• 021 312 9294
  • secretariat@licsfsava.ro

Programarile pentru ziua de 15.06.2015 în care se va desfăşura proba D: evaluarea competenţelor digitale

BACALAUREAT 2015,

SESIUNEA iunie-iulie

 

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

 

Unitatea de învăţământ: Colegiul Naţional “Sf. Sava” – 1371

PROBA D, din data de  15 iunie 2015

SALA nr. 102

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

TIP OFFICE

1. ANDREI F. ANA-MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

2. BADEA Ṣ. ANDREEA – DIANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

3. BUCICĂ G. RĂZVAN –  FLORIN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

4. BUCUR-CRISTESCU D.V. VLAD – IONUṬ Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

5. BULAT V. ROBERT – BOGDAN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

6. CHIRIŢĂ M.A. CRISTIAN – MIHAI Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

7. CIUTAC S.M. ANDREEA – IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

8. CRUCERU A. ANDREI – DENNIS Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

9. DEDIU-SANDU D. EUGEN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

10. DONCIAN C. DANIELA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

11. EFRIM M. ELENA – ELISABETA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

12. FĂRCĂȘANU I.R. MIA – YU Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

13. FEROLI G.O. IULIA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

14. GEHL W.M. SAMUEL Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

15. GRECEANU I.M. ANDREI – GABRIEL Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

16. GRIGORE L.C. ANA GABRIELA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

17. MĂCĂU A. IRINA-IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

18. MACEDONSKI O. MONICA – IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

19. MIHAI B. ANDREEA – LAURA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

20. MOLDOVAN E.A.V MARA – ALEXANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

21. MOROṢANU A. CORINA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

22. NANU V. MIRUNA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

23. NEACṢU C. MARIA – ALEXANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

24. NICULESCU F.I. DENISA – FLORENTINA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

25. OPREA G. GEORGE – ALIN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

26. SAVONEA A. ANDREI Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

27. ŞERBAN D.S. COSMIN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

28 VOICU M. DORKA – ANDREEA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

 

SALA nr. 201 

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

TIP OFFICE

1. ADAMESCU F.N. IOANA – STANCA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

2. BUZATU A. DAVID – ADRIAN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

3. CEBAN M. DUMITRU Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

4. CLECIU C.M. IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

5. CONSTANTIN C. MIHAELA DANIELA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

6. CONSTANTIN S. IULIA – ALEXANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

7. DIN C. CONSTANTIN – ANDREI Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

8. DINU C. ANDRA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

9. DOGARU M.L. PAUL – LIVIU Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

10. GAROFIL C. TOMA – CONSTANTIN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

11. GRĂDINARU-FOMETESCU E.S. ANDREEA – MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

12. LEULESCU D.M. IULIA – MARIA – TEODORA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

13. NICULESCU G. COSTIN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

14. NUŢU S. LAURA – LAKMÉ Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

15. PANAIT A. GEANINA – ELENA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

16. PANDELE – BARBU L. DANIEL Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

17. PICĂ V. SILVIA – ANDREEA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

18. POPESCU A. RADU – ADRIAN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

19. SMĂRĂNDOIU C.G. TEODORA – MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

20. SORESCU V. BOGDAN – ANDREI Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

21. STOICA G. ANGI – ANDREEA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

22. STOICAN O.S. IULIA – COSMINA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

23. TODIROAIE M. ANDREEA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

24. ŢUCA F. IRINA – ILEANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

25. VĂRZARU V. ANTONIO – CRISTIAN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

26. VOICA C. ṢTEFANIA – CRISTINA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

27. ZAHARIA R. ANA – MARIA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2013

 

SALA nr. 202

 

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

TIP OFFICE

1. BADEA C. ANA – MARIA – CĂTĂLINA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

2. BOLOGAN G. IGOR Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

3. BRAD M. DIANA – IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

4. BULGARU N. IOAN – NICOLAE Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

5. BURGHEL C. ANA – BIANCA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

6. DEVAN A.D. CRISTIAN – DRAGOŞ Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

7. FICEAC B. THEODOR – VLADIMIR Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

8. FLOREA D. MIRCEA – ANDREI Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

9. GAVRILESCU D. GABRIELA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

10. GHEORGHE G. SORIN – CĂTĂLIN Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

11. NICOLAE B.D. ANDREI – IONUŢ Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

12. POP C. IULIA – TEOFANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

13. PUIU D. IOANA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

14. STAN M. OCTAVIAN – GABRIEL Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

15. UNTARU V. TEODORA – CRISTINA Colegiul Naţional “Sf. Sava”

2007

 

 Accesul candidatilor la sali pentru sustinerea  Probei D in 15.06.2015 din cadrul examenului de bacalaureator este la ora 12.30

PREŞEDINTE,

prof. dr. Elena Crocnan

0
0

Scrie un mesaj