Programul activităților din ”Școala altfel” 13-17.11.2017

            Nr. 2580 din 25.10.2017

PROGRAMUL ACTIVITĂȚILOR ”ȘCOALA ALTFEL”

DIN PERIOADA 13-17.11.2017

Dezbătut și avizat în ședința CP , aprobat în ședința CA din 25.10.2017

DATA CLASA INTERVAL ORAR DIRIGINTE, PROFESORI PARTICIPANŢI PROFESORI COORDONATORI ACTIVITATEA LOC DE DESFĂŞURARE
13.11.2017 IX A 7:00-24:00 CHIRIŢĂ MIHAELA CHIRIŢĂ MIHAELA/MASCAN CRISTINA Excursie Cazanele Dunarii  Cazanele Dunarii
13.11.2017 IX B 10:00-14:00 SANDOIU GABRIEL SANDOIU GABRIEL/SPINEANU SORIN Curs de Parapsihologie si Parafizica/discutii CNSS
13.11.2017 IX C 09:00-14:00 GAVRILA CONSTANTIN IRINA GEORGESCU/GAVRILA CONSTANTIN Vizionare film Breakfast to Tiffany’s; discutii despre film si micro-romanul lui Truman Capote CNSS
13.11.2017 IX D 9:00-13:00 GROSU MARIANA GROSU MARIANA CULTURAL: jurnal de calatorie intr-o tara din Europa:
ARTISTIC: copiii au talent la: teatru
STIINTIFIC: profesor pentru o zi: romana
PERSONALITATI: o personalitate pe zi: muzician
SPORTIV: un dans pe zi
EDUCATIE PENTRU SANATATE SI ECOLOGICA:
primul ajutor in caz de plaga
CNSS
13.11.2017 IX E 10:00-14:00 VOICULESCU ALINA VOICULESCU ALINA/CONSTANTINESCU STEFANIA Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 IX F 10:00-14:00 TROIE ADRIAN TROIE ADRIAN Vizita Romtelecom  Romtelecom
13.11.2017 IX G 10:00-14:00 FULAŞ SILVIA FULAŞ SILVIA/DUNA MONICA/LAZARESCU GHEORGHE Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 IX H 8:00-14:00 TALAAT  HAMID ANCA TALAAT HAMID ANCA Sa ne cunoastem abilitatile :Origami, Pictura, Activitati in echipa CNSS
13.11.2017 X A 09:00-13:00 STEGĂRESCU ALINA STEGĂRESCU ALINA Simpozion Interferente/Pregatire CAE/CPE CNSS
13.11.2017 X B 9:00-13:00 NĂSTASE CONSTANŢA NĂSTASE CONSTANŢA Simpozion Interferente CNSS
13.11.2017 X C 10:00-14:00 TACIU ECATERINA TACIU ECATERINA Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 X D 9:00-15:00 NISTOR ANDREEA NISTOR ANDREEA / GHEORGHE NUTI Concurs de Cultura Generala CNSS
13.11.2017 X E 10:00-15:00 POPESCU DIANA POPESCU DIANA Jurnalist pentru o zi : vizita la Studiourile Kanal D / Lectura la Biblioteca Nationala Kanal D TV / Biblioteca Nationala
13.11.2017 X F 8:30-12:30 STOICA NICOLETA STOICA NICOLETA Vizita la Tribunalul Sector 3 Bucuresti : asistare proces de judecata Tribunalul Sector 3 Bucuresti
13.11.2017 X G 10:00-14:00 PORUMBEL ANDREEA PORUMBEL ANDREEA/DUMITRASCU CARMEN Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 X H 10:00-14:00 EVI SILVIU EVI SILVIU  Plimbare în Parcul Cişmigiu/ vizitarea Bibliotecii Nationale a Romaniei Bibliotecii Nationale a Romaniei
13.11.2017 X I 10:00-14:00 STANESCU VIORICA STANESCU VIORICA/CRISTINA TITA Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 XI A 10:00-14:00 ŢENA MARCEL ŢENA MARCEL/ANDRONACHE MARIEAN Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 XI B 10:00-14:00 STOICA ANA STOICA ANA/CROCNAN ELENA Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 XI C 18:00-22:00 POP IULIA POP IULIA Spectacol Opera Nationala Opera Nationala
13.11.2017 XI D 10:00-14:00 GROSU IOAN GROSU IOAN Vizita la Muzeul de Arta Feudala/discutii  Muzeul de Arta Feudala
13.11.2017 XI E 10:00-14:00 SCHIER ANDREEA SCHIER ANDREEA/PETRE VIOLETA Vizita la Centrul de Cercetare, Formare, Consultanta in microbiologie, Genetica si Biotehnologie (Microgen) Centrul de Cercetare, Formare, Consultanta in microbiologie, Genetica si Biotehnologie (Microgen)
13.11.2017 XI F 10:00-14:00 PETRE VIOLETA PETRE VIOLETA/DUMITRU DENISA Vizita la Centrul de Cercetare, Formare, Consultanta in microbiologie, Genetica si Biotehnologie (Microgen) Centrul de Cercetare, Formare, Consultanta in microbiologie, Genetica si Biotehnologie (Microgen)
13.11.2017 XI G 10:00-14:00 LIŞMAN VICTOR LIŞMAN VICTOR Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 XI H 18:00-22:00 MOISESCU ALINA MOISESCU ALINA Spectacol de teatru TNB
13.11.2017 XI I 9:00 – 12:00 APOSTOL PAULA APOSTOL PAULA Five o’clock CNSS 203
13.11.2017 XII A 10:00-13:00 NAE SOFIA NAE SOFIA Team Building – Starbucks, Tucano Starbucks, Tucano
13.11.2017 XII B 10:00-14:00 MATASARIU LILIANA MATASARIU LILIANA Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 XII C 10:00-14:00 JELEV JULIETA JELEV JULIETA Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 XII D 10:00-16:00 CAZACU CARMEN CAZACU CARMEN Repetitii teatru pt. Festivalul Sorento si Festivalul Eugen Ionescu CNSS P8
13.11.2017 XII E 10:00-14:00 ŞERBĂNESCU DINU ŞERBĂNESCU DINU Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 XII F 10:00-14:00 RADU DENIS RADU DENIS Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 XII G 10:00-14:00 VĂDUVA CRISTINA VĂDUVA CRISTINA Spectacol al Teatrului Nottara Randuieli/discutii CNSS
13.11.2017 XII H 10:00-14:00 PAVĂL CRISTINA PAVĂL CRISTINA Vizita la Muzeul National de Arta Contemporana MNAC
14.11.2017 IX A 0:00-24:00 CHIRIŢĂ MIHAELA CHIRIŢĂ MIHAELA/MASCAN CRISTINA Excursie Cazanele Dunarii  Cazanele Dunarii
14.11.2017 IX B 10:00-14:00 SANDOIU GABRIEL SANDOIU GABRIEL Curs de Parapsihologie si Parafizica/discutii CNSS
14.11.2017 IX C 10:00-14:00 GAVRILA CONSTANTIN GAVRILA CONSTANTIN Vizionare film CINEMATECA/Simulare DELF Cinemateca/CNSS
14.11.2017 IX D 9:00-13:00 GROSU MARIANA GROSU MARIANA CULTURAL: jurnal de calatorie intr-o tara din Asia:
ARTISTIC: copiii au talent la: recitare
STIINTIFIC: profesor pentru o zi: matematica
PERSONALITATI: o personalitate pe zi: scriitor
SPORTIV: un dans pe zi
EDUCATIE PENTRU SANATATE SI ECOLOGICA:
primul ajutor in caz de fractura
CNSS
14.11.2017 IX E 10:00-14:00 VOICULESCU ALINA VOICULESCU ALINA Simpozion Inteferente CNSS
14.11.2017 IX F 09:00-13:00 TROIE ADRIAN TROIE ADRIAN/GEORGESCU IRINA Vizionare film Pulp Fiction;discutii despre film CNSS
14.11.2017 IX G 10:00-14:00 FULAŞ SILVIA FULAŞ SILVIA/DUNA MONICA/LAZARESCU GHEORGHE Intalnire cu Dan Ciachir CNSS
14.11.2017 IX H 18:00-22:00 TALAAT  HAMID ANCA TALAAT  HAMID ANCA Vizionare piesa de teatru TNB
14.11.2017 X A 09:00-13:00 STEGĂRESCU ALINA STEGĂRESCU ALINA Simpozion Interferente/Pregatire CAE/CPE CNSS
14.11.2017 X B 9:00-13:00 NĂSTASE CONSTANŢA NĂSTASE CONSTANŢA Vizita la UPB, Facultatea de Automatica Facultatea de Automatica
14.11.2017 X C 10:00-14:00 TACIU ECATERINA TACIU ECATERINA Intalnire cu Dan Ciachir CNSS
14.11.2017 X D 9:00-15:00 NISTOR ANDREEA NISTOR ANDREEA Vizita la Palatul Parlamentului Palatul Parlamentului
14.11.2017 X E 10:00-16:00 POPESCU DIANA POPESCU DIANA Treasure Hunt Parcul Herastrau
14.11.2017 X F 8:00-14:00 STOICA NICOLETA STOICA NICOLETA Simpozion Interfente CNSS
14.11.2017 X G 10:00-14:00 PORUMBEL ANDREEA PORUMBEL ANDREEA Intalnire cu Dan Ciachir CNSS
14.11.2017 X H 10:00-14:00 EVI SILVIU EVI SILVIU Activitati sportive: baschet, tenis de masa, volei/“Să descoperim Bucureştiul de altădată” – plimbare în Centrul Istoric al Capitalei Centrul Istoric al Capitalei
14.11.2017 X I 14:00-20:00 STANESCU VIORICA STANESCU VIORICA/CRISTINA TITA Orientare in cariera CNSS
14.11.2017 XI A 10:00-14:00 ŢENA MARCEL ŢENA MARCEL Intalnire cu Dan Ciachir CNSS
14.11.2017 XI B 10:00-14:00 STOICA ANA STOICA ANA Intalnire cu Dan Ciachir CNSS
14.11.2017 XI C 10:00-14:00 POP IULIA POP IULIA Pregatire Club Debate CNSS
14.11.2017 XI D 10:00-14:00 GROSU IOAN GROSU IOAN Vizita la UMF Carol Davila UMF
14.11.2017 XI E 10:00-14:00 SCHIER ANDREEA SCHIER ANDREEA/PETRE VIOLETA/IULIANA SHAAJANI Vizita laUSAMV, Facultatea de Biotehnologii si Centrul de cercetare pentru studiul calitatii produselor agroalimentare-HORTINVEST USAMV
14.11.2017 XI F 10:00-14:00 PETRE VIOLETA PETRE VIOLETA/IULIANA SHAAJANI Vizita laUSAMV, Facultatea de Biotehnologii si Centrul de cercetare pentru studiul calitatii produselor agroalimentare-HORTINVEST USAMV
14.11.2017 XI G 19:00-22:00 LIŞMAN VICTOR LIŞMAN VICTOR Spectacol de teatru TNB
14.11.2017 XI H 10:00-14:00 MOISESCU ALINA MOISESCU ALINA Vizita Radio: “Istoria Radiofonica” Radio Romania
14.11.2017 XI I 9:00 – 12:00 APOSTOL PAULA GEORGESCU IRINA Vizionare film Balul pompierilor/dicutii despre film CNSS 203
14.11.2017 XII A 10:00 – 14:00/20:00 NAE SOFIA NAE SOFIA Vizita Palatul Sutu/Debate/Observator  Palatul Sutu/Observator
14.11.2017 XII B 10:00-14:00 MATASARIU LILIANA MATASARIU LILIANA Seminar Stiinta pentru Toti Casa Experimentelor Calea Vitan 242
14.11.2017 XII C 9:00-13:00 JELEV JULIETA JELEV JULIETA Simulare DELF CNSS 112
14.11.2017 XII D 9:00-13:00 CAZACU CARMEN CAZACU CARMEN Simulare DELF CNSS 112
14.11.2017 XII E 10:00-14:00 ŞERBĂNESCU DINU ŞERBĂNESCU DINU/ANDRONACHE MARIEAN Simpozion Interferente CNSS
14.11.2017 XII F 10:00-14:00 RADU DENIS RADU DENIS/CONSTANTINESCU STEFANIA Intalnire cu Dan Ciachir CNSS
14.11.2017 XII G 10:00-14:00 VĂDUVA CRISTINA VĂDUVA CRISTINA Intalnire cu Dan Ciachir CNSS
14.11.2017 XII H 19:00-22:00 PAVĂL CRISTINA PAVĂL CRISTINA Spectacol de teatru TNB
15.11.2017 IX A 0:00-20:00 CHIRIŢĂ MIHAELA CHIRIŢĂ MIHAELA/MASCAN CRISTINA Excursie Cazanele Dunarii  Cazanele Dunarii
15.11.2017 IX B 10:00-14:00 SANDOIU GABRIEL SANDOIU GABRIEL Curs de Parapsihologie si Parafizica/discutii CNSS
15.11.2017 IX C 10:00-14:00 GAVRILA CONSTANTIN GAVRILA CONSTANTIN Casa Experimentelor Casa Experimentelor
15.11.2017 IX D 9:00-13:00 GROSU MARIANA GROSU MARIANA CULTURAL: jurnal de calatorie in Australia
ARTISTIC: copiii au talent la: muzica
STIINTIFIC: profesor pentru o zi: fizica
PERSONALITATI: o personalitate pe zi: pictor
SPORTIV: un dans pe zi
EDUCATIE PENTRU SANATATE SI ECOLOGICA:
primul ajutor in caz de stop cardio respirator
CNSS
15.11.2017 IX E 10:00-14:00 VOICULESCU ALINA VOICULESCU ALINA Vizionare film/discutii CNSS
15.11.2017 IX F 9:00-13:00 TROIE ADRIAN TROIE ADRIAN/ANDRONACHE MARIEAN Vizita DIGI TV DIGI TV
15.11.2017 IX G 10:00-14:00 FULAŞ SILVIA FULAŞ SILVIA Intalnire-spectacol Leon Magdan TNB
15.11.2017 IX H 10:00-14:00 TALAAT TALAAT  HAMID ANCA TALAAT  HAMID ANCA Simpozion Interferente – Activitati de promovare a programarii CNSS
15.11.2017 X A 09:00-13:00 STEGĂRESCU ALINA STEGĂRESCU ALINA Simpozion Interferente/Pregatire CAE/CPE CNSS
15.11.2017 X B 13:00-17:00 NĂSTASE CONSTANŢA NĂSTASE CONSTANŢA Vizita la UMF Carol Davila UMF
15.11.2017 X C 7:00-24:00 TACIU ECATERINA TACIU ECATERINA Excursie tematica la Sibiu Sibiu
15.11.2017 X D 7:00-24:00 NISTOR ANDREEA NISTOR ANDREEA Excursie tematica la Iasi Iasi
15.11.2017 X E 9:00-13:00 POPESCU DIANA POPESCU DIANA Educatie Cinematica si dezbateri pe tema filmului Star Wars /  Activitati sportive CNSS / Parc Cismigiu
15.11.2017 X F 9:00-15:00 STOICA NICOLETA STOICA NICOLETA Orientare in cariera : vizita la Oracle Romania Oracle Romania – sediul Pipera
15.11.2017 X G 10:00-14:00 PORUMBEL ANDREEA PORUMBEL ANDREEA Spectacol de teatru TNB
15.11.2017 X H 10:00-14:00 EVI SILVIU EVI SILVIU Activitate parcul Edenland Parcul Edenland
15.11.2017 X I 10:00-16:00 STANESCU VIORICA STANESCU VIORICA/CRISTINA TITA Simpozion Interferente CNSS
15.11.2017 XI A 10:00-14:00 ŢENA MARCEL ŢENA MARCEL/TRAISTARU CONSTANTIN Intalnire CEO CLUBS CNSS
15.11.2017 XI B 10:00-14:00 STOICA ANA STOICA ANA Intalnire CEO CLUBS CNSS
15.11.2017 XI C 10:00-14:00 POP IULIA POP IULIA Activitate Biblioteca Nationala a Romaniei Biblioteca Nationala a Romaniei
15.11.2017 XI D 10:00-14:00 GROSU IOAN GROSU IOAN Vizita la Muzeul Satului/discutii Muzeul Satului
15.11.2017 XI E 10:00-14:00 SCHIER ANDREEA SCHIER ANDREEA/DUMITRASCU CARMEN Intalnire CEO CLUBS CNSS
15.11.2017 XI F 7:00-22:00 PETRE VIOLETA PETRE VIOLETA Excursie tematica la Sibiu Sibiu
15.11.2017 XI G 10:00-14:00 LIŞMAN VICTOR LIŞMAN VICTOR Vizita la Muzeul National de Arta Contemporana MNAC
15.11.2017 XI H 10:00-14:00 MOISESCU ALINA MOISESCU ALINA Simpozion Interferente CNSS
15.11.2017 XI I 9:00 – 12:00 APOSTOL PAULA APOSTOL PAULA Irish Dance CNSS 203
15.11.2017 XII A 9:00 – 16:00 NAE SOFIA NAE SOFIA Escalada Edenland Park Edenland Park
15.11.2017 XII B 10:00-14:00 MATASARIU LILIANA MATASARIU LILIANA Intalnire CEO CLUBS CNSS
15.11.2017 XII C 10:00-14:00 JELEV JULIETA JELEV JULIETA Simpozion Interferente CNSS
15.11.2017 XII D 10:00-13:00 CAZACU CARMEN CAZACU CARMEN Simpozion Interferente CNSS 112
15.11.2017 XII E 10:00-14:00 ŞERBĂNESCU DINU ŞERBĂNESCU DINU Intalnire CEO CLUBS CNSS
15.11.2017 XII F 10:00-14:00 RADU DENIS RADU DENIS Vanatoare de comori,in orasul Bucuresti Bucuresti
15.11.2017 XII G 10:00-14:00 VĂDUVA CRISTINA VĂDUVA CRISTINA Intalnire CEO CLUBS CNSS
15.11.2017 XII H 7:00-24:00 PAVĂL CRISTINA PAVĂL CRISTINA Excursie tematica la Sibiu Sibiu
16.11.2017 IX A 10:00-14:00 CHIRIŢĂ MIHAELA CHIRIŢĂ MIHAELA Vizita la Muzeul National de Arta Contemporana MNAC
16.11.2017 IX B 10:00-14:00 SANDOIU GABRIEL SANDOIU GABRIEL/SPINEANU SORIN/OTET FLORINA/MASCAN CRISTINA Curs de Parapsihologie si Parafizica/discutii CNSS
16.11.2017 IX C 10:00-14:00 GAVRILA CONSTANTIN GAVRILA CONSTANTIN Vizionare film CINEMATECA/Simulare DELF Cinemateca
16.11.2017 IX D 9:00-13:00 GROSU MARIANA GROSU MARIANA CULTURAL: jurnal de calatorie intr-o tara din America de Nord:
ARTISTIC: copiii au talent la: desen
STIINTIFIC: profesor pentru o zi: chimie
PERSONALITATI: o personalitate pe zi: actor
SPORTIV: un dans pe zi
EDUCATIE PENTRU SANATATE SI ECOLOGICA:
primul ajutor in caz de hemoragie
CNSS
16.11.2017 IX E 10:00-14:00 VOICULESCU ALINA VOICULESCU ALINA Campionat Board Games CNSS
16.11.2017 IX F 10:00-14:00 TROIE ADRIAN TROIE ADRIAN Intalnire ONG Antidrog CNSS
16.11.2017 IX G 11:00-15:00 FULAŞ SILVIA FULAŞ SILVIA Competitia antreprenoriala The Entrepreneurship Day CNSS
16.11.2017 IX H 10.00-15.00 TALAAT  HAMID ANCA TALAAT  HAMID ANCA O zi din activitatea unui programator la IBM – Prezentare IBM IBM
16.11.2017 X A 11:00-15:00 STEGĂRESCU ALINA STEGĂRESCU ALINA Competitia antreprenoriala The Entrepreneurship Day CNSS
16.11.2017 X B 9:00-13:00 NĂSTASE CONSTANŢA NĂSTASE CONSTANŢA Spectacol de teatru Sylvia Teatrul Arte dell ‘ Anima, str.Fainari, nr.17 D
16.11.2017 X C 0:00-20:00 TACIU ECATERINA TACIU ECATERINA Excursie tematica la Sibiu Sibiu
16.11.2017 X D 0:00-24:00 NISTOR ANDREEA NISTOR ANDREEA Excursie tematica la Iasi Iasi
16.11.2017 X E 10:00-14:00 POPESCU DIANA POPESCU DIANA Traieste aventura : vizita la Edenland Park Edenland Park
16.11.2017 X F 9:00-13:00 STOICA NICOLETA STOICA NICOLETA Workshop British Council : examenele Cambridge vs IELTS British Council
16.11.2017 X G 10:00-14:00 PORUMBEL ANDREEA PORUMBEL ANDREEA Caravana SNSPA CNSS
16.11.2017 X H 10:00-12:00/18:00-21:00 EVI SILVIU EVI SILVIU Sănătate prin mişcare” – activităţi sportive şi distractive în Parcul Carol I (badminton, tenis de masă)/  Seară teatrală – Romeo şi Julieta (Opera Română) Parcul Carol I/Opera Română
16.11.2017 X I 10:00-16:00 STANESCU VIORICA STANESCU VIORICA/CRISTINA TITA Cerc de stiinte CNSS
16.11.2017 XI A 10:00-14:00 ŢENA MARCEL ŢENA MARCEL/ANDRONACHE MARIEAN/STAN MONICA Simpozion Interferente CNSS
16.11.2017 XI B 11:00-15:00 STOICA ANA STOICA ANA Competitia antreprenoriala The Entrepreneurship Day CNSS
16.11.2017 XI C 11:00-15:00 POP IULIA POP IULIA Competitia antreprenoriala The Entrepreneurship Day CNSS
16.11.2017 XI D 10:00-14:00 GROSU IOAN GROSU IOAN Vizita la Muzeul De Arta Contemporana MNAC
16.11.2017 XI E 11:00-15:00 SCHIER ANDREEA SCHIER ANDREEA/DUMITRASCU CARMEN Competitia antreprenoriala The Entrepreneurship Day CNSS
16.11.2017 XI F 9:00-16:00 PETRE VIOLETA PETRE VIOLETA Excursie tematica la Sibiu Sibiu
16.11.2017 XI G 10:00-14:00 LIŞMAN VICTOR LIŞMAN VICTOR Caravana SNSPA CNSS
16.11.2017 XI H 10:00-14:00 MOISESCU ALINA MOISESCU ALINA Salvati copiii, prezentare proiect educational CNSS
16.11.2017 XI I 9:00 – 12:00 APOSTOL PAULA APOSTOL PAULA Vizita la UMF Carol Davila UMF
16.11.2017 XII A 10:00-16:00 NAE SOFIA NAE SOFIA Casa Experimentelor – Team Building Casa Experimentelor
16.11.2017 XII B 9:00-16:00 MATASARIU LILIANA MATASARIU LILIANA Timpul Bucurestiului – vizita seminar la doua muzee de arta bucurestene Muzeul Theodor Aman / Muzeul Fr.Storck
16.11.2017 XII C 9:00-14:00 JELEV JULIETA JELEV JULIETA Jocuri in scoala : sah, baschet CNSS
16.11.2017 XII D 10:00-16:00 CAZACU CARMEN CAZACU CARMEN/NITA ILEANA Repetitii teatru pt Festivalul Sorento si Festivalul Eugen Ionescu CNSS P8
16.11.2017 XII E 10:00-14:00 ŞERBĂNESCU DINU ŞERBĂNESCU DINU Vizita Palatul Sutu/Debate/Observator Palatul Sutu
16.11.2017 XII F 10:00-14:00 RADU DENIS RADU DENIS Vizionare film/ Vizita la Gradina Botanica Gradina Botanica
16.11.2017 XII G 10:00-14:00 VĂDUVA CRISTINA VĂDUVA CRISTINA/MOCANU MIHAELA Caravana SNSPA CNSS
16.11.2017 XII H 0:00-24:00 PAVĂL CRISTINA PAVĂL CRISTINA Excursie tematica la Sibiu Sibiu
17.11.2017 IX A 10:00-14:00 CHIRIŢĂ MIHAELA CHIRIŢĂ MIHAELA Casa Experimentelor Casa Experimentelor
17.11.2017 IX B 10:00-14:00 SANDOIU GABRIEL SANDOIU GABRIEL/MASCAN CRISTINA Curs de Parapsihologie si Parafizica/discutii CNSS
17.11.2017 IX C 9:00-14:00 GAVRILA CONSTANTIN GAVRILA CONSTANTIN Activitati sportive/Mini-cinemateca de la scoala CNSS
17.11.2017 IX D 9:00-13:00 GROSU MARIANA GROSU MARIANA CULTURAL: jurnal de calatorie intr-o tara din America de Sud:
ARTISTIC: copiii au talent la: fotografiat
STIINTIFIC: profesor pentru o zi: biologie
PERSONALITATI: o personalitate pe zi: presedinte
SPORTIV: un dans pe zi
EDUCATIE PENTRU SANATATE SI ECOLOGICA:
primul ajutor in caz de arsuri, degeraturi
CNSS
17.11.2017 IX E 10:00-14:00 VOICULESCU ALINA VOICULESCU ALINA Campionat Board Games CNSS
17.11.2017 IX F 11:00-15:00 TROIE ADRIAN TROIE ADRIAN Spectacol de Teatru – Lectia, de Eugen Ionescu/discutii CNSS
17.11.2017 IX G 11:00-15:00 FULAŞ SILVIA FULAŞ SILVIA Spectacol de Teatru – Lectia, de Eugen Ionescu/discutii CNSS
17.11.2017 IX H 8:00-14:00 TALAAT HAMID ANCA TALAAT HAMID ANCA/DUMITRU DENISA Vizita la Muzeul Grigore Antipa Muzeul Grigore Antipa
17.11.2017 X A 18:00-22:00 STEGĂRESCU ALINA STEGĂRESCU ALINA Spectacol teatru TNB
17.11.2017 X B 7:30-22.:00 NĂSTASE CONSTANŢA NĂSTASE CONSTANŢA Excursie tematica Brasov Brasov
17.11.2017 X C 10:00-14:00 TACIU ECATERINA TACIU ECATERINA Vizita la Gradina Botanica Gradina Botanica
17.11.2017 X D 0:00-20:00 NISTOR ANDREEA NISTOR ANDREEA Excursie tematica la Iasi Iasi
17.11.2017 X E 9:00-13:00 POPESCU DIANA POPESCU DIANA Numele meu, un brand? – convorbiri pe baza imaginii de sine / Vizita fabrica Coca Cola CNSS / Fabrica Coca Cola
17.11.2017 X F 9:00-12:00 / 19:00 – 22:00 STOICA NICOLETA STOICA NICOLETA Plimbare Parc Herastrau / Spectacol de teatru Idolul si Ion Anapoda Parc Herastrau / TNB
17.11.2017 X G 10:00-14:00 PORUMBEL ANDREEA PORUMBEL ANDREEA Vizionare film AFI Cotroceni
17.11.2017 X H 10:00-14:00 EVI SILVIU EVI SILVIU Plimbare în Parcul Herăstrău/Activitati sportive: baschet, tenis de masa.  Parcul Herăstrău
17.11.2017 X I 10:00-16:00 STANESCU VIORICA STANESCU VIORICA/CRISTINA TITA Vizita Universitatea Bucuresti Universitatea Bucuresti
17.11.2017 XI A 11:00-15:00 ŢENA MARCEL ŢENA MARCEL Spectacol de Teatru – Lectia, de Eugen Ionescu/discutii CNSS
17.11.2017 XI B 10:00-14:00 STOICA ANA STOICA ANA Vizita la Gradina Botanica Gradina Botanica
17.11.2017 XI C 18:00-22:00 POP IULIA POP IULIA Spectacol de Teatru TNB
17.11.2017 XI D 10:00-14:00 GROSU IOAN GROSU IOAN Vizita prin Bucurestiul Istoric Bucuresti
17.11.2017 XI E 10:00-14:00 SCHIER ANDREEA SCHIER ANDREEA Vizita la Gradina Botanica Gradina Botanica
17.11.2017 XI F 0:00-20:00 PETRE VIOLETA PETRE VIOLETA/TITA CRISTINA Excursie tematica la Sibiu Sibiu
17.11.2017 XI G 11:00-15:00 LIŞMAN VICTOR LIŞMAN VICTOR Spectacol de Teatru – Lectia, de Eugen Ionescu/discutii CNSS
17.11.2017 XI H 10:00-14:00 MOISESCU ALINA MOISESCU ALINA Prezentare Universitatea Americana din Germania CNSS
17.11.2017 XI I 9:00 – 12:00 APOSTOL PAULA APOSTOL PAULA Vizionare film CNSS 203
17.11.2017 XII A 10:00-12:00/21:00 NAE SOFIA NAE SOFIA Plimbare – Poze/Karaoke – Laser Tag Laser Tag
17.11.2017 XII B 18:00-22:00 MATASARIU LILIANA MATASARIU LILIANA Concert simfonic Ateneul Roman
17.11.2017 XII C 9:00-14:00 JELEV JULIETA JELEV JULIETA Jocuri in scoala : sah, baschet CNSS
17.11.2017 XII D 10:00-16:00 CAZACU CARMEN CAZACU CARMEN/NITA ILEANA Repetitii teatru pt. Festivalul Sorento si Festivalul Eugen Ionescu CNSS P8
17.11.2017 XII E 18:00-22:00 ŞERBĂNESCU DINU ŞERBĂNESCU DINU Spectacol teatru TNB
17.11.2017 XII F 10:00-14:00 RADU DENIS RADU DENIS Vizita la Muzeul National Cotroceni/ Arhivele Nationale  Muzeul National Cotroceni
17.11.2017 XII G 9:00-14:00 VĂDUVA CRISTINA VĂDUVA CRISTINA/MOCANU MIHAELA Vizita la Muzeul Theodor Aman Muzeul Theodor Aman
17.11.2017 XII H 0:00-20:00 PAVĂL CRISTINA PAVĂL CRISTINA Excursie tematica la Sibiu Sibiu

Consilier  educativ: prof. Fulaș Silvia

0
0

Scrie un mesaj