Repartizarea candidaţilor la proba scrisă de verificare a cunoştinţelor de limba engleză pentru admiterea în anul şcolar 2014-2015, în clasa a IX-a cu program bilingv

Colegiul Naţional “Sf. Sava”                                                                                 Sala P4

 

Repartizarea candidaţilor la proba scrisă de verificare a cunoştinţelor de limba engleză pentru admiterea în anul şcolar 2014-2015, în clasa a IX-a cu program bilingv

Nr. Crt.

Nume

Iniţiala tatălui

Prenume

Ṣcoala de provenienţă

ACATRINEI C.S. IOANA-RUXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.197
ALEXANDRU A. CĂTĂLIN-ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ,,TUDOR VIANU”
AMBROZIE I. ANDREI COLEGIUL ROMANO CATOLIC ,,SFÂNTUL IOSIF”
ANDRAŞ D. MARIA-IRINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
ANDREICA C.V. RADU-ADRIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,MIHAI VITEAZUL”- ALEXANDRIA
APETREI G.V. ADINA-MARIA COLEGIUL GERMAN GOETHE
ARAMĂ G. MARIA-ANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.96
ASANDI R.L. IRINA-ASIA COMPLEXUL EDUCAŢIONAL LAUDER REUT
AVARVAREI L.I. TUDOR-MIHAI ȘCOALA GIMNAZILA ,,I.G.DUCA”
  1. 10.
BAHNĂ A ANA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.51
  1. 11.
BARBU V. MIRUNA-ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL ,,MIHAI EMINESCU”
  1. 12.
BĂLAN G. ROXANA-MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.280
  1. 13.
BERGHEA F. IRINA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 14.
BIVOLARU C.E. VICTOR-ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 15.
BIVOLARU T.M. MĂDĂLINA-CRISTINA COLEGIUL NATIONAL ,,GHEORGHE LAZĂR”
  1. 16.
BUDUROI E.M. GEORGETA-IVONA-CĂTĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 17.
BULATĂ A.L. ANDREI-DAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 18.
BUMB E.C. ANA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 19.
BUNEA V.I. ANDREI-ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ,,ION BARBU”
  1. 20.
BURLACU L. AURORA-ŞTEFANIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 21.
BUTNARU A. ŞTEFANIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 22.
BUŢU A. ALEXANDRA-ELENA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,CONSTANTIN BRÂNCUŞI”
  1. 23.
CARAULAŞU I. MARIA-GABRIELA COLEGIUL NATIONAL ,,MIHAI EMINESCU”
  1. 24.
CĂLIN O. ŞTEFAN NICOLAE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 25.
CEAPARU M. ANA-MARIA-IUSTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 26.
CHIRICĂ D.G. FILIP-ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI

 

Preşedinte,

Prof. Elena Crocnan
Colegiul Naţional “Sf. Sava”                                                                                 Sala P6

Repartizarea candidaţilor la proba scrisă de verificare a cunoştinţelor de limba engleză pentru admiterea în anul şcolar 2014-2015, în clasa a IX-a cu program bilingv

Nr. Crt.

Nume

Iniţiala tatălui

Prenume

Ṣcoala de provenienţă

CÎRSTEA E. CRISTINA-ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
CODREANU D.F. ARMAND-MIHAI LICEUL TEORETIC ,,ION BARBU”
COJOCARU D. XENIA-OANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.81
COMAN I.M. ANA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
CONSTANTINESCU B.A. LIVIA-ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
COSTIN M.F. VLAD-FLORIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,NICOLAE LABIŞ”
CRĂCIUNESCU S. MARIA-IULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
DANCIU D.G. BOGDAN-IOAN ȘCOALA GIMNAZILA ,,I.G.DUCA”
DĂSCĂLESCU S. ANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 10.
DEFTU I. RUXANDRA-ANDREEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,CONSTANTIN BRÂNCUŞI”
  1. 11.
DOBRANICI M. SABIN-MARIAN LICEUL TEORETIC ,,ŞTEFAN ODOBLEJA”
  1. 12.
DOBROTĂ C.M. ILEANA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 13.
DRAGOMIR D.E. ANTONIA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 14.
DRUGĂ F. SERGIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.80
  1. 15.
DUMBRAVĂ R.M. TEODORA LICEUL TEORETIC ,,ION BARBU”
  1. 16.
DUMITRESCU C.A. MĂDĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 17.
DUMITRESCU E.M. MATEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,VASILE ALECSANDRI”
  1. 18.
DUMITRICĂ Ş.G. FLAVIA-MIHAELA COLEGIUL NATIONAL ,,GHEORGHE LAZĂR”
  1. 19.
DUMITRU N.I. SIMINA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 20.
ENACHE B.M. IRINA-ANCA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 21.
FLORESCU G. IULIA-CRISTINA LICEUL TEORETIC ,,ŞTEFAN ODOBLEJA”
  1. 22.
FRĂSINEANU D. ANDREI-ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.195
  1. 23.
FRÎNCU D.C. MARIA-VANESSA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 24.
GEADĂU G.N. ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 25.
GEORGESCU M. THOMA-MARIUS ȘCOALA GIMNAZILA ,,I.G.DUCA”
  1. 26.
GHEORGHE G. MIHAI-ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,SFÂNTUL ANDREI”

 

Preşedinte,

Prof. Elena Crocnan

 

Colegiul Naţional “Sf. Sava”                                                                                 Sala P7

 

Repartizarea candidaţilor la proba scrisă de verificare a cunoştinţelor de limba engleză pentru admiterea în anul şcolar 2014-2015, în clasa a IX-a cu program bilingv

Nr. Crt.

Nume

Iniţiala tatălui

Prenume

Ṣcoala de provenienţă

GHERA G. CAMELIA-ANA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.194
GHINDU M.A. MARIA-ELENA ȘCOALA GIMNAZILA ,,I.G.DUCA”
GHIŢĂ B.C. VLAD-ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.307
GHIŢĂ P.O. MARIA-TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
GHIŢESCU M. GABRIELA-CĂTĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.128
GRIGORE A.M. AMEDEEA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.190
GRIGORE M. VLAD-ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
GRIGORESCU D.A. ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
GRIGORIU I. CRISTINA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 10.
HERA V. VERONICA-NICOLLE COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ,,TUDOR VIANU”
  1. 11.
HOŢOIU A. IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 12.
IACOB S. CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 13.
IOACHIM-IONESCU P. DARIA-ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,SFÂNTUL ANDREI”
  1. 14.
IONESCU D. DORA-ANNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 15.
IONESCU F. CLAUDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.51
  1. 16.
IONIŢĂ I. MARA ȘCOALA GIMNAZILA ,,I.G.DUCA”
  1. 17.
IORGULESCU R.E. MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.128
  1. 18.
IOTU I.C.E. HORIA-GEORGE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 19.
LAZĂR A.V. ANA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 20.
LEOVEANU Ş. MARIA-ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 21.
LESENCIUC Ş. RĂZVAN-CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.143
  1. 22.
MANOLACHE I.C.E. MARIA-MANUELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,CONSTANTIN BRÂNCUŞI”
  1. 23.
MARINEAŢĂ D.A. MIHAELA ŞCOLA GIMNAZIALĂ ,,PRINCIPESA MARGARETA”
  1. 24.
MARINEAŢĂ D.A. GABRIELA ŞCOLA GIMNAZIALĂ ,,PRINCIPESA MARGARETA”
  1. 25.
MIHEŢ L.L. OLIVIA-TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.280
  1. 26.
MILEA G. RĂZVAN-FLORIN COLEGIUL ROMANO CATOLIC ,,SFÂNTUL IOSIF”

 

 

 

Preşedinte,

Prof. Elena Crocnan

 

 

Colegiul Naţional “Sf. Sava”                                                                                 Sala P8

 

Repartizarea candidaţilor la proba scrisă de verificare a cunoştinţelor de limba engleză pentru admiterea în anul şcolar 2014-2015, în clasa a IX-a cu program bilingv

Nr. Crt.

Nume

Iniţiala tatălui

Prenume

Ṣcoala de provenienţă

MITITELU S.C. TEODORA-SIDONIA COLEGIUL GERMAN GOETHE
MORADI-BOZCHELOUEI A. HAMID LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI
MORARU N. ANCA-BOGDANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,I.H.RĂDULESCU”
MOROŞANU I. IULIAN-AUREL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.128
MUNTEANU R.H. PETRU LICEUL TEORETIC BILINGV ,,MIGUEL DE CERVANTES”
NAN E. DIANA-ANDREEA LICEUL TEORETIC ,,ŞTEFAN ODOBLEJA”
NEAGU S. ALEXANDRU-MIHNEA ȘCOALA GIMNAZILA ,,I.G.DUCA”
NESTOR M. REMUS-DAN ȘCOALA GIMNAZILA ,,I.G.DUCA”
NOREŢU C.D. CARMEN-THEODORA ŞCOALA GIMNAZIALA ,, HERĂSTRĂU”
  1. 10.
OLTEAN V.E. ANDREI-ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ,,EUGEN LOVINESCU”
  1. 11.
OPREA A.C. GEORGE-MATEI LICEUL TEORETIC BILINGV ,,MIGUEL DE CERVANTES”
  1. 12.
OTOPELEANU D.B. RADU-ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 13.
PANAITESCU R.A. MATEI-OCTAVIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 14.
PAŞALEGA G.M. LIVIU – GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,VASILE ALECSANDRI”
  1. 15.
PĂCURARU V.I. ALEXANDRA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 16.
PETRE D.D. IULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 17.
PÎSLAN N. FLORENTINA-CRENGUŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 18.
POPA N.D. MARIA-DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.197
  1. 19.
POPESCU B.A. MARIA LICEUL TEORETIC BILINGV ,,MIGUEL DE CERVANTES”
  1. 20.
POPESCU C.S. CRISTIANA-ANTONIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,I.H.RĂDULESCU”
  1. 21.
POROJAN N.C. FLORIN-CONSTANTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 22.
PRIPA I.C.E. CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 23.
PRISECARU C. ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,SFÂNTUL ANDREI”
  1. 24.
ROBU M.E. IOANA- MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,I.H.RĂDULESCU”
  1. 25.
ROCEANU G. IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.128
  1. 26.
ROŞCA Ş.G. TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150

 

 

Preşedinte,

Prof. Elena Crocnan

 

 

Colegiul Naţional “Sf. Sava”                                                                                 Sala P9

 

Repartizarea candidaţilor la proba scrisă de verificare a cunoştinţelor de limba engleză pentru admiterea în anul şcolar 2014-2015, în clasa a IX-a cu program bilingv

Nr. Crt.

Nume

Iniţiala tatălui

Prenume

Ṣcoala de provenienţă

ROŞU G.B. ALEXANDRA-MARIA-ILINCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.128
RUICAN I. DIANA-MARIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ PRO INGENIO -BRAGADIRU
STĂNCIULESCU S.C. ANDREI LICEUL TEORETIC ,,ŞTEFAN ODOBLEJA”
STĂNICĂ D.N. MONA-LUCIA-NICOLETA ŞCOALA GIMNAZIALĂ BREZOAIA-BREZOAIELE
STERE D.M. SERGIU LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI
ŞOUCALIUC-PRAGER P.E. FRANCISC COLEGIUL ROMANO CATOLIC ,,SFÂNTUL IOSIF”
ŞTEFAN R. MĂDĂLINA-COSMINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.51
ŞTEFĂNESCU A. ANDREI LICEUL TEORETIC ,,ŞTEFAN ODOBLEJA”
ŞTIRBU G. IOANA-DELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 10.
TICĂ F.G. RADU-ADRIAN ȘCOALA GIMNAZILA ,,I.G.DUCA”
  1. 11.
TOADER C.C. IUSTIN-OCTAVIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.128
  1. 12.
TOADER V. IRINA-CRISTIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 13.
TODERAŞC I. ALEXANDRU-TUDOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 14.
TOMI G.G. MARA-IOANA COLEGIUL GERMAN GOETHE
  1. 15.
TUDORACHE M.D. ANA-MARIA LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI
  1. 16.
ŢABRA D.C. ALEXANDRA-CĂTĂLINA ȘCOALA GIMNAZILA ,,MIRCEA SÂNTIMBREANU”
  1. 17.
ŢIGU T.B. TUDOR-MARTIN COLEGIUL ROMANO CATOLIC ,,SFÂNTUL IOSIF”
  1. 18.
VAMEŞU I. MARIAN-IONUŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,VASILE ALECSANDRI”
  1. 19.
VASILE L. ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 20.
VASILESCU F.L. MIRUNA-ISABELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,I.H.RĂDULESCU”
  1. 21.
VELCIU A. SEBASTIAN-ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 22.
VIŞAN S. ANTONIA-CONSTANTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79
  1. 23.
VLAD Ş.C. MATEI-DAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,I.H.RĂDULESCU”
  1. 24.
VLAIC I.C.E. ANDREI-GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.150
  1. 25.
ZAHARESCU A. IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.128
  1. 26.
ZEMBA M. ANDREI COLEGIUL GERMAN GOETHE

 

 

Preşedinte,

Prof. Elena Crocnan

 

 

0
0

Scrie un mesaj