Repartizare sali joi 22.03.2018

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P3

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 ALECU C. ANDREEA-GABRIELA 12C
2 ALUCHENESEI R. COSMIN-FLORIN 12H
3 ANDRONIC C.A. MARTA 12F
4 ANGHELESCU V.N. ALICE-DAGMAR 12F
5 ANTON S. MIRCEA-PAVEL 12F
6 BAGRIN S. IANA 12F
7 BĂNICĂ C. COSMIN 12E
8 BANU I. IOANA-DANIELA 12D
9 BARBU I.D. VICTOR 12B
10 BERGHEA F. IRINA-MARIA 12A
11 BIVOLARU C.E. VICTOR-ALEXANDRU 12B
12 BIVOLARU T.M. MĂDĂLINA-CRISTINA 12E
13 BOTEANU E. CĂTĂLINA-IOANA 12H
14 BUCOVEANU M.O. EMIL 12B
15 CĂLIN O. ŞTEFAN-NICOLAE 12A
16 CEAPARU M. ANA-MARIA IUSTINA 12H
17 CHIVU G.H. ILEANA-ŞTEFANIA 12F
18 ENACHE M.G. ŞTEFANIA-FLORENTINA 12E
19 GAIDENIC O. CRISTIAN 12A
20 POPESCU M. MARIA-ŞTEFANIA 12C
21 RADU C.I. DIANA 12E
22 IONIŢĂ N. GEORGIANA-CRISTIANA 12G
23 OPREA I. ANA-MARIA-BIANCA 12G
24 PETREA M.G. SARA 12G
25 BĂTRÎNU A. ANDREEA 12G
26 ŢÎRLEA S.C. ANA-MARIA 12G
27 AL-SHABIBI  S. ALIA-ANDREEA 12G
28 BADEA CARMEN-DANIELA 12G
29 BURLACU L. AURORA-ŞTEFANIA 12G
30 IVAN O. TEODORA-IOANA 12G
31 NICULESCU-ŞANDRU C. TEODORA-IOANA 12G
32 PETCU M. MARIA-MAGDALENA 12G
33 STAN I. DIANA-ANDREEA 12G

 

Data: 22.03.2018                                                                          PREŞEDINTE COMISIE,

                                                                                                            Crocnan Elena

 

 

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P4

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 CÎRNEANU I. IOANA-SIMINA 12C
2 CIUC M.A. IULIA-ELENA 12D
3 COBUZ-BĂGNARU M.C. ANDRA-MARIA 12E
4 CONSTANTIN  M.P. CĂTĂLINA-IOANA 12D
5 CORĂGA S. IRINA 12B
6 COSTIN M.F. VLAD-FLORIAN 12C
7 CRISTEA G. VLAD-ALEXANDRU 12C
8 DEDU R.I. RADU 12C
9 DINESCU P.V. IULIA-MARIA 12B
10 DINU E. MIRUNA-ANDRA 12F
11 DRĂGAN E. ANDREEA-CLARA 12D
12 DRĂGAN V. ŞTEFAN-DRAGOŞ 12F
13 DUMBRAVĂ R.M. TEODORA 12C
14 DUMITRESCU D. ANDREEA 12A
15 DUMITRESCU L.A. ADRIAN-TUDOR 12B
16 DUMITRESCU M. ANDREI-CIPRIAN 12B
17 DUMITRICĂ Ş.G. FLAVIA-MIHAELA 12B
18 ABDULRAHMAN-TRUŢĂ H. EMANUELA-SAKINA 12H
19 ASANDI R.L. IRINA-ASIA 12D
20 AVRAM V. MARIA-TEODORA 12B
21 BADEA L. ALEXANDRA-ELIANA 12D
22 BĂLĂOI A. ANCA-MARIA 12B
23 BORANGIC R. THEODORA-NICOLETA 12D
24 BUMB E.C. ANA-MARIA 12H
25 CÎRJE P. ELENA-CRISTINA 12D
26 CONSTANTINESCU O. MARA-FIONA 12B
27 CORNEA B. TEODORA-ELENA 12H
28 DANCIU D.G. BOGDAN-IOAN 12C
29 DICU P.C. DIANA-GABRIELA 12D
30 DOBROMIR O.A. ALEXANDRU-IOAN 12D
31 DOVIŢĂ G. NICOLETA 12F
32 DRĂGAN O. ROBERT-OVIDIU 12D
33 DRIDEANU C. DANA-CLAUDIA 12C
34 DUMITRU N.I. SIMINA-MARIA 12D

Data: 22.03.2018                                                                          PREŞEDINTE COMISIE,

                                                                                                             Crocnan Elena

 

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P5

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 DUMITRU C. ANDREI 12C
2 FLOREA L.M. VICTOR-ANDREI 12H
3 GAŞPAR C.D. CONSTANTIN-CĂLIN 12E
4 GĂVENEA G. MARIA-LAURENŢIA 12A
5 GEADĂU G.N. ANDREI 12F
6 GHIŢĂ  P.O. MARIA-TEODORA 12H
7 GHIŢESCU M. GABRIELA-CĂTĂLINA 12A
8 GÎRBESCU V.R. DANIEL-MATEO 12F
9 GRIGORE S.V. IOANA-MARIA-ALEXANDRA 12F
10 GRUNBERG I. EDAR-ALBERT 12E
11 ILIE C.C. ELENA-ISABELA 12H
12 IONESCU E.I. ANA-SUZANA 12E
13 IORDACHE F. IULIA-CODRINA 12C
14 LEOVEANU Ş. MARIA-ALEXANDRA 12H
15 LUPU S. CĂTĂLIN-IONUŢ 12H
16 MALCEV M.F. ROXANA 12E
17 MĂRGINEANU V. ADRIAN 12H
18 DUŢĂ V. DIANA-ELENA 12A
19 EDU A. IRINA-ALEXANDRA 12B
20 FLOAREA G. LEONARD-GABRIEL 12D
21 FLOAREA M. BIANCA-MARIA 12D
22 FLOROIU L. IUSTIN 12B
23 GEANTĂ F. LARA-SÎNZIANA 12C
24 GHERGHE C. ELA 12D
25 IOAN G.M. MĂDĂLIN-VALENTIN 12D
26 JAFARIAN S.S. ARIAN 12D
27 JIANU R.M. MARA-CĂLINA 12H
28 LAZĂR Ş. LAURA-KATALIN 12D
29 MANEA V.D. DANIEL 12D
30 MANU C. ALINA-MONICA 12D
31 MĂNUCU O. GABRIEL-OVIDIU 12D
32 MARINEAŢĂ D.A. MIHAELA 12H
33 MIHALCEA T.C. ŞTEFAN-ANDREI 12B
34 MINCĂ C.F. MARIA-RUXANDRA 12C

Data: 22.03.2018                                                                          PREŞEDINTE COMISIE,

                                                                                                             Crocnan Elena

 

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P6

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 MARINACHE M.D. MARIA 12C
2 MARINEAŢĂ D.A. GABRIELA 12E
3 MIHALCEA G.S. ADRIAN-MIHAI 12E
4 MITROI A.M. SABINA-MARIA 12C
5 MORARU N. ANCA-BOGDANA 12A
6 NEACŞU D.S. TOMA-ŞTEFAN 12C
7 NEACŞU I.O. ANGELA-MIRUNA 12H
8 NENEA A.Ş. MIHAI-ELIAN 12C
9 NOREŢU C.D. CARMEN-THEODORA 12E
10 OANCEA N.D. MARIA-IRINA 12E
11 OARZĂ Ş.A. ŞTEFAN-LUCIAN 12A
12 ONCIOIU G.C. IOANA 12E
13 OTOPELEANU D.B. RADU-ANDREI 12B
14 PĂDURARIU A. CHRISTIANA-REBECCA 12A
15 PARASCHIV  C.C. ANDREI-ALEXANDRU 12C
16 PĂTRU M.MARIN MIHAIL 12E
17 PERSU C.I. MARIA 12A
18 MOISE B.C. ALEXANDRA-CĂTĂLINA 12E
19 MOLCUŢ F. FLAVIA-ELENA 12B
20 MOLDOVEANU C.M. ALEXANDRA 12D
21 MOŞOIANU S. ŞTEFANIA-IULIA 12D
22 MOTRESCU A.V. MARIA 12D
23 NICULAE D. ANDREI-EUGEN 12D
24 OSIAC C. SILVIA-IOANA 12C
25 PAIU C.G. OLGUŢA 12D
26 POPA R.L. FILIP-MAXIMILIAN 12A
27 POPESCU C.M. MARA 12B
28 POPESCU M.C. ADAM-MIHAI 12B
29 PREDA C.A. MIRUNA-GEORGIANA-MONICA 12H
30 PRISĂCARIU N. FABIAN 12B
31 RADU-ŞTEFĂNESCU F. RENATTE-DIANA 12E
32 RAŢĂ D. DIANA-ANDREEA 12D
33 SAMU D.F. BOGDAN-ŞTEFAN 12C
34 SANDU P.A. IULIA-MARIA 12H

Data: 22.03.2018                                                                          PREŞEDINTE COMISIE,

                                                                                                             Crocnan Elena

 

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P7

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 PETRICICĂ M. MARIAN-LUCIAN 12F
2 PÎRCĂLĂBOIU D. LAURA-ANA 12E
3 PÎSLAN N. FLORENTINA-CRENGUŢA 12D
4 POPESCU D. MIRUNA-EMILIA 12A
5 POPESCU-BOBOC E.D. MARIA 12B
6 RADU F. ANA -MARIA 12B
7 ROŞU D. PETRU 12C
8 ROŞU N. NICOLETA-LAURA 12D
9 SANDU C. ALEXANDRA 12D
10 SIMION A. BOGDAN-ALEXANDRU 12F
11 SOARE A. OCTAVIAN 12B
12 ŞPAC V. CAMELIA 12F
13 STANCIU F. IRINA-FLORIANA 12E
14 STANCIU G. ANDREEA-CRISTINA 12F
15 STĂNESCU P.G. TEODORA-ELENA 12C
16 STOIAN A. PETRINA-IOANA-SMARANDA 12A
17 STOICESCU V.I. MARIA-BIANCA 12H
18 SIBIŞEANU D.I. OCTAVIA 12A
19 SIDERMAN D. TUDOR-IOAN 12D
20 ŞTEFAN G. ALEXANDRU-CONSTANTIN 12B
21 ŞTEFAN M. MIRUNA-ALEXANDRA 12C
22 STOIAN M.V. AMALIA-ALEXANDRA 12F
23 STOICA S.G. DIANA-MARIA 12D
24 TĂNASE A. EUGEN-ADRIAN 12A
25 TASOTTI D.M. RASHA 12H
26 ŢÎRDEI M.G. ANA-ELENA 12H
27 TOADER N. ANDREEA 12F
28 TOMA S.O. ANA-MARIA 12B
29 TRANDAFIR D. ALEXANDRU-MIHAI 12F
30 TUDOR M. IOANA-CRISTINA 12D
31 VASILESCU F.L. MIRUNA-ISABELA 12B
32 VINTILĂ D.G. ŞTEFAN-ADRIAN 12B
33 VIŞAN S. ANTONIA-CONSTANTINA 12A
34 ZEMBA A. IRINA 12F

Data: 22.03.2018                                                                          PREŞEDINTE COMISIE,

                                                                                                             Crocnan Elena

 

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P8

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 STRĂIANU V. CRISTINA-ANAMARIA 12A
2 VULPE D.D. RĂZVAN-DUMITRU 12C
3 ZIDARU C.C. TEODORA 12H
4 CÎRTOG V. MANUELA-CRISTINA 12G
5 COJOCARU D. XENIA-OANA 12G
6 COJOCARU E.A. MARIA 12G
7 CONSTANTIN M. RALUCA-MARIA 12G
8 GEORGESCU E.A. DARIA-IOANA 12G
9 GRIGORE F. ELENA-RUCSANDRA 12G
10 MONDOC V.I. IULIA-ELENA 12G
11 NEDELCU N. MARA 12G
12 PETRACHE C. CRINA-ANASTASIA 12G
13 STANCIU C.V. ALEXANDRA-ADRIANA 12G
14 STANCIU M. THEODORA-ELENA-ALEXANDRA 12G
15 STOIAN I. MIHAI-IONUŢ 12G
16 TĂLPĂŞANU D. ANDREEA-MARIA 12G
17 TOBĂ A.O. YASMINA-MARIA 12G
18 ANDREESCU S.C. ROBERT-ALEXANDRU 12F
19 BUJOR L. GEORGE 12E
20 BUTNARU A. ŞTEFANIA 12B
21 BUZATU R. ROXANA 12H
22 CÎRNU V. ANA-MARIA 12A
23 CRUŢ P.S. MARIA-ANDREEA 12A
24 DIACONESCU P.A. RADU-FLORIAN 12H
25 DINESCU D.F. IRINA-ELISABETA 12F
26 DOBRE I. CRISTINA-ELENA 12B
27 DOGARU M.O. DAN-ŞTEFAN 12B
28 FLOROIU L. MIRUNA 12B
29 FRUJINĂ D. VLAD-ANDREI 12F
30 GHEORGHE C.M. ANA-SILVIA 12C
31 IONETE G. ANDREI-BOGDAN 12F
32 LEFTER M. MARIA-IZABELA 12A
33 LIPIANU F.L. FLORIN-OVIDIU 12H
34 LUNGEANU L. RADU-OCTAVIAN 12H

Data: 22.03.2018                                                                          PREŞEDINTE COMISIE,

                                                                                                             Crocnan Elena

 

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P9

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 BONŢOI M.Ş. ANDRA-IOANA 12H
2 CHERAN A. DARIA 12E
3 DIACONU L.A. ANIŞOARA-FLORENTINA 12D
4 GALIŞ-OLTEANU D.C. DAN-ALEXANDRU 12H
5 ISACHI MĂDĂLINA 12C
6 MULLER N.A. ALEXANDRA 12A
7 POPA G.L. ALEXANDRU 12D
8 POPESCU B.V. IRINA-MARIA 12A
9 ROTARU G. ANDRA-MARIA 12A
10 ŞERBAN A. CORINA-ANDREEA 12A
11 STOICA M. IRINA-ELENA 12C
12 TROFIN C.C. PATRICIA-ELENA 12E
13 ARAMĂ C. ALEXANDRA ANA – MARIA 12B
14 POPESCU I. MARIA 12A
15 TODERAŞC I. ALEXANDRU-TUDOR 12E
16 MARŞEU A.L. ELENA 12E
17 MUNTEANU O. IOANA-CRISTINA 12E
18 NICULĂIŢĂ R.D. ANA 12A
19 PILOIU V.G. ALEXANDRU-GEORGE 12C
20 PRIESCU I. CĂTĂLINA-MIHAELA 12H
21 PRIPA I. CRISTIAN 12E
22 RADU T. MATEI-GABRIEL 12A
23 ROCEANU G. IOANA 12C
24 RUICAN I. DIANA-MARIA 12F
25 SĂNDULESCU D.V. RĂZVAN-ALEXANDRU 12F
26 SÎMPETRU D.N. MĂDĂLINA-ANDREEA 12E
27 TICA F.B. RADU-ADRIAN 12C
28 TODEA F. IOANA 12A
29 TOMESCU A. COSMIN- ŞTEFAN 12H
30 TOTILCĂ E. ANDA-CRISTIANA 12F
31 VLAD Ş.C. MATEI-DAN 12B

Data: 22.03.2018                                                                          PREŞEDINTE COMISIE,

                                                                                                             Crocnan Elena

 

0
0

Scrie un mesaj