IOANA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
34. UNGUREANU MR ANTONIA MARIA a XII-a D Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
35. UȚĂ S ATHENA-MARIA a XII-a B Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
36. VOICAN A SORANA-IULIA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”

PREŞEDINTE,

Prof. Alina Voiculescu

 

BACALAUREAT 2016, SESIUNEA IUNIE-IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: Colegiul Național “Sfântul Sava”

Proba orală din cadrul Probei C, din data de  28 iunie 2016

Limba engleză

SALA nr. P5  COMISIA 3

Nr. crt. Numele si prenumele

candidatului

Clasa Limba de circulaţie internaţională susţinută Unitatea şcolară de învăţământ Ora de susţinere a probei
1. APOSTOL N ALEXANDRA-SIMONA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”  

09:00 – 10:00

 

2. BĂLOIU AV ANDRA-IOANA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
3. CALMA MD IULIA ALEXANDRA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
4. CĂPĂŢÂNĂ N DELIA GABRIELA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
5. CIMPOCA S GEANINA-PETRUȚA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
6. COMAN NA MARIA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
7. COSTACHE OV ANDREEA-MIRUNA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”  

 

 

10:00 – 11:00

8. COSTESCHI M MARIA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
9. COVRIG M GEORGETA-IULIANA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
10. CRIȘCOTĂ V ANDREEA-MĂDĂLINA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
11. DINESCU DF ŞTEFAN-CRISTIAN a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
12. DRĂGAN FC ANA-MARIA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
13. GHEORGHE M CĂTĂLINA-TEODORA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 11:00 – 12:00
14. GULAN CD IOANA-CĂTĂLINA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
15. HAREA I ANA-MARIA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
16. IONESCU EI ANDREEA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
17. IONIȚĂ A IOAN-ANTONIO a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
18. IORDACHE C BOGDAN a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
19. IVAN E MIRUNA-MANUELA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 12:00 – 13:00
20. MIHĂILESCU MV ALEXANDRA-TEODORA a XII-a E Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
21. MIHALI N IOANA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
22. MOLDOVAN AE TEODORA-ALINA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
23. MOSCU B MĂDĂLINA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
24. NEDELCU N ANDREI a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
25. NEGULESCU MC OANA-ALINA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 13:00 – 14:00
26. NIŢĂ FG VIOLA CRISTIANA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
27. PĂUN PI DRAGOŞ PETRE a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
28. PETRE LC ILINCA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
29. POPA F ADRIAN a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
30. POPA-ALEXANDRU BM ANDREAS a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
31. RĂDULESCU CI PAULA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava” 14:00 – 15:00
32. SCARLAT E REBECA-ALEXANDRA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
33. ȘTIRBU GS ALEXANDRU-CRISTIAN a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
34. STOICA G MIRELA BEATRICE a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
35. ŢIGU D FRANCISCA a XII-a G Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”
36. VINTILESCU D ALEXANDRA-CAMELIA a XII-a I Lb. engleză C.N. „Sfântul Sava”

PREŞEDINTE,

Prof. Alina Voiculescu

 

ÎN ATENŢIA CANDIDAŢILOR
LA PROBELE DE EVALUARE A COMPETENŢELOR LINGVISTICE

27 iunie 2016:

  • Candidaţii vor intra în sălile în care au fost repartizaţi, in intervalul orar 11:00 – 11:30.
  • Proba audio se va desfăşura în intervalul orar 12:00 – 12:20.
  • Proba scrisă se va desfăşura în intervalul orar 13:00 – 15:00, în aceleaşi săli de la proba audio.
  • În intervalul orar 12:20 – 12:45, elevii vor avea o pauză, în timpul căreia nu vor părăsi liceul.
  • Candidaţii vor avea asupra lor actul de identitate (BI./C.I.)
  • Bagajele vor fi depozitate în sala P8.
  • Vă rugăm să verificaţi cu atenţie datele pentru probele scrise ale examenului de bacalaureat 2016 din listele afișate. Orice inadvertenţă o veţi semnala comisiei.

DETALII LEGATE DE SUSṬINEREA PROBELOR ORALE ȊN CADRUL PROBEI C (28 iunie 2016)

  • Candidaţii vor intra în sălile în care au fost repartizaţi conform programării alăturate, începând cu ora 09:00.
  • Candidaţii vor avea asupra lor actul de identitate (BI./CI)
  • Bagajele vor fi depozitate în sala P8 .
  • Candidaţii sunt rugaţi să fie prezenţi cu cel puțin o oră mai devreme decât în programul afişat (exceptând prima grupă, cea de la ora 09:00)

Preşedinte,

Prof. Alina Voiculescu

 

 

0
0

Scrie un mesaj