• 021 312 9294
  • secretariat@licsfsava.ro

REPARTIZAREA ELEVILOR PROBA A BACALAUREAT 2017, SESIUNEA IUNIE – IULIE

SALA:  203  COMISIA 1 MARTI, 6 IUNIE 2017 12A/12C/12F
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 12F ADAM G. ELISA-CĂTĂLINA 9 – 10
2 12F ALBU M.C. IOANA-ADELA
3 12F ARGHIR V. MIHAI-ALEXANDRU
4 12F BADEA N. IOANA
5 12F BĂJENARU V. CĂTĂLIN
6 12F BĂLAN M. ANDREI-FLORIN
7 12F BURTEA D.M. MARIA 10-11
8 12F CÂŢAN N. CRISTIAN-MIHAI-IONUT
9 12F CIUCUR M. MARIA-DENISA
10 12F COJOCARU F.S. ANA-MARIA
11 12F GUARNERI A. GIULIA-FRANCESCA
12 12F IONESCU C.M. VLAD-ALEXANDRU
13 12F JIANU D. MARIA 11-12
14 12F KISS M.V. ANDREEA
15 12F MIHAILOV E. DOINA
16 12F MIRCIU D. ELENA-DENISA
17 12F MIREA P. MATEI-CONSTANTIN
18 12F NASTA B. ZAHER
19 12F NICULAE C.M. STEFAN 12-13
20 12F OPROIU N. GABRIEL-NICOLAE
21 12F POSEA C. ALEXANDRU
22 12F STANCIU M. MARIA-ALEXANDRA
23 12F STANCU M. MARIA-DIANA
24 12F TIMAR D. RALUCA-GEORGIANA
25 12F TUNARU G. CLAUDIA-AMALIA 13-14
26 12F VOICU A. ALEX-GEORGIAN
27 12F ZAMFIR C.I. SERGIU-IOAN
28 12A ANDREI N. OANA-CRISTINA
29 12C ANICULOESEI G.M. PAVEL
30 12C ANICULOESEI G.M. PETRU
31 12C ANTICA F. ANDREEA 14-15
32 12A BĂNULESCU G. ANDREEA
33 12A BOLOCAN V. CEZARA-MARINA
34 12A BUTARU G. OANA-ANDREEA
35 12C BUTUREANU V.F. MĂDĂLINA
36 12C CĂLIN GH. ALEX-CONSTANTIN
37 12C CHILEA T. ANDREI-TUDOR 15-16
38 12A CHIRIAC I.B. FLORIAN-DAN
39 12C CICU I.C. ALEXANDRA-TEODORA
40 12C CIMBIR S. LUCIANA
41 12A CONSTANTIN D. ALEXANDRA-DENISA
42 12A CONSTANTIN E. MIHAI
43 12A CURĂVALE A. ANA-MARIA 16-17
44 12A DRĂGOESCU B.I. SONIA
45 12A DRĂGUSIN M. CĂTĂLINA
46 12A DROGEANU M.F. ANA-MARIA
47 12A FILIP I.D. DIANA-STEFANIA
48 12C GEMANAR C.T. IOANA

 

SALA:  204  COMISIA 2 MARTI, 6 IUNIE 2017 12E/12G/12H
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 12H ANDREI V.G. CLAUDIA-MIHAELA 9 – 10
2 12G ANGHEL F. ANCA-MARIA
3 12H ARTEM N. ALEXANDRA
4 12E BĂDULESCU A. MARIA-ILINCA
5 12G BOJINCĂ C. TEODORA
6 12H BOLOGA V. ANDREEA-IOANA
7 12G CARP V. RADU 10-11
8 12H CĂTOIU R.A. ALIN-CRISTIAN
9 12H CERCEL F. ANA-MARIA
10 12H CHELARU S. CRISTIAN
11 12H CHIRICA I. ECATERINA
12 12H CHIRILĂ D. MARIA
13 12E CÎMPEANU C. ALEXANDRA-CRISTINA 11-12
14 12E CUSU N. RODICA-SĂNZIANA
15 12E CUZUC GH. TEODORA
16 12E DE MARTINO B. ROSALIA-MARIA
17 12G DINE G.A. VICENTIU-EDUARD
18 12H DINU V. GEORGIANA-LAURA
19 12E DOICIN C.V. IOANA-CRISTINA 12-13
20 12E DORAN H. IOANA
21 12G DOROBANTU S. ALEXANDRA-GEORGIANA
22 12H DUMITRESCU S.M. SONIA-ELENA
23 12G DUTU E. ANDREEA
24 12H FLORIS F.S. MIHNEA
25 12G FOFIRCĂ C. IOANA 13-14
26 12H GHEORGHE A. RADU
27 12H GLIGORE M. ANA-MARIA
28 12H GLIGORE M. CĂTĂLIN-MARIAN
29 12G GRIGORIU D.O. BOGDAN-ALEXANDRU
30 12E IANCU D. IRINA
31 12E IANOV-VITANOV B. REBECA-ANA 14-15
32 12H IOANU A.I. ADRIAN-CRISTIAN
33 12E IONESCU A. DARIA-ELENA
34 12E IONESCU D. IULIA-CRISTINA
35 12G IORGA M. ANDREEA-IULIANA
36 12G ISIDOR C. ALEXANDRA-MARIA
37 12G LAMER S.M. CRISTINA-MONICA 15-16
38 12H LICURICI P.I. TEODOR
39 12G MĂLCICĂ C. MARIA
40 12G MARIN D. OANA-IZABELA
41 12H MIHAIL M. ALEXANDRA-ELENA
42 12H MIHĂILESCU G. ANDREI-TIBERIU
43 12E MIHĂLCIOIU V. ANDREI-CLAUDIU 16-17
44 12G MISTODIE F.D. TEODORA-ELENA
45 12H MORARIU D.P. ALEXANDRA-MARIA
46 12H MORARIU P. ANDREI-VALENTIN
47 12G NĂSTASE A. ANDRADA-TEODORA
48 12E NEDA A. ADINA

 

SALA:  205  COMISIA 3 MARTI, 6 IUNIE 2017 12B/12D
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 12D ADAM M. IOANA 9 – 10
2 12B AMĂRIUCĂI G.A. THEODOR
3 12B ANDREI V. CRINA-RALUCA
4 12B ARDELEAN F.M. MARIA-CRISTINA
5 12D BADEA C. IOANA-CRISTINA
6 12D BĂRBULESCU F.D. MARIA
7 12D BARDAS A.F. NOEMI-ANDREEA 10-11
8 12B BECHEANU G. MIHNEA
9 12D BOERASU I. COSTIN-GABRIEL
10 12B CALINOV I. TEODORA-CEZARA
11 12D CAUNIC D. MARIA-ROXANA
12 12D CERNAT A.B. RALUCA-ANDREEA
13 12B CERNEA I. BERNARD-SILVESTRU 11-12
14 12B CHERCIU I. ANA-PETRA
15 12D CIAUSU I. ANDREEA-CRISTIANA
16 12B COTOARĂ V. ANDREI-VLAD
17 12D DAN I.I. LUIZA-ELVIRA
18 12D DINCĂ E.L. MARIA-GABRIELA
19 12D DINCULITĂ M. MARIA-CRISTINA 12-13
20 12B DOBRESCU D.C. GRIGORE
21 12D DRAGOMIR D.I. MARIA-BIANCA
22 12B DUTĂ D.M. MONICA
23 12D EPURE D. IRINA-MONA
24 12D FIERARU P. SIMONA
25 12D FURTUNĂ C. MARIA-LUIZA 13-14
26 12D GANDĂ M.C. STEFANIA-BEATRICE
27 12D GAVRILESCU A. ANA-NICOLETA
28 12B GEAMBASU C. FILIP-ROBERT
29 12D GEHL W.M. FRANCESCA-IOANA
30 12D GEHL W.M. LUKE-JOSEPH
31 12B GHITĂ G. ANCA-ALEXANDRA 14-15
32 12B GÎNDES C. ANA-GABRIELA
33 12D GRIGORE GH. GABRIELA-DANIELA
34 12D HĂIDĂUTU C. MĂLINA-IOANA
35 12B HARABAGIU C. IOANA-ANDRUSA
36 12B IANCIUC V. ANA-IRENA
37 12B ILIE A.G. MĂDĂLINA-GABRIELA 15-16
38 12D IONITĂ M. MIHAELA
39 12B IRICIUC C.S. ELENA
40 12D JURJ-TUDORAN R. MARIA
41 12D LUTAI C.S. ADRIAN-COSMIN
42 12D MARES B. IOANA-SMARANDA
43 12B MEILĂ M. MĂLINA-ELENA 16-17
44 12B MIHĂILĂ S. CĂTĂLINA-VALENTINA
45 12D PAPAGHEORGHE F.O. ATENA
46 12D PĂTRĂSCAN R. ILINCA
47 12B PAVĂL S. MARIA-STEFANIA
48 12D PETRESCU-SECELEANU V. DARIA

 

SALA:  203  COMISIA 1 MIERCURI, 7 IUNIE 2017 12A/12C/12F
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 12C GEORGESCU V. DIANA-MICHAELA 9 – 10
2 12A GHIC D.D. OZANA-MIRUNA
3 12C GHINCEA N. THEODOR
4 12A GHITĂ A. ELIZA-CRISTINA
5 12C GHIULEA D. ALEXANDRU
6 12C HOSU S. ALINA-ELENA
7 12A ICONARU A.V. RARES-VIRGIL 10-11
8 12A ILIE-BÎRSU A.C. ANA
9 12A IONESCU C. BOGDAN
10 12A IONITĂ V.G. VALENTIN
11 12C JECU C. VLAD-ANDREI
12 12A LUPU C.B. ANDREEA-LILIANA
13 12C MANOLE N. MĂDĂLINA-IOANA 11-12
14 12C MARII V. LIDIA
15 12C MIHĂILĂ I. ADELA-MARIA
16 12A MILLIO D. ANCA
17 12A NEACSU C. MIHAELA
18 12C NICOLAESCU M. MIRUNA-CRISTIANA
19 12C NICULA O. IULIAN-STEFAN 12-13
20 12C OLARU D. MONICA-ANDREEA
21 12C PARASCHIV G.S. MARIA-ALEXANDRA
22 12A PARIS G. OANA-MARIA
23 12A PĂTRU G. MIHAELA-GABRIELA
24 12C PĂUNET G. MIHĂITĂ-DĂNUT-ANTON
25 12A PETRE B.D. ADRIAN-ANTONIO 13-14
26 12C POPA-MIHAI C.E. PATRICIA
27 12A POPESCU A. TEODOR-ALEXANDRU
28 12A POPESCU B.N. MARIA-CLAUDIA
29 12A POPESCU R.P. MARIA-TORI
30 12A PUICAN E.S. CRISTIAN-ALIN
31 12A SERBAN C.O. NICHITA-MARIA 14-15
32 12A SERBAN S. ANDREI
33 12C SPÎNU A. LORENA-NAOMI
34 12A STAN L.M. VALENTIN-ADRIAN
35 12C STEFAN S. IULIA-ANDREEA
36 12A SZAVU V. HARRY-BASILE
37 12C TAKMAJI N. RAMI-ANDREI 15-16
38 12C TOMESCU C. CHRISTIANA-MARIA
39 12C TRIFAN V. MARIA-CRISTINA
40 12C UDREA V.M. RADU-MIHAIL
41 12A VELICARU F. ANA
42 12A VLĂDUTU M. SÎNZIANA-ECATERINA

 

SALA:  204  COMISIA 2 MIERCURI, 7 IUNIE 2017 12E/12G/12H
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 12G NICOLAE M. TEODORA 9 – 10
2 12G NICULESCU G. MIHAI-COSMIN
3 12G ONEA F. GINNA-LARISA
4 12G PANGHE A. ELIZA-VERONICA
5 12E PINCU S.R. MARIA
6 12G POPESCU M.A. IOANA-SIMINA
7 12H POPESCU N.S. ALEXANDRA-GEORGIANA 10-11
8 12G PREDA C.L. IOANA-ALEXANDRA
9 12H PRIBOI F. ILINCA
10 12G RADU-IONESCU M.I. STEFAN-ADRIAN
11 12G RĂSLESCU M. ALEXANDRA
12 12G RĂSLESCU M. ANA-MARIA
13 12G SERBAN I. IULIA 11-12
14 12E SILION F.F. MEDEEA
15 12H SINCU A.GH. ANDRADA-GEORGIANA
16 12E SIPOTEANU A.A. ALEXANDRA
17 12G STAN G. ANA-MARIA
18 12G STĂNICĂ N.C. RADA-MARIA
19 12E STOIAN F. TEODORA-CRISTINA 12-13
20 12G STUPARU I. ALEXANDRA-DIANA
21 12E TALASMAN A.E. SARA
22 12E TĂNASE S.S. ALEXANDRA
23 12H TELEHOI F. GEORGE-ANDREI
24 12G TREEROIU A.F. DIANA-CRISTINA
25 12G TRUTĂ D. BIANCA-VALENTINA 13-14
26 12E TUDOR C. ELENA-MONICA
27 12G URUCU GH. GEORGIANA-VICTORIA
28 12G VASILE P.D. IOAN-CODRIN
29 12H VINCENE C. ANDREEA-IASMINA
30 12G VOICU A. ANDREEA-DANIELA
31 12G VOICU V. EVA-STEFANIA 14-15

 

SALA:  205  COMISIA 3 MIERCURI, 7 IUNIE 2017 12B/12D
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 12D PÎSLAN N. MARIA-FABIOLA 9 – 10
2 12B POPESCU D. TEODOR
3 12D PREJMEREANU I. ANA
4 12B RĂDUTĂ E. ANA-DENISA
5 12D ROSULESCU C.R. ROXANA-GABRIELA
6 12D SAVANIU I.M. IOANA
7 12D SEVCENCO A. ANA-MARIA 10-11
8 12B STANCIU O. ELENA-SILVIA
9 12B STOICA V. ANDA-ELENA
10 12B STOICESCU D. MILENA-ANDREEA
11 12B TACHE P. MARIA-DARIA
12 12B TOPALĂ G. MARIA
13 12D TRUSCĂ B. MARTA 11-12
14 12D TUDOR F. ANDREEA-VALENTINA
15 12B UNGUREANU C.M. IRINA-MARIA
16 12D UNGUREANU M.F. ANDREI-FLORIN
17 12B UNTARU V. MARA-IOANA
18 12B VISA D. OCTAVIA-ANDREEA
19 12B VOICU B.L. ANA-MARIA 12-13
20 12B WEBER T.O. MARIA-ANDA
21 LTN APOSTOL V TUDOR IONUŢ
22 LTN CERCEL-DUCA A.C. MIRUNA-ALEXANDRA
23 LTN COSÎMBESCU D.G. PAUL-IULIAN
24 LTN GAFIȚA R.N. RADU
25 LTN IONESCU D.M.G. GERALDINE-CELESTA-IOANA 13-14
26 LTN PICHLER J.A. JESSICA STEPHANIE
27 LTN ROMAN D. DORINA- ALEXANDRA
28 LTN TEŞILEANU C. ANDREI-BOGDAN
29 LTN ZGONEA V.Ş. DRAGOŞ-ALEXANDRU

 

0
0

Scrie un mesaj