• 021 312 9294
  • secretariat@licsfsava.ro

REPARTIZAREA ELEVILOR PROBA C BACALAUREAT 2017, SESIUNEA IUNIE – IULIE

SALA:  COMISIA 1 JOI, 15 IUNIE 2017 12A/12F/LTN
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 a XII-a A ANDREI N. OANA CRISTINA
2 a XII-a F ARGHIR V. MIHAI ALEXANDRU
3 a XII-a F BADEA N. IOANA 9 – 10
4 a XII-a F BĂJENARU V. CĂTĂLIN
5 a XII-a F CÂȚAN N. CRISTIAN MIHAI IONUȚ
6 a XII-a A DRAGOESCU B.I. SONIA
7 a XII-a A FILIP I.D.  DIANA-ȘTEFANIA
8 LTN GAFIȚA R.N. RADU
9 a XII-a A GHIC D. OZANA MIRUNA 10-11
10 a XII-a F GUARNERI A. GIULIA FRANCESCA
11 LTN IONESCU D.M.G. GERALDINE-CELESTA-IOANA
12 a XII-a A IONIȚĂ V.G. VALENTIN
13 a XII-a F JIANU D. MARIA
14 a XII-a A LUPU C.B. ANDREEA LILIANA
15 a XII-a F MIHAILOV E. DOINA 11-12
16 a XII-a F MIREA P. MATEI CONSTANTIN
17 a XII-a F NASTA ZAHER
18 a XII-a F OPROIU N. GABRIEL- NICOLAE
19 a XII-a A PĂTRU G. MIHAELA GABRIELA
20 a XII-a A PETRE B. ADRIAN ANTONIO 12-13
21 a XII-a A PUICAN E.S.  CRISTIAN ALIN
22 a XII-a A ȘERBAN C.O. NICHITA-MARIA
23 a XII-a A ȘERBAN Ș. ANDREI
24 a XII-a F STANCIU M. MARIA-ALEXANDRA
25 a XII-a F STANCU M. MARIA – DIANA
26 a XII-a A SZAVU V. HARRY BASILE
27 LTN TEŞILEANU C. ANDREI-BOGDAN 13-14
28 LTN ZGONEA V.Ş. DRAGOŞ-ALEXANDRU

 

SALA:  COMISIA 2 JOI, 15 IUNIE 2017 12B/12E/12G
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 a XII-a B ANDREI V. CRINA RALUCA
2 a XII-a B CALINOV I. TEODORA-CEZARA
3 a XII-a G CARP V. RADU 9 – 10
4 a XII-a B CHERCIU I. ANA – PETRA
5 a XII-a B COTOARĂ V. ANDREI VLAD
6 a XII-a G DINE G.A. VICENȚIU EDUARD
7 a XII-a B DOBRESCU D.C.  GRIGORE
8 a XII-a G DOROBANȚU Ș. ALEXANDRA GEORGIANA
9 a XII-a G FOFIRCĂ C. IOANA 10-11
10 a XII-a B GEAMBAȘU C. FILIP ROBERT
11 a XII-a B GÎNDEȘ C. ANA GABRIELA
12 a XII-a B HARABAGIU C. IOANA-ANDRUȘA
13 a XII-a B IANCIUC V. ANA IRENA
14 a XII-a B ILIE A.G. MĂDĂLINA GABRIELA
15 a XII-a G IORGA M. ANDREEA IULIANA 11-12
16 a XII-a G MĂLCICĂ C. MARIA
17 a XII-a B MIHĂILĂ  Ș. CĂTĂLINA VALENTINA
18 a XII-a G ONEA F. GINNA -LARISA
19 a XII-a G PANGHE ELIZA
20 XII E PINCU S.R. MARIA 12-13
21 a XII-a B POPESCU D. TEODOR
22 a XII-a G PREDA C.L. IOANA-ALEXANDRA
23 a XII-a G RADU – IONESCU M.I. ȘTEFAN – ADRIAN
24 a XII-a B RĂDUȚĂ E. ANA-DENISA
25 a XII-a G ȘERBAN I. IULIA
26 a XII-a B STOICA V. ANDA-ELENA
27 a XII-a G STUPARU I. ALEXANDRA DIANA 13-14
28 a XII-a B TOPALĂ G. MARIA
29 a XII-a G TRUȚĂ D. BIANCA-VALENTINA
30 a XII-a B UNGUREANU C.M. IRINA MARIA
31 a XII-a B UNTARU V. MARA-IOANA
32 a XII-a G URUCU G. GEORGIANA VICTORIA
33 a XII-a B VIȘA D. OCTAVIA-ANDREEA 14-15
34 a XII-a B VOICU B.L.  ANA MARIA

 

SALA:  COMISIA 3 JOI, 15 IUNIE 2017 12C/12D/12H
Nr.crt. Cls Numele şi prenumele Interval orar
1 a XII-a D ADAM M. IOANA
2 a XII-a H ANDREI V.G. CLAUDIA MIHAELA
3 a XII-a C ANICULOESEI G.M.  PAVEL 9 – 10
4 a XII-a C ANICULOESEI G.M.  PETRU
5 a XII-a H ARTEM N. ALEXANDRA
6 a XII-a D BADEA C. IOANA CRISTINA
7 a XII-a D BĂRBULESCU F.D.  MARIA
8 a XII-a H BOLOGA V. ANDREEA-IOANA
9 a XII-a C CĂLIN G. ALEX CONSTANTIN 10-11
10 a XII-a D CAUNIC D. MARIA ROXANA
11 a XII-a H CERCEL F. ANA MARIA
12 a XII-a C CHILEA T. ANDREI TUDOR
13 a XII-a H CHIRICĂ ECATERINA
14 a XII-a D CIAUȘU I. ANDREEA CRISTIANA
15 a XII-a C CICU I.C. ALEXANDRA-TEODORA 11-12
16 a XII-a C CIMBIR Ș. LUCIANA
17 a XII-a D DINCĂ E.L.  MARIA GABRIELA
18 a XII-a D DRAGOMIR D.I. MARIA BIANCA
19 a XII-a H DUMITRESCU S.M.  SONIA -ELENA
20 a XII-a D FIERARU P. SIMONA 12-13
21 a XII-a D GEHL W.M. FRANCESCA IOANA
22 a XII-a D GHEL W.M. LUKE -JOSEPH
23 a XII-a H GLIGORE M. ANA MARIA
24 a XII-a H GLIGORE M. CĂLIN MARIAN
25 a XII-a D GRIGORE G. GABRIELA DANIELA
26 a XII-a D LUȚAI C.S. ADRIAN COSMIN
27 a XII-a C MARII V.  LIDIA 13-14
28 a XII-a H MIHĂILESCU G. ANDREI TIBERIU
29 a XII-a H MORARIU D.P. ALEXANDRA MARIA
30 a XII-a C NICULA O. IULIAN ȘTEFAN
31 a XII-a C PĂUNEȚ G. MIHĂIȚĂ-DĂNUȚ-ANTON
32 a XII-a H PRIBOI F. ILINCA
33 a XII-a H ȘINCU A.G. ANDRADA GEORGIANA 14-15
34 a XII-a C SPÎNU A. LORENA NAOMI
35 a XII-a C TOMESCU C. CHRISTIANA -MARIA
36 a XII-a H VINCENE C. ANDREEA-IASMINA
0
0

Scrie un mesaj