• 021 312 9294
  • secretariat@licsfsava.ro

REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ

          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA 1
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
1 ANGHEL G. OCTAVIAN – MIHAI B1 B2 B2 B2 B2
2 ANTON S. ANA – MARIA B1 B2 B2 B2 B2
3 APOSTOL C.Ș. LORENA – MARINA A2 B2 A2 B2 B2
4 ARION G. MIHNEA B2 B2 B2 B2 B2
5 BERCARU Ş GABRIEL B1 B2 B2 B2 B2
6 BRAD M. DIANA – IOANA B1 B2 B2 B2 B2
7 BRADEA C. BIANCA – MARIA B2 B2 B2 B2 B2
8 BULGARU N. IOAN – NICOLAE B2 B2 B2 B2 B2
9 BURGHEL C. ANA – BIANCA B1 B2 B1 B2 B2
10 BUZATU A. DAVID – ADRIAN B1 B2 B2 B2 B2
11 CHIRIŢĂ D. GEORGE – ALEXANDRU B2 B2 B2 B2 B2
12 CÎŢĂ B.M CARLA – MIHAELA B1 B2 B2 B2 B2
13 CLECIU C.M. IOANA B1 B2 B2 B2 B2
14 CULIŢĂ V. OCTAVIAN – ANDREI B1 B2 B1 B2 B2
15 DAVID V. ALEXANDRU – VASILE B1 B2 B1 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA 1
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
16 DEACONU G. MIHAELA – EMILIA B1 B2 B1 B2 B2
17 DEVAN A.D. CRISTIAN – DRAGOŞ B2 B2 B2 B2 B2
18 DINU C. ANDRA B2 B2 B2 B2 B2
19 DOBRESCU-BALAUR D. CATINCA B1 B2 B2 B2 B2
20 DOGARU M.L. PAUL – LIVIU B2 B2 B2 B2 B2
21 DOVAN R.C. PAUL ALEXANDRU B2 B2 B1 B2 B2
22 DUMITRACHE P.G. ALEXANDRU – CRISTIAN B1 B2 B2 B2 B2
23 FLOREA D. MIRCEA – ANDREI B2 B2 B2 B2 B2
24 FUNDULEA-TIMOFTE R. LAURA B1 B2 B2 B2 B2
25 GAVRILESCU D. GABRIELA B2 B2 B2 B2 B2
26 GEHL W.M. SAMUEL B2 B2 B2 B2 B2
27 GEORGEVICI A. ROBERT – ALEXANDRU B1 B2 B2 B2 B2
28 GHEORGHE G. SORIN – CĂTĂLIN B1 B2 B2 B2 B2
29 GHIŢIU P. IOAN – MIHAIL B1 B2 B2 B2 B2
30 GRĂDINARU-FOMETESCU E.S. ANDREEA – MARIA B1 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA 1
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
31 GRIGORE M.M. DRAGOȘ – ȘTEFAN B1 B2 B2 B2 B2
32 IJACU L.A. ANA – MONICA B1 B2 B1 B2 B2
33 LAZĂR P.C. LOREDANA – GEORGIANA B2 B2 B2 B2 B2
34 MĂGUREANU P.T. ALEXANDRU B1 B2 B2 B2 B2
35 MANU S.C. RADU – GABRIEL B1 B2 B2 B2 B2
36 NICĂ M. ANDREEA – MARIA B1 B2 B2 B2 B2
37 NICOLAE B.D. ANDREI – IONUŢ B2 B2 B2 B2 B2
38 PANTAZI M. ANDREEA B1 B2 B2 B2 B2
39 PICĂ V. SILVIA – ANDREEA B2 A2 B2 B2 B2
40 PICU C. GABRIEL – EUGEN B1 B2 B1 B2 B2
41 POPESCU I. ALEXANDRA – IULIANA A2 B2 A2 B2 B2
42 PRUNDEANU N.S. ALIN B1 B2 B2 B2 B2
43 RADU I. ROXANA – IONELA A2 B2 B1 B2 B2
44 RADU I.M. BENIAMIN – DANIEL B2 B2 B2 B2 B2
45 SARMAN D. MARLENE – ALEXANDRA B1 B2 B1 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA 1
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt.
Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
46 ṢERBAN D. ARIANA B2 B2 B2 B2 B2
47 SIMION V. DAN – CONSTANTIN B1 B2 B2 B2 B2
48 SMĂRĂNDOIU C.G. TEODORA – MARIA B1 B2 B2 B2 B2
49 STAN M. OCTAVIAN – GABRIEL B2 B2 B2 B2 B2
50 ŞTEFAN M. IOANA B2 B2 B2 B2 B2
51 STOICA O.M. RALUCA – DIANA B1 B2 B1 B2 B2
52 UNTARU V. TEODORA – CRISTINA B2 B2 B2 B2 B2
53 VĂRZARU V. ANTONIO – CRISTIAN B1 B2 B1 B2 B2
54 VLĂDESCU M. DAN – ALEXANDRU A2 B2 B2 B2 B2
55 ZAHARIA C. SEBASTIAN – COSMIN B1 B2 A2 B2 B2
56 ZAMFIRESCU R.C. ANA – MARIA B2 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA2
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
1 ADAMESCU F.N. IOANA – STANCA B2 B2 B1 B2 B2
2 ANGHELUŢĂ M. RĂZVAN – GABRIEL B1 B2 B1 B2 B2
3 BADEA C. ANA – MARIA – CĂTĂLINA B1 B2 B2 B2 B2
4 BĂHNĂREANU G. DAN – VALENTIN B2 B2 B2 B2 B2
5 BOLOGAN G. IGOR B2 B2 B2 B2 B2
6 CĂPITANU V.C. BETINA – MORISA B1 B2 A2 B2 B2
7 CÎINARU I. ALEXANDRU – MARIAN B1 B2 B1 B2 B2
8 CONSTANTIN C. MIHAELA DANIELA B1 B2 B2 B2 B2
9 CONSTANTIN G. DENISA – VIORELA B1 B2 B2 B2 B2
10 CONSTANTIN S. IULIA – ALEXANDRA B1 B1 B1 B2 B2
11 GUṬU L. THEODOR A2 B1 A2 B2 B2
12 LĂPĂDAT C.V. ANDREI – COSTIN B1 B2 B2 B2 B2
13 MĂRGERUŞEANU E.G. ANA – MARIA B2 B2 B2 B2 B2
14 NICULESCU G. COSTIN B1 B2 B2 B2 B2
15 NUŢĂ C. ANDREEA – CRISTINA B2 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA2
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
16 PANAIT A. GEANINA – ELENA A2 B1 B1 B2 B2
17 RISTEA M. IULIA – ANDREEA B1 B1 B2 B2 B1
18 TEODORESCU D. GEORGIANA – DANIELA B1 B1 A2 B2 B2
19 TODIROAIE M. ANDREEA B1 B2 B1 B2 B2
20 VOICA C. ṢTEFANIA – CRISTINA B2 B2 B2 B1 B1
21 ANGHEL G. IOANA – ALEXANDRA B1 B1 B2 B1 B1
22 BISERICĂ C. CONSTANTIN B1 B1 B2 B2 B2
23 BUCICĂ G. RĂZVAN – FLORIN B2 B2 B2 B2 B2
24 BUCUR-CRISTESCU D.V. VLAD-IONUṬ B1 B2 B2 B2 B2
25 CIUTAC S.M. ANDREEA – IOANA B1 B2 B2 B2 B2
26 DRĂGAN C. ANDREI – CĂLIN B2 B2 B2 B2 B2
27 DRAGOMIR C.L. BELLA – DONNA – CRISTIANA B2 B2 B2 B2 B2
28 GHICA C. TEODORA B1 B2 B2 B2 B2
29 MEMU H.L. MARINA – ALEXANDRA B2 B2 B2 B2 B2
30 MȊNZĂRARU C.R. ANDREEA – MARIA B1 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA2
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
31 MOLDOVAN E.A.V. MARA – ALEXANDRA B2 B2 B2 B2 B2
32 NĂSTASE C.G. ANDREI – GABRIEL B1 B2 B2 B2 B2
33 OPREA G. GEORGE – ALIN B1 B2 B2 B2 B2
34 PRISTAVU V.O. ALEXANDRU – OCTAVIAN B1 B2 B2 B2 B2
35 RUSU L. BOGDAN – GEORGE B1 A2 B2 B2 B2
36 SAVONEA A. ANDREI B1 B2 B2 B2 B2
37 ŞERB S.L. MĂDĂLINA – IOANA B1 B2 B2 B2 B2
38 ŞERBAN D.S. COSMIN B1 B1 B2 B2 B2
39 VLAD C. ANA – MARIA B2 B2 B2 B2 B2
40 VOICU M. DORKA – ANDREEA B2 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA3
Probe
Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
1 ANGHEL S. ȘERBAN B1 B2 B2 B2 B2
2 BOJOG M. ALEXANDRU B1 B2 B2 B2 B2
3 BULAT V. ROBERT – BOGDAN B1 B2 B2 B2 B2
4 CHIRIṬĂ V. ALEXANDRA B1 B2 B1 B2 B2
5 CIOBANU O.I. TUDOR – ANDREI B1 B2 B2 B2 B2
6 CONSTANTIN N. DIANA – ALEXA B1 B2 B2 B2 B2
7 CRUCERU A. ANDREI – DENNIS B1 B2 B1 B2 B2
8 DEDIU – SANDU D. EUGEN B2 B2 B2 B2 B2
9 FILIP A. MARIA B1 B2 B2 B2 B2
10 GHINIOIU F.P. ANDREI – FLORIN B1 B2 B1 B2 B2
11 MARINESCU T. ALEXANDRA ANANA A2 B2 B2 B2 B2
12 MIHAI B. ANDREEA – LAURA B1 B1 B1 B2 B2
13 NANU V. MIRUNA A2 B2 B2 B2 B2
14 NEACṢU C. MARIA – ALEXANDRA B1 B2 B2 B2 B2
15 NICULESCU F.I. DENISA – FLORENTINA B1 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
          REZULTATE PROBA C – Limba ENGLEZĂ
           BACALAUREAT 2015 SESIUNEA IUNIE-IULIE
COMISIA3
Probe Proba scrisa Proba de intelegere a unui text audiat Proba orala
Competente
Intelegerea textului citit Producere de mesaje scrise Intelegerea textului audiat Producerea mesajelor orale Interactiune orala (Participare la conversatie)
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Nivel Nivel Nivel Nivel Nivel
16 OSNAGA A. ALEXANDRU B2 B2 B1 B2 B2
17 PANDELE – BARBU L. DANIEL B2 B2 B2 B2 B2
18 PANGHE A. TIBERIU – ANDREI B1 B2 B2 B2 B2
19 PETCULESCU B.C. ELENA – PATRICIA B2 B2 B2 B2 B2
20 SORESCU V. BOGDAN – ANDREI B1 B2 B2 B2 B2
21 STOICA G. ANGI – ANDREEA A2 B2 B2 B2 B2
22 VOINEA Ș. ANA – MARIA B1 B2 B2 B2 B2
23 ZAHARIA R. ANA – MARIA B2 B2 B2 B2 B2
Președinte,
prof. dr. Elena Crocnan
0
0

Scrie un mesaj