• 021 312 9294
  • secretariat@licsfsava.ro

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT 2018 LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P3

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 ARGHIR G. ALEXANDRA 11G
2 BARBU F. GABRIELA-LARISA 11G
3 CIUPERCĂ R. BOGDAN 11G
4 CRIVĂŢ M. MARIA-IRINA 11G
5 DICU A. ŞTEFANIA 11G
6 DOLHĂSCU D. LOREDANA 11G
7 DRĂGAN C. RADU-CRISTIAN 11G
8 GEORGESCU D. RALUCA-MARIA 11G
9 GHEORGHE M. RUXANDRA -IOANA 11G
10 LAZĂR Ş. ANDREEA 11G
11 LOGHIN L.P. IOANA-ANDREEA 11G
12 MANEA C. ALEXANDRU 11G
13 MARCIU V.B.I. TANIA-MIHAELA 11G
14 MARIN L. ELENA-DANIELA 11G
15 MICU V.B. ANA-SOFIA 11G
16 PĂRCHIŞANU R. ADA-GABRIELA 11G
17 PETRE L. ANDREI-IONUŢ 11G
18 AL-SHABIBI  S. ALIA-ANDREEA 12G
19 BADEA CARMEN-DANIELA 12G
20 BĂTRÎNU A. ANDREEA 12G
21 BURLACU L. AURORA-ŞTEFANIA 12G
22 CÎRTOG V. MANUELA-CRISTINA 12G
23 COJOCARU D. XENIA-OANA 12G
24 COJOCARU E.A. MARIA 12G
25 CONSTANTIN M. RALUCA-MARIA 12G
26 GEORGESCU E.A. DARIA-IOANA 12G
27 GRIGORE F. ELENA-RUCSANDRA 12G
28 IONIŢĂ N. GEORGIANA-CRISTIANA 12G
29 IVAN O. TEODORA-IOANA 12G
30 MONDOC V.I. IULIA-ELENA 12G
31 NEDELCU N. MARA 12G
32 NICULESCU-ŞANDRU C. TEODORA-IOANA 12G
33 OPREA I. ANA-MARIA-BIANCA 12G
34 PETCU M. MARIA-MAGDALENA 12G

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P4

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 SABĂU CRISTINA ALEXANDRA 11G
2 SAVU C.E. ANA 11G
3 STANCA D. IULIA-MARIA 11G
4 SURUCEANU A. CĂTĂLINA 11G
5 VICOL A. SANDA 11G
6 ZAMĂ A.E. ANA-ILINCA 11G
7 ZĂVOEANU M. MARIA-IULIA 11G
8 ANGHEL G.A. ALEXANDRA-GABRIELA 11D
9 ANTOCI V. CAMELIA 11F
10 APEŢEAN-CARAGEA B.A. IRINA-ALEXANDRA 11B
11 APOSTU A. ANA-MARIA 11H
12 ARABADJI P. ANDRIAN 11C
13 ARITON V. CRISTIAN-TEODOR 11B
14 AVRAM D. ANDREEA-IOANA 11B
15 AVRĂMIŢĂ T. IOANA-DENISE 11B
16 AXINTE G.G. TUDOR-GABRIEL 11A
17 BACH Q.H. MINH-ANH 11D
18 PETRACHE C. CRINA-ANASTASIA 12G
19 PETREA M.G. SARA 12G
20 STAN I. DIANA-ANDREEA 12G
21 STANCIU C.V. ALEXANDRA-ADRIANA 12G
22 STANCIU M. THEODORA-ELENA-ALEXANDRA 12G
23 STOIAN I. MIHAI-IONUŢ 12G
24 TĂLPĂŞANU D. ANDREEA-MARIA 12G
25 ŢÎRLEA S.C. ANA-MARIA 12G
26 TOBĂ A.O. YASMINA-MARIA 12G
27 BERGHEA F. IRINA-MARIA 12A
28 ABDULRAHMAN-TRUŢĂ H. EMANUELA-SAKINA 12H
29 ALECU C. ANDREEA-GABRIELA 12C
30 ALUCHENESEI R. COSMIN-FLORIN 12H
31 ANDREESCU S.C. ROBERT-ALEXANDRU 12F
32 ANDRONIC C.A. MARTA 12F
33 ANGHELESCU V.N. ALICE-DAGMAR 12F
34 ANTON S. MIRCEA-PAVEL 12F

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P5

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 BĂDESCU G. MĂDĂLINA-MIHAELA 11F
2 BĂDOI D. ANDRA 11B
3 BĂDOI D. VLAD 11H
4 BĂLĂCEANU N.M. MARIA-IOANA 11E
5 BĂLOIU  A.V. BIANCA-MARIA 11A
6 BAN G. RALUCA-ANDREEA 11H
7 BARĂU G.B. IRINA-IOANA 11E
8 BARBU D. ANDREEA-BIANCA 11A
9 BĂRBULESCU L.R. DANIEL-ALEXANDRU 11A
10 BEJENARU B. GABRIELA-FLORENTINA 11F
11 BÎRLEZ V. DIMITRIE 11A
12 BÎRSĂNEANU S. ANDREEA-RUXANDRA 11I
13 BOBOC D.M. ALEXANDRA 11F
14 BOGDAN F. ANA-MARIA 11D
15 BOGZA C.M. VLAD-MIHAI 11D
16 BORCEA M. ALEXANDRA-MARIA 11B
17 BRĂNESCU G.G. ANDREEA-BIANCA 11C
18 ARAMĂ C. ALEXANDRA ANA – MARIA 12B
19 ASANDI R.L. IRINA-ASIA 12D
20 AVRAM V. MARIA-TEODORA 12B
21 BADEA L. ALEXANDRA-ELIANA 12D
22 BAGRIN S. IANA 12F
23 BĂLĂOI A. ANCA-MARIA 12B
24 BĂNICĂ C. COSMIN 12E
25 BANU I. IOANA-DANIELA 12D
26 BARBU I.D. VICTOR 12B
27 BIVOLARU C.E. VICTOR-ALEXANDRU 12B
28 BIVOLARU T.M. MĂDĂLINA-CRISTINA 12E
29 BONŢOI M.Ş. ANDRA-IOANA 12H
30 BORANGIC R. THEODORA-NICOLETA 12D
31 BOTEANU E. CĂTĂLINA-IOANA 12H
32 BUCOVEANU M.O. EMIL 12B
33 BUJOR L. GEORGE 12E
34 BUMB E.C. ANA-MARIA 12H

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P6

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 BRATU S. RADU-ŞTEFAN 11C
2 BRAUN P.L. ANA-CRISTINA 11A
3 BUCUR P.A. ŞTEFAN 11I
4 BUCURICĂ C. ANA 11H
5 BUDICĂ C. GEORGE-RADU 11D
6 BULAGEA D. MIHAI-LUCIAN 11F
7 BUTA M. MARIA-SILVIA 11E
8 BUTEICĂ D. LUIZA-PAULA 11D
9 BUZEŢELU L.M. VLAD-ŞTEFAN 11E
10 CĂLDĂRUȘE BIANCA ALEXANDRA 11I
11 CĂLIN  O.V. OLIMPIA 11C
12 CĂLIN N.C. ANDREEA 11C
13 CALIȚESCU MIHAI GABRIEL 11I
14 CARANDA B.G. MIRUNA-ALINA-MARIA 11D
15 CHELARU C. ANA-MARIA 11E
16 CHEŞU C.D. MARIA-TEODORA 11C
17 CHIŢU C.I. MIHAI-CRISTIAN 11F
18 BUTNARU A. ŞTEFANIA 12B
19 BUZATU R. ROXANA 12H
20 CĂLIN O. ŞTEFAN-NICOLAE 12A
21 CEAPARU M. ANA-MARIA IUSTINA 12H
22 CHERAN A. DARIA 12E
23 CHIVU G.H. ILEANA-ŞTEFANIA 12F
24 CÎRJE P. ELENA-CRISTINA 12D
25 CÎRNEANU I. IOANA-SIMINA 12C
26 CÎRNU V. ANA-MARIA 12A
27 CIUC M.A. IULIA-ELENA 12D
28 COBUZ-BĂGNARU M.C. ANDRA-MARIA 12E
29 CONSTANTIN  M.P. CĂTĂLINA-IOANA 12D
30 CONSTANTINESCU O. MARA-FIONA 12B
31 CORĂGA S. IRINA 12B
32 CORNEA B. TEODORA-ELENA 12H
33 COSTIN M.F. VLAD-FLORIAN 12C
34 CRISTEA G. VLAD-ALEXANDRU 12C

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P7

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 CHIVU R.D. MARIA 11D
2 CIASCAI G.T. MARIA-ELENA 11I
3 CINZEACĂ N. ELENA-GABRIELA 11E
4 CIOBANU S.C. IOANA-RUXANDRA 11C
5 CÎŞLEANU C. ROXANA-MARIA 11A
6 CIŞMAŞU L. ANDRADA 11I
7 CIURLEA N. ALEXANDRA 11A
8 COJOCARU V.D. CLAUDIA-IOANA 11C
9 COLAC G.F. LORENA-MARIANA 11A
10 COMĂNESCU A.M. ALEXANDRA-ELENA 11B
11 COMĂNESCU A.M. IRINA-MARIA 11B
12 CONONOV A. MARIA-ALEXANDRA 11B
13 CONSTANTIN R.G. IULIA-GABRIELA 11I
14 CONSTANTINESCU C. MIRUNA MARIA 11F
15 CONSTANTINESCU C.O. CIPRIAN 11A
16 CONSTANTINESCU D.M. VLAD-MIHAI 11F
17 CONSTANTINESCU G. ANDRADA-VIORELA 11H
18 CRUŢ P.S. MARIA-ANDREEA 12A
19 DANCIU D.G. BOGDAN-IOAN 12C
20 DEDU R.I. RADU 12C
21 DIACONESCU P.A. RADU-FLORIAN 12H
22 DIACONU L.A. ANIŞOARA-FLORENTINA 12D
23 DICU P.C. DIANA-GABRIELA 12D
24 DINESCU D.F. IRINA-ELISABETA 12F
25 DINESCU P.V. IULIA-MARIA 12B
26 DINU E. MIRUNA-ANDRA 12F
27 DOBRE I. CRISTINA-ELENA 12B
28 DOBROMIR O.A. ALEXANDRU-IOAN 12D
29 DOGARU M.O. DAN-ŞTEFAN 12B
30 DOVIŢĂ G. NICOLETA 12F
31 DRĂGAN E. ANDREEA-CLARA 12D
32 DRĂGAN O. ROBERT-OVIDIU 12D
33 DRĂGAN V. ŞTEFAN-DRAGOŞ 12F
34 DRIDEANU C. DANA-CLAUDIA 12C

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P8

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 CORBEA I.G. MIHAI 11D
2 COSTACHE M. IULIA-ALEXANDRA 11H
3 COSTEA F. ANDREEA-MARIA 11D
4 COTEŢ F.T. TUDOR-ŞTEFAN 11I
5 COTÎRLAN A. ANCA-LUIZA 11B
6 CRUCERU R.M. MATEI 11H
7 CRUCERU R.M. ŞERBAN 11H
8 DAN M. GABRIELA 11I
9 DAVID G. DIMITRIE 11C
10 DEMEŢEANU C. CRISTIANA 11D
11 DIA A. VLAD-IOSIF 11A
12 DOBRESCU A. MĂDĂLINA-MARIA 11C
13 DOBRIN V. MARIA-CRISTINA 11C
14 DOGARU D. ANA-MARIA 11F
15 DRAGNE G.M. ANDRA-AMALIA 11E
16 DRAGOMIR V. RADU 11F
17 DRAGU A. MARIA 11D
18 DUMBRAVĂ R.M. TEODORA 12C
19 DUMITRESCU D. ANDREEA 12A
20 DUMITRESCU L.A. ADRIAN-TUDOR 12B
21 DUMITRESCU M. ANDREI-CIPRIAN 12B
22 DUMITRICĂ Ş.G. FLAVIA-MIHAELA 12B
23 DUMITRU C. ANDREI 12C
24 DUMITRU N.I. SIMINA-MARIA 12D
25 DUŢĂ V. DIANA-ELENA 12A
26 EDU A. IRINA-ALEXANDRA 12B
27 ENACHE M.G. ŞTEFANIA-FLORENTINA 12E
28 FLOAREA G. LEONARD-GABRIEL 12D
29 FLOREA L.M. VICTOR-ANDREI 12H
30 FLOREA M. BIANCA-MARIA 12D
31 FLOROIU L. IUSTIN 12B
32 FLOROIU L. MIRUNA 12B
33 FRUJINĂ D. VLAD-ANDREI 12F
34 GAIDENIC O. CRISTIAN 12A

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA P9

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 DRAGU I.C. ANA-MARIA 11E
2 DUCARU F.I. TUDOR-ANDREI 11A
3 DUMITRĂŞCUŢĂ C. ALEXANDRA 11I
4 DUMITRESCU S.A. MATEI-CRISTIAN 11A
5 ENE C.C. ALEXANDRU-CIPRIAN 11I
6 ENE G. ELENA-LARISA 11I
7 FĂSTICĂ F. GABRIELA-ŞTEFANIA 11F
8 FETCU V. RADU-ŞTEFAN 11C
9 FILIP M. ALEXANDRA-MIHAELA 11E
10 FLOREA D.D. DELIA-MARIA 11I
11 FLOREA N. STELA-MARIA 11F
12 FLORESCU D. IULIA 11F
13 FOTA C. MARINA-MĂDĂLINA 11A
14 FURTUNESCU F. BIANCA 11E
15 GĂMAN G.C. ALEXANDRU-NICOLAE 11B
16 GANEA M. IULIA-TEODORA 11I
17 GALIŞ-OLTEANU D.C. DAN-ALEXANDRU 12H
18 GAŞPAR C.D. CONSTANTIN-CĂLIN 12E
19 GĂVENEA G. MARIA-LAURENŢIA 12A
20 GEADĂU G.N. ANDREI 12F
21 GEANTĂ F. LARA-SÎNZIANA 12C
22 GHEORGHE C.M. ANA-SILVIA 12C
23 GHERGHE C. ELA 12D
24 GHIŢĂ  P.O. MARIA-TEODORA 12H
25 GHIŢESCU M. GABRIELA-CĂTĂLINA 12A
26 GÎRBESCU V.R. DANIEL-MATEO 12F
27 GRIGORE S.V. IOANA-MARIA-ALEXANDRA 12F
28 GRUNBERG I. EDAR-ALBERT 12E
29 ILIE C.C. ELENA-ISABELA 12H
30 IOAN G.M. MĂDĂLIN-VALENTIN 12D
31 IONESCU E.I. ANA-SUZANA 12E
32 IONETE G. ANDREI-BOGDAN 12F

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

 

 

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA 103

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 GHENCEA S.V. MARA-NATALIA 11H
2 GHEORGHE D.O. ALEXIA-BIANCA 11A
3 GHERGHE C. COSTIN 11D
4 GHERGHE E. FLORIN-EDUARD 11C
5 GHERGHINA F. ROXANA-IOANA 11I
6 GHINEA N. ŞTEFANIA-MIHAELA 11F
7 GHIŢĂ D.T. LIANA-INGRID 11A
8 GHIŢĂ G.N. RADU-ANDREI 11E
9 GOGA C. ALBERT 11F
10 GOLDSTEIN A.L. MARTHA-EDITH 11D
11 GRECU D. NICOLETA-ŞTEFANIA 11D
12 HARLES  C.Ş. ŞERBAN-MIHAI 11H
13 HURDUBELEA L. DINU-PAUL 11F
14 IAMANDEI M. IOANA-THEODORA 11C
15 ILIE P.I. MARA-ELENA 11C
16 ION B.F. ANDREEA-CĂTĂLINA 11D
17 IONESCU B.A. OANA-ALEXANDRA 11C
18 IORDACHE F. IULIA-CODRINA 12C
19 ISACHI MĂDĂLINA 12C
20 JAFARIAN S.S. ARIAN 12D
21 JIANU R.M. MARA-CĂLINA 12H
22 LAZĂR Ş. LAURA-KATALIN 12D
23 LEFTER M. MARIA-IZABELA 12A
24 LEOVEANU Ş. MARIA-ALEXANDRA 12H
25 LIPIANU F.L. FLORIN-OVIDIU 12H
26 LUNGEANU L. RADU-OCTAVIAN 12H
27 LUPU S. CĂTĂLIN-IONUŢ 12H
28 MALCEV M.F. ROXANA 12E
29 MANEA V.D. DANIEL 12D
30 MANU C. ALINA-MONICA 12D
31 MĂNUCU O. GABRIEL-OVIDIU 12D
32 MĂRGINEANU V. ADRIAN 12H
33 MARINACHE M.D. MARIA 12C
34 MARINEAŢĂ D.A. GABRIELA 12E

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA 104

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 IONESCU B.C. MARIA-FLAVIA 11B
2 IONIŢĂ C. ŞTEFAN-GABRIEL 11B
3 IONIŢĂ G. MARIA 11B
4 IVAN  F.V. MARA-IOANA 11I
5 IVAN C.Ş. TIBERIUS-ŞTEFAN 11B
6 IVĂNESCU L.C. MARIA-ANCA 11B
7 IVANOV G. ANDREI 11A
8 IVAŞCU V. ANA-ECATERINA 11D
9 JERCAN A.A. ANA-MARIA-ALEXANDRA 11I
10 JINESCU G. IOANA-VALERIA 11C
11 KALOGERAKOS P. ALEXANDRA-DANAY 11H
12 LOLEA G. ELENA-TEODORA 11H
13 LUCULESCU I. DARIA-MARIA 11E
14 LUPU L. ANA-MARIA 11H
15 MĂGUREANU R.V. IRINA 11B
16 MANDEA C.E. VLAD 11F
17 MARINEAŢĂ D.A. MIHAELA 12H
18 MARŞEU A.L. ELENA 12E
19 MIHALCEA G.S. ADRIAN-MIHAI 12E
20 MIHALCEA T.C. ŞTEFAN-ANDREI 12B
21 MINCĂ C.F. MARIA-RUXANDRA 12C
22 MITROI A.M. SABINA-MARIA 12C
23 MOISE B.C. ALEXANDRA-CĂTĂLINA 12E
24 MOLCUŢ F. FLAVIA-ELENA 12B
25 MOLDOVEANU C.M. ALEXANDRA 12D
26 MORARU N. ANCA-BOGDANA 12A
27 MOŞOIANU S. ŞTEFANIA-IULIA 12D
28 MOTRESCU A.V. MARIA 12D
29 MULLER N.A. ALEXANDRA 12A
30 MUNTEANU O. IOANA-CRISTINA 12E
31 NEACŞU D.S. TOMA-ŞTEFAN 12C
32 NEACŞU I.O. ANGELA-MIRUNA 12H

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

 

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA 105

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 MANEA A. ANDREEA-KARLA 11E
2 MANU-MARIN D.M. MATEI-ALEXANDRU 11C
3 MARICI M. MIHNEA-MIHAI 11B
4 MARIN L.V. ADELINA-ADRIANA 11A
5 MARINACHE H.C. RUXANDRA 11A
6 MÂRZA D.O.D. ANA-CRISTINA 11H
7 MICU A. GEORGE-ROBERT 11E
8 MIREA M. DELIA-MARIA 11D
9 MIRON C.A. PAUL ALEXANDRU 11D
10 MITRACHE  E. MATEI-NICULAE 11I
11 MOCANU R. SORINA-MARIANA 11I
12 MOLNAR I.A. VIKTORIA-ALEXA 11E
13 MOVILEANU A. IOANA 11D
14 MUREȘAN PETRA IOAN 11F
15 NAIE I. MIRUNA-LARISA 11E
16 NENEA A.Ş. MIHAI-ELIAN 12C
17 NICULAE D. ANDREI-EUGEN 12D
18 NICULĂIŢĂ R.D. ANA 12A
19 NOREŢU C.D. CARMEN-THEODORA 12E
20 OANCEA N.D. MARIA-IRINA 12E
21 OARZĂ Ş.A. ŞTEFAN-LUCIAN 12A
22 ONCIOIU G.C. IOANA 12E
23 OSIAC C. SILVIA-IOANA 12C
24 OTOPELEANU D.B. RADU-ANDREI 12B
25 PĂDURARIU A. CHRISTIANA-REBECCA 12A
26 PAIU C.G. OLGUŢA 12D
27 PARASCHIV  C.C. ANDREI-ALEXANDRU 12C
28 PĂTRU M.MARIN MIHAIL 12E
29 PERSU C.I. MARIA 12A
30 PETRICICĂ M. MARIAN-LUCIAN 12F

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

 

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA 106

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 NEACŞU N.D. MARA-IOANA 11H
2 NEACŞU S.C. RUXANDRA-MIRUNA 11F
3 NEAGU D.M. MARIA 11F
4 NEDELCU F. FLORENTIN 11I
5 NEGUŢ V. ANA-ADRIANA 11H
6 NICA G. SEBASTIAN 11A
7 NICOLĂESCU E. VLAD-IOAN 11C
8 NICOLETE S. ŞTEFANIA-LILIANA 11I
9 NICULAE F. ANDRADA 11B
10 NIŢĂ D.C. VLAD-ANDREI 11H
11 NIŢĂ M. IULIA 11F
12 NIŢĂ R. IONUŢ 11F
13 NIŢULESCU I. ELIZA-MIHAELA 11C
14 OANCEA T. THEODORA-FELICIA 11B
15 OBROCEA B.M. ILINCA 11F
16 OGLAKCI H. ANDA-NILÜFER 11E
17 OGLAKCI H. KEZBAN-MARA 11A
18 PILOIU V.G. ALEXANDRU-GEORGE 12C
19 PÎRCĂLĂBOIU D. LAURA-ANA 12E
20 PÎSLAN N. FLORENTINA-CRENGUŢA 12D
21 POPA G.L. ALEXANDRU 12D
22 POPA R.L. FILIP-MAXIMILIAN 12A
23 POPESCU B.V. IRINA-MARIA 12A
24 POPESCU C.M. MARA 12B
25 POPESCU D. MIRUNA-EMILIA 12A
26 POPESCU I. MARIA 12A
27 POPESCU M. MARIA-ŞTEFANIA 12C
28 POPESCU M.C. ADAM-MIHAI 12B
29 POPESCU-BOBOC E.D. MARIA 12B
30 PREDA C.A. MIRUNA-GEORGIANA-MONICA 12H
31 PRIESCU I. CĂTĂLINA-MIHAELA 12H
32 PRIPA I. CRISTIAN 12E
33 PRISĂCARIU N. FABIAN 12B
34 RADU C.I. DIANA 12E

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA 107

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 OLTENICEANU C. ANA-MARIA 11E
2 OROSZ I.A. ISTVÁN-TUDOR 11F
3 OŢELEA A. SABINA 11B
4 PANAITESCU F. IULIAN 11F
5 PARASCHIV M. MARCO-ŞTEFAN 11D
6 PARASCHIV M.C. MIRUNA-ELENA 11A
7 PARASCHIVOIU-ILIE V.O. ALEXANDRA-ELIZA 11H
8 PETCU G.R. ANA-TEONA 11B
9 PETRE D. ANDREEA-CRISTINA 11A
10 PETRESCU R.M. ALEXANDRA-IOANA 11I
11 PETRICĂ I. BOGDAN-ALEXANDRU 11C
12 PIELEANU M. MARA-GABRIELA 11A
13 PIRIPITSI G. ALEXANDRA 11E
14 PÎRJOL G. ANA-MIHAELA 11B
15 PODANI C. MIHAI-SERIOJA 11E
16 PODOSU I.S. ADA-MENI 11E
17 POPA G.L. IOAN-VICTOR 11A
18 RADU F. ANA -MARIA 12B
19 RADU T. MATEI-GABRIEL 12A
20 RADU-ŞTEFĂNESCU F. RENATTE-DIANA 12E
21 RAŢĂ D. DIANA-ANDREEA 12D
22 ROCEANU G. IOANA 12C
23 ROŞU D. PETRU 12C
24 ROŞU N. NICOLETA-LAURA 12D
25 ROTARU G. ANDRA-MARIA 12A
26 RUICAN I. DIANA-MARIA 12F
27 SAMU D.F. BOGDAN-ŞTEFAN 12C
28 SANDU C. ALEXANDRA 12D
29 SANDU P.A. IULIA-MARIA 12H
30 SĂNDULESCU D.V. RĂZVAN-ALEXANDRU 12F
31 ŞERBAN A. CORINA-ANDREEA 12A
32 SIBIŞEANU D.I. OCTAVIA 12A
33 SIDERMAN D. TUDOR-IOAN 12D
34 SIMION A. BOGDAN-ALEXANDRU 12F

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA 108

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 POPA I. RALUCA 11H
2 POPESCU  V. IULIA-DIANA 11I
3 POPESCU D. ANTONIA-IOANA 11C
4 POPESCU D.M. MEDEEA-SORANA 11E
5 POPESCU M.C. ARMAND-GABRIEL 11C
6 POPESCU R.P. ANA-MARIA 11B
7 POPESCU V. MARIA-DANIELA 11C
8 POPESCU-ŞTEFAN M.L. MIHAELA 11E
9 PREDESCU C. ANA-MARIA 11A
10 PRUNDEANU N.S. BIANCA 11H
11 PRUNOIU C.G. ILINCA 11E
12 RADU G. CRISTINA-ANDREEA 11H
13 RADU R.T. CRISTIAN 11I
14 RĂDUCAN F. ANDREEA-BIANCA 11B
15 RITIVOIU C. ADINA 11D
16 RIZESCU R. ALEXANDRU 11H
17 ROŞCA I. CĂTĂLIN 11D
18 SÎMPETRU D.N. MĂDĂLINA-ANDREEA 12E
19 SOARE A. OCTAVIAN 12B
20 ŞPAC V. CAMELIA 12F
21 STANCIU F. IRINA-FLORIANA 12E
22 STANCIU G. ANDREEA-CRISTINA 12F
23 STĂNESCU P.G. TEODORA-ELENA 12C
24 ŞTEFAN G. ALEXANDRU-CONSTANTIN 12B
25 ŞTEFAN M. MIRUNA-ALEXANDRA 12C
26 STOIAN A. PETRINA-IOANA-SMARANDA 12A
27 STOIAN M.V. AMALIA-ALEXANDRA 12F
28 STOICA M. IRINA-ELENA 12C
29 STOICA S.G. DIANA-MARIA 12D
30 STOICESCU V.I. MARIA-BIANCA 12H
31 STRĂIANU V. CRISTINA-ANAMARIA 12A
32 TĂNASE A. EUGEN-ADRIAN 12A
33 TASOTTI D.M. RASHA 12H
34 TICA F.B. RADU-ADRIAN 12C

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA 109

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 ROTARIU T. TRAIAN 11C
2 RUS A.I. MATEI-CONSTANTIN 11C
3 RUSE D.A. ALEXANDRA 11B
4 SANDU B. DRAGOŞ-FLORIAN 11H
5 SANDU C. EDITH-GABRIELA 11F
6 SAVASTRE T. ANDA-GABRIELA 11I
7 SAVU C. MARIA 11E
8 SBARCEA A. IULIA-TEODORA 11E
9 SCARLAT V.P. TEODORA-ALEXANDRA 11B
10 ŞERBĂNESCU  M.D. IOANA-RUXANDRA 11E
11 SIMA S.M. RADU 11I
12 SIMION C. ANDRADA 11B
13 SIMION D. IRINA 11A
14 SIMIONAŞ A.D. IRIS-CĂTĂLINA 11B
15 SÎRGHI C. IRINA-MARIA 11F
16 SOCOL L.O. CĂLIN-LUCIAN 11H
17 ŢÎRDEI M.G. ANA-ELENA 12H
18 TOADER N. ANDREEA 12F
19 TODEA F. IOANA 12A
20 TODERAŞC I. ALEXANDRU-TUDOR 12E
21 TOMA S.O. ANA-MARIA 12B
22 TOMESCU A. COSMIN- ŞTEFAN 12H
23 TOTILCĂ E. ANDA-CRISTIANA 12F
24 TRANDAFIR D. ALEXANDRU-MIHAI 12F
25 TROFIN C.C. PATRICIA-ELENA 12E
26 TUDOR M. IOANA-CRISTINA 12D
27 VASILESCU F.L. MIRUNA-ISABELA 12B
28 VINTILĂ D.G. ŞTEFAN-ADRIAN 12B
29 VIŞAN S. ANTONIA-CONSTANTINA 12A
30 VLAD Ş.C. MATEI-DAN 12B
31 VULPE D.D. RĂZVAN-DUMITRU 12C
32 ZEMBA A. IRINA 12F

DATA                                                               PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

 

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA 203

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 SOREAŢĂ M.F. BRIANA-MARIA 11B
2 ŞOVAR I. NICOLAE-DAN 11H
3 STAICU C.F. ASTRID-DIANA 11A
4 STĂNICĂ M. FLORIN-ALEXANDRU 11F
5 STEGARU N.D. ANNE-MARIE 11C
6 STOENESCU A.D. ADELA-ANA-MARIA 11F
7 STOIAN C. MARIA-BIANCA 11C
8 TĂBĂCARU R. MARIA-CĂTĂLINA 11D
9 TABACU A. TEODORA-CRISTINA 11D
10 TĂRĂBĂŞANU-MIHĂILĂ T. IOANA-ELENA 11D
11 ŢÂRCĂ S.R. MIRUNA-IOANA 11A
12 TATOMIR C.A. INES-MARIA 11B
13 ŢERBEA R.I. OVIDIU-CRISTIAN 11F
14 TIMOFTI D. SMARANDA 11E
15 TODERICĂ S.T. MIHAI-ALEXANDRU 11I
16 TOMA B.A. ALEXANDRU-EMILIAN 11C
17 TOMA C.M. DELIA-MARIANA 11C
18 TRĂISTARU M. GEORGE-ANTONIO 11H
19 ZIDARU C.C. TEODORA 12H

DATA                                                              PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

 

SIMULARE EXAMEN BACALAUREAT  2018

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA 204

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

(XI A/XII A)

 

1 TRIFAN S. ANTONIE-LUCA 11E
2 ŢUIU T.D. ANDREI 11I
3 ŢUŢU T.C. ANDREEA 11H
4 UDREA ANDREI ȘTEFAN 11I
5 UNGUREANU I.A. REBECA-ELENA 11D
6 UNGURU-DOBOŞ S.L. MARIA 11D
7 VĂCEANU M. ADRIANA 11H
8 VĂRZAN F. LAURENŢIU-ADRIAN 11F
9 VASILICĂ D. ANCA-MIHAELA 11E
10 VERGA N. CATINCA 11D
11 VINCENE R. EMILIA-IOANA 11E
12 VINTILĂ I. ALEXANDRA-IOANA 11H
13 VIŞOIU M. ROXANA-MIHAELA 11H
14 VITENCU L.G. MĂLINA-GABRIELA 11C
15 VLĂDILĂ B.C. ANA 11D
16 VOICAN T. MARA-IOANA 11I
17 VOICU V.I. ALEXANDRA-ANDREEA 11A

DATA                                                              PREŞEDINTE COMISIE,

19.03.2018                                                            Prof. Dr. Crocnan Elena

 

0
0

Scrie un mesaj